SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

2015/2016

 

 

 

Konečné tabulky 2015/2016

Muži A   (divize) 

 

Muži B   (I A třída) 

 

Dorost U19 - (východoč.přebor) 

1.

 Olympia HK

22

1

4

1

72:15

72

 

1.

 Libišany

23

1

1

1

92:25

72

 

1.

 Pardubice B

22

3

1

0

105:21

73

2.

 Živanice

18

3

1

6

73:31

61

 

2.

 Dolní Újezd

16

3

0

7

82:41

54

 

2.

 Trutnov

16

1

1

8

102:50

51

3.

 Admira Praha

12

5

5

6

41:35

51

 

3.

 Heřm.Městec

14

3

2

7

55:41

50

 

3.

 Vrchlabí

16

0

2

8

72:53

50

4.

 Vysoké Mýto

13

3

3

9

50:40

48

 

4.

 Litomyšl

13

3

3

7

52:44

48

 

4.

 Cidlina

14

3

0

9

87:54

48

5.

 Turnov

13

4

0

11

52:51

47

 

5.

 Vys.Mýto B

13

3

1

9

65:44

46

 

5.

 Náchod B

11

6

1

8

64:53

46

6.

 Dvůr Králové

12

4

2

10

61:41

46

 

6.

 Ústí n.O. B

11

1

4

10

51:52

39

 

6.

 Svitavy

11

5

2

8

68:48

45

7.

 Letohrad

14

0

1

13

54:47

43

 

7.

 Luže

12

1

1

12

44:48

39

 

7.

 Olympia HK B

14

1

0

11

68:53

44

8.

 Kutná Hora

13

0

2

13

43:47

41

 

8.

 Pomezí

9

3

2

12

44:51

35

 

8.

 Třebeš

12

2

3

9

73:60

43

9.

 Jablonec n.J.

11

2

3

12

46:48

40

 

9.

 Načešice

9

1

4

12

64:59

33

 

9.

 Letohrad

8

3

1

14

46:96

31

10.

 Nový Bor

11

2

3

12

43:49

40

 

10.

 Pardubičky

9

2

2

13

50:59

33

 

10.

 Pardubičky

9

0

2

15

55:91

29

11.

 Trutnov

12

1

1

14

49:60

39

 

11.

 Staré Hradiště

9

2

2

13

37:76

33

 

11.

 Nové Město

6

3

2

15

49:79

26

12.

 Suchdol

10

2

4

12

37:34

38

 

12.

 Horní Jelení

6

2

4

14

35:61

26

 

12.

 Vysoké Mýto

5

1

7

13

44:69

24

13.

 Ústí nad Orlicí

10

3

2

13

37:42

38

 

13.

 Chrudim C

5

4

0

17

36:71

23

 

13.

 Litomyšl

5

1

3

17

49:86

20

14.

 Jaroměř

2

3

2

21

24:77

14

 

14.

 Zámrsk

3

1

4

18

31:66

15

 

14.

 Hořice

3

1

5

17

37:106

16

15.

 Semily

2

2

2

22

21:86

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

 Litol

-

-

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žáci U15  (KP skupina A) 

 

Starší žáci U15  (KP 1-4. místo) 

 

 

1.

 Pardubice B

17

1

0

0

157:16

53

 

1.

 Česká Třebová

6

0

0

0

30:6

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 Vysoké Mýto

14

1

1

2

83:15

45

 

2.

 Letohrad

4

0

0

2

15:9

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 Holice

10

1

1

6

57:37

33

 

3.

 Pardubice B

2

0

0

4

19:20

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 Hlinsko

10

0

1

7

53.55

31

 

4.

 Vysoké Mýto

0

0

0

6

2:31

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 Přelouč

9

0

0

9

58:64

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 Pardubičky

8

0

1

9

56:45

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 Slatiňany

7

1

2

8

49:48

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 Prosetín

3

2

0

13

30:84

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 Heřm.Městec

3

1

1

13

41:101

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 Třemošnice

2

0

0

16

31:150

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mladší žáci U13  (KP skupina A) 

 

Mladší žáci U13  (KP 1-4. místo) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 Vys.Mýto

16

1

1

138:27

49

 

1.

 Vysoké Mýto

6

0

0

34:11

18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 Hlinsko

14

2

2

119:28

44

 

2.

 Pardubice B

4

0

2

39:16

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 Pardubice B

14

1

3

159:35

43

 

3.

 Česká Třebová

2

0

4

17:31

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 Holice

11

0

7

76:48

33

 

4.

 Letohrad

0

0

6

14:46

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 Prosetín

7

2

9

46:52

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 Pardubičky

6

3

9

39:56

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 Třemošnice

6

3

9

52:95

21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 Přelouč

6

1

11

55:91

19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 Heřm.Městec

1

2

15

29:139

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 Slatiňany

1

1

16

29:171

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist