SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

2011/2012

 

 

 

Konečné tabulky 2011/2012 

Muži A   (krajský přebor) 

 

Muži B   (I B třída) 

 

Dorost U19 - (východoč.přebor) 

1.

Holice

20

5

5

60:32

65

 

1.

Libchavy

17

3

6

66:25

54

 

1.

Slavia HK

23

2

3

107:29

71

2.

Svitavy

18

5

7

46:26

59

 

2.

Svitavy B

17

2

7

70:36

53

 

2.

FK Pardubice B

20

5

3

90:25

65

3.

Cerekvice

15

4

11

44:36

49

 

3.

Ústí n.O. B

12

7

7

49:36

43

 

3.

Třebeš

17

4

7

89:60

55

4.

Polička

13

8

9

51:38

47

 

4.

Králíky/Č.Voda

13

2

11

48:48

41

 

4.

Lanškroun

17

3

8

76:37

54

5.

Vysoké Mýto

13

8

9

46:33

47

 

5.

Sebranice

11

7

8

60:40

40

 

5.

Náchod

16

5

7

93:34

53

6.

Žamberk

13

6

11

45:43

45

 

6.

Semanín

11

5

10

35:35

38

 

6.

MFK Chrudim B

16

4

8

88:37

52

7.

Mor.Třebová

12

9

9

46:40

45

 

7.

Kunčina

10

7

9

45:44

37

 

7.

Nové Město

15

4

9

68:53

49

8.

Čes.Třebová

13

6

11

57:46

45

 

8.

Lanškroun B

11

3

12

35:53

36

 

8.

Olympia HK B

11

5

12

90:94

38

9.

MFK Chrudim B

13

5

12

48:41

44

 

9.

Polička B

10

4

12

39:47

34

 

9.

Dvůr Králové

11

4

13

43:57

37

10.

Dobříkov

11

7

12

40:52

40

 

10.

Vys.Mýto B

10

4

12

41:31

34

 

10.

Litomyšl

9

5

14

47:66

32

11.

Choceň

10

9

11

34:37

39

 

11.

Verměřovice

9

7

10

43:42

34

 

11.

Rychnov n.K.

9

2

17

45:84

29

12.

Hlinsko

11

5

14

50:56

38

 

12.

Pomezí

9

6

11

37:44

33

 

12.

Vys.Mýto

7

6

15

42:59

27

13.

Litomyšl

10

8

12

36:45

38

 

13.

Čes.Třebová B

8

7

11

49:48

31

 

13.

Hlinsko

8

1

19

41:96

25

14.

Lanškroun

10

7

13

34:30

37

 

14.

Choceň B

1

2

23

18:106

5

 

14.

Letohrad B

2

2

24

25:110

8

15.

Heřm. Městec

4

6

20

33:68

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Mor.Třebová

2

2

24

19:122

8

16.

Třemošnice

3

4

23

21:68

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žáci U15  (krajský přebor) 

 

Mladší žáci U13  (krajský přebor) 

 

 

1.

Vys.Mýto

23

0

3

136:31

69

 

1.

Vys.Mýto

24

0

2

148:25

72

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Litomyšl

22

2

2

114:38

68

 

2.

FK Pardubice B

19

3

4

87:42

60

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

FK Pardubice B

18

1

7

85:34

55

 

3.

Čes.Třebová

16

3

7

83:60

51

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Třemošnice

15

2

9

69:50

47

 

4.

Holice

14

6

6

62:39

48

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Čes.Třebová

14

2

10

83:56

44

 

5.

Třemošnice

15

3

8

68:37

48

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Dolní Újezd

11

2

13

59:66

35

 

6.

Hlinsko

15

1

10

102:69

46

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Choceň

10

3

13

43:54

33

 

7.

Dolní Újezd

11

3

12

62:71

36

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Jablonné n.O.

10

2

14

45:68

32

 

8.

Ústí n.O.

10

4

12

66:74

34

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Hlinsko

10

0

16

52:80

30

 

9.

Choceň

9

3

14

43:65

30

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Přelouč

7

7

12

43:62

28

 

10.

Přelouč

8

3

15

50:90

27

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

Ústí n.O.

7

5

14

37:70

26

 

11.

Litomyšl

7

3

16

68:93

24

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

Mor.Třebová

7

2

17

38:74

23

 

12.

Mor.Třebová

6

3

17

52:92

21

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

Holice

6

3

17

31:67

21

 

13.

Jablonné n.O.

6

3

17

46:92

21

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

Luže

6

1

19

29:114

19

 

14.

Skuteč

2

2

22

26:114

8

 

TOPlist