SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Archív

 

 

Sezóna 2015/2016

 

 

Finále krajského přeboru starších přípravek – 3. místo!

V sobotu 18.6. jsme se rozloučili s letošní sezonou finálovým turnajem o pohár přeborníka Pardubického kraje, na který se jako tradičně probojovalo devět nejlepších týmů z kvalifikací a pořadatelský tým a největší favorit turnaje FK Pardubice. Hrálo se ve dvou skupinách (vždy 2x 12 minut) a první dva týmy postupovaly do semifinále. Naším cílem byl postup ze skupiny a vybojovat s ročníkem 2005 konečně medaili na závěrečném turnaji.

Hned od prvního utkání jsme museli ukazovat soustředěné a kvalitní výkony, protože skupina "B" byla velmi těžká! První utkání s Chrudimí jsme zvládli velmi dobře, kluci chtěli víc než soupeř, byli bojovnější, produktivnější a až v závěru jsme soupeři umožnili snížit ze 4:1 na 4:3. V druhém zápase nás zaskočil Lanškroun velmi bojovným výkonem a v poločase jsme prohrávali 0:2. Druhý poločas kluci odjezdili na maximum a po zásluze otočili na konečných 3:2! Následovalo relativně jednodušší utkání s Pardubičkami a střelecké představení Martina L. (7 branek - celkově na turnaji 15 branek a cena pro nejlepšího střelce!) - výsledek 11:4. V posledním utkání jsme se střetli s Hlinskem, prohra o 3 branky stačila k postupu a remízou nebo vítězstvím jsme se chtěli v semifinále vyhnout Pardubicím. Kluci sehráli velmi vydařený první poločas (4:0) a utkání skončilo dalším zaslouženým vítězství 7:3, ale..... Pardubice nezvládly své poslední utkání ve skupině s Nemošicemi a porážka je druhým místem ve skupině nasměřovala do semifinále proti nám. Asi předčasné finále, ale hlavně velmi bojovné semifinálové utkání, ve kterém byl šťastnější a hlavně důraznější domácí tým. V druhém poločase jsme sice domácí přehrávali, ale v koncovce jsme neměli dostatečnou razanci... škoda!

V boji o třetí místo jsme museli dát dohromady zraněné hráče a hlavně zvednout kluky po velkém zklamání.... podařilo se a kluci v boji o placku byli hladovější, podruhé porazili Chrudim a hlavně díky prvnímu poločasu si vybojovali pěkné třetí místo a příjemně zakončili celou vydařenou sezónu starší přípravky (poznámka: kluci sehráli za celý rok 178 utkání s bilancí 116 vítězství, 22 remíz, 40 proher a nastříleli 606 branek!!!). Kluci gratulujeme a děkujeme za celý fotbalový rok 2015/2016, všem hráčům r. 2005 přejeme hodně štěstí do "velkého" žákovského fotbalu, na r. 2006 se těšíme příští rok a moc děkujeme všem rodičům a příznivcům za podporu nejen během závěrečného turnaje!

SK Vysoké Mýto: Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota, Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Filip Řehák, Kuba Štolba, Denis Rejman, Ondra Vácha, Michal Staněk 

Výsledky:

SK Vysoké Mýto : MFK Chrudim

4 : 3 (2 : 0)

Řehák, Loukota, Bureš, Dušek

SK Vysoké Mýto : TJ Lanškroun

3 : 2 (0 : 2)

Loukota 2, Špaček

SK Vysoké Mýto : SK Pardubičky

11 : 4 (9 : 1)

Loukota 7, Štolba, Řehák, Bureš, Paulus

SK Vysoké Mýto : FC Hlinsko

7 : 3 (4 : 0)

Loukota 4, Bureš, Dušek, Rejman

semifinále:

SK Vysoké Mýto : FK Pardubice

0 : 1 (0 : 1)

o 3. místo

SK Vysoké Mýto : MFK Chrudim

2 : 1 (2 : 0)

Štolba, Loukota

Celkové pořadí:
1. FK Pardubice, 2. SK Nemošice, 3. SK Vysoké Mýto, 4. MFK Chrudim, 5. FC Hlinsko, 6. FK Choceň, 7. TJ Lanškroun, 8. TJ Svitavy, 9. FK Česká Třebová, 10. SK Pardubičky

fotky z turnaje:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_finale_Pardubice_2016-06-18

 

fotky ze zakončení sezóny:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_zakonceni_sezony_2016-06-18

 

 

 

 

 

Finálový turnaj Ondrášovka Cup U 10

 

O víkendu 4.- 5. 6.2016 jsme na domácím hřišti přivítali nejlepší týmy ČR a jednoho zahraničního účastníka (MŠK Žilina) a změřili jsme tak síly s těmi nejlepšími týmy a hráči r. 2006. Společně s týmem TJ Lanškroun jsme složili opět velmi kvalitní tým, který koncem dubna zvládl kvalifikaci a postoupil do tohoto velkého finále. Turnaje se účastnilo 26 týmů a čekal nás neskutečný fotbalový víkend - v základní skupině nás čekalo 12 soupeřů, z kterých postupovalo prvních 7 týmů do zlaté skupiny a zbývající do stříbrné. V takovém velkém turnaji většinou rozhoduje každý bod, každý gól.... a bohužel to kluci po deseti hodinách bojů v sobotu večer poznali na vlastní kůži!

 

VM – Slavia Praha                           2:3         Štolba 2

Vydařený vstup do turnaje s největším favoritem turnaje a „sparťan“ Kuba pálil ostrými, bohužel o jednu chybu jsme udělali víc.

VM – Dukla Praha                          1:1         Doleček
Pěkný zápas, škoda neproměněných šancí na 2:0 a nedůrazu při rohovém kopu soupeře.

VM – České Budějovice                  1:4        Holásek
Jediný soupeř, který nám nedal žádnou šanci a zasloužená prohra.

VM – Baník Ostrava                       1:0        Staněk        
S velkým štěstím, ale neskutečně odmakáno, konečně 3 body.. Baník!

VM – Slovan Liberec                      1:0        Staněk
Bezchybná defenziva a Míša po rohu krásný gól!

VM – MFK Žilina                              0:2        
Byli jsme asi lepším týmem, ale bohužel nedůrazní v koncovce, což nám soupeř u první branky ukázal!

VM – Ústí nad Labem                     3:0        Řehák, Rejman, Holásek
Konečně „klidný“ zápas a důležité body i skóre.

VM – Jablonec n. N.                       2:0        Holásek, Rejman
Odmakáno… zasloužené a důležité body v prvním utkání po obědě!

VM – Prostějov                              2:0        vlastní, Holásek
Povinností bylo připsat další výhru, ale jednoduché to vůbec nebylo.... vlastní gól byl po rohu a pojistka přišla až v poslední minutě

VM – SK Benešov                           4:0        Řehák, Štolba, Štanglica a Šeda
Nejslabší soupeř a brankově se prosazují i hráči s menším vytížením.

VM – Hlinsko                                   0:2
Hrozný zápas, fotbal se vytratil, a když soupeř po chybě skóroval, bylo vše špatně.....

VM – Sparta Praha                         0:1        
Síly docházejí, největší soupeři (Ústí n. L. a Dukla) vyhrávají a my musíme uhrát alespoň bod, kluci bojují, Míra skáče do střel, přesto soupeř tvrdou střelou trestá odražený míč...a pak už jsou jen slzy a první nepostupové místo o dvě branky za Duklou.... a pouze dva body za čtvrtými Budějkami...

 

Do stříbrné skupiny si však neseme plný počet 15 bodů a máme před sebou na neděli velký cíl – vyhrát skupinu a skončit na celkovém 15. místě, což nám trochu pomohlo zahnat smutek a vrátit klukům smích na společnou fotku a hlavně motivaci do zbylých šesti utkání.

 

VM – FK Pardubice                          3:0        Řehák 2, Doleček
Hned ráno prvním „derby“, po dvou minutách 2:0 a cítíme z kluků velkou energii, pojistka po krásné kombinaci (Tom, Martin, Kuba) v závěru a Fífa v brance s čistým kontem, nádhera!

VM – FC Hradec Králové                 3:2        Řehák 2, Rejman
Ještě teď máme mráz po těle.... 0:2 po penaltě a rychlém brejku, ačkoli jsme byli lepší. Musíme makat, Denis jezdí na 120% a vykřesává naději 1:2, pak krásná branka Filipa po uvolnění od Sebastiána a minutu před koncem Filip změní směr střely Martina, Ondra ještě chytá šanci Hradce, konec 3:2 ....a pro tohle se fotbal hraje!

VM – Slovácko                                0:0        
Těžký soupeř a škoda neproměněné penalty, ale další pěkný zápas!

VM – Táborsko                                2:1        Řehák 2
Krásna akce Denise a Filip uklízí pod břevno, soupeř vyrovnává po zbytečné ztrátě ve středu krásnou střelou, ale v posledním minutě kluci opět vydřeli výhru.

VM – Tempo Praha                         5:0        Rejman 2, Staněk, Šeda, Kyčmol
Další rychlý vstup do utkání (2x Denis), brzké vedení nám přináší klid a přicházejí další krásné branky od Míši, Matyáše a Štefana – paráda!

VM – Jihlava                                    1:3        Rejman
Poslední utkání jsme chtěli vyhrát, udržet nedělní neporazitelnost a poděkovat za neúnavné povzbuzování všech diváků, ale soupeř byl tentokrát důraznější, přesto velký potlesk!

 

Kluci odcházeli po dvou dnech se vztyčenou hlavou a s velmi aktivní bilancí, když jsme sehráli 18 utkání (1x13 minut) s krásnou bilancí 10 vítězství, 2 remíz a 6 proher, skórem 31:19 a skončili na pěkném 15. místě!!! Někdo odehrál hodně minut, někdo se na hřiště dostal málokdy a někdo vše sledoval na tribuně, ale všichni prožívali nezapomenutelné okamžiky, byly velké slzy, ale i velké radosti, prostě neskutečně prožitý víkend. Kluci moc vám to přejeme a všichni máte určitě další velkou motivaci do tréninků! Děkujeme za spolupráci klukům z Lanškrouna a jsme rádi, že jsme mohli vytvořit tento tým a společně potrápit Slavií nebo Spartu, porazit Baník, Jablonec nebo Hradec.....

Kdo navštívil o víkendu stadión, může, podobně jako my, poděkovat za skvělou organizaci a vytvořené podmínky pro všechny týmy! Obrovské poděkování patří všem rodičům, ostatním hráčům SK Vysoké Mýto a příznivcům za skvělé povzbuzování (Domčo jsi frajer!), podporu a taky velkou pomoc s organizací.

 

Sestava: Ondra Novotný, Petr Štanglica, Tomáš Bis, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Kuba Štolba, Filip Řehák, Denis Rejman za SK Vysoké Mýto a Filip Kollert, Kuba Doleček, Míra Martinec, Martin Holásek, Sebastian Pospíšil a Štefan Kyčmol za TJ Lanškroun.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Pavel Řehák – trenér VM

 

 

Miroslav Martinec – trenér Lanškrouna:

Já bych za sebe i za kluky chtěl poděkovat trenérům a vedení fotbalu Vysokého Mýta za možnost účastnit se takového turnaje. Doopravdy byla to nádhera.

 

Výsledky:

http://www.ondrasovkafotbal.cz/rocnik-2016/rocnik-2016-u10/umisteni-u10/

http://www.ondrasovkafotbal.cz/rocnik-2016/rocnik-2016-u10/vysledky-u10/

 

Oficiální fotky:

http://www.ondrasovkafotbal.cz/foto-a-video/2016-4-rocnik-hlavni-soutez/u10/

 

Fotky od Pavla Pauluse:

https://www.zonerama.com/ppaulus/Album/1678617

 

 

Jménem vedením SK Vysoké Mýto děkuji našim hráčům a realizačnímu týmu za vzornou reprezentaci oddílu a taktéž všem ostatním, kteří se podíleli na organizaci celého turnaje.

 

                                                                                                                         Miroslav Trnka – předseda oddílu

 

 

 

 

Starší přípravka postupuje do krajského finále !

V sobotu 28.5.2016 jsme se zúčastnili jednoho ze tří semifinálových turnajů, který se pořádal ve Svitavách za účasti 8 týmů. Hrálo se systémem každý s každým 1x18 minut a do krajského finále postupovaly 3 nejlepší týmy. V kompletní sestavě jsme odjížděli s cílem bez komplikací zvládnout kvalifikaci. Až na první zápas, kdy jsme prospali vstup do turnaje s domácím týmem a nedokázali proměnit snad 10 gólových příležitostí ......(1:1), kluci nezaváhali a přesvědčivými výsledky celý turnaj ovládli a zaslouženě postoupili z prvního místa do finále (společně s týmy Svitav a Lanškrouna). Výkony však nebyly úplně podle představ trenérů a v budoucích těžších utkáních je určitě potřeba přidat na větším nasazení a bojovnosti. Kluci děkujeme za sobotní výsledky a přejeme vydařené finálové vystoupení, které se odehraje 18.6.2015 v Pardubicích!

SK Vysoké Mýto: Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota, Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Filip Řehák, Kuba Štolba, Denis Rejman, Ondra Vácha, Michal Staněk

 

SK Vysoké Mýto : TJ Svitavy

1 : 1

K. Dušek

SK Vysoké Mýto : Slovan M.Třebová

7 : 0

Loukota 2, Dušek, Štolba, Vácha, Řehák, Bureš

SK Vysoké Mýto : FK Letohrad

5 : 3

Loukota 3, Dušek

SK Vysoké Mýto : SK Polička

6 : 0

Řehák 2, Loukota 2, Rejman, Vácha

SK Vysoké Mýto : TJ Lanškroun

6 : 1

Marek 2, Řehák, Štolba, Bureš, Loukota

SK Vysoké Mýto : Dolní Újezd

9 : 0

Paulus 4, Dušek, Bureš, Vácha, Špaček, Loukota

 

 

 

 

 

14. mistrovský turnaj – Vysoké Mýto (21.5.2016)

 

Poslední turnaj letošního ročníku krajského přeboru jsme pořádali na domácím hřišti za účasti Lanškrouna, Svitav a Nemošic/Pardubic "B".  Do nominace se vešli všichni hráči kromě zraněného Járy M., a tak se každý mohl před domácím publikem předvést a ukázat své fotbalové dovednosti, zájem o hru, bojovnost......atd. Pro nominované do "A-čka" to byla generálka a potvrzení nominace před kvalifikací o přeborníka (příští sobotu ve Svitavách) a kluci z "B-čka" se měli poprat o další místa v sestavě na tento turnaj.  
Kluci "A-čka" sehráli vydařený turnaj, když v prvním utkání s Lanškrounem soupeře zodpovědným výkonem a řadou pěkných akcí porazili 4:0, následně jasně přehráli tým Svitav 18:2! a v posledním utkání odčinili porážku z minulého týdne a přehráli opět po velmi dobrém výkonu nepříjemného soupeře z Nemošice 8:3. Kluci hráli s nasazením a bylo vidět řada nápadů, pěkných akcí a branek!
Kluci B-čka se s turnajem vypořádali střídavě, když s Lanškrounem a Svitavami začali hrát až za stavu 0:2 a bohužel jen v jednou utkání se klukům podařilo zápas otočit (Svitavy 6:2). V posledním utkání jsme nestačili na Pardubice, když jsme soupeře dostali do pohody po zbytečných chybách hned v úvodu utkání a bylo "po zápase". Mnozí se snažili a bojovali, ale bohužel bylo i hodně hráčů, kteří hráli bez zaujetí a za celý turnaj v teplém počasí nepropotili ani "kapku". Děkujeme všem rozhodčím za pomoc při turnaji, rodičům za povzbuzování a popřejme klukům úspěšnou kvalifikaci o postup do krajského finále.

SK Vysoké Mýto "A": Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota (proti TJ Svitavy "B" a FK Pardubice "B" v brance), Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Filip Řehák, Kuba Štolba, Denis Rejman, Ondra Vácha
SK Vysoké Mýto "B": Ondra Novotný  - Tomáš Bis, Dominik Hošek, Radek Padevět, Tonda Urban, Michal Staněk,  Petr Štanglica, Matyáš Šeda, Matěj Dušek, Lukáš Dvořák, Michal Wich, Jiří Kalánek, Petr Uher

1. utkání

VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

4 : 0 (3 : 0)

Řehák, Bureš, Loukota, K. Dušek

VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

1 : 3 (1 : 2)

Bis

 

2. utkání

 VM „A“ : TJ Svitavy „A“

18 : 2 (9 : 0)

Loukota 4, K. Dušek 4, Bureš 2, Řehák 2, Rejman 2, Marek, Štolba, Špaček, Vácha

VM „B“ : TJ Svitavy „B“

6 : 2 (3 : 2)

Staněk 3, Loukota, Dvořák, Bis

 

3. utkání

VM „A“ : SK Nemošice „A“

8 : 3 (5 : 1)

 Rejman 3, Loukota 2, Štolba, Bureš, K. Dušek

VM „B“ : FK Pardubice B

0 : 10 (0 : 6)

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_14.MT_VysokeMyto_2016-05-21

 

fotky z tréninku Coerver 19.5.2015 ve VM:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/Coerver_roadshow_VM_2016-05-19

 

 

 

 

 

13. mistrovský turnaj – Nemošice (14.5.2016)

 

K předposlednímu turnaji krajského přeboru jsme zajížděli v sobotu do Nemošic (Nemošice/Pardubice "B", Choceň a Lanškroun), kluci chtěli odčinit nevydařený poslední turnaj a k zápasům nastoupili s mnohem větším nasazením. "A-čko" vstoupilo do turnaje přesvědčivou výhrou nad Chocní, pak následovalo velmi kvalitní utkání s Lanškrounem (3:2). Bohužel v posledním utkání jsme se nedokázali vyrovnat s bojovným výkonem domácích, kteří nám uštědřili jedinou prohru na turnaji (2:4). Kluci "B-čka" si slabší chvilku naopak vybrali hned v prvním zápase s Chocní, ale i přes ospalý výkon kluci zvítězili 6:3. Ve zbylých dvou utkáních již hráli velmi aktivně a hlavně utkání s Pardubicemi bylo odehrané s velkým nasazením (3:1). Pochvalu tentokrát zaslouží bojovný Lukáš Marek, střelecky produktivní Kuba Štolba a stále se zlepšující Radek Padevět. U dalších hráčů je vidět snaha, ale střídají velmi vydařené zápasy nebo momenty s těmi méně povedenými, což je potřeba změnit a udržet si stabilnější výkonnost.

SK Vysoké Mýto 2005 "A": Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota (proti TJ Lanškroun "B" v brance), Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Petr Štanglica
SK Vysoké Mýto 2006 "B": Ondra Novotný  - Tomáš Bis, Dominik Hošek, Radek Padevět, Tonda Urban, Filip Řehák, Matyáš Šeda, Kuba Štolba, Denis Rejman, Michal Staněk

 

1.utkání

VM „A“ : FK Choceň „A“

12 : 2 (6 : 0)

Štanglica 3, K. Dušek 3, Špaček 2, Paulus,

Marek, Loukota, Bureš

VM „B“ : FK Choceň „B“

  6 : 3 (4 : 2)

Štolba 4, Rejman, Staněk

 

2. utkání

VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

3 : 2 (1 : 0)

Loukota 2, K. Dušek

VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

7 : 0 (3 : 0)

Rejman 3, Urban 2, Štolba, Řehák

 

 

3. utkání

  VM „A“ : SK Nemošice „A“

2 : 4 (1 : 1)

Loukota, Bureš

  VM „B“ : FK Pardubice B

3 : 1 (2 : 1)

Štolba, Staněk, Řehák

 

 

fotky:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_13.MT_Nemosice_2016-05-14

 

fotky z krajského finále McDonald’s Cupu v Pardubicích 16.5.2016:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/McDonald_s_cup_Pardubice_2016-05-16

 

 

 

 

Turnaje výběrů OFS – 4.5.2016 Ústí nad Orlicí  a 10.-11.5.2016 semifinále Hluk

 

Ve středu 4.5.2016 bylo 13 hráčů našeho oddílu členy týmů okresních výběrů OFS Ústí nad Orlicí na jarním meziokresním turnaji Pardubického kraje – U10 ročník 2016 (Bis, Staněk, Řehák, Štanglica, Novotný), U11 ročník 2005 (Vácha, Bureš, K. Dušek, Špaček, Paulus) a U12 ročník 2004 (Švejda, P. Pechanec, Houdek). Všechny tři týmy si vedli skvěle a po započítání výsledků z podzimní části si všichni odváželi zlaté medaile. Nejstarší tým U12 si tímto vítězstvím zajistil postup do celorepublikového semifinále, které se konalo 10.-11.6.2016 v Hluku u Uherského Hradiště. I tady kluci zahráli výborně a obsadili celkové 2.místo. Tímto ale jejich cesta nekončí – čeká je ještě celorepublikové finále 8.-9.6.2016 v Praze na Strahově. Všem našim hráčům moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci klubu!

 

fotky z turnaje výběrů OFS v Ústí nad Orlicí:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/OFS_U12_2004_U11_2005_U10_2006__Usti_2016-05-04

 

fotky z turnaje U12 v Hluku:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/OFS_U12_2004_semifinale_Hluk_2016-05-10_11

 

 

 

12. mistrovský turnaj – Lanškroun (7.5.2016)

 

K dalšímu turnaji jsme zajížděli po týdenní pauze, která byla pro část hráčů vyplněná okresními výběry U11 a U10, kde nás reprezentovali hráči r. 2005 (Vácha, Bureš, K. Dušek, Špaček, Paulus) a r. 2006 (Bis, Staněk, Řehák, Štanglica, Novotný). Ve středu 4.5.2016 kluci z obou kategorií vyhráli soutěž okresních výběrů Pardubického kraje (hrálo se dvoukolově - podzim a jaro). Všem nominovaným děkujeme za úspěšnou reprezentaci oddílu, ale bohužel tím pozitivní komentář k uplynulému týdnu končí. V sobotu 7.5.2016 jsme totiž odehráli další turnaj krajského přeboru v Lanškrouně (velmi silné obsazení domácími, Pardubicemi "A" a Chrudimí), kde naše vystoupení bylo v krásném jarním počasí velmi "zamračené" (cituji některé hráče: "hrůza, strašné, ostuda...." tímto jim děkuji za pomoc při psaní tohoto hodnocení). V zápasech jsme zaostávali jak po fotbalové stránce, tak bohužel i v nasazení a bojovnosti (i proto si v každém zápase někdo odnesl menší "tržnou ránu"). Prostě byl to den, na který musíme všichni rychle zapomenout nebo raději si ho pamatujme, ať už nás taková nechuť hrát fotbal nikdy nepotká!!! Za "A" tým nelze vyzdvihnout nikoho, v "B" týmu se přes nepříznivé výsledky snažili a bojovali Tonda U. s Tomášem B.

SK Vysoké Mýto 2005 "A": Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota (proti MFK Chrudim  "B" v brance), Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Jarda Müller, Filip Řehák, Matyáš Šeda, Kuba Štolba
SK Vysoké Mýto 2006 "B": Ondra Novotný – Petr Štanglica, Lukáš Dvořák, Tom Bis, Dominik Hošek, Radek Padevět, Tonda Urban, Jiří Kalánek, Michal Wich, Matěj Dušek

1. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“

1 : 9 (0 : 2)

branku: Špaček

VM „B“ : FK Pardubice A „B“

0 : 9 (0 : 4)

 

2. utkání

    VM „A“ : MFK Chrudim „A“

3 : 6 (1 : 3)

branky: Bureš, Loukota, Špaček

    VM „B“ : MFK Chrudim „B“

2 : 8 (0 : 1)

branku: Hošek, Bis

 

3. utkání

       VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

   2 : 4 (0 : 3)

branky: K. Dušek, Marek

       VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

   0 : 7 (0 : 4)

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_12.MT_Lanskroun_2016-05-07

 

 

 

 

Ondrášovka Cup 2016 ročník U 10 - kvalifikace Poříčí nad Sázavou

 

V sobotu 23.4.2016 jsme sehráli kvalitně obsazenou kvalifikaci tohoto turnaje, jehož finále v kategorii U10 se uskuteční ve dnech 4.-5.6.2016 ve Vysokém Mýtě. Konfrontace s předními týmy v ČR a SR nás vedla ke spolupráci s okolím, a tak jsme spojili síly s týmem TJ Lanškroun a společně jsme odehráli velmi úspěšnou kvalifikaci. Konečné druhé místo znamenalo postup na finálový turnaj !!! Kvalifikace se zúčastnilo 22 týmů a čekal nás náročný fotbalový den, ve kterém jsme sehráli 16 utkání (1x11 minut) s bilancí 12 vítězství, 2 remíz a 2 proher, ale jak to šlo postupně..... V základní skupině "Jana Voráčka" nás čekalo 10 soupeřů, z kterých postupovalo prvních 6 týmů do finálové skupiny s tím, že body z těchto vzájemných zápasů si týmy nesly s sebou do finálové skupiny:

 

VM : ČL-U Beroun

2 : 0

Řehák 2

VM : SK Kladno

1 : 0

Řehák

VM : FC Havlíčkův Brod

0 : 5

 

VM : MFK Vyškov (budoucí vítěz)

2 : 0

Štolba, Řehák

VM : Admira Praha

4 : 0

Štolba, Martinec, Staněk, Holásek

VM : Viktoria Žiškov

4 : 0

Štolba, Rejman, Martinec, Holásek

VM : FK Český Krumlov

2 : 1

Řehák, Rejman

VM : FK Čáslav

0 : 3

 

VM : TJ Nová Včelnice

2 : 0

Rejman 2

VM : MFK Vítkovice

3 : 0

Rejman 2, Doleček (pen.)

 

Do odpolední části jsme postoupili s 12 body z prvního místa a s velkou šancí o boje mezi první šestku! Kluci však společně chtěli mnohem více a v odpolední části už neobdrželi branku!!! a s prvními šesti týmy skupiny "Josefa Masopusta" kluci sehráli výborné zápasy (4x vyhráli a 2x remizovali) a obsadili celkově 2. místo a zaslouženě se kvalifikovali na finálový turnaj!

 

VM : FC Žďár nad Sázavou

0 : 0

VM : SKP České Budějovice

3 : 0

Řehák, Rejman, Štolba

VM : FC Vlašim

2 : 0

Rejman, Holásek

VM : SK Líšeň

1 : 0

Martinec

VM : AS Trenčín

0 : 0

 

VM : FC Sparta Brno

3 : 0

Rejman 2, Martinec

 

Co nás mohlo trochu mrzet - snad jedině zápas s FC Žďár n. S., soupeře jsme sice přehrávali, ale nedokázali jsme využít řadu šancí (tyč v poslední minutě), a pak oboustranně velmi kvalitní zápas s AS Trenčín s úvodním tlakem soupeře, ale následně s šancemi i pro nás a pravděpodobně i neuznanou regulérní brankou v závěru utkání! Celkově to byla pro hráče i trenéry velmi cenná prověrka s kvalitními týmy. Základní sestavu v brance Novotný nebo Doleček M., v obraně Martinec, Doleček J. a v útoku Řehák, Rejman, Štolba kvalitně doplňovala celá lavička, většinu utkání jsme odehráli na útočné polovině a kvalitní defenzivou a výkony brankařů eliminovali šance soupeřů. Pochvalu zaslouží všichni hráči SK Vysoké Mýto a TJ Lanškroun, v každém zápase byl tím rozhodujícím hráčem někdo jiný a společný tým vzorně reprezentoval oba kluby. Klukům patři velká gratulace, stejně jako všem divákům za podporu a už se těšíme na finálový turnaj na domácím hřišti!!!

image

Sestava: Ondra Novotný, Petr Štanglica, Tomáš Bis, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Kuba Štolba, Filip Řehák, Denis Rejman za SK Vysoké Mýto a Míša Doleček, Kuba Doleček, Míra Martinec, Martin Holásek, Sebastian Pospíšil a Štefan Kyčmol za TJ Lanškroun.

1. MFK Vyškov 28 b., 2. SK Vysoké Mýto 26 b., 3. ASTrenčín 25 b., 4. Admira Praha 21 b., 5. SK Líšeň 18 b., 6. MFK Vítkovice 14 b., 7. FCVlašim 13 b., 8. FC Žďas Žďár 13 b., 9. FC Sparta Brno 10 b., 10. FC H. Brod 10 b., 11. SK Kladno 7 b., 12. SKP Č.Budějovice 6 b., 13. FK Čáslav, 14. ABC Braník, 15. FK Č. Krumlov, 16. FC Písek, 17. TJ Hradiště, 18. Viktoria Žižkov, 19. SK Hranice, 20. ČL-U Beroun, 21. TJ Nová Včelnice, 22. FK Rokycany

 

Kompletní výsledky a další informace najdete na webu: http://www.ondrasovkafotbal.cz/kvalifikace-2016/u10/

 

foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/U10_2006__Ondrasovka_kvalifikace_Porici_2016-04-24

 

 

 

 

11. mistrovský turnaj – Česká Třebová (24.4.2016)

 

V neděli po náročné sobotě a pozdnímu návratu jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému turnaji do České Třebové (hráči r.2005 byli natěšení a většina z r. 2006 hodně unavená). Hráči černého týmu ("A") sehráli velmi vydařený turnaj, ve kterém vyhráli přesvědčivě všechna 3 utkání a soupeři nás tentokrát moc neprověřili (kromě Lanškrouna v prvním poločase). Měli jsme více prostoru na kombinace, pěkné individuální akce a mnoho brankových příležitostí. Herní projev byl tentokrát mnohem lepší a klukům se nechtělo ani moc střídat. Pochvalu zaslouží celý tým a je jen škoda, že se střelecky neprosadili všichni hráči!
Bílý tým ("B") odehrál celý turnaj s velkým sebezapřením, a tak dostali větší prostor i další hráči (výborně hráli Tonda U., Radek P. i Dominik H.). V prvním utkáni kluci přehráli domácí tým, pak jsme remizovali se sobotními spoluhráči z Lanškrouna a v posledním utkání to bylo doslova trápení, klukům už nohy nesloužily a nebylo z čeho brát, ale i tak kluci porazili Choceň 4:3. Všem klukům děkujeme za sobotní a nedělní výsledky!

 

SK Vysoké Mýto 2005 "A": Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota (proti TJ Lanškroun v brance), Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Jarda Müller
SK Vysoké Mýto 2006 "B": Ondra Novotný  – Petr Štanglica, Lukáš Dvořák, Tom Bis, Dominik Hošek, Filip Řehák, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Radek Padevět, Denis Rejman, Tonda Urban

1. utkání

VM „A“ : FK Česká Třebová „A“

5 : 1 (3 : 0)

 Vácha 2, Paulus 2, Loukota

VM „B“ : FK Česká Třebová „B“

6 : 0 (3 : 0)

 Rejman 2, Štanglica, Šeda, Staněk, Dvořák

 

2. utkání

VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

4 : 0 (1 : 0)

 Vácha 2, K. Dušek, Paulus

VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

1 : 1 (1 : 0)

 Šeda

 

3. utkání

VM „A“ : Spartak Choceň „A“ 

   11 : 0 (6 : 0)

    Loukota 3, Paulus 3, K. Dušek 2,     Špaček,Vácha, Marek

VM „B“ : Spartak Choceň „B“

     4 : 3 (3 : 2)

    Padevět, Štanglica, Šeda, Řehák

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_11.MT_CeskaTrebova_2016-04-24

 

 

 

 

 

10. mistrovský turnaj – Vysoké Mýto (16.4.2016)

 

V sobotu jsme po delší době (naposledy jsme pořádali 1. mistrovský turnaj 5.9.2015) mohli představit svoji aktuální výkonnost domácím divákům. Hráči černého týmu ("A") sehráli dvě velmi zajímavá - remízová utkání, když v úvodním zápase pouze doháněli Hlinsko - nakonec 3:3, naproti tomu s Chrudimí vedli 4:1 a utkání skončilo rovněž remízově 4:4. Pozitivní bylo, že v obou utkáních jsme soupeře střelecky přestříleli, ale brankově jsme se bohužel tolik neprosadili. Poslední utkání proti Nemošicím skončilo přesvědčivým vítězstvím 7:0. Herní projev byl tentokrát "neurovnaný" a taky chyběl větší klid v koncovce, přesto kluci turnaj odmakali - nejvíce Lukáš M, a střelecky se dařilo Pavlovi P.
Bílý tým ("B") odehrál celý turnaj s množstvím zbytečných chyb v obranné fázi, což musíme do příštích turnajů zlepšit. První utkání s Hlinskem vypadalo ze začátku jednoznačně, ale právě naše chyby v druhém poločasu ze zápasu udělaly drama! V druhém utkání jsme podlehli Chrudimi (r. 2005), ale kluky musíme pochválit za druhý poločas, který odmakali i přes nepříznivý výsledek. Poslední zápas s Pardubicemi (r.2006) lze pozitivně hodnotit opět hlavně za druhý poločas, kdy kluci zápas z nepříznivých 2:5 srovnali na 5:5, pochvalu za sobotu zaslouží Filip Ř., Denis R. a Kuba Š.!


SK Vysoké Mýto 2005 "A": Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota (proti MFK Chrudim v brance), Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Petr Uher, Jarda Müller, Tonda Urban
SK Vysoké Mýto 2006 "B": Ondra Novotný  - Petr Štanglica, Lukáš Dvořák, Tom Bis, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Filip Řehák, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Radek Padevět, Denis Rejman, Matěj Dušek

1. utkání

VM „A“ : FC Hlinsko „A“

3 : 3 (2 : 3)

Paulus, Špaček, K.Dušek

VM „B“ : FC Hlinsko „B“

6 : 4 (3 : 0)

Rejman 2, Řehák 2, Štanglica, Štolba

 

2. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

4 : 4 (4 : 1)

Vácha 2, K. Dušek, Paulus

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

3 : 9 (1 : 6)

Štolba 2, Rejman

 

3. utkání

  VM „A“ : SK Nemošice

   7 : 0 (5 : 0)

   Paulus 3, Loukota 2, Vácha, Uher

  VM „B“ : FK Pardubice B

   5 : 5 (2 : 5)

   Řehák 4., Rejman

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_10.MT_VysokeMyto_2016-04-16

 

 

 

 

9. mistrovský turnaj - Pardubice (9.4.2016)


Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“ - černí: Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota, Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Petr Uher, Michal Wich, Jarda Müller

SK Vysoké Mýto „B“ - bílí: Filip Řehák, Petr Štanglica, Tom Bis, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tonda Urban, Lukáš Dvořák, Matěj Dušek, Radek Padevět

 

Druhý turnaj jarní části jsme odehráli opět v Pardubicích a opět nás čekal zajímavý a těžký turnaj, a to i vzhledem k chladnému a deštivému počasí. Na úvod vždy nevyzpytatelná Choceň, tentokrát kluci černého týmu utkání zvládli a kromě pozorné defenzívy přidali i efektivní koncovku! V druhém utkání jsme se utkali s těžkým Hlinskem a zápas měl velmi dobrou úroveň, ve kterém jsme byli o gól šťastnější! V posledním utkání nás čekal favorizovaný tým domácích a po našem vítezství v minulém kole jsme čekali těžkou odvetu… úvod skvělý a brzy jsme vedli 2:0 a celý první poločas odehráli velmi aktivně (2:1), bohužel v úvodu druhého poločasu jsme inkasovali tři branky (po autových a rohových situacích!) a rozjetý tým domácích jsme už nezastavili....možná nám docházely i síly!!!

Bílý tým odehrál velmi podobný turnaj, přehráli jsme na úvod tým Chocně 3:0 a v utkání jsme ještě hodně šancí neproměnili. Velmi dobře kluci odehráli zápas s Hlinském a ačkoli jsme prohrávali (0:1, 1:2), kluci zápas odmakali a otočili na 4:2. Velmi pěkné bylo i utkání s domácím týmem (r. 2005), kdy mrzí pouze neproměnění šancí v prvním poločase, druhý už byl v režii domácích 0:4.

Pochvalu zaslouží tentokrát většina hráčů hlavně za nasazení a bojovnost (černý tým: Dušek, Marek, Paulus, Bureš, Špaček, Vácha  a bílý tým: Šeda, Štolba, Řehák, Štanglica, Staněk), výborný turnaj odchytal O. Novotný a dále překvapili i "nováčci" (Uher, Padevět)!

 

1. utkání

VM „A“ : Spartak Choceň „A“

8 : 0 (2 : 0)

Špaček 3, Loukota 2, K. Dušek, Vácha, Uher

VM „B“ : Spartak Choceň „B“

3 : 0 (2 : 0)

Padevět, Štanglica, Štolba

 

2. utkání

VM „A“ : FC Hlinsko „A“

2 : 1 (1 : 1)

Špaček, Loukota

VM „B“ : FC Hlinsko „B“

4 : 2 (0 : 1)

Staněk, Štanglica, Padevět, Štolba

 

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“

  3 : 8 (2 : 1)

      Paulus 2, Uher

VM „B“ : FK Pardubice A „B“

  0 : 4 (0 : 1)

 

 

 

 

 

8. mistrovský turnaj - Pardubice (2.4.2016)


Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A - černí: Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota, Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Ondra Vácha, Petr Uher, Michal Wich, Jarda Müller

SK Vysoké Mýto „B - bílí: Denis Rejman, Petr Štanglica, Tom Bis, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Lukáš Dvořák, Matěj Dušek, Radek Padevět

 

V sobotu jsme zajížděli do Pardubic na první jarní kolo sezóny 2015-16. Na začátek nás čekal kvalitní soupeř z Nemošic, který se utkal s týmem černých (ročník 2005). Kluci začali velmi dobře a soupeře prvních deset minut jasně přehrávali. Bohužel z našeho tlaku jsme získali pouze hubené vedení 1:0, soupeř postupně hru vyrovnal a bohužel zápas otočil (1:2). Druhé utkání černých bylo velice zajímavé, protože tým Pardubic A je svojí kvalitou vždy největším měřítkem. Tento zápas musíme kluky pochválit za bojovnost a odhodlání poprat se o každý míč, což přineslo "ovoce" (3:1)! Třetím soupeřem sobotního dopoledne byla Česká Třebová, kterou kluci přehráli a s chutí si zastříleli (9:2).

Bílý tým jsme složili z hráčů ročníku 2006 a kluci začali proti týmu Pardubic B, zápas byl po celou dobu vyrovnaný, nakonec se soupeři podařilo dát jedinou branku utkání a vyhrát 1:0. Druhý zápas proti Pardubicím A (r.2005) byl nad naše možnosti a prohráli jsme zaslouženě 2:9. Posledním soupeřem byl tým České Třebové, který naše kluky dokáže vždy potrápit. V zápase jsme prohrávali 0:1, ale kluci se nevzdali a zápas otočili na konečných 6:3.

 

1. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

 1 : 2 (1 : 1)

 Vácha

VM „B“ : FK Pardubice B

 0 : 1 (0 : 1)

 

2. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“

3 : 1 (0 : 1)

Vácha, Loukota, K. Dušek

VM „B“ : FK Pardubice A„B“

2 : 9 (1 : 5)

Rejman, Bis

 

3. utkání

VM „A“ : FK Česká Třebová „A“

   9 : 2 (4 : 1)

  Paulus 4, K. Dušek 3, Špaček, Wich

VM „B“ : FK Česká Třebová „B“

   6 : 3 (3 : 2)

  Rejman 2, Štanglica 2, Štolba, Padevět

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_8.MT_PardubiceB_2016-04-02

 

 

 

 

 

 

Hodnocení halové sezóny starší přípravky
V neděli starší přípravka zakončila pětiměsíční halovou sezónou turnajem ve Svitavách a už se všichni těšíme na jaro. V rychlosti se vrátíme k odehraným turnajům stručnou rekapitulací: zúčastnili jsme se celkem 9-ti turnajů (na domácím turnaji r. 2005 jsme postavili i tým r. 2006), což je v hodnocení promítnuto hodnocením 10-ti výsledků. Ve čtyřech turnajích kluci vyhráli, dvakrát skončili na druhém a dvakrát na třetím místě!!! Celkem jsme sehráli 56 utkání s velmi pozitivní bilancí 40 vítězství, 10 remíz a pouze 6 proher s velmi aktivním skórem 121:43! Z jednotlivců musíme pochválit všechny hráče, kteří se aktivním přístupem a nasazením prali o co nejlepší reprezentaci, ale hlavní pochvala klukům patří za nadstandardní tréninkovou docházku. Současně děkujeme rodičům za pomoc s dopravou a další podporou v účasti na halových turnajích!

 

 

Starší přípravka ve Svitavách - 4.místo

V neděli 13.3. jsme zakončili halovou sezónu turnajem pro ročník 2005 ve Svitavách. Vzhledem k silné nominaci našich hráčů za okresní výběry U11 a U10 jsme tým poskládali z hráčů r. 2005, kteří nominaci nedostali a doplnili i hráči r. 2006. Velmi vyrovnaného turnaje se zúčastnilo 8 týmů (první čtyři týmy dělily pouze dva body!), které se utkaly systémem každý s každým.

Kluci zahráli na turnaji velmi dobře a bohužel jim to tentokrát stačilo pouze na bramborové medaile, když pouze jednou prohráli (s vítězem turnaje), 2x remizovali (s týmy z druhé poloviny tabulky!) a 4x vyhráli. Hrálo se systémem 5+1, což fotbalu moc nenahrávalo a více se bojovalo, ale přesto se kluci snažili o kombinace, nahrávky či narážečky. Velmi pozitivní byly výkony všech hráčů, kteří si oblékli brankářský dres (Matyáš, Dominik a Martin), naproti tomu mrzela ztráta bodů při remízách s domácími 2:2 (dvě šťastné branky soupeře v poslední minutě zápasu) a hlavně s Rychnovem n. Kn., což byl jediný zápas, kdy se vytratilo větší nasazení a bojovnost. Přesto lze naše vystoupení hodnotit pozitivně a bylo důstojným ukončením halových turnajů. Nejužitečnějším hráčem týmu byl vyhlášen Martin Loukota, což byla odměna hlavně za brankářské výkony.

 

Sestava: Lukáš Marek , Martin Loukota, Michal Wich, Petr Uher, Jaroslav Müller, Kryštof Dušek, Matyáš Šeda, Denis Rejman, Filip Řehák, Dominik Hošek, Jiří Kalánek

 

Naše výsledky:

VM : TJ Radiměř

2 : 1

branky: K. Dušek, Rejman

VM : TJ Svitavy

2 : 2

branky: Rejman 2

VM : TJ Lanškroun

1 : 0

branku: Rejman

VM : SK Líšeň Brno

1 : 2

branku: K. Dušek

VM : FC Rychnov nad Kn.

2 : 2

branky: Loukota, Rejman

VM : FC Boskovice

3 : 0

branky: Loukota 2, Uher

VM : FC Žďas Žďár nad Sáz.

3 : 1

branky: Šeda. K. Dušek, Rejman

 

Celkové pořadí:

1. SK Líšeň, 2, FC Boskovice, 3. FC Žďas Žďár nad Sázavou, 4. SK Vysoké Mýto, 5. TJ Svitavy,  6. TJ Lanškroun, 7. FC Rychnov nad Kněžnou 8. TJ Radiměř

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005_Svitavy_hala_2016-03-13

 

 

 

Finálový halový turnaj výběrů OFS U11 a U10 Pardubického a Královéhradeckého kraje

 

V neděli 13.3.2016 se týmy U11 (ročník 2005) a U10 (ročník 2006) OFS Ústí nad Orlicí zúčastnily finálového halového turnaje mezi Pardubickým a Královéhradeckým krajem v Pardubicích. Dva týmy z každého kraje si účast vybojovaly na únorových halových turnajích. Tým U11 (stejně jako ve Svitavách) tento turnaj vyhrál a tým U10 obsadil krásné 3.místo. V obou týmech byli velkou oporou hráči starších elévů našeho oddílu Pavel Paulus, David Špaček, Denis Bureš, Ondra Vácha, Ondra Novotný, Míša Staněk, Kuba Štolba a Tomáš Bis. Ondra Novotný byl za výběr U10 vyhlášen nejlepším brankařem turnaje.

Kluci, moc gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci našeho oddílu !!!

 

      

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/OFS_U11_2005__Pardubice_hala_2016-03-13

 

 

 

 

Starší přípravka na domácím turnaji obsadila 2. a 6. místo!

 

V sobotu 13.2. jsme pořádali halový turnaj pro ročník 2005 a jako domácí jsme postavili dva týmy - tým černý složený výhradně z hráčů r. 2005 a tým bílý pouze z r. 2006. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů, které se utkaly ve dvou skupinách a následovaly zápasy o umístění.

 

VM "černá" – r. 2005

Kluci celkově obsadili pěkné druhé místo, když ve skupině 4x zvítězili, v semifinále porazili TJ Lanškroun 1:0 a ve finálovém utkáni remizovali s FK Pardubice 0:0, což je velmi lichotivá bilance! Pochvalu kluci zaslouží hlavně za obrannou hru (za celý den kluci neobdrželi ze hry branku, když se v brance střídali postupně hráči z pole!), ale bohužel jsme spíše bojovali, než předváděli pěkné fotbalové akce. Do finálového utkání jsme pak vstoupili aktivně a vypadalo to na zajímavý fotbal v sobotu opravdu dvou nejlepších týmů, ale postupně se kluci upnuli spíše na obranu a byl k vidění hlavně boj s řadou osobních soubojů. V penaltovém rozstřelu byl pak šťastnější soupeř, když nejprve O. Vácha proměnil, ale následně P. Paulus a K. Dušek zaváhali a soupeř tak mohl zaslouženě slavit vítězství (1:2) – v průběhu turnaje předvedl více fotbalových akcí než náš tým! Nejužitečnějším hráčem týmu byl zvolen Ondra Vácha – gratulujeme.

 

VM "bílá" – r. 2006

Pro všechny kluky to měla být hlavně další zkušenost a konfrontace se staršími, což naše očekávání naplnilo. V žádném utkání kluci nepropadli a s bilancí 1 výhry, 3 remíz a 1 prohry (Lanškroun 0:1) obsadili šesté místo. Zajímavý byl souboj ve skupině s FK Pardubicemi, když nás soupeř hodně prověřil v defenzívě a kluci zápas odjezdili (0:0) a pak i utkání o 5. místo se Žďárem, ve kterém jsme dlouho vedli a už skoro slavili, ale přišlo vyrovnání z penalty 10 sekund před koncem a v penaltovém rozstřelu jsme zaváhali a podlehli v nastavené čtvrté sérii 2:3 (proměnil F. Řehák, J. Štolba a zaváhal D. Rejman a M. Šeda). Nejužitečnějším hráčem týmu byl zvolen Filip Řehák – gratulujeme.

 

Celkově hodnotíme turnaj velmi vydařeně po organizační stránce (děkujeme paní ředitelce turnaje Renatě Š., výbornému hlasateli Honzovi V., všem rozhodčím za obrovskou pomoc a také výborně fungujícímu občerstvení pod vedením Petry Š.) a po fotbalové stránce by určitě přispěly klasické branky 2x5 m (ale bohužel ty do této haly nedostaneme). Pro kluky jsou domácí zápasy vždy vrcholem snažení a po prohraných soubojích o umístění bylo na nich vidět velké zklamání, což je zase ta nejlepší výzva do dalších tréninků. Ještě jednou děkujeme všem za pomoc při organizaci turnaje!

 

Sestava SK "černá": Ondřej Vácha , Lukáš Marek , Pavel Paulus, Denis Bureš, David Špaček, Martin Loukota, Michal Wich, Petr Uher, Jaroslav Müller, Kryštof Dušek

Sestava SK "bílá": Ondřej Novotný – Matyáš Šeda, Tomáš Bis, Denis Rejman, Filip Řehák, Kuba Štolba, Petr Štanglica, Dominik Hošek, Radek Padevět , Matěj Dušek , Lukáš Dvořák, Antonín Urban

 

Naše výsledky:

VM „bílá“ : FK Kostelec n.Orl./Častolovice

1 : 1

Řehák

VM „bílá“ : FK Pardubice

0 : 0

VM „bílá“ : TJ Lanškroun

0 : 1

VM „bílá“ : Polaban Nymburk „B“

2 : 0

Řehák 2

o 5. místo:

VM „bílá“ : FC Žďár nad Sázavou

   1 : 2p

  Rejman

 

VM „černá“ : SK Holice

4 : 0

Uher 2, Loukota, Vácha

VM „černá“ : FC Žďár nad Sázavou

1 : 0

Paulus

VM „černá“ : SK Nemošice

1 : 0

Vácha

VM „černá“ : Polaban Nymburk „A“

2 : 0

Dušek, Müller

semifinále:

VM „černá“ : TJ Lanškroun

  1 : 0

  Dušek

finále:

VM „černá“ : FK Pardubice

  0 : 1p

 

Konečné pořadí turnaje:

1. FK Pardubice, 2. SK Vysoké Mýto "černá", 3. SK Nemošice,  4. TJ Lanškroun, 5.FC Žďas Žďár nad Sázavou, 6. SK Vysoké Mýto "bílá", 7. FC Kostelec n.O./Častolovice, 8. SK Holice, 9. Polaban Nymburk "A", 10. Polaban Nymburk "B"

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005_06_VM_hala_2016-02-13

 

 

 

 

Zlato z halového turnaje ze Žďáru nad Sázavou!

 

V neděli 7.2.2016 jsme se s r. 2006 účastnili dalšího halového turnaje ve Žďáru nad Sázavou, kterého se účastnilo 8 týmů (každý s každým 1x 13 min.). Kluci do turnaje vstoupili velmi zodpovědně, výsledkem bylo minimum chyb a pouze tři obdržené branky za celý turnaj (hrálo se na klasické branky 2x5 m)! Když jsme k tomu přidali vydařené kombinace a zakončení, byla to pro všechny velmi povedená neděle. Největší bitvu kluci sehráli ve druhém zápase s brněnskou Líšní, kdy jsme úvod utkání odehráli pod tlakem soupeře, zachránilo nás i břevno, ale v závěru už kluci hru otočili a gólem Rejmana slavili vítězství 1:0. Nejvydařenější utkání bylo s domácím Žďárem, kdy jsme soupeře zaskočili a již po 3 minutách vedli 3:0 - zápas odehraný s obrovským přehledem! Dvě utkání před koncem již bylo o vítězství v turnaji rozhodnuto a možná i proto přišlo jediné zaváhání s H. Brodem, v úvodu jsme neproměnili několik šancí, ale když se soupeř ujal vedení, kluci opět přidali a v závěru zápas alespoň zremizovali. Poslední utkání bylo už fotbalovou exhibicí a kluci tak divákům poděkovali za celodenní skvělou podporu a povzbuzování..... Skuteč 6:0!

Pochvalu a poděkování zaslouží opravdu všichni hráči, navíc Filip Řehák byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje (7 branek) - všem gratulujeme a děkujeme!

Sestava SK: Ondra Novotný – Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tomáš Bis, Denis Rejman, Filip Řehák, Kuba Štolba, Petr Štanglica, Dominik Hošek

 

Naše výsledky:

VM : TJ Lanškroun

1 : 0

Řehák

VM : SK Brno Líšeň

1 : 0

Rejman

VM : 1.SC Znojmo

3 : 1

Rejman, Řehák, Štanglica

VM : ŽĎAS Žďár nad Sázavou

5 : 1

Rejman 2, Řehák 2, Štanglica

VM : FC Velké Meziříčí

1 : 0

Řehák

VM : FC Havlíčkův Brod

1 : 1

Rejman

VM : FK Skuteč

6 : 0

Řehák 2, Rejman, Štanglica, Štolba, Bis

 

Konečné pořadí turnaje:

1. SK Vysoké Mýto, 2. SK Brno/Líšeň, 3.. Žďas Žďár nad Sázavou, 4. FC Havlíčkův Brod, 5. TJ Lanškroun, 6. FC Velké Meziříčí, 7. FK Skuteč, 8. 1.SC Znojmo

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2006_Zdar_hala_2016-02-07

 

 

 

Tým OFS U11 (ročník 2005) zvítězil na halovém turnaji ve Svitavách

 

Tým OFS Ústí nad Orlicí U11 (ročník 2005) se v neděli utkal s dalšími třemi týmy OFS Pardubického kraje na tradičním halovém turnaji ve Svitavách. Tým OFS Ústí nad Orlicí, v jehož středu byli také naši 4 starší elévové Pavel Paulus, David Špaček, Ondra Vácha a Denis Bureš, celý turnaj vyhrál a společně s druhým týmem turnaje – OFS Chrudim – postoupil na mezikrajský turnaj s dvěma týmy OFS Královéhradeckého kraje, který se uskuteční 13.3.2016 v Pardubicích.

Kluci gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci našeho klubu!!!

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/OFS_U11_2005__Svitavy_hala_2016-02-07

 

 

 

 

Starší přípravka ve Skutči opět na 3. místě

V sobotu 30.1.2016 jsme odehráli další halový turnaj ve Skutči r. 2005. Do turnaje bylo přihlášeno 8 týmů rozdělených do dvou skupin, ale na nás bohužel čekaly převážně zápasy s domácí Chrudimí. Skupinu A kluci vyhráli, když postupně zdolali FK Pardubičky 4:2, Sokol Třebeš HK 2:1 a na závěr po velmi vydařeném výkonu MFK Chrudim (červený) 5:1. V semifinále nás čekal druhý tým ze skupiny B MFK Chrudim (černý). Zápas byl hodně o chybách, ve kterém jsme pouze dotahovali, a tak remíza byla spravedlivá. V penaltové loterii jsme podlehli 3:2 a museli se spokojit s utkáním o bronzové medaile. Ve druhém semifinále porazilo Hlinsko tým Chrudimi (červený), a tak jsme zakončili turnaj opět s Chrudimí. Tentokrát jsme soupeře ze skupiny už nepřehrávali a rozhodli jsme až v závěru po krásné individuální akci D. Bureše a zakončujícího M. Loukoty. Na turnaji jsme neprohráli, což je jistě velmi pozitivní, ale taky jsme někdy zapomínali na větší bojovnost a nasazení, což nás může mrzet hlavně v semifinálovém utkání.

Sestava SK: Ondra Novotný – Vácha Ondřej, Marek  Lukáš, Paulus Pavel, Bureš Denis, Špaček David, Loukota Martin, Wich Michal, Uher Petr, Řehák Filip

 

Utkání ve skupině:

VM : FK Pardubičky

4 : 2

branky: Loukota 2, Bureš, Paulus

VM : Sokol Třebeš

2 : 1

branky: Bureš, Loukota

VM : MFK Chrudim červený

5 : 1

branky: Paulus 2, Vácha, Loukota, Špaček

 

Semifinále:

VM : MFK Chrudim černý

2 : 3p

branky: Vácha, Špaček

 

O 3. místo:

VM : MFK Chrudim červený

2 : 1

branky: Vácha, Loukota

 

Konečné pořadí turnaje:
1. MFK Chrudim černý 2. FC Hlinsko 3. SK Vysoké Mýto 4. MFK Chrudim červený 5. SK Pardubičky 6. Jiskra Ústí n.O. 7. Spartak Choceň 8. Sokol Třebeš

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005_Skutec_hala_2016-01-30

 

 

 

 

Halový turnaj 17.1. r. 2006 v Lanškrouně - 1. místo

 

imagePrvní turnaj letošního roku sehrál r. 2006 v Lanškrouně, kde se potkalo 8 týmů rozdělených do dvou skupin, první dva týmy hrály následně v tabulce o 1. - 4. místo (vzájemný zápas se přebíral do tabulky). Sehráli jsme celkem pět utkání, bohužel úzký rozměr hřiště neumožňoval příliš fotbalových akcí, a tak se hrála spíše bojovná utkání a vydařených kombinací k vidění tentokrát moc nebylo. Všechna utkání ve skupině jsme výsledkově zvládli a velmi cenné bylo, že příležitost dostali hráči celého kádru. Ve finálové skupině, kam jsme si přinesli vítězství 3:1 s Č. Třebovou, jsme porazili 1:0 Štíty a v posledním zápase si to kluci rozdali s neporaženým týmem domácích. Tento "finálový" zápas byl rovněž spíše o bojovnosti a skončil spravedlivou remízou 0:0, což klukům stačilo k celkovému vítězství (díky většímu počtu vstřelených branek). Nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Ondra Novotný a zaslouženě nejlepším hráčem týmu pak Kuba Štolba - gratulujeme!

 

Sestava SK: Ondra Novotný – Kuba Štolba, Matyáš Šeda, Michal Staněk, Tomáš Bis, Dominik Hošek, Denis Rejman, Filip Řehák, Péťa Štanglica, Lukáš Dvořák, Matěj Dušek, Radek Padevět

 

Utkání ve skupině:

VM : Kunčina

  2 : 1

branky: Bis, Štolba

VM : Česká Třebová

  3 : 1

branky: Rejman, vlastní, Štolba

VM : Letohrad

  1 : 0

branku: Štolba

Finálová skupina:

VM : Štíty

1 : 0

branku: Bis

VM : Lanškroun

0 : 0

 

Konečné pořadí turnaje:
1. SK Vysoké Mýto, 2. Lanškroun, 3. Česká Třebová, 4. Štíty, 5. Náchod, 6. Letohrad, 7. Kunčina, 8. Dolní Dobrouč

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2006_Lanskroun_hala_2016-01-17

 

 

 

 

Halový turnaj Pardubice r. 2006vítězství !

image

V neděli 20.12. jsme se rozloučili s rokem 2015 dobře obsazeným turnajem v Pardubicích a loučení nemohlo dopadnout lépe! Turnaje se účastnilo deset týmů rozdělených do dvou skupin, první dva týmy postupovaly do semifinále, ostatní hrály přímo o umístění (hrálo se 1x12 minut). Vstup do turnaje jsme zvládli a kluci přehráli Čáslav 3:0. Následovalo bojovné utkání s Chrudimí, ve kterém byl šťastnější soupeř brankou v poslední minutě 1:2. Další dvě utkání skupiny kluci zahráli velmi dobře a přesvědčivě jsme přehráli Pardubice - bílý tým (2:0) a Žďár n. S. (4:2), což rozhodlo o našem vítězství ve skupině B. V semifinále nás čekal domácí tým červených, utkání bylo velmi zajímavé, a ačkoli jsme brzy vedli 3:1, v závěru jsme inkasovali a nakonec se štěstím ubránili vítězství 3:2! Ve finále nás čekala odveta ze skupiny se Žďárem a bylo to vyvrcholení turnaje. Kluci moc chtěli, současně docházely síly a soupeř byl velmi kvalitní. V utkání jsme 2x vedli, ale soupeř vždy pohotově srovnal, další vyložené šance jsme nedokázali proměnit, ale nakonec se na kluky usmálo štěstí při zblokování odkopu brankaře a kluci mohli slavit celkové vítězství.
Všechny kluky musíme pochválit a tentokrát opravdu každý z nich nechal na hřišti maximum, hráli jsme velmi aktivně a k tomu kluci přidali řadu pěkných kombinačních i individuálních akcí. K tradičním spolehlivým výkonům Denise, Filipa, Kuby (spolehlivě zvládl roli obránce!) a Ondry se přidal výborným výkonem Matyáš, Tomáš a snažil se i po nemoci hrající Dominik. Absolutorium za nedělní výkon si však zaslouží Míša, který kromě spolehlivé obranné fáze přidal i čtyři důležité branky! Jsme rádi, že ačkoli neobjíždíme turnaje s každotýdenní pravidelností, kluci rostou a vyrovnávají se ostatním kvalitním týmům.

Sestava SK: Ondra Novotný – Kuba Štolba, Matyáš Šeda, Michal Staněk, Tomáš Bis, Dominik Hošek, Denis Rejman, Filip Řehák

Utkání ve skupině:

VM : FK Čáslav

3 : 0

branky: Bis 2, Rejman

VM : MFK Chrudim

1 : 2

branku: Staněk

VM : FK Pardubice – bílá

2 : 0

branky: Staněk, Štolba

VM : FC Žďas Žďár nad Sázavou

4 : 2

branky: Rejman 3, Staněk

Semifinále:

VM : FK Pardubice – červená

3 : 2

branky: Řehák, Staněk, Šeda

Finále:

VM : FC Žďas Žďár nad Sázavou

3 : 2

branky: Rejman 2, Řehák


Konečné pořadí turnaje:
1. SK Vysoké Mýto, 2. FC Žďár nad Sázavou, 3. FK Pardubice - červená 4. SK Nemošice, 5. FK Kolín, 6. MFK Chrudim, 7.FK Čáslav, 8. FAJN Viktorie Vestec, 9. FK Pardubice - bílá, 10. SK Lázně Bohdaneč  

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2006_Pardubice_hala_2015-12-20

 

 

 

V sobotu 19.12. 2015 přátelsky v Chocni
Děkujeme sousední Chocni za pozvání na přátelské utkání r. 2005, kdy jsme vzájemně proti sobě postavily týmy A-ček a B-ček a kluci mohli sehrát tolik utkání. Hrálo se 4 x 15 minut u každého týmu, a tak se mohlo zkoušet, vymýšlet a ukázat se více než na tradičních turnajích.
V utkáních A-týmů jsme dokázali třikrát zvítězit a pouze v posledním zápase, když už docházely síly, jsme remizovali - 6:1, 2:0, 6:1, 1:1. Kluci sehráli řadu zajímavých akcí a předvedli nejen individuálně, ale i kombinačně hodně pozitivních momentů. Střelci branek - Dušek 4, Loukota 4, Marek 3, Bureš 2, Vácha 2.
V utkáních B-týmů dostali přednost kluci, kteří v ostatních turnajích tolik příležitostí nedostávají, a byla to velmi prospěšná konfrontace s bilancí tří remíz a jedné výhry - 1:1, 2:2, 2:1, 0:0. Střelci branek - Novotný 3, Uher, Řehák.

 

 

 

Halový turnaj Choceň r. 2005 – 2. místo

V sobotu 12.12. jsme s výběrem r. 2005 (doplněného o 3 hráče r. 2006), odehráli další halový turnaj v sousední Chocni. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů a hrálo se systémem každý s každým (dlouhých 18 minut). První utkání s domácím výběrem "A" bylo pro nás opět poučné a hlavně nám zkazilo celkové hodnocení z jinak vydařeného turnaje (po kolikáté již na halovém turnaji!). Utkání se hrálo na jednu branku, kluci neproměňovali jednu šanci za druhou, po jedné chybě jsme inkasovali, a pak už to nešlo - 0:1. V dalších zápasech kluci své soupeře přehrávali nejen herně, ale i střelecky: Choceň "B" 4:0, Lanškroun 4:0, Nemošice 4:1, Ústí nad Orlicí 5:1. Hlavně v utkáních s Lanškrounem a Ústím kluci hráli velmi dobře, bojovali a k tomu přidali zajímavé kombinační akce a pěkné branky. Jelikož domácí "A" tým ve všech utkáních zvítězil (vždy o jednu branku), tak na nás "zbylo" stříbro! Z jednotlivců musíme vyzdvihnout M. Loukotu (jen za některé fáze v utkáních) za 6 branek (nejlepší střelec turnaje), trvale stabilní výkony předváděl K. Dušek a velmi dobrý turnaj odehráli i D. Bureš (konečně!), P. Paulus a O. Vácha.

Sestava: Novotný Ondřej - Vácha Ondřej, Marek  Lukáš, Paulus Pavel, Bureš Denis, Špaček David, Dušek Kryštof, Řehák Filip, Loukota Martin, Rejman Denis, Müller Jarda

Naše výsledky:

VM : Spartak Choceň „A“

0 : 1

VM : Spartak Choceň „B“

4 : 0

Dušek 2, Paulus, Bureš

VM : TJ Lanškroun

4 : 0

Loukota 3, Rejman

VM : SK Nemošice

4 : 1

Loukota 2, Paulus, Vácha

VM: Jiskra Ústí nad Orlicí

5 : 1

Bureš 2, Loukota, Špaček, Dušek


Konečné pořadí turnaje:
1. Spartak Choceň "A" 2. SK Vysoké Mýto, 3. Jiskra Ústí nad Orlicí, 4. TJ Lanškroun, 5. SK Nemošice, 6. Spartak Choceň "B"  

 

 

 

Starší přípravka ve Skutči na 3. místě

V neděli jsme s ročníkem 2006 odcestovali na turnaj do Skutče. Do turnaje bylo přihlášeno 8 týmů rozdělených do dvou skupin. V naší skupině jsme se střetli postupně s týmem Pardubic, s kterým jsme na začátku prohrávali 0:2, ale velkou bojovností nakonec otočili na 4:2. Další náš soupeř byl tým z Čelechovic, který naši borci přehráli jednoznačně 6:0. Poslední soupeř ve skupině byl Havlíčkův Brod, s kterým jsme po dobrém výkonu nakonec prohráli 0:1 a postupovali do dalších bojů z druhého místa.
V semifinále nás čekal vítěz z druhé skupiny tým Nemošic. Po nedůrazu a lehkovážném přístupu v začátku utkání (0:3) jsme postupem času konečně začali hrát, ale bohužel se nám podařilo pouze snížit na konečných 2:3. Zápas o třetí místo nás opět čekal houževnatý tým Havlíčkova Brodu. Naši kluci si před zápasem řekli, že s bramborou domů jet nechtějí a bylo to vidět. Začali jsme  s velkým nasazením, které jsme udrželi po celý zápas a zaslouženě vyhráli 1:0. Kluci si z turnaje odvezli bronzové medaile a navíc byl Denis Rejman vyhodnocen nejlepším hráčem turnaje. Velká gratulace našim klukům a poděkování všem rodičům za dobrou atmosféru při zápasech.

Sestava SK: Ondra Novotný – Kuba Štolba, Matyáš Šeda, Michal Staněk, Petr Štanglica, Radek Padevět, Lukáš Dvořák, Tomáš Bis, Dominik Hošek, Denis Rejman

 

Utkání ve skupině:

VM : FK Pardubice

4 : 2

Štanglica 2, Rejman, Staněk

VM : Futsal Čelechovice/TJ Smržice

6 : 0

Rejman 4, Šeda, Padevět

VM : Jiskra Havlíčkův Brod

0 : 1

Semifinále:

VM : SK Nemošice

  2 : 3

 Rejman, Štanglica

o 3. místo:

VM : Jiskra Havlíčkův Brod

1 : 0

Rejman

 
Konečné pořadí turnaje:
1. FC Žďár nad Sázavou, 2. SK Nemošice, 3. SK Vysoké Mýto, 4. Jiskra Havlíčkův Brod, 5. FK Pardubice, 6. Futsal Čelechovice na Hané/TJ Smržice, 7. TJ Přelovice, 8. FK Junior Skuteč
 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2006_Skutec_hala_2015-11-29

 

 

 

 

 

První halový turnaj starší přípravky - 1. místo

V neděli jsme zahájili halovou sezónu prvním turnajem pro r. 2005 v Pardubicích, kterého se zúčastnilo 8 týmů rozdělených do dvou skupin. V zahajovacím utkání skupiny B kluci nastoupili proti týmu FK Pardubice. Kluci bojovali a soupeři moc šancí nedovolili 1:0 - výborný vstup a letos další vítězství nad tímto silným mužstvem! V druhém zápase proti týmu FK Přelouč jsme se spíše trápili, důvodem byla koncovka a neproměnění snad 6-ti gólovek - výsledek pouze 1:1! V posledním utkání ve skupině s bojovným týmem SK Nemošice (porazil překvapivě FK Pce 2:0) šlo o první místo v tabulce. Kluci utkání zvládli s přehledem, soupeře přehráli v nasazení i zajímavými kombinacemi - 2:0 a v semifinále nás čekal tým MFK Chrudim (druhý tým skupiny A). Ačkoli jsme brzy prohrávali 0:1, utkání jsme otočili a po zásluze zvítězili 3:1 opět větším nasazením, ze kterého pramenily i pěkné akce. Ve finále jsme se těšili na tým Hlinska, ale na penalty postoupil tým z Nemošic a opakoval se tak zápas ze skupiny. V bojovném finále byli kluci aktivnější, a ačkoli jsme se ujali vedení "pouze" vlastním gólem, soupeře jsme do vyložených šancí nepustili a kluci mohli slavit první halové vítězství - vstup do dlouhé halové sezóny se nám vydařil!

Pochvalu zaslouží opravdu všichni hráči, ale vyzdvihnout musíme následující výkony: Ondra velmi spolehlivý v brance, výborně hrála celá obrana, zvláště výkon Lukáše M. a Pavla P. v semifinále a finále byl bezchybný a v útočné fázi odehrál výborný turnaj Kryštof D. Určitou slabinou byla produktivita některých hráčů, menší zaujetí (elán) některých hráčů z lavičky a klubové ustrojení  (za pokutu) trenéra Novotného! Pánové nos necháme dole a budeme stejně makat i v přípravě!

 

Sestava SK: Ondra Novotný – Ondra Vácha, Lukáš Marek, Michal Wich, Pavel Paulus, Denis Bureš, David Špaček, Kryštof Dušek, Filip Řehák, Martin Loukota, Petr Uher

 

Utkání ve skupině:

VM : FK Pardubice

1 : 0

Loukota

VM : FK Přelouč

1 : 1

Dušek

VM: SK Nemošice

2 : 0

Dušek, Paulus

Semifinále:

VM : MFK Chrudim

3 : 1

Paulus 2, Vácha

Finále:

VM : SK Nemošice

1 : 0

vlastní


Konečné pořadí turnaje:
1. SK Vysoké Mýto, 2. SK Nemošice, 3. MFK Chrudim, 4. FC Hlinsko, 5. FK Pardubice, 6. Jiskra Ústí n. O., 7. FK Přelouč, 8. SK Pardubičky

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005_Pardubice_hala_2015-11-08

 

                                   

 

 

 

6.mistrovský turnaj - Svitavy (24.10.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Petr Uher, Jirka Kalánek, Michal Wich

SK Vysoké Mýto „B“: Filip Řehák, Petr Štanglica, Tom Bis, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tonda Urban, Jarda Müller, Lukáš Dvořák


Poslední turnaj podzimní sezóny jsme odehráli za krásného počasí v sobotu ve Svitavách a byl to závěr velmi vydařený, a to jak po stránce bodového zisku, tak hlavně díky předvedeným výkonům našich hráčů. Kluci černého týmu třikrát zvítězili, bojovali ve všech utkáních (nepřidal se pouze Jirka K.) a předvedli řadu pěkných kombinačních akcí. Nezištné nahrávky rozdával Kryštof D., střelecky se probudil Pavel P., výborně zahráli i Denis B. (konečně), Lukáš M., David Š., a také kapitán Ondra V.
Kluci bílého týmu hráli rovněž s velkou chutí, a tak pouze nezvládnutý druhý poločas s domácím týmem (z 3:0 na 3:3!!!) byl zklamáním. Za individuální výkony lze tentokrát pochválit asi opravdu všechny hráče, a to nejen střelce branek, ale i celou obranu. Poprvé v sezóně jsme zvládli utkání s těžkým týmem Lanškrouna a kluci zde sehráli ukázkově i několik standartních situací rozehraných Kubou Š. Celý turnaj rovněž spolehlivě odchytal Ondra N.! Děkujeme klukům za příjemný den!

Hodnocení podzimní sezóny:
To nejhezčí vždy rychle uteče a tak podzimní část je minulostí - během 6 turnajů jsme odehráli 36 utkání s bilancí 23 výher, 3 remíz a 10 proher (skóre 158 :100)!!! Kluci v krajském přeboru neudělali ostudu a patří určitě k lepším týmům soutěže, za což patří hráčům naše velké poděkování. To největší poděkování pochopitelně patří hlavně těm borcům, kteří se snaží každý trénink či zápas odevzdat maximum! Poděkování patří i rodičům a příznivcům za povzbuzování a podporu, Radkovi B. (a dalším) za obrazovou dokumentaci z turnajů a těšíme se na halovou část sezóny!

1. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

5 : 2 (3 : 0)

Vácha 3, K. Dušek, Špaček

VM „B“ : FK Pardubice B

7 : 2 (5 : 2)

Štolba 3, Štanglica 2, Řehák, Šeda

 

2. utkání

VM „A“ : TJ Svitavy „A“

9 : 2 (3 : 1)

K. Dušek 3, Bureš 2, Paulus 2, Špaček, Kalánek

VM „B“ : TJ Svitavy „B“

3 : 3 (3 : 0)

Řehák, Štanglica, Štolba

 

3. utkání

   VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

   7 : 2 (4 : 1)

    Paulus 4, K. Dušek, Špaček, Vácha

   VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

   6 : 3 (3 : 2)

    Řehák 3, Staněk 2, Štolba

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_7.MT_Svitavy_2015-10-24

 

 

 

 

5.mistrovský turnaj - Lanškroun (10.10.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto 2005 A“: Ondra Novotný – Kryštof Dušek, Martin Loukota, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Denis Bureš, Petr Uher, Jarda Müller

SK Vysoké Mýto 2006 B“: Filip Řehák, Denis Rejman, Petr Štanglica, Tom Bis, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tonda Urban

 

V sobotu jsme odehráli v Lanškrouně další turnaj, který byl bohužel již předposledním představením našich hráčů v podzimní sezoně! Soupeřem nám byly velmi silné týmy Pardubice A, Chrudim A a domácího Lanškrouna. Černý tým jsme tentokrát poskládali výhradně z hráčů r. 2005 a bílý tým z hráčů r. 2006. Jak se nám v těchto sestavách dařilo:

Pardubice A – asi nejkvalitnější tým soutěže a vždy velká výzva. Černý tým hrál velmi bojovně a dlouho odolával (poločas 0:0), ale nakonec jsme podlehli 0:3, když jsme chybovali v obraně a z mála šancí, které nám soupeř dovolil, jsme se nedokázali gólově prosadit. Bílý tým hrál velmi aktivně, v úvodu druhé půle jsme dokonce vedli 3:2, ale v závěrečných 5 minutách jsme 3x inkasovali a podlehli "krutě" 7:3, navíc jsme přišli po zbytek turnaje o zraněného Denise R.!

Chrudim – kluci obou týmů sehráli velmi aktivní utkání a pozitivním hodnocením. Soupeře jsme donutili k chybám, které jsme tentokrát proměňovali a padlo tak i několik hattricků (Loukota, Štanglica, Řehák). Vítězství bílého týmu 7:3 je navíc okořeněno velmi vydařenou odvetou - v posledním utkání jsme soupeři v podobném složení podlehli 1:10 !

Lanškroun – černý tým měl celý zápas utkání pod kontrolu, zaslouženě zvítězil 5:0 a v zápase jsme sehráli i řadu vydařených akcí! Zápas bílého týmu byl bohužel opakem, kluci svým přístupem (bez bojovnosti a s množstvím individuálních chyb) dovolili domácím utkání sehrát v exhibičním tempu – 1:5 !

Když "zapomeneme" na poslední utkání, tak jsme na turnaji odehráli velmi kvalitních 5 zápasů a kluky za turnaj tak musíme pochválit a z nepovedeného se poučit! Příští týdne máme volný los a poslední turnaj odehrajeme 24.10. v Svitavách!

 

1. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“

0 : 3 (0 : 0)

VM „B“ : FK Pardubice A „B“

3 : 6 (2 : 2)

Řehák, Štolba, Staněk

 

2. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

6 : 3 (5 : 1)

Loukota 3, Bureš 2, Marek

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

7 : 3 (4 : 2)

Štanglica 3, Řehák 3, Urban

 

3. utkání

  VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

  5 : 0 (4 : 0)

   Dušek 2, Marek, Loukota, Müller

  VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

  1 : 5 (0 : 2)

   Řehák

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_5.MT_Lanskroun_2015-10-10

 

 

 

 

4.mistrovský turnaj - Česká Třebová (4.10.2015)

 

Po týdenní pauze, kterou zapříčinily tradiční okresní výběry (děkujeme za reprezentaci hráčům: Ondra V. , Pavel P., David Š., Filip Ř., Kuba Š, Tomáš B. a Míša S.) jsme za ideálního fotbalového počasí odehráli další mistrovský turnaj v neděli v České Třebové. Soupeřem nám byly týmy domácích, Chocně a Lanškrouna.

Výsledkově velmi vydařené vystoupení s bilancí pěti  vítězství a jedné prohry, ale po herní stránce úplná spokojenost s výkony nepanovala. Každý tým odehrál dobře asi polovinu času / polovinu utkání.

Černý tým se dokázal představit velmi dobře v prvním zápase, kdy kluci jasně přehráli domácí 6:2 (David Š. 3 branky!) a pozitivně hodnotíme ještě první poločas s Lanškrounem, kdy jsme hráli velmi aktivně (poločas 4:0) a navíc jsme trefili 6x brankovou konstrukci. Druhý poločas (1:2) a hlavně poslední zápas s Chocní byl bohužel hodně odevzdaný a bez pohybu, fotbalových akcí už moc k vidění nebylo! Příště hrajeme tři utkání a všechny až do konce!

Bílý tým sehrál celý turnaj v podobném tempu, a ačkoli se nám vydařil vstup do turnaje (Česká Třebová 4:1 – Filip Ř. 3 branky!), následoval spíše odevzdaný zápas s Lanškrounem s řadou individuálních chyb, které soupeř trestal a zaslouženě zvítězil 5:2. V posledním zápase s Chocní byl první poločas více přehlídkou sportovního oblečení než snahou o předvedení fotbalových akcí (0:2) a až druhý poločas snese pozitivní hodnocení (5:0). V zápasech nám často chyběla koncentrace, bojovnost/nasazení (hlavně u zkušenějších hráčů) a taky podobně jako u černého týmu – hrajeme tři utkání a vždy až do konce nebo raději hned od začátku!

Pozitivním v celém turnaji bylo trénování autových vhazování, kdy jsme museli (bohužel oprávněně) každý druhý aut opakovat – po pátečním tréninku, který jsme této herní situaci věnovali velmi "příjemné zjištění"! Příští týden opět těžký turnaj v sobotu v Lanškrouně a soupeři jistě nespí a tvrdě trénují.....!

 

1. utkání

VM „A“ : FK Česká Třebová „A“

6 : 2 (4 : 1)

Špaček 3, Staněk 2, Štolba

VM „B“ : FK Česká Třebová „B“

4 : 1 (2 : 1)

Řehák 3, Štanglica

 

2. utkání

VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

5 : 2 (4 : 0)

Štolba 2, Vácha, Špaček, K.Dušek

VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

2 : 5 (2 : 2)

Štanglica 2

 

3. utkání

    VM „A“ : Spartak Choceň „A“

   3 : 1 (2 : 0)

    Rejman, Marek, Vácha

    VM „B“ : Spartak Choceň „B“

   5 : 2 (0 : 2)

    Řehák, Wich, Bureš, Uher, Šeda

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_4.MT_CeskaTrebova_2015-10-04

 

 

 

 

3.mistrovský turnaj - Chrudim (19.9.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto 2005 A“: Kryštof Dušek, Martin Loukota, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Filip Řehák, Denis Rejman, Michal Wich

SK Vysoké Mýto 2006 B“: Vojta Seidl – Petr Štanglica, Tom Bis, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tonda Urban, Jirka Kalánek

 

Dalším turnajem krajského přeboru bylo třetí kolo hrané v neděli v Chrudimi za účasti domácích, Hlinska, Nemošic/Pardubic B a našeho týmu. Od minulého turnaje došlo opět k drobným změnám v sestavě mezi týmem černých a bílých a opět nám šlo hlavně o získání nových zkušeností. Tým černých sehrál vydařený turnaj, a to nejen výsledkově, ale hlavně herně a přístupem všech hráčů, kteří se v utkáních představili. Po úvodním probouzení se s Nemošicemi, kdy jsme museli otáčet zápas a vyhráli utrápeně 4:1, přišly dva velmi kvalitní zápasy s týmem Chrudimi 6:1! a na závěr s Hlinskem 1:1. V obou utkáních kluci nechali na hřišti všechno, bojovali, sehráli řadu zajímavých útočných kombinací a zvládli i řadu taktických pokynů.... přejme si stále takové soupeře a takové zápasy! Po takovém turnaji musíme pochválit jednotně celým tým, a to včetně kvalitního vystoupení Pavla P., Davida Š. a Martina L. v brance!
Kluci bílého týmu zvládli vstup do turnaje, kdy jsme sice prohospodařili vedení 3:1 s Pardubicemi "B" a uhráli tak jen remízu 3:3, ale výkon byl snaživý a bojovný. V dalších utkáních už kluci zaostávali za svými soupeři, a to po všech stránkách. Největším zklamáním bylo nasazení a bojovnost, což proti kvalitnějším soupeřům byla vždy naše hlavní zbraň. Bohužel k výkonu nepřispěl Vojta v brance a ani výkony kluků, kteří se mají poprat o další nominace na turnaje, nepřesvědčily. Za nedělní snahu lze tedy pochválit pouze Míšu S., Dominika H. a Peťu Š.! Příště se musí přidat (a to i na trénincích) ostatní, jinak se budeme zlepšovat jen velmi pomalu! Příští víkend budou náš klub reprezentovat vybraní hráči v okresních výběrech U11 a U10 na turnaji v Lázních Bohdaneč a další kolo hrajeme tedy až 4.10.2015 v České Třebové!

1. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

4 : 1 (1 : 1)

Rejman, Loukota, Vácha, Wich

VM „B“ : FK Pardubice B

3 : 3 (2 : 1)

Štanglica 3

 

2. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

6 : 1 (3 : 0)

Loukota 3, K. Dušek 2, Vácha

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

1 : 10 (0 : 5)

Staněk

 

3. utkání

VM „A“ : FC Hlinsko „A“

     1 : 1 (0 : 1)

    Řehák

VM „B“ : FC Hlinsko „B“

     1 : 5 (0 : 2)

    Štanglica

 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_3.MT_Chrudim_2015-09-20

 

 

 

  

2.mistrovský turnaj - Pardubice (12.9.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto 2005 A“: Vojta Seidl  Kryštof Dušek, Martin Loukota, Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Filip Řehák, Denis Rejman

SK Vysoké Mýto 2006 B“: Petr Štanglica, Tom Bis, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tonda Urban, Michal Wich, Jirka Kalánek

 

 

image

Velmi silně obsazený turnaj jsme sehráli v sobotu v Pardubicích, kde nás čekaly týmy Chocně, Hlinska a Pardubického A-čka. Kluci černého týmu sehráli na turnaji tři velmi zajímavá utkání s bilancí jedné prohry a dvou vítězství. Porážka přišla překvapivě hned v úvodním utkání s Chocní, kdy jsme většinu utkání hráli na útočné polovině, ale branky po chybách střílel soupeř - 3:4. V dalším utkání s Hlinskem už byl vidět kvalitnější fotbal, soupeř hrál výborně v úvodu, my jsme naopak zvládli druhý poločas a hlavně závěr, kdy dvě minuty před koncem jsme prohrávali 2:3 a nakonec kluci vybojovali výhru 5:4! V posledním utkání nás prověřil silný a fotbalově vyspělejší tým Pardubic a kluci díky neskutečnému nasazení a bojovnosti dokázali vydřít vítězství 4:3!
Kluci bílého týmu výsledkově sehráli utkání v obráceném pořadí, po prvním jednoznačném vítězství nad Chocní 7:0 (3x Štanglica!) přišla velká bitva s Hlinskem, ve kterém byl tentokrát šťastnější soupeř a oplatil nám porážku - 4:5 (3x Staněk!). V posledním utkání kluci bojovali, ale na fotbalově lepšího soupeře jsme nestačili a jen díky čaroději v brance (Martin Loukota) přišla přijatelná prohra - 1:4.
Oproti prvnímu turnaji byli tentokrát trenéři s výkonem a přístupem většiny hráčů mnohem spokojenější, kluci do hry dali maximální nasazení a přišla řada pěkných akcí. Příští týden v neděli zajíždíme na další turnaj do Chrudimi.

 

1. utkání

VM „A“ : Spartak Choceň „A“

3 : 4 (2 : 3)

Loukota, K. Dušek, Řehák

VM „B“ : Spartak Choceň „B“

7 : 0 (3 : 0)

Štanglica 3, Staněk 2, Šeda, Štolba

 

2. utkání

VM „A“ : FC Hlinsko „A“

5 : 4 (1 : 3)

K. Dušek 2, Rejman, Paulus, Loukota

VM „B“ : FC Hlinsko „B“

4 : 5 (1 : 2)

Staněk 3, Štolba

 

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“

  4 : 3 (2 : 2)

    Loukota 2, Vácha, Bureš

VM „B“ : FK Pardubice A „B“

  1 : 4 (0 : 2)

    Staněk

 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_2.MT_PardubiceA_2015-09-12

 

 

 

 

 

1.mistrovský turnaj - Vysoké Mýto (6.9.2015)

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto 2005 „A“: Vojta Seidl –  Kryštof Dušek, Martin Loukota, Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Petr Uher, Jarda Müller, Michal Wich

SK Vysoké Mýto 2006 „B“: Petr Štanglica, Lukáš Dvořák, Matěj Dušek, Tom Bis, Kuba Štolba, Dominik Hošek, Filip Řehák, Míša Staněk, Matyáš Šeda, Tonda Urban

 

image

Po dlouhé letní přestávce jsme se konečně dočkali a starší přípravka r. 2005-2006 vstoupila do nového ročníku krajského přeboru, a navíc před domácím publikem. Jelikož jsme vzhledem ke krátké přípravě nesehráli žádné přátelské utkání, byla to hned ostrá prověrka našeho "nového" týmu. Na turnaji jsme přivítali týmy Č. Třebové, Nemošic/Pardubic "B" a Pardubic "A" a náš tým nastoupil ve složení r. 2005 (A-čko/černá) a r. 2006 (B-čko/bílá).
Kluci A-čka sehráli první utkání s týmem Nemošic a od začátku hru kontrolovali a vcelku přesvědčivě zvítězili 4:1. V dalším utkání nás prověřil tým Č. Třebové a to již bylo utkání, kde se dalo očekávat větší ohrožení.... a bylo! Po vlastních chybách to bylo brzy 0:2, ztráta sebevědomí, hra bez pohybu a nasazení - zasloužená prohra 1:4. Po "dusnu v kabině" přišlo poslední utkání s týmem Pce "A", které ještě v prvním poločase bylo poznamenáno předchozím neúspěchem, ale postupně kluci získávali ztracenou sebedůvěru a v závěru se nikdo netěšil na konečný hvizd rozhodčího - 12:4! Vstup do soutěže byl trochu kostrbatý – na jedné straně hodně zajímavých akcí a branek, ale na straně druhé i zbytečných chyb a překvapivě malé nasazení, ale to se určitě v průběhu podzimu změní!
Tým B-čka hrál se stejnými soupeři, pouze v úvodu místo Nemošic jsme zahájili s týmem Pce "B". Kluci své úvodní vystoupení zvládli 6:1, následovalo zajímavé utkání s Č. Třebovou okořeněné soubojem se Šimonem M. a výhra 4:1. Díky kvalitnímu druhému poločasu a prvnímu hattricku Péti Š. následovala výhra 7:2 nad týmem Pce "A" a plný bodový zisk. Ačkoli fotbalové dovednosti ještě nejsou takové, nasazení a bojovnost je u většiny hráčů tohoto týmu velkým příslibem.
Výsledkově lze první mistrovské vystoupení hodnotit vcelku pozitivně, ale po fotbalové stránce je před námi hodně práce a máme se v čem zlepšovat, a to snad už příští víkend na kvalitně obsazeném turnaji v Pardubicích!

 

1. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

4 : 1 (2 : 0)

Špaček 2, K. Dušek, Bureš

VM „B“ : FK Pardubice B

6 : 1 (3 : 1)

Řehák 2, Urban 2, Štanglica, Bis

 

2. utkání

VM „A“ : FK Česká Třebová „A“

1 : 4 (1 : 2)

Loukota

VM „B“ : FK Česká Třebová „B“

4 : 1 (2 : 0)

Řehák 2, Urban, M. Dušek

 

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“ 

  12 : 4 (4 : 3)

Špaček 2, Paulus 2, Loukota 2, Müller 2, Uher, Bureš, K. Dušek, Vácha

VM „B“ : FK Pardubice A „B“

    7 : 2 (2 : 1)

Štanglica 3, Řehák 3, Bis

 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005-06_1.MT_VysokeMyto_2015-09-05

 

 

 

 

 

 

Sezóna 2014/2015

 

Fotky ze soustředění:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004_05_Soustredeni_Puste_Zibridovice_2015-03-26-29

 

Fotky z rozlučky u Vaka v Horkách:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_rozlucka_u_Vaka_2015-06-12

 

 

 

 

Městečko Trnávka Cup 2015

 

O uplynulém víkendu 21. a 22.6. 2015 se tým starší přípravky rozloučil s letošní sezónou na dvoudenním mezinárodním turnaji Městečko Trnávka Cup 2015, který se řadí mezi nejlépe hodnocené a obsazené turnaje ve východních Čechách. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů starší přípravky a 10 týmů mladších žáků. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po šesti, kde se hrálo každý s každým 1x25 minut. Zápasy o konečné umístění pak 2x15 minut. Pořadatelé pojali turnaj velkolepě s cílem, aby si všichni zúčastnění odvezli nezapomenutelné zážitky, což se jim bezesporu povedlo. Týmy nastupovaly na hrací plochu za doprovodu hymny UEFA špalírem vytvořený z mažoretek. I závěrečné vyhodnocení se vyrovnalo vyhlášení vítěze Ligy mistrů. Na sobotní odpoledne a večer byl pro všechny připraven bohatý doprovodný program.

 

Sestava SK Vysoké Mýto: Jarda Horáček, Martin Loukota – Denis Bureš, Kryštof Dušek, David Špaček, Pavel Paulus, Lukáš Marek, Ondra Vácha, Pepča Pechanec, Ondra Švejda, Štěpán Houdek, Matěj Andrle, Patrik Mareš

 

K prvnímu sobotnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Knínice. Po několika nevyužitých šancích jsme se konečně ujali vedení, kluci si začali více věřit a odměnou jim bylo dalších 8 gólů v síti Knínice. Konečný výsledek 9:1 byl velice dobrý vstup do turnaje.

Druhé utkání jsme hráli proti obhájcům stříbrných medailí z minulého roku z Banské Štiavnice ze Slovenska. Kluci na soupeře vlétli hned od začátku a dostali se do rychlého vedení 2:0. Soupeři se prakticky nepodařilo ohrozit naši bránu, a tak konečný výsledek 5:1 byl k mužstvu soupeře, vzhledem k našim nevyužitým šancím, milosrdný. Ve třetím zápase nás čekal nevyzpytatelný soupeř z Březové nad Svitavou. S tímto soupeřem jsme se zatím nikdy v minulosti nesetkali, ale tady na turnaji jsme ho viděli hrát velice pěkný fotbal. Hned od začátku to bylo na naší hře znát. Kluci byli velice nervózní, nedařila se jim kombinace ani přihrávky, a toho soupeř z rychlého brejku využil a dostal se do vedení 1:0, což bylo do poločasu z obou stran vše. O poločase jsme se

kluky snažili povzbudit, a to se povedlo. Do druhé půle jako by nastoupil jiný tým. Soupeře jsme začali ve všech směrech přehrávat a na konci jsme se mohli radovat z třetího vítězství, tentokrát 4:1. Ve čtvrtém zápase už byla na klucích vidět únava a náš soupeř z Moravské Třebové nám to pěkně spočítal. Sice jsme byli herně lepší, ale naše chyby soupeř potrestal góly, a to rozhoduje, poprvé na turnaji jsme odešli poraženi – 2:3. K poslednímu sobotnímu utkání jsme nastoupili proti týmu z Bystřice nad Pernštejnem, s kterým jsme se v letošní sezóně jednou potkali na halovém turnaji. A pokud jsme chtěli naši skupinu vyhrát, museli jsme soupeře porazit. Od začátku byly šance na obou stranách, ale po chybě našeho gólmana se soupeř dostal do vedení 1:0. Nám se po několika standardních situacích podařilo dát dva rychlé góly na 2:1, což bylo základem našeho konečného vítězství 4:2.

Tímto zápasem však den pro kluky nekončil – hned několik se jich zúčastnilo dovednostních soutěží (přesnost střelby, rychlost ve slalomu s balónem, ...). V přesnosti střelby skončil Martin Loukota a Ondra Švejda na děleném 4.-8. místě ve finálové skupině.

Po těchto soutěžích už následovala pohodová diskotéka s naším neúnavným tanečníkem Denisem Burešem.

V neděli ráno nás čekalo čtvrtfinále proti týmu z Opočna. Byl to pro nás velice těžký zápas zejména psychicky, jelikož to byl ten nejdůležitější s celého dne, který rozhodoval, jestli budeme mít šanci hrát o medaile nebo ne. Kluci z Opočna nám byli po celý zápas zcela vyrovnaným soupeřem, ale přece jen více štěstí jsme na svých kopačkách měli my a jediný gól prvního poločasu se podařilo vstřelit Denisovi, který roztančil obranu soupeře. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, dostávali jsme se do šancí a podařilo se nám dát i druhý rozhodující gól. Výhra 2:0 byla velice důležitá a posunula nás do semifinále, kde jsme se opět střetli s týmem z Moravské Třebové, který ve svém čtvrtfinále přehrál Jiskru Litomyšl. A kluci se těšili na odvetu, která se opravdu vydařila. Kluci sehráli jeden z nejhezčích fotbalových zápasů celé sezóny, předvedli soustu nádherných akcí, kterým tleskali nejen naši rodičové, ale i fanoušci dalších týmů. Vstřelili jsme 4 góly a perfektní obranou a vynikajícími zákroky gólmana Martina Loukoty jsme zápas zcela zaslouženě vyhráli 4:0 a postoupili do finále, kde jsme chtěli tento náš výkon zopakovat. Ve finálovém utkání nás čekal doposud neporažený tým vzniklý spojením výběru kluků z Modřice-Bílovice. Většina hráčů byla o hlavu větší něž naši drobečkové, a to patrně rozhodlo. Sice jsme se snažili hrát naši kombinační hru, ale samotného soupeře jsme se trochu báli. Tam, kde soupeři stačily dva kroky, my museli udělat aspoň tři, v hlavičkových soubojích jsme byli u ramenou a silou jsme taky moc nestačili. I když jsme opravdu bojovali a postupně naše tréma odcházela, tak jsme stejně na soupeře nestačili. On potrestal všechna naše zaváhání a zcela zaslouženě celý turnaj vyhrál.

Ale i tak je pro kluky druhé místo velice pěkné a všichni si domů odvezli krásné zážitky. Martin Loukota byl vyhlášen nejlepším gólmanem turnaje. Oba trenéři byli velice spokojeni z předváděné, často velmi kvalitní, hry a kluky zcela zaslouženě za jejich vystoupení pochválili. 

 

Naše výsledky:

Ve skupině:

SK VM: TJ Sokol Malá Haná Knínice

9 : 1

Loukota 3, Pechanec 2, Dušek, Švejda, Špaček, Vácha

SK VM: FC Sitno Banská Štiavnica

5 : 1

Houdek 2, Špaček, Pechanec, Švejda

SK VM: TJ Sokol Březová nad Svitavou

4 : 1

Švejda 3, Pechanec

SK VM: SKP Slovan Moravská Třebová

2 : 3

Houdek 2

SK VM: SK Bystřice nad Pernštejnem

4 : 2

Dušek, Švejda, Houdek, Vácha

 

Čtvrtfinále:

SK VM : TJ Spartak Opočno

2 : 0

Bureš 2

Semifinále:

SK VM: SKP Slovan Moravská Třebová

4 : 0

Špaček, Švejda, Bureš, Dušek

Finále:

SK Vysoké Mýto : HFK Modřice – Bílovice

0 : 5

Konečné pořadí:

1. HFK Modřice – Bílovice, 2. SK Vysoké Mýto, 3. FC Boskovice, 4. SKP Slovan Moravská Třebová, 5. TJ Sokol Březová nad Svitavou, 6. TJ Spartak Opočno, 7. FC Sitno Banská Štiavnica, 8. Jiskra Litomyšl, 9. SK Bystřice nad Pernštejnem, 10. TJ Sokol Malá Haná Knínice, 11. TJ Sokol Troubelice, 12. TJ Sokol Městečko Trnávka

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_turnaj_Trnavka_2015-06-20_21

 

Rádi bychom tímto chtěli poděkovat všem neúnavným fanouškům týmu za podporu po celý turnaj i v průběhu celé uplynulé sezóny.

 

A jelikož to byl náš poslední turnaj – a jak vše jednou končí, tak končí i naše práce trenérů starší přípravky. Klukům přejeme hodně štěstí a radosti v jejich další fotbalové kariéře.

                                                                                                                                                                                                               Přejí David Kubatka a Radek Bureš

 

 

 

Ve finále poháru PKFS na domácím hřišti 5. místo

 

Sestava SK Vysoké Mýto: Jarda Horáček – Ondra Švejda, Pepča Pechanec, Ondra Vácha, Matěj Andrle, Martin Loukota, Lukáš Marek, David Špaček, Denis Bureš, Pavel Paulus, Štěpán Houdek

 

V sobotu 6.6.2015 jsme poprvé v historii hostili finálový turnaj o pohár PKFS starších přípravek. Deset týmů bylo rozděleno do dvou skupin, kde se hrálo každý s každým, poté první dva týmy z každé skupiny postoupily do semifinále, ostatní týmy hrály o konečné umístění. Zápas trval 2x12 min.

 

Skupina A: SK Vysoké Mýto, MFK Chrudim, TJ Svitavy, TJ Přelovice, FK Junior Skuteč

Skupina B: FC Hlinsko, SK Polička, FK Pardubice, SK Holice, SKP Slovan Moravská Třebová

 

Meteorologové slibovali horké letní počasí a tato předpověď se zcela naplnila.

Turnaj jsme zahájili zápasem proti známému soupeři z Chrudimi a než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:3. Byli jsme hodně nervózní, hráli nepřesně a nesoustředěně. I když se naše hra po poločase výrazně zlepšila, manko dohnat se nám už nepodařilo. Druhé utkání proti Skutči už bylo z naší strany podstatně fotbalovější, bojovnější se spoustou pěkných gólů. Soupeře jsme jasně přehráli a připsali si první vítězství se skóre 7:0. Další utkání jsme sehráli s týmem Svitav, kterého jsme v letošní sezóně několikrát „potkali“ na halových turnajích, kde jsme je poráželi, ale venku na trávě jsme s nimi nehráli. První poločas byl z obou stran hodně nepřesný s nakopávanými balóny bez gólového efektu, ve druhé polovině se střelci probudili, naštěstí jen ti naši, a výsledkem je naše druhé vítězství na turnaji v poměru 5:0. Do posledního zápasu ve skupině proti nám neznámým klukům z Přelovic jsme šli s tím, že na postup do semifinále nám stačí remíza, kdežto náš soupeř musí vyhrát. Ale vzhledem k „zamotaným“ výsledkům v naší skupině jsme byli rozhodnuti pokračovat ve vítězných zápasech a naši skupinu vyhrát. A podle toho jsme také vstoupili do zápasu – po třech minutách jsme vedli 2:0 tečí Martina Loukoty po střele Jardy Horáčka a levačce Denise Bureše křížem zleva k levé tyči. Poté následovaly dvě neproměněné penalty – po jedné na každé straně – a 3 rychlé góly v naší síti. Minutu před koncem prvního poločasu se nám podařilo srovnat opět tečí Martina Loukoty po odkopu našeho gólmana. Druhý poločas se hrál oboustranně velmi tvrdý fotbal se spoustou faulů. Nešťastný gól, který nás připravil o semifinále jsme dostali v čase 12:35. Pak už nás čekal „pouze“ zápas o 5. místo s týmem Poličky. V prvním poločase bylo ještě na klucích znát zklamání z vyřazení, ale ve druhém zvedli hlavy, a tak jsme turnaj zakončili vítězně, i když bez vytoužených medailí. Přesto celý tým zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedený výkon se spoustou pěkných fotbalových akcí. Děkujeme také všem divákům, kteří kluky neúnavně povzbuzovali po celý turnaj.

 

Naše výsledky:

Utkání ve skupině:

SK VM: MFK Chrudim

2 : 5 (1 : 4)

Paulus, Švejda

SK VM: FK Junior Skuteč

7 : 0 (4 : 0)

Horáček 2, Andrle, Houdek, Loukota, Bureš, Švejda

SK VM: TJ Svitavy

5 : 0 (0 : 0)

Loukota 2, Horáček, Pechanec, Vácha

SK VM: TJ Přelovice

3 : 4 (3 : 3)

Loukota 2, Bureš

 

utkání o 5. místo

SK VM: SK Polička

   2 : 1 (0 : 0)

 Marek, Houdek

 

  

skupina A

V. Mýto

Chrudim

Svitavy

Přelovice

Skuteč

BODY

SKÓRE

POŘADÍ

V. Mýto

 

2 : 5

5 : 0

3 : 4

7 : 0

6

17 : 9 

3.

Chrudim

5 : 2

 

4 : 5

3 : 3

2 : 3

4

14 : 13

4.

Svitavy

0 : 5

5 : 4

 

2 : 4

3 : 5

3

10 : 18

5.

Přelovice

4 : 3

3 : 3

4 : 2

 

2 : 4

7

13 : 12

2.

Skuteč

0 : 7

3 : 2

5 : 3

4 : 2

 

9

12 : 14

1.

 

skupina B

Hlinsko

Polička

Pardubice

Holice

M.Třebová

BODY

SKÓRE

POŘADÍ

Hlinsko

 

5 : 1

2 : 5

8 : 0

5 : 0

9

20 : 6

2.

Polička

1 : 5

 

3 : 4

3 : 3

3 : 1

4

10 : 13

3.

Pardubice

5 : 2

4 : 3

 

9 : 3

8 : 2

12

26 : 10

1.

Holice

0 : 8

3 : 3

3 : 9

 

3 : 2

4

9 : 22

4.

M.Třebová

0 : 5

1 : 3

2 : 8

2 : 3

 

0

5 : 19

5.

 

 

Konečné pořadí:

1. FC Hlinsko, 2. FK Pardubice, 3. FK Junior Skuteč, 4. TJ Přelovice, 5. SK Vysoké Mýto, 6. SK Polička, 7. SK Holice, 8. MFK Chrudim, 9. TJ Svitavy, 10. SKP Slovan Moravská Třebová

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_finale_pohar_PKFS_Vysoke_Myto_2015-06-06

 

 

14.mistrovský turnaj - Pardubice 24.5.2015  

Sestava SK Vysoké Mýto:

 

SK Vysoké Mýto 2004 „A“: Jarda Horáček – Ondra Švejda, Pepča Pechanec, Ondra Vácha, Matěj Andrle, Martin Loukota, Lukáš Marek, David Špaček, Denis Bureš, Pavel Paulus, Kryštof Dušek

SK Vysoké Mýto 2005 „B“: Jarda Horáček – Patrik Mareš, Tom Doležal, Míša Wich, Pavel Barák a kdokoli z týmu „A“

Poslední jarní turnaj základní části měl být pro naše borce testem před finálovým turnajem. Z tohoto důvodu také trenéři do A-týmu nominovali dvě pětky kluků tak, jak by měli hrát finále. Bohužel nedorazili 4 hráči B-týmu, a tak nastala improvizace. Hráči z A-čka se točili i v B-čku, což pro ně znamenalo permanentní nasazení na hřišti. Takže tentokrát budeme hodnotit celý turnaj jako celek a lze ho rozdělit na dvě stejné poloviny. První tři utkání kluci s přehledem zvládli, když zejména proti těžkým Nemošicím hráli pěkný kombinační fotbal s důslednou obranou a soupeře nepustili téměř do žádné šance. Následující tři zápasy pak jako by na hřišti byli úplně jiní kluci a ne „ti naši“ – v zápase proti Ústí nad Orlicí jsme sice vstřelili první gól, ale to bylo na dlouhou dobu všechno. Asi jsme si mysleli, že se bude opakovat výsledek z minulého týdne... Ale neopakoval. Hráče soupeře jako by naše úvodní branka nakopla a my jsme jen koukali na to, jak se co chvíli vlní síť za Jardovými zády. Zápasy proti týmu Pardubic A (kluci ročník 2004) měly být hlavním testem naší připravenosti na finále. Proti tomuto velmi kvalitnímu soupeři jsme letos na jaře ještě nehráli, a tak jsme byli plni očekávání a doufali v pěkný fotbal. To se ale nestalo – tedy na naší straně. I když jsme se ze začátku snažili hrát svoji hru, tak bylo vidět, že kluci mají ze soupeře respekt možná i strach. Naše rozehra byla pomalá a soupeř byl u balónu dřív, přehrával nás v osobních soubojích a zcela lehce se dostával až před naši branku, kde snadno skóroval. My jsme se před domácího gólmana dostávali spíš sporadicky a střel na branku bychom napočítali na prstech jedné ruky. Na našich fotbalistech už byla znát únava z předchozích utkání a také rychle padající góly do naší sítě je psychicky srážely. Konečné skóre je snad až příliš kruté, ale pro nás poučením.

Nyní máme 2 týdny na regeneraci těla i ducha a také na dotrénování některých „maličkostí“.

Na sobotu 6.6.2015 pak srdečně zveme všechny naše fanoušky na domácí stadion, kde od 9 hodin hostíme finálový turnaj starších přípravek. Mezi deseti nejlepšími týmy Pardubického kraje se rozhodne o vítězi poháru PKFS.

 

1. utkání

VM „A“ : Spartak Choceň „A“

  6 : 0 (1 : 0)

Švejda 2, Loukota, Dušek, Bureš, Pechanec

VM „B“ : Spartak Choceň „B“

12 : 0 (7 : 0)

Pechanec 3, Loukota 2, Doležal 2, Švejda, Vácha, Marek, Paulus, Dušek

2. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

6 : 1 (2 : 0)

Pechanec 3, Loukota 2, Paulus

VM „B“ : Jiskra Ústí nad Orlicí

3 : 9 (1 : 5)

Švejda, Dušek, Pechanec

 

3. utkání

VM „A“ : FK Pardubice A „A“

1 : 13 (0 : 7)

Paulus

VM „B“ : FK Pardubice A „B“

0 : 5 (0 : 3)

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_14.MT_Pardubice_2015-05-24

 

 

13.mistrovský turnaj - Vysoké Mýto 16.5.2015  

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto 2004 A“: Jarda Horáček –  Ondra Švejda, Pepča Pechanec, Ondra Vácha, Patrik Mareš, Tom Doležal, Matěj Andrle, Jirka Balcar, Pavel Barák

SK Vysoké Mýto 2005 B“: Jarda Horáček – Martin Loukota, Lukáš Marek, David Špaček, Denis Bureš, Pavel Paulus, Jirka Kalánek, Jarda Müller, Petr Uher, Míša Wich

 

V sobotu 16.5.2015 jsme na domácím stadionu opět za velké podpory domácích fanoušků hostili druhý letošní jarní turnaj. Našimi soupeři byly týmy z České Třebové, Chrudimi, Ústí nad Orlicí a Nemošic. Kluci A-čka sehráli vyrovnané úvodní utkání s hráči České Třebové, na obou stranách byly k vidění pěkné akce i osobní souboje, zápas skončil spravedlivou remízou 4:4. Druhé utkání proti Chrudimi bylo také vyrovnané, padlo i hodně gólů na obou stranách, ale protože my jsme udělali více chyb, tak soupeř jich nastřílel víc a porazil nás 7:5. V posledním zápase proti Ústí nad Orlicí byli kluci lepší ve všech herních činnostech a první poločas jasně vyhráli 7:1. Druhý nebyl horší, jen chyběla přesnější muška, konečný výsledek 9:2 je pro soupeře ještě milosrdný.

B-čko hned na úvod přehrálo soustředěnou kombinační hrou Českou Třebovou bez obdrženého gólu 5:0, když kluci soupeři téměř nedovolili vystřelit na naši branku. Zápas s Chrudimí byl kopií zápasu A-čka se stejným soupeřem i se stejným výsledkem. V závěrečném utkání proti houževnatému týmu Nemošic museli kluci hodně bojovat, když na začátku druhého poločasu ztratili vedení 2:0 po zbytečných chybách a nedorozuměních zejména v rozehrávce. Ale naštěstí naše kombinační hra dopředu nesla své ovoce a kluci přidali další dva góly, soupeř na konci zápasu už jen snížil na 4:3.

Tentokrát si pořádně zachytal Jarda Horáček, který napodobil Marťase z minulého týdne. Malý přísun kalorií během turnaje si vynahradil (a s ním další spoluhráči) na navazující vydařené narozeninové oslavě Dávy Špačka!!!

Na poslední „testovací“ turnaj před závěrečným finálovým zajíždíme v neděli do Pardubic.

 

1. utkání

VM 2004 „A“ : FK Česká Třebová „A“

4 : 4 (3 : 3)

Pechanec 2, Horáček, Švejda

VM 2005 „B“ : FK Česká Třebová „B“

5 : 0 (2 : 0)

Bureš 2, Horáček, Loukota, Marek

 

2. utkání

VM 2004 „A“ : MFK Chrudim „A“

5 : 7 (1 : 1)

Horáček 2, Švejda 2, Pechanec

VM 2005 „B“ : MFK Chrudim „B“

5 : 7 (4 : 3)

Loukota 2, Bureš 2, Paulus

 

3. utkání

VM 2004 „A“ : Jiskra Ústí nad Orlicí „A“

9 : 2 (7 : 1)

Mareš 3, Horáček 2, Švejda 2, Doležal, Balcar

VM 2005 „B“ : SK Nemošice „B“

4 : 3 (2 : 0)

Paulus 2, Bureš, Horáček

 

fotky z turnaje:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_13.MT_VysokeMyto_2015-05-16

 

 

 

 

Odložený 8.mistrovský turnaj - Česká Třebová 10.5.2015  

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto 2005 „A“: Martin Loukota – Lukáš Marek, Kryštof Dušek, David Špaček, Denis Bureš, Pavel Paulus, Lukáš Novotný, Jirka Kalánek, Jarda Müller

SK Vysoké Mýto 2004 „B“: Martin Loukota –  Ondra Švejda, Štěpán Houdek, Ondra Vácha, Patrik Mareš, Tom Doležal, Matěj Andrle, Jirka Balcar, Pavel Barák

 

V neděli 10.5.2015 jsme dohrávali odložené první jarní kolo na hřišti v České Třebové. Tentokrát sice nepršelo, ale zato foukal velmi silný studený vítr, který leckdy dělal s balónem divy. Borci A-čka začali velice dobře, na kluky z Chocně vlítli a poměrně rychle vedli 4:0, soupeř snížil těsně před přestávkou. Zřejmě s jistotou „to jasně vyhrajem“ jsme nastoupili do druhého poločasu – ta tam byla bojovnost a kombinace z první půle, soupeř toho využil a dravostí snížil na rozdíl jediné branky. V závěru upravil na konečných 5:3 pro nás Dáva Špaček a trochu uklidnil hlavně fandící rodiče. Druhý zápas proti domácí Třebové jsme nezačali vůbec dobře, sice jsme se snažili o kombinační hru, ale soupeř byl tvrdší, vyhrával osobní souboje a ujal se vedení 2:0. Naštěstí se kluci nevzdali, do poločasu nejprve snížili střelou Lukáše Marka a po přestávce díky dvěma důrazům Denise Bureše před brankou po centrech z pravé strany zápas otočili ve svůj prospěch na 3:2. V závěrečném utkání proti stejně starým klukům z Pardubic jsme nezvládli hlavně první poločas, druhý už byl vyrovnanější a z naší strany bojovnější.

B-čko si v prvním zápase s mladšími kluky z Chocně „za chůze“ zatrénovalo, do střelecké listiny se zapsali všichni hráči týmu. Obraz hry z úvodního zápasu se odrazil ve druhém, který připomínal spíš bramboračku, často přerušovanou hvizdem rozhodčího, který příliš nedovoloval našim klukům napadat hráče soupeře. Měli jsme sice více ze hry, ale bylo v ní dost nepřesností a hlavně ta koncovka... V závěru utkání mohl strhnout vítězství na naši stranu Ondra Švejda, ale zazvonil pouze roh brankové konstrukce. I poslední utkání proti Pardubicím skončilo remízou 2:2. Diváci viděli pěkný fotbal s mnoha šancemi, gólů ale moc nepadlo, protože se vyznamenali oba gólmani.

Poděkovat musíme Marťasovi Loukotovi, který téměř bez možnosti se vyčůrat, doplnění kalorií a odpočinku odchytal všech šest utkání.

V sobotu 16.5. dopoledne pořádáme na domácím hřišti další turnaj přípravek a zveme všechny naše fanoušky, aby nás přišli podpořit !!!

 

1. utkání

VM 2005 „A“ : Spartak Choceň „A“

5 : 3 (4 : 1)

Novotný 2, Špaček 2, Dušek

VM 2004 „B“ : Spartak Choceň „B“

14 : 0 (7 : 0)

Švejda 3, Vácha 2, Mareš 2, Doležal 2, Andrle, Barák, Houdek, Balcar, Loukota

 

2. utkání

VM 2005 „A“ : FK Česká Třebová „A“

3 : 2 (1 : 2)

Bureš 2, Marek

VM 2004 „B“ : FK Česká Třebová „B“

2 : 2 (1 : 1)

Andrle, Švejda

 

3. utkání

VM 2005 „A“ : FK Pardubice 2005 „A“

3 : 7 (2 : 5)

Loukota 2, Novotný

VM 2004 „B“ : FK Pardubice 2005 „B“

2 : 2 (1 : 2)

Švejda, Mareš

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_8.MT_CeskaTrebova_dohravka_2015-05-10

 

 

12.mistrovský turnaj - Vysoké Mýto 2.5.2015 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto 2005 „A“: Martin Loukota – Lukáš Marek, Kryštof Dušek, Ondra Vácha, Denis Bureš, Pavel Paulus, Petr Uher, Míša Wich

SK Vysoké Mýto 2004 „B“: Jarda Horáček –  Ondra Švejda, David Špaček, Pepča Pechanec, Patrik Mareš, Tom Doležal, Matěj Andrle, Jirka Balcar

 

V sobotu 2.5.2015 jsme na domácím hřišti hostili první letošní jarní turnaj, ve kterém jsme před početným publikem poměřili síly se silnými soupeři našeho krajského přeboru. Výsledkově, ale i herně můžeme být celkem spokojeni. Na borcích r. 2005 byla trochu znát únava z pátečního turnaje v Lázních Bohdaneč, ale přesto bojovali až do posledního utkání. S naším jarním „tradičním“ soupeřem z Chrudimi jsme vybojovali jedno vítězství, proti týmům Ústí nad Orlicí a Nemošic se nám podařila odveta za minulé společné klání a závěrečné remízy proti technicky hrajícím Pardubicím jsou pro všechny týmy zasloužené. Kluci všem přihlížejícím divákům předvedli pěkné fotbalové akce i bojovného kolektivního ducha a hru proti kvalitním soupeřům si užili.

V neděli 10.5.2015 hrajeme vinou špatného počasí přeložený 8.MT v České Třebové.

 

 

1. utkání

VM 2005 „A“ : MFK Chrudim 2004 „A“

4 : 3 (2 : 2)

Dušek 2, Loukota 2

VM 2004 „B“ : MFK Chrudim 2004 „B“

1 : 3 (0 : 1)

Švejda

 

2. utkání

VM 2005 „A“ : Jiskra Ústí nad Orlicí

6 : 5 (4 : 3)

Vácha 2, Loukota 2, Horáček, Švejda

VM 2004 „B“ : SK Nemošice

3 : 2 (3 : 0)

Doležal, Horáček, Špaček

 

3. utkání

VM 2005 „A“ : FK Pardubice 2005 „A“

5 : 5 (3 : 3)

Loukota 3, Horáček, Vácha

VM 2004 „B“ : FK Pardubice 2005 „B“

4 : 4 (2 : 3)

Doležal 2, Švejda, Andrle

 

fotky z turnaje:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_12.MT_VysokeMyto_2015-05-02

 

 

 

 

E-on Junior cup Lázně Bohdaneč – pátek 1.5.2015 – 5. místo

 

V pátek 1.5.2015 jsme se zúčastnili kvalifikačního celorepublikového turnaje pod názvem E-on Junior cup pro ročníky 2005 v Lázních Bohdaneč. Turnaje se zúčastnilo 16 týmů z Pardubického a Hradeckého kraje. Hrálo ve čtyřech skupinách, systém každý s každým a poté o celkové umístění (1x15 minut). Pouze vítěz tohoto turnaje mohl postoupit do celorepublikového finále, které se koná 4.-6.9.2015 v Roudném u Českých Budějovic.

 
Sestava SK Vysoké Mýto: Martin Loukota – Denis Bureš, Pavel Paulus, David Špaček, Ondra Vácha, Kryštof Dušek, Lukáš Marek, Jirka Večeře, Lukáš Novotný, Petr Uher, Miša Wich

 

V prvním raním zápase jsme se střetli s Chlumcem nad Cidlinou.  I když byli někteří hráči soupeře skoro o hlavu větší než naši prďolové, tak jsme po celý zápas byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili 2:1. Ve druhém kole jsme změřili síly s týmem Čáslavi. Soupeře jsme sice přestříleli, ale gól jsme nebyli schopni dát a naše nemohoucnost nás stála výhru. Soupeř rozhodl jedinou povedenou střelou pod břevno z trestňáku a zvítězil 1:0. Do třetího zápasu ve skupině jsme šli s tím, že pokud ho vyhrajeme, dostaneme se do horní poloviny turnajového pavouka Naším soupeřem byl tým z Přelouče. Po mnoha slibných šancích se ujaly pouze dvě, soupeř výsledek korigoval až v závěru – zvítězili jsme 2:1 a skončili v naší skupině B na druhém místě.  

Nabuzeni vítězstvím jsme nastoupili ve čtvrtfinále proti známým borcům z Chrudimi, který vyhrál svoji skupinu D na skóre před Pardubicemi. Bohužel zápas lze shrnout do pár slov (nekoncentrovanost, lehkovážnost a špatná psychika). Kluci sice do zápasu vlétli, dali dva rychlé góly a mohli přidat ihned další, což se nepodařilo. Následně jsme po několika velkých chybách soupeři doslova darovali 3 góly, jsme rázem prohrávali 2:3. Konečné skóre 3:4 je vzhledem k průběhu hry a šancím, které jsme měli, hodně smolné. Vše ale lze přisuzovat jen a pouze předzápasové přípravě, kdy se kluci věnují jiným věcem než samotné hře.   

Po prohraném čtvrtfinále na nás zbyly pouze boje o 5.-8. místo. S týmem Přelovic si kluci zatrénovali a porazili ho 4:0, o konečné 5.místo jsme se utkali opět s týmem Čáslavi z naší základní skupiny. Toto utkání se však již od začátku vyvíjelo zcela jinak než to předešlé – kluci hráli zodpovědně a zcela zápas ovládli, ke konci soupeř už jen korigoval výsledek na 4:2.

Je velká škoda prohraného čtvrtfinále, protože kluci byli ve všech odehraných zápasech lepším týmem, a pokud se nám povede zkrotit negativní emoce po nevydařených akcích, bude příště i velké finále.

 

Naše výsledky:

VM : Chlumec nad Cidlinou

2 : 1

Dušek, Vácha

VM : Čáslav

0 : 1

VM : Přelouč

2 : 1

Večeře, Paulus

VM : Chrudim

3 : 4

Špaček, Vácha, Loukota

VM : Přelovice

4 : 0

Dušek 2, Paulus, Uher

VM : Čáslav

4 : 2

Dušek, Paulus, Večeře, Vácha

 

Konečné pořadí turnaje:

1. FK Pardubice, 2. MFK Chrudim, 3. TJ Skřivany, 4. Ústí nad Orlicí, 5. SK Vysoké Mýto, 6. FK Čáslav, 7. SK Nemošice, 8. TJ Přelovice, 9. Baník Chvaletice, 10. SK Holice, 11. SK Lázně Bohdaneč, 12. Chlumec nad Cidlinou, 13. FK Přelouč, 14. SK Řečany nad Labem, 15. Paramo Pardubice, 16. Slovan Pardubice

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/2005_E-on_cup_Lazne_Bohdanec_2015-05-01

 

 

11.mistrovský turnaj - Choceň 26.4.2015 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto 2005 „A“: Martin Loukota – Lukáš Marek, Kryštof Dušek, Ondra Vácha, David Špaček, Denis Bureš, Pavel Paulus, Petr Uher, Míša Wich

SK Vysoké Mýto 2004 „B“: Jarda Horáček –  Ondra Švejda, Pepča Pechanec, Patrik Mareš, Tom Doležal, Matěj Andrle, Štěpán Houdek, Jirka Kalánek, Jirka Balcar

 

Nedělní mistrovský turnaj v Chocni jsme pojali jako přípravu na prvomájový turnaj E-on cup v Lázních Bohdaneč pro ročník 2005. Do A-týmu byli tedy zařazeni kluci ročníku 2005, aby měli možnost hrát se silnějšími soupeři. První zápas proti stejně starým hráčům z Pardubic byl o dvou různých poločasech – v prvním jsme nebyli horší, ale soupeř měl pohotového brankaře hlavně dával góly po rychlých jednoduchých akcích. Ve druhém poločase jsme už hráli svoji hru – lítá balón ne my, důsledně bráníme a bojujeme, přesto ale první zápas prohráváme. Druhý zápas proti Chrudimi začínáme tak, jak jsme první skončili a poměrně rychle vedeme 3:0, soupeř sice před koncem poločasu a hned po přestávce snižuje na rozdíl jedné branky, ale kluci hrají trpělivě a důsledně a přidávají ještě 2 góly. Poslední zápas našeho A-čka proti Chocni připomínal spíš bitevní pole než cokoli jiného, příliš fotbalu jsme neviděli, přesto jsme třikrát rozvlnili síť soupeřovy branky zevnitř, Choceňáci naši jen dvakrát, a tak jsme nakonec i zvítězili.

Naše B-čko přehrálo všechny své soupeře naprosto jasně, nutno podotknout, že hráči našich soupeřů byli o rok mladší než naši borci. Přesto kluci v žádném případě své soupeře nepodceňovali, hráli pěkný soustředěný útočný fotbal, vybojovali spoustu přímých kopů (z několika padly i góly) a předvedli i hodně pěkných kombinací. Poslední utkání proti Chocni už probíhalo za vydatného deště a bylo i s ohledem na jednoznačný průběh ukončeno po prvním poločase.

Teď věříme, že se klukům 2005 bude dařit v pátek na kvalifikačním turnaji E-on cup v Lázních Bohdaneč, a potom všem hned v sobotu, kdy na domácím hřišti pořádáme první letošní jarní turnaj.

 

 

1. utkání

VM 2005 „A“ : FK Pardubice 2005 „A“

3 : 5 (0 : 4)

Bureš, Paulus, Dušek

VM 2004 „B“ : FK Pardubice 2005 „B“

5 : 2 (3 : 0)

Švejda 2, Houdek, Pechanec, Doležal

 

2. utkání

VM 2005 „A“ : MFK Chrudim 2005 „A“

5 : 2 (3 : 1)

Paulus, Dušek, Vácha, Marek, Špaček

VM 2004 „B“ : MFK Chrudim 2005 „B“

5 : 0 (4 : 0)

Doležal 3, Švejda, Houdek

 

3. utkání

VM 2005 „A“ : Spartak Choceň „A“

3 : 2 (1 : 1)

Vácha 2, Paulus

VM 2004 „B“ : Spartak Choceň „B“

10 : 0

Švejda 3, Houdek 2, Andrle 2, Mareš 2, Doležal

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_11.MT_Chocen_2015-04-26

 

 

10.mistrovský turnaj - Nemošice  18.4.2015

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Martin Loukota – Ondra Švejda, Lukáš Marek, Kryštof Dušek, Tom Doležal, Matěj Andrle, Štěpán Houdek

SK Vysoké Mýto „B“: Jarda Horáček –  Ondra Vácha, David Špaček, Denis Bureš, Míša Wich, Patrik Mareš, Pavel Paulus

 

Z důvodu odloženého úvodního kola jarní části v České Třebové a účasti devíti našich hráčů minulý víkend na Ondrášovka cupu za OFS Ústí nad Orlicí, jsme až v sobotu 18.4.2015 v Nemošicích odehráli náš první jarní turnaj. Z různých příčin jsme odjížděli v počtu 14 hráčů, což při rozdělení na 2 týmy znamená vždy jeden hráč na střídání. A tak si všichni kluci do sytosti zahráli, někdy s větším, někdy s menším úspěchem, ale díky nabrané fyzičce na soustředění vydrželi téměř všichni běhat až do konce. Také byla ještě znát nesehranost v systému 5+1 (celou zimu v hale 4+1). V konečném součtu jsme vybojovali 2 vítězství a utrpěli 4 porážky. Věříme ale, že tento turnaj byl pro nás pouze zahřívací a že již tuto neděli v Chocni to bude mnohem vydařenější představení.

 

1. utkání

VM „A“ : MFK Chrudim „A“

3 : 2 (3 : 0)

Dušek, Houdek, Švejda

VM „B“ : MFK Chrudim „B“

2 : 8 (1 : 4)

Horáček, Loukota

 

2. utkání

VM „A“ : SK Nemošice

2 : 6 (1 : 1)

Marek, Švejda

VM „B“ : Jiskra Ústí nad Orlicí

3 : 4 (3 : 0)

Loukota, Špaček, Vácha

 

3. utkání

VM „A“ : TJ Lanškroun „A“

8 : 0 (5 : 0)

Dušek 3, Marek 2, Švejda, Andrle, Loukota

VM „B“ : TJ Lanškroun „B“

2 : 5 (1 : 3)

Loukota, Bureš

 

fotky z turnaje:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_10.MT_Nemosice_2015-04-18

 

 

 

První venkovní test před jarní mistrovskou částí se vydařil na jedničku !

 

V neděli 22.3.2015 jsme se společně s pěti dalšími týmy (2x Choceň, Vamberk, Česká Třebová, Lanškroun a VM) zúčastnili turnaje v Chocni pro ročník 2005. Jednalo se o první venkovní test po odehrané halové sezóně. V turnaji mohl mít každý tým dva hráče ročníku 2004. Hrálo se systémem každý s každým 1x20min.

První zápas jsme odehráli proti domácí Chocni „modří. Už od začátku se kluci snažili o co nejlepší vstup do turnaje, předváděli pohlednou hru, ale jako prvnímu se podařilo skórovat soupeři. Kluci se nevzdali a pokračovali i nadále v dobývání soupeřovy brány a to se vyplatilo, když jsme postupně vstřelili čtyři góly a vstoupili do turnaje výhrou 4:1. V dalším zápase jsme se střetli opět s domácím celkem, tentokrát s označením Choceň „žlutí“.  Po zcela jednoznačném průběhu hry, jsme zvítězili 10:1, když se o jediný gól soupeře postaral náš gólman. Po pauze nás čekal tradiční soupeř z České Třebové, se kterým se potkáváme velmi často. Z našeho posledního střetnutí v hale v Chrudimi jsme jim měli co vracet. Zápas byl velice vyrovnaný s šancemi na obou stranách. V průběhu hry jsme ale začali soupeře přehrávat a prosazovat se v koncovce, naše bojovnost a větší touha po vítězství rozhodla, že jsme soupeře pokořili 4:0. Ve čtvrtém zápase jsme si zatrénovali proti neškodnému celku z Lanškrouna. Vítězství 8:0 bylo pro soupeře hodně milosrdné vzhledem k mnoha našim dalším nevyužitím šancím. Do posledního zápasu proti Vamberku jsme šli s vědomím, že když tento zápas vyhrajeme, vyhrajeme i celý turnaj. Zápas jsme sice vyhráli 5:3, ale herně to bylo nejméně povedené utkání. 

 

 

Sestava: Martin Loukota – Denis Bureš, Adam Stehlík, Lukáš Marek, Štěpán Houdek, Ondra Vácha, Kryštof Dušek, Jirka Večeře, Pavel Paulus, Matěj Andrle.

 

Naše výsledky:

VM : Choceň modří

4 : 1

Paulus, Vácha, Dušek, Houdek

VM : Choceň žlutí

10 : 1

Dušek 2, Večeře 2, Bureš, Loukota, Houdek, Paulus, Vácha, Andrle

VM : Česká Třebová

4 : 0

Houdek, Vácha, Paulus, Dušek

VM : Lanškroun

8 : 0

Dušek 2, Bureš, Paulus, Marek, Vácha, Loukota, Večeře

VM : Vamberk

5 : 3

Dušek 2, Houdek, Večeře, Paulus


Fotky:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005_Chocen_UMT_2015-03-22

 

Fotky ze soustředění:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004_05_Soustredeni_Puste_Zibridovice_2015-03-26-29

 

 

 

Halový turnaj ve Skutči 7.3.2015 – 2. místo

V sobotu 7.3.2015 jsme sehráli náš letošní poslední halový turnaj ve Skutči, kterého se zúčastnilo 5 týmů: pořádající Chrudim, Havlíčkův Brod, Čáslav, Roudnice nad Labem a Vysoké Mýto. Hrálo se dvoukolově systémem každý s každým.

V prvním raním zápase jsme se potkali s Roudnicí nad Labem. S tímto soupeřem jsme hráli i před týdnem v Chrudimi  a podlehli mu 2:5. I když byli hráči soupeře (stejně jako minulý týden) skoro o hlavu větší než naši borci, tak jsme se nezalekli a po celý zápas byli více jak vyrovnaným soupeřem. Jako prvnímu se nám podařilo dát gól, ale po dvou velkých chybách v poslední minutě jsme inkasovali, a tak soupeř zápas otočil ve svůj prospěch na 2:1. Druhé utkání proti Čáslavi bylo asi nejsmolnější na turnaji. Soupeře jsme sice přehráli i přestříleli, ale gól jsme dali pouze jeden a naše nemohoucnost nás stála výhru. Soupeř vystřel třikrát a dal góly dva, tím pádem vyhrál opět porážka 1:2. Před třetím zápasem s Havlíčkovým Brodem jsme museli kluky pokárat za přístup k předešlému zápasu. Kluci začali plnit pokyny trenérů a soupeře porazili 2:1. Nabuzeni vítězstvím jsme nastoupili proti domácí Chrudimi a i tohoto našeho velice dobře známého soupeře jsme po dobrém výkonu porazili 2:1. 

V druhém kole nás čekal opět tým Roudnice, kterému jsme měli co vracet, a to se nám povedlo i s úroky. Kluci proti odehráli nejlepší utkání dne, a to především i po výborném výkonu Denise Bureše.  Ve všem soupeře předčili, v rychlosti, důrazu, ale hlavně začali dávat góly. Konečný výsledek mohl být i vyšší než 5:2. Šestý i sedmý zápas proti Čáslavi (2:0) a Havlíčkovu Brodu (4:2) kluci hráli velice zodpovědně a s přehledem je oba zvládli. Před posledním zápasem proti Chrudimi jsme již věděli, že už nemůžeme být vzhledem ke smolné porážce s Čáslaví první, ale také ne hůř než druzí. Tomu odpovídal i výkon na hřišti – Chrudimáci nám vrátili porážku z prvního vzájemného utkání – prohra 1:2 byla na světě.

Od pondělí již začínáme venkovní přípravu a v neděli 22.3.2015 nás čeká turnaj v Chocni (ročník 2005). Doufejme, že halové turnaje klukům pomohly a budou i venku předvádět dobré výkony, kterými potěší nejen oko diváka, ale i trenérů.

 

Sestava SK Vysoké Mýto: Martin Loukota – Denis Bureš, Pepča Pechanec, Pavel Paulus, David Špaček, Ondra Švejda, Ondra Vácha, Kryštof Dušek, Lukáš Marek, Štěpán Houdek, Adam Stehlík, Tomáš Doležal

 

Naše výsledky:

VM : Roudnice

1 : 2

branku: Bureš

VM : Čáslav

1 : 2

branku: Švejda

VM : Havlíčkův Brod

2 : 1

branky: Švejda 2

VM : Chrudim

2 : 1

branky: Dušek, Houdek

VM : Roudnice

5 : 2

branky: Vácha 2, Bureš, Stehlík, Švejda

VM : Čáslav

2 : 0

branky: Švejda, Stehlík

VM : Havlíčkův Brod

4 : 0

branky: Loukota 2, Paulus, Dušek

VM : Chrudim

1 : 2

branku: Švejda


Konečné pořadí turnaje:
1. TJ Sokol Roudnice, 2. SK Vysoké Mýto, 3. MFK Chrudim 4. FK Čáslav 5. FC Slovan Havlíčkův Brod

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004_Skutec_hala_2015-03-07

 

 

 

Neděle 1.3.2015 – Chrudim – 7. místo

V neděli 1.3.2015 jsme, tentokrát ne příliš úspěšně, odehráli halový turnaj v Chrudimi. Turnaj byl určen pro ročníky 2004, což pro většinu týmů platilo. Náš však tvořili hráči ročníku 2005, doplněni pouze třemi hráči 2004. Za účasti 10 týmů se hrálo ve dvou skupinách každý s každým a poté si to pouze první dva rozdali o bednu a na zbytek čekal jen boj o umístění. Novinkou pro nás byla trojí možnost rozehrání míče z autu (výhoz, výkop nebo vyvedení míče), na což jsme si nemohli zvyknout, zejména pokud takto rozehrával soupeř.

Na úvod turnaje nás čekal velice silný domácí celek. Zápas byl od začátku vyrovnaný, prvnímu se podařilo skórovat domácím a bylo na nás, abychom ztrátu dotahovali. Podařilo se nám to rychle, kdy po střele gólmana Jardy Horáčka lehce tečoval David Špaček. Bohužel za chvíli šel soupeř znovu do vedení. Nám se ale podařilo srovnat těsně před koncem dělovkou z levé nohy Ondry Váchy na konečných 2:2. V druhém zápase jsme změřili síly s Olympií Hradec Králové. Po celou dobu jsme byly lepším týmem a zaslouženě vyhráli 2:0, jen škoda mnoha neproměněných šancí. Třetí utkání trochu připomínalo souboj Davida s Goliášem. Soupeř byl téměř o hlavu vyšší a také o pár kilo těžší než naši borci, pouštěl se do velmi tvrdých osobních soubojů, mnohdy až za hranicí únosnosti, bohužel nijak nepotrestaných, přetlačovanou jsme prohráli 2:5. Do čtvrtého zápasu s Českou Třebovou jsme šli s tím, že budeme více bojovat a kombinovat – to se nám sice povedlo, soupeře jsme herně přehráli, ale opět jako v předešlých zápasech rozhodly naše chyby, ze kterých protivník vytěžil maximum – hrozil pouze z brejku a dával do prázdné branky, a to mu na vítězství 5:1 stačilo. Nakonec na nás zbyl pouze souboj o 7. místo se Sokolem Habry, který skončil na 4. místě ve druhé skupině. V tomto utkání jsme nechali kluky na pospas osudu a přihlížením z tribuny sledovali, jak zvládnou celý zápas sami včetně střídání. A viděli jsme nejhezčí utkání v jejich podání na tomto turnaji. Bylo tam všechno, co mělo být – bojovnost, kombinace, komunikace, zakončení, radost z gólů! Vítězství 6:1 bylo zcela zasloužené.

Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Denis Bureš.

 

Sestava SK Vysoké Mýto: Jarda Horáček – Martin Loukota, David Špaček, Kryštof Dušek, Lukáš Marek, Pavel Paulus, Ondra Švejda, Pepča Pechanec, Denis Bureš, Ondra Vácha

 

Naše výsledky:

ve skupině:

VM : MFK Chrudim „červení“

2 : 2

branky: Špaček, Vácha

VM : FC Olympia Hradec Králové

2 : 0

branky: Švejda, Bureš

VM : TJ Sokol Roudnice

2 : 5

branky: Vácha, Bureš

VM : FK Česká Třebová

1 : 5

branku: Loukota

o 7. místo:

VM : Sokol Habry

6 : 1

branky: Pechanec 2, Dušek 2, Paulus, Špaček


Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004_Chrudim_hala_2015-01-03

 

 

 

Sobota 28.2.2015 – Choceň – 2. místo

 

V sobotu jsme se v sousední Chocni zúčastnili dalšího halového turnaje. Původně byl tento turnaj zamýšlen pro hráče našeho B-týmu, ale marodka v jejich řadách nás donutila pozměnit plány. Kluci odehráli velmi pěkný turnaj, ve skupině vyhráli všechny tři zápasy, kde postupně porazili domácí Choceň „modré“ 6:0, Lanškroun 3:0 a po boji Ústí nad Orlicí 1:0. Poté tým opustil narozeninový oslavenec Martin Loukota a zamířil na mejdan do sportcentra. V semifinále nás čekal velmi silný tým z Vamberka, který hraje rychlý kombinační fotbal. Celý zápas byl velmi vyrovnaný, kluci bojovali a zejména v obraně odváděli výbornou práci, jen ne a ne dát gól. Když už to vypadalo, že přijdou na řadu penalty, tak Ondra Švejda těsně bráněný soupeřem zatáhl balón po pravé straně a při ponechané výhodě přesně přihrál před brankou připravenému Tomovi Doležalovi, který nezaváhal a zavěsil pod břevno. Jediná porážka přišla až ve finále, kdy už docházely síly, a už chyběl i Ondra, který také zamířil na narozeninovou oslavu. I druhé místo je výborný výsledek a radost ze stříbrných medailí byla velká. Nejlepším hráčem našeho týmu byl vyhlášen Štěpán Houdek.

 

Sestava SK Vysoké Mýto: Jarda Horáček – Štěpán Houdek, Jirka Kalánek, Jarda Müller, Tom Doležal, Pavel Barák, Adam Stehlík, Martin Loukota, Ondra Švejda

 

Naše výsledky:

VM : Spartak Choceň „modrá“

6 : 0

branky: Loukota 2, Stehlík, Švejda, Doležal, Houdek

VM : TJ Lanškroun

3 : 0

branky: Loukota2, Horáček

VM : Jiskra Ústí nad Orlicí

1 : 0

branku: Stehlík

semifinále:

VM : Baník Vamberk

1 : 0

branku: Doležal

finále:

VM : FK Česká Třebová

0 : 3

 

Konečné pořadí turnaje:
1. FK Česká Třebová, 2. SK Vysoké Mýto 3. TJ Baník Vamberk 4. Jiskra Ústí nad Orlicí 5. Spartak Choceň „žlutá“ 6. SK Zámrsk, 7. TJ Lanškroun, 8. Spartak Choceň „modrá“

 

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004_Chocen_hala_2015-02-28

 

 

 

Neděle 22.2.2015 – Moravany – 1. místo

 

V neděli 22.2.2015 naši hráči sehráli halový turnaj v Moravanech, kterého se zúčastnilo 8 týmů, hrálo se ve dvou skupinách a poté o konečné umístění, zápas trval 16 minut.

I když se říká, že se vítězná sestava nemění, tak my jsme ji víc jak z poloviny pozměnili a dali příležitost i dalším hráčům širšího kádru. V turnaji nás čekaly neznámé týmy, a tak jsme nevěděli, co nás čeká.

Na úvod nás čekal tým z Choltic. Kluci byli na začátku zápasu nervózní, odskakoval jim míč, nedařila se přihrávka. S postupem času ale kluci zlepšili pohyb po hřišti a gólmana soupeře donutili pětkrát lovit míč ze své sítě. Konečný výsledek 5:0 byl dobrý vstup do turnaje. K druhému utkání jsme nastoupili proti velice houževnatému týmu z Chvaletic, ve kterém bylo několik posil z FK Pardubice, ale toho se kluci nezalekli a po velice dobrém začátku jsme se dostali do vedení 1:0. Soupeř však nedal kůži zadarmo a byl nepříjemný po celý zbytek zápasu. Když už to vypadalo že utkání skončí pouze 1:0, tak se k odraženému míči dostal Ondra Švejda a nekompromisně prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Výsledek 2:0 nám dával velice dobrou pozici do závěrečného zápasu ve skupině. V tom jsme se potkali s týmem FK Slovan Pardubice. Už od úvodního výkopu bylo vidět, kdo bude na hřišti diktovat tempo hry. Kluci soupeře nepustili k vážnějšímu ohrožení naši branky a zcela jednoznačně ho přehráli 5:0.

V semifinálovém zápase nás čekal tým Nemošic. Začátek nám ale nevycházel podle představ. Sice jsme většinu zápasu strávili na polovině soupeře, ale ne a ne dát gól. S postupem času však soupeři docházely síly a toho jsme ihned využili a dvěma rychlými góly se dostali do vedení. Soupeři se však po chybě našeho gólmana podařilo snížit (a nakonec to byl náš jediný obdržený gól na turnaji), ale kluci ihned přidali další tři góly a na konci svítil výsledek 5:1.

Ve finále jsme se střetli s již známým soupeřem ze skupiny – s Chvaleticemi, který ve svém semifinále porazil domácí tým z Moravan. Od začátku zápasu byla hra zcela vyrovnaná s šancemi na obou stranách. Postupně se ale naši kluci dostali do několika gólových šancí a jednu z nich využili na vedení 1:0. Soupeř zahrozil z několika brejků, ale dobře postavená obrana s dobrým výkonem našeho gólmana jim nedovolila skórovat a na konci jsme se mohli radovat z celkového vítězství na tomto turnaji a druhého turnaje v řadě za sebou. 

Kluky za vítězství v turnaji chválíme. Musíme však zmínit i laxní přístup některých jedinců k zápasům, nekoncentrovanost a nechuť se více zapojit do hry. Snad nás v dalším turnaji, který je čeká v Chocni, přesvědčí o opaku.

 Sestava SK Vysoké Mýto: Jarda Horáček – Martin Loukota, David Špaček, Kryštof Dušek, Adam Stehlík, Lukáš Marek, Pavel Paulus, Ondra Švejda, Štěpán Houdek, Pavel Barák, Jirka Kalánek, Patrik Mareš

 

Naše výsledky:

VM : Slavoj Choltice

5 : 0

branky: Loukota 2, Špaček, Barák, Stehlík

VM : FK Baník Chvaletice

2 : 0

branky: Loukota, Švejda

VM : FK Slovan Pardubice

5 : 0

branky: Loukota 2, Dušek, Špaček, Paulus

semifinále:

VM : SK Nemošice

      5 : 1

branky: Loukota, Stehlík, Špaček, Mareš, Barák

finále:

VM : FK Baník Chvaletice

  1 : 0

branku: Loukota


Celkové pořadí:      

1. SK Vysoké Mýto, 2. FK Baník Chvaletice, 3. Sokol Moravany, 4. SK Nemošice, 5. TJ Sokol Mnětice, 6. SK Spartak Slatiňany, 7. FK Slovan Pardubice, 8. Slavoj Choltice

 

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004_Moravany_hala_2015-02-22

 

 

Neděle 15.2.2015 – Lanškroun – 1. místo

V neděli 15.2.2015 naši borci sehráli v letošní zimní sezóně již třetí vítězný halový turnaj. Tentokrát v Lanškrouně pro ročník 2005. Turnaje se zúčastnily týmy z České Třebové, Vamberka, Letohradu, Chocně, Štítů, Lukové, domácí Lanškroun a samozřejmě náš tým z Vysokého Mýta. Hrálo se ve dvou skupinách, každý s každým. Po odehrání těchto zápasů se vytvořily dvě skupiny o 1.-4. a 5.-8. místo, kam si každý tým přinesl body získané s lepším týmem ze své skupiny.

 

V prvním zápase jsme změřili síly s naším velice známým soupeřem z České Třebové. Od úvodního hvizdu rozhodčího se hrála velice vyrovnaná partie, ve které jsme na konci my byli tím šťastnějším týmem, když se o jediný gól v zápase postaral Denis Bureš - 1:0. Druhé utkání jsme sehráli s týmem Vamberka. Soupeře jsme po celý zápas nepustili k nějakému vážnějšímu ohrožení naší branky a přehrávali ho ve všech směrech. Jedinými kaňkami v zápase byly dva skoro vlastní góly v naší brance a musíme uznat, že se takové góly zas tak často nevidí. Kluci však makali a odměnou jim bylo vítězství 3:2, když naše góly do soupeřovy sítě vstřelili Adam Stehlík a 2x Ondra Vácha. Třetím a posledním soupeřem ve skupině byl Letohrad. Výsledek 4:0 byl pro soupeře velice milosrdný, protože po celý zápas se hrálo na jeho polovině hřiště a jen naše gólová úspěšnost střel byla velice slabá. O góly se postarali Ondra Vácha, Lukáš Marek, Adam Stehlík a Martin Loukota.

Po delší přestávce nás čekal čtvrtfinálový zápas s Chocní. Na klucích byla delší pauza na začátku zápasu znát, soupeř toho využil a dostal se do vedení 1:0.  Kluci se však rychle oklepali a po rychlém brejku na dvakrát skóroval Denis Bureš.  Soupeře rychlé vyrovnání zaskočilo a další dva góly v jejich síti, které přidal znovu Denis Bureš a poté Adam Stehlík, rozhodly celý zápas. Po dlouhém dni nás už čekal zápas pouze jeden a to ten nejdůležitější – finálový s pořadatelským týmem z Lanškrouna. Hra se přelévala ze strany na stranu s mnoha šancemi na obou stranách. Gól však nepadl ani do jedné branky, což nám ale k celkovému vítězství v turnaji stačilo. 

Od kluků to byl jeden z nejlépe odehraných turnajů. Co se týče po stránce herní, tak hlavně v přístupu a chování v celém turnaji, a za to je velice chválíme. Doufejme, že to kluky povzbudilo a budou na sobě ještě více pracovat i na tréninku. 
A závěrem: HURÁ MÁME TÝDEN OD FOTBALU POKOJ! Kluci, užijte si jarní prázdniny, příští neděli nás čeká další turnaj, tentokrát v Moravanech.

Sestava SK Vysoké Mýto: Martin Loukota, Ondra Vácha, David Špaček, Denis Bureš, Adam Stehlík, Lukáš Marek, Pavel Paulus, Jirka Večeře

 

Naše výsledky:

VM : Česká Třebová

1 : 0

branku: Bureš

VM : Vamberk

3 : 2

branky: Vácha 2, Stehlík

VM : Letohrad

4 : 0

branky: Vácha, Marek, Stehlík, Loukota

VM : Choceň

3 : 1

branky: Bureš 2, Stehlík

VM : Lanškroun

0 : 0


Celkové pořadí:   

1. SK Vysoké Mýto, 2. FK Česká Třebová, 3. TJ Lanškroun, 4. Spartak Choceň, 5. Baník Vamberk, 6. TJ Sokol Štíty, 7. OEZ Letohrad, 8. TJ Sokol Luková

Foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005_Lanskroun_hala_2015-02-15

 

 

 

Neděle 8.2.2015 - Svitavy - tentokrát jen bramborová medaile 


V neděli 8.2.2015 jsme v letošní zimní sezóně již potřetí zavítali na svitavskou palubovku. Tentokrát měl turnaj DEK TRADE CUP 2015 pro ročník 2004 i mezinárodní zastoupení týmem ze Slovenska MFK Skalica, dále se zúčastnily 3 týmy z Brna (FK Svratka Brno, TJ Tatran Kohoutovice a SK Líšeň Brno), TJ Radiměř, TJ Sokol Bystré, domácí TJ Svitavy a náš tým tvořený ze 70% hráči ročníku 2005. Úvodní zápas proti klukům z Bystrého jsme sice vyhráli a zvýšili tak naši neporazitelnost s tímto soupeřem v letošní zimní sezóně na 4 utkání, ale výkon nebyl zcela podle představ trenérů. V hledání jsme pokračovali i v následujícím zápase proti Radiměři, kdy se nám sice podařilo nepříznivých 0:2 srovnat, ale chybou v naší obraně v závěru utkání jsme o remízu přišli. Ovšem nejhorší představení jsme „sehráli“ proti domácím, ve kterém z naší strany chybělo úplně všechno – nahrávky, kombinace, střely, nasazení. Jako by v nás zůstalo zklamání z předchozího nešťastně prohraného utkání.  Následující zápas proti Skalici byl úplně o něčem jiném. Kluci se soupeře, který byl skoro o hlavu větší než naši borci, vůbec nezalekli, už zase hráli svůj pěkný kombinační fotbal, ale v cestě balónu do sítě stál soupeřův brankař nebo břevno, a když jsme v závěru nevyužili šanci do prázdné branky, tak soupeři k vítězství stačil jediný gól. Naštěstí kluky tato porážka nepoložila a ve zbývajících utkáních postupně přesvědčivě porazili všechny 3 brněnské týmy. Bohužel lépe než na nepopulární bramborovou medaili to tentokrát nestačilo.

Sestava SK Vysoké Mýto: Martin Loukota – Lukáš Marek, David Špaček, Ondra Švejda, Denis Bureš, Kryštof Dušek, Pavel Paulus, Ondra Vácha, Matěj Andrle, Štěpán Houdek

 

Naše výsledky:

VM : Bystré

3 : 1

branky: Loukota 2, Paulus

VM : Radiměř

2 : 3

branky: Švejda, Vácha

VM : Svitavy

0 : 2

VM : Skalica

0 : 1

VM : Svratka Brno

4 : 0

branky: Vácha, Paulus, Špaček, Švejda

VM : Tatran Kohoutovice

4 : 1

branky: Houdek, Dušek, Švejda, Loukota

VM : Líšeň Brno

3 : 1

branky: Loukota, Paulus, Houdek


Celkové pořadí:      

1. TJ Radiměř, 2. MFK Skalica, 3. TJ Svitavy, 4. SK Vysoké Mýto, 5. SK Líšeň Brno, 6. TJ Tatran Kohoutovice, 7. FC Svratka Brno, 8. TJ Sokol Bystré

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004_Svitavy_hala_2015-02-08

 

 

 

Neděle 1.2.2015 - Vysoké Mýto - 3. a 8.místo 


V neděli jsme na domácí palubovce v hale DM pořádali turnaj pro ročník 2004 a mladší, kterého se zúčastnilo 10 týmů, v základní části rozděleny do 2 skupin, poté v nadstavbě ještě následovala utkání ve skupinách C, kam postoupily týmy na prvních třech místech a přinesly si s sebou vzájemné zápasy v základních skupinách a kde sehrály zápasy proti týmům ze druhé skupiny, a D, kam postoupily týmy na 4. a 5. místě základních skupin a také odehrály ještě utkání se soupeři z druhé skupiny.

My jsme poslali do bojů 2 týmy. ČERNÍ ve své B skupině na úvod smolně těsně prohráli 0:1 s Ústím nad Orlicí, pouze remizovali 1:1 s Lanškrounem a prohráli 0:4 s týmem Svitav a 0:2 s Vamberkem, což bohužel znamenalo poslední 5. místo a zařazení do skupiny D o 7.-10. místo. Sem si kluci přinesli 1 bod z utkání s Lanškrounem a následovala utkání s týmy na 4. a 5. místě ze skupiny A. Opět jsme těsně prohráli, tentokrát se Skutčí 0:1, ale v posledním zápase proti Chocni si kluci vše vynahradili a zvítězili 3:0, čímž vybojovali konečné 8. místo. Nutno říct, že kluci nehráli špatný fotbal, snažili se o kombinace, ale ve hře bylo hodně nepřesností, které nebyly vyváženy bojovností, dravostí a větší touhou po vítězství všech hráčů.

BÍLÍ ve skupině A porazili 3:0 Choceň, 4:0 Skuteč, prohráli 0:3 s Chrudimí a na závěr těsně porazili 1:0 Českou Třebovou, s devíti body tak skončili na 2. místě. S sebou do finálové skupiny C si přinesli 3 body za vítězství nad Českou Třebovou a čekali je ještě 3 zápasy s týmy, kteří se umístili na 1.-3. místě ve skupině B. Ústí nad Orlicí jsme porazili 1:0 až gólem v závěru utkání, poté jsme prohráli 0:3 nad Svitavami a v posledním utkání naopak 3:0 přehráli Vamberk. Turnaj byl napínavý až do posledního zápasu, kdy se o vítězství střetly Svitavy a Česká Třebová, která 10 sekund před koncem jediným gólem v utkání rozhodla o svém vítězství na turnaji a náš BÍLÝ tým odsunula na 3. místo. I když to byl nakonec „jen“ bronz, tak budeme pouze chválit a to bez výjimky všechny hráče, a to i za zápasy, ve kterých se nedařilo – zejména v koncovce. Kluci se na posledních turnajích rozehráli a daří se jim kombinačně, jejich hra má nápady, náboj, nechybí obětavost ani rychlost.  Jen tak dál, ať vám ta radost z fotbalu vydrží i do dalších zápasů!!!

V neposlední řadě bychom rádi poděkovali všem přátelům vysokomýtského fotbalu, kteří nám pomohli s organizací a zasloužili se o hladký průběh turnaje a také fanouškům, kteří vytvořili všem borcům skvělou atmosféru.

Sestavy SK:

VM „ČERNÍ“: Jarda Horáček, Matěj Andrle – Ondra Vácha, Patrik Mareš, Míša Wich, Pavel Barák, Tom Doležal, Jirka Kalánek, Vojta Seidl, Jirka Večeře

VM „BÍLÍ“: Martin Loukota – Pepča Pechanec, Lukáš Marek, David Špaček, Ondra Švejda, Denis Bureš, Kryštof Dušek, Pavel Paulus, Štěpán Houdek

 

Naše výsledky:

VM „ČERNÍ“:

VM „ČERNÍ“ : Choceň

0 : 1

VM „ČERNÍ“ : Lanškroun

1 : 1

branku: Mareš

VM „ČERNÍ“ : Svitavy

0 : 4

VM „ČERNÍ“ : Vamberk

0 : 2

VM „ČERNÍ“ : Skuteč

0 : 1

VM „ČERNÍ“ : Choceň

3 : 0

branky: Večeře, Mareš, Doležal


VM „BÍLÍ“:

VM „BÍLÍ“ : Choceň

3 : 0

branky: Švejda, Paulus, Marek

VM „BÍLÍ“ : Skuteč

4 : 0

branky: Paulus 2, Dušek, Loukota

VM „BÍLÍ“ : Chrudim

0 : 3

VM „BÍLÍ“ : Česká Třebová

1 : 0

branku: Dušek

VM „BÍLÍ“ : Ústí nad Orlicí

1 : 0

branku: Švejda

VM „BÍLÍ“ : Svitavy

0 : 3

 

VM „BÍLÍ“ : Vamberk

3 : 0

branky: Dušek, Švejda, Bureš

 


Celkové pořadí:      

 1. FK Česká Třebová, 2. TJ Svitavy, 3. SK Vysoké Mýto „BÍLÍ“, 4. MFK Chrudim, 5. Jiskra Ústí n. O., 6. Baník Vamberk, 7. Junior Skuteč, 8. SK Vysoké Mýto „ČERNÍ“, 9. TJ Lanškroun, 10. Spartak Choceň

Fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004_VM_hala_2015-02-01

 

Neděle 18.1.2015 - Svitavy - 1.místo 

 

Opět jsme ovládli halový turnaj ve Svitavách

 

V neděli 18.1.2015 jsme bez zaváhání ovládli halový turnaj pro ročník 2005 ve Svitavách. Každé družstvo mělo možnost mít na soupisce také max. 2 hráče ročníku 2004 (Ondra Švejda, Pepča Pechanec), turnaje se zúčastnilo 8 týmů, hrálo se 1x14 min. každý s každým a na halu netradičně 5+1. Kluci zvládli turnaj stylem start – cíl. Po celou dobu (když opomeneme prvních 5 minut hledání) předváděli líbivý fotbal. Soupeři nám dovolili si téměř tréninkově (ale v plném nasazení) vyzkoušet, co se učíme – bojovat o každý míč, předvídat, kombinovat, přesně zakončovat – nastříleli jsme celkem 30 gólů. Pozitivně hodnotíme kolektivního ducha, který se do týmu vrátil (doufejme, že napořád) a je pro společný úspěch velmi důležitý. I méně zdatní kluci byli vtaženi do bojové atmosféry tak, že odmakali téměř své současné maximum, které se určitě bude jejich další tréninkovou pílí zase posunovat. Výborný výkon našeho týmu navíc podtrhlo zvolení Martina Loukoty nejlepším hráčem turnaje!

 

Sestava SK: Vojta Seidl Martin Loukota, Ondra Švejda, Denis Bureš, Pepča Pechanec, Pavel Paulus, Lukáš Marek, Kryštof Dušek, Jirka Kalánek, Míša Wich, Jarda Müller

 

Naše výsledky:

VM : Sebranice

4 : 1

branky: Bureš 2, Marek, Švejda

VM : Svitavy 2006

7 : 3

branky: Paulus 2, Loukota 2, Švejda, Marek, Wich

VM : Svitavy 2005

3 : 0

branky: Loukota 2, Švejda

VM : Kohoutovice

3 : 2

branky: Loukota 2, Bureš

VM : Česká Třebová

5 : 2

branky: Loukota 2, Švejda, Paulus, Bureš

VM : Bystré

4 : 0

branky: Bureš 2, Švejda, Loukota

VM : Šumperk

4 : 1

branky: Švejda 2, Loukota, Paulus

 

Konečné pořadí turnaje:

1. SK Vysoké Mýto, 2. FK JV-SAN Šumperk, 3. TJ Tatran Kohoutovice (Brno), 4. FK Sebranice, 5. FK Česká Třebová, 6. TJ Sokol Bystré, 7. TJ Svitavy 2005, 8. TJ Svitavy 2006

 

Foto : http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2005_Svitavy_hala_2015-01-18

 

 

 

 

Sobota 10.1.2015 – Bystřice nad Pernštejnem – 3. místo

 

V sobotu 10.1.2015 jsme v 65 km vzdálené Bystřici nad Pernštejnem odehráli první halový turnaj roku 2015, kterého se v krásné velké hale zúčastnilo 10 týmů rozdělených do 2 skupin po pěti (1x12min.). V zápasech ve skupině jsme postupně porazili Starý Lískovec A 5:1 (4 góly jsme vstřelili v posledních 2 minutách), nejslabší tým turnaje domácí Bystřici B 1:0 (hrůzostrašný výkon, 3 body zachráněny z trestňáku pár minut před koncem) a Bystré 6:1 (zase jsme hráli krásný fotbal se spoustou kombinačních akcí, které nám vycházely a hlavně končily v bráně soupeře). V posledním zápase ve skupině s týmem Prostějova B šlo o vítězství v naší B skupině, které jsme bohužel prohráli 2:3, hlavně vinou dvou chyb v rozehrávce na začátku utkání a k potřebné remíze nám nepomohl ani závěrečný nápor na soupeřovu branku. V semifinále jsme pak narazili na vítěze skupiny A – naprosto suverénní Prostějov A. Bohužel kluci odešli hlavně psychicky, a tak na nás zbyl po porážce 2:6 „pouze“ zápas o 3.místo. V něm jsme se opět střetli s týmem Prostějova B, který ve druhém semifinále podlehl Poličce 2:1. Na všech klucích bylo vidět odhodlání vrátit porážku ze základní skupiny hráli kolektivně, soustředěně, dobře kombinovali, pomáhali si v obraně, v brance čaroval Martin Loukota. Poctivá práce byla po zásluze odměna – sice jen jedním gólem, protože soupeř nechtěl dát kůži zadarmo, ale ten nakonec na pohár za 3. místo stačil!!!

 

Sestava SK: Martin Loukota Matěj Andrle, Ondra Švejda, Denis Bureš, Pepa Pechanec, David Špaček, Pavel Paulus, Lukáš Marek, Pavel Barák

 

Naše výsledky:

Základní skupina

VM : Starý Lískovec A

5 : 1

branky: Bureš 2, Pechanec, Švejda, Andrle

VM : Bystřice B

1 : 0

branku: Loukota

VM : Bystré

6 : 1

branky: Bureš 2, Švejda 2, Paulus, Loukota

VM : Prostějov B

2 : 3

branky: Špaček, Švejda

Semifinále

VM : Prostějov A

   2 : 6

branky: Loukota 2

o 3.místo

VM : Prostějov B

1 : 0

branku: Bureš

 

Konečné pořadí turnaje:

1. 1.SK Prostějov A, 2. SK Polička, 3. SK Vysoké Mýto, 4. 1.SK Prostějov B, 5. SK Bystřice nad Pernštejnem A, 6. TJ Tatran Starý Lískovec A, 7. FK TJ Radešínská Svratka, 8. TJ Sokol Bystré, 9.  TJ Tatran Starý Lískovec B, 10. SK Bystřice nad Pernštejnem B

 

Foto : http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_Bystrice n.P_hala_2015-01-10

 

 

 

Sobota 20.12.2014 – Vamberk – 6. místo

Poslední halový turnaj roku 2014 jsme odehráli v sobotu 20.12.2014 ve Vamberku. Tentokrát dostali příležitost předvést své fotbalové umění hráči našeho B-čka, kteří z ohledem na velmi těžké dosavadní turnaje ještě nedostali příležitost. Podpořilo je několik kluků A-týmu. I přes konečné 6. místo byl trenér s předvedenou hrou vcelku spokojen. Stále je potřeba pracovat nejen na individuálních dovednostech, ale také na orientaci na hřišti, důrazu před brankou a koncentrovanosti po celé utkání, protože o body jsme přicházeli zejména v závěrech zápasů.

 

Sestava SK: Vojta Seidl Matěj Andrle, Martin Loukota, Ondra Švejda, Kryštof Dušek, Pavel Paulus, Tom Doležal, Pavel Barák, Jirka Kalánek, Jarda Müller, Pavel Urban, Míša Wich

 

Naše výsledky:

VM : Okresní výběr RK

3 : 3

branky: Andrle, Dušek, Loukota

VM : Nový Hradec Králové

2 : 3

branky: Loukota, Švejda

VM : Choceň

2 : 0

branky: Švejda 2

VM : Solnice

3 : 4

branky: Barák 2, Wich

VM : Vamberk

2 : 4

branky: Švejda, Müller

VM : Třebechovice

1 : 2

branku: Loukota

 

Konečné pořadí turnaje:

1. TJ Baník Vamberk, 2. FC Nový Hradec Králové, 3. SK Solnice, 4. SK Třebechovice B, 5. Okresní výběr Rychnov nad Kněžnou, 6. SK Vysoké Mýto, 7. Spartak Choceň

 

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_Vamberk_hala_2014-12-20

 

 

 

 

Sobota 13.12.2014 – Skuteč – 5. místo

V sobotu 13.12.2014 odehrálo naše neúplné A-čko velmi kvalitně obsazený turnaj ve Skutči, který pořádalo FC Hlinsko. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým, 1x15 minut. Prvním naším soupeřem byl tým FK Pardubice (bílí). Tentokrát se nám úvod turnaje vydařil, vedli jsme gólem Pavla Pauluse, ale soupeř dokázal zápas otočit. Půl minuty před koncem přišlo vyrovnání na 2:2 od Adama Stehlíka po důrazném napadání brankaře při výhozu. A jak se nakonec ukázalo, byli jsme jediní, kdo pozdějšímu vítězi turnaje sebral body. Druhý zápas proti MFK Chrudim měl podobný průběh – vedli jsme gólem Martina Loukoty, který nás zřejmě uchlácholil, a tak soupeř zápas otočil, tentokrát to ale bohužel bylo vše, 1:2 pro Chrudim. Ve třetím zápase jsme změřili síly s druhým týmem Pardubic (červení) a jako by kluci navázali na předchozí utkání – hra byla dále nekoncentrovaná se spoustou chyb v rozehrávce, soupeř byl pořád o krok před námi a zaslouženě vedl 2:0. Až ve druhé části zápasu jsme zvedli hlavu a po krásné kombinaci Švejda – Bureš – Švejda jsme nejprve snížili a poté po samostatné akci Ondry Švejdy vyrovnali na konečných 2:2. Čtvrtý zápas proti Hlinsku podle konečného skóre 2:6 vypadá na „debakl“, ale soupeřovy góly padaly většinou po nepřesných rozehrávkách od branky. Nutno říci, že naši hráči brankářům rozehru vůbec neusnadňovali. Naše góly naopak padly po důrazu a dorážce před brankou soupeře (Denis Rejman, Tom Doležal). V poli jsme rozhodně nebyli horší, ale .... Následoval jediný vítězný zápas proti Třemošnici 2:0 (Marek, Stehlík), kdy jsme neustále ostřelovali branku soupeře, ale i když se hrálo na klasické velké elévácké branky, tak pro nás byly prostě malé. Poslední utkání proti týmu Hlinska B bylo z herního výkonu nejvydařenější. Kluci se snažili plnit taktické pokyny trenérů, což se jim dařilo, ale zase ta koncovka. O vítězství jsme přišli až v závěru utkání ušmudlaným gólem, navíc 10 sekund před koncem odmítl „slávu“ Pája Paulus, když nastřelil parádní břevno – 3:3 (Stehlík, Rejman, Švejda).

Turnaj ukázal, že je stále na čem pracovat, zejména na vstřebání a zautomatizování herních situací, zdokonalování práce s míčem a zejména spolupráce brankaře s ostatními hráči na hřišti. Nyní již většinu kluků z téhle party čeká zasloužená vánoční přestávka. Příští týden ve Vamberku dostanou příležitost další hráči týmu.

 

Sestava SK: Matěj Andrle, Jarda Horáček Lukáš Marek, Martin Loukota, David Špaček, Denis Bureš, Ondra Švejda, Pavel Paulus, Tom Doležal, Adam Stehlík, Štěpán Houdek, Denis Rejman

 

Naše výsledky:

VM : Pardubice bílí

2 : 2

branky: Paulus, Stehlík

VM : Chrudim

1 : 2

branku: Loukota

VM : Pardubice červení

2 : 2

branky: Švejda 2

VM : Hlinsko

2 : 6

branky: Rejman, Doležal

VM : Třemošnice

2 : 0

branky: Marek, Stehlík

VM : Hlinsko B

3 : 3

branky: Stehlík, Rejman, Švejda

 

Konečné pořadí turnaje:

1. FK Pardubice bílí, 2. FC Hlinsko, 3. MFK Chrudim, 4. FC Hlinsko B, 5. SK Vysoké Mýto, 6. FK Pardubice červení, 7. ŽSK Třemošnice

 

Foto:  http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_Skutec_hala_2014-12-13

 

 

 

 

 

Neděle 7.12.2014 – Holice – 7. místo

 

... tentokrát bez komentáře ... Turnaj se nám nepovedl a budeme chtít rychle zapomenout. Každý týden není posvícení. Kluci nevadí a hlavy nahoru J.

 

Sestava SK: Matěj Andrle – Pepa Pechanec, Lukáš Marek, Martin Loukota, Denis Bureš, David Špaček, Ondra Švejda, Kryštof Dušek, Pavel Paulus, Tom Doležal, Pavel Barák

 

Naše výsledky:

 

Základní skupina

VM : SK Třebechovice

1 : 2

branku: Švejda

VM : MFK Nové Město nad Metují

0 : 3

VM : Jiskra Ústí nad Orlicí

1 : 0

branku: Švejda

VM : FK Čáslav

0 : 2

O umístění         

VM : TJ Borohrádek

1 : 1

branku: Pechanec (na penalty 2 : 1 – Loukota, Pechanec)

VM : SK Třebechovice

2 : 1

branky: Loukota, Paulus

Konečné pořadí turnaje:

1. MFK Chrudim, 2. SK Holice, 3. MFK Nové Město nad Metují, 4. SK Solnice, 5. Jiskra Ústí nad Orlicí, 6. FK Čáslav, 7. SK Vysoké Mýto, 8. SK Třebechovice, 9. TJ Svitavy, 10. TJ Borohrádek

 

Foto : http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_Holice_hala_2014-12-07

 

 

 

 

 

Dvoudenní halový turnaj v Hlušicích 29.-30.11.2014

 

Sestava SK: Jarda Horáček, Matěj Andrle – Pepa Pechanec, Lukáš Marek, Martin Loukota, Ondra Vácha, Denis Bureš, David Špaček, Ondra Švejda, Kryštof Dušek, Pavel Paulus, Patrik Mareš, Štěpán Houdek, Adam Stehlík

 

 

O minulém víkendu jsme se zúčastnili pro nás již tradičního dvoudenního turnaje v Hlušicích, který pořádal klub RMSK Cidlina Nový Bydžov. I tentokrát byl turnaj velmi kvalitně obsazen – našimi soupeři byly týmy AC Sparta Praha „BÍLÍ“ a „ČERVENÍ“, FC Slovan Liberec, ŠK SFM Senec „A“ a „B“ a 2 týmy domácích RMSK 2004 a RMSK 2005. V sobotu jsme hráli každý s každým, v neděli pak o konečné umístění, 1x12 minut. Hned v prvním zápase jsme narazili na vynikající Liberec, což pro nás nebyl úplně nejlepší soupeř na rozehrání. V polovině zápasu jsme prohrávali už 1:5, kluci se ale nevzdali a druhou půli soupeře přehráli a snížili na konečných 3:5. V dalším zápase proti ŠK SFM Senec „A“ jsme prohráli nešťastným gólem po neodpískaném autu pro nás, ale i to je fotbal. Poté následovala dvě přesvědčivá vítězství nad oběma domácími celky a remíza 1:1 s „B“ týmem ze Sence.  Na poslední dvě utkání v základní skupině se kluci obzvlášť těšili – našimi soupeři byly oba týmy Sparty Praha – sice jsme obě prohráli, ale se vztyčenou hlavou a po výborných výkonech. Po odehrání základní skupiny jsme skončili na 6. místě a v neděli jsme hráli ve čtvrtfinálové skupině B společně s týmy na 5. až 8. místě, opět znovu každý s každým. Los turnaje posílal vítěze skupiny do semifinále, naopak 4. ze čtvrtfinálové skupiny A spadl do bojů o 5.-8. místo. Takže pořád jsme měli šanci na medaile. V neděli jsme jako prvního dostali toho nejtěžšího soupeře Senec „A“, tentokrát jsme si opravdu věřili – kluci hráli velmi dobře, přehrávali soupeře, ale bohužel jsme branku dát nedokázali, zato soupeř jednu vstřelil – 0:1. Zklamání a slzičky v očích kluků hovořily za vše. I v následujícím utkání proti RMSK 2004 to bylo ještě vidět, sice jsme 2:0 vedli, ale v závěru zápasu soupeř dvěma góly srovnal. V posledním zápase čtvrtfinálové skupiny B proti RMSK „B“ si kluci s chutí zastříleli a soupeře přehráli vysoko 9:0. Poté následovalo malé semifinále, opět proti RMSK 2004, které jsme tentokrát vyhráli a toto vítězství nás poslalo do zápasu o konečné 5. místo proti týmu ŠK SFM Senec „B“, které spadlo ze čtvrtfinálové skupiny A. A viděli jsme nejbojovnější a nejdramatičtější utkání našich kluků na turnaji – vedli jsme brankou Martina Loukoty, soupeři se podařilo vyrovnat pár minut před koncem, a když už se celá hala připravovala na penaltový rozstřel, viděli jsme neuvěřitelné sprintované střídání, po kterém po rohovém hodu Štěpána Houdka dává vítězný gól hlavou 1 vteřinu před koncem Kryštof Dušek!!! Slzičky vystřídaly úsměvy na všechny strany!

Konečné 5. místo není v žádném případě neúspěch – kluci odehráli vynikající turnaj proti fotbalovějším a „zkušenějším“ soupeřům a předvedli mnoho krásných akcí, vstřelili spoustou pěkných gólů, nedali kůži zadarmo, i když osobní souboje mnohdy hodně bolely, bojovali ze všech sil a zjistili, že hrát se dá i proti silným týmům zvučných jmen. Kéž by bylo více takových turnajů!

 

Naše výsledky:

 

Základní skupina

VM : FC Slovan Liberec

3 : 5

Paulus, Švejda, Mareš

VM : ŠK SFM Senec „A“

0 : 1

VM : RMSK 2004

6 : 0

Loukota 2, Houdek, Dušek, Mareš, Špaček

VM : RMSK 2005

6 : 1

Pechanec 3, Dušek, Houdek, Špaček

VM : ŠK SFM Senec „B“

1 : 1

Loukota

VM : AC Sparta Praha „BÍLÍ“

1 : 3

Stehlík

VM : AC Sparta Praha „ČERVENÍ“

4 : 5

Švejda 2, Horáček, Mareš

Čtvrtfinálová skupina B

VM : ŠK SFM Senec „A“

0 : 1

VM : RMSK 2004

2 : 2

Švejda, Loukota

VM : RMSK 2005

9 : 0

Švejda 3, Paulus, Dušek, Marek, Mareš, Stehlík, Špaček

Malé semifinále

VM : RMSK 2004

2 : 0

Paulus, Stehlík

o 5.místo

VM : ŠK SFM Senec „B“

2 : 1

Loukota, Dušek

Konečné pořadí turnaje:

1. AC Sparta Praha „BÍLÍ“, 2. VM : ŠK SFM Senec „A“, 3. FC Slovan Liberec, 4. AC Sparta Praha „ČERVENÍ“, 5. SK Vysoké Mýto, 6. ŠK SFM Senec „B“, 7. RMSK Cidlina 2004, 8. RMSK Cidlina 2005

 

fotky a videa:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_Hlusice_hala_2014-11-29_30

... fotky tentokrát nic moc, snad jen pro připomenutí, góly jsou super ...

 

 

 

O víkendu se naší starší přípravce naplno rozjela halová sezóna, měli jsme nabitý program, zúčastnili jsme se dvou turnajů – ve Slatiňanech a ve Svitavách – a přivezli si domů poháry a medaile za 2. a 1. místo!!!

Sobota 22.11.2014 - Slatiňany - 2.místo

V sobotu 22.11.2014 jsme zahájili halovou sezónu na dobře obsazeném turnaji ve Slatiňanech. Do turnaje kluci vlétli s velkou chutí a domácí „červený“ tým lehce přehráli 5:0. Potom nás čekal neznámý, ale fotbalový soupeř s vynikajícím brankařem z Chotěboře. Poměrně brzy jsme dostali úvodní gól z nepřímého kopu, ale kluci svojí bojovností dokázali před koncem zápasu vyrovnat. Poté následovaly vítězné zápasy s Pardubicemi 2005 a s druhým domácím týmem, tentokrát „modrým“. Jediná porážka na turnaji přišla od Chrudimi, kdy oba týmy hrály pěkný kombinační fotbal a remíza by zápasu slušela, ale nám se (bohužel) gól dát nepodařilo. Poslední zápas celého turnaje jsme hráli proti spojenému týmu Prosetína a Holetína a medaile jsme měli na svých kopačkách. O pořadí na prvních třech místech nakonec rozhodovala minitabulka.

Všichni kluci zaslouží za předvedené fotbalové výkony velkou pochvalu. Hráli kolektivně, dobře bránili, vycházely i standardní situace a hlavně, měli radost ze hry !!!

Sestava SK Vysoké Mýto: Jarda Horáček, Matěj Andrle – Pepa Pechanec, Ondra Vácha, Martin Loukota, Ondra Švejda, Denis Bureš, David Špaček, Kryštof Dušek, Lukáš Marek, Pavel Paulus, Adam Stehlík

Naše výsledky:

VM : SK Spartak Slatiňany červení

5 : 0

branky: Bureš 2, Marek, Paulus, Dušek

VM : FC Chotěboř

1 : 1

branku: Švejda

VM: FK Pardubice

2 : 1

branky: Paulus, Horáček

VM: SK Spartak Slatiňany modří

5 : 0

branky: Švejda 2, Marek, Pechanec, vlastní

VM : MFK Chrudim

0 : 1

VM : SK Sokol Prosetín/Sokol Holetín

3 : 1

branky: Švejda, Loukota, vlastní

Celkové pořadí:

1. FK Pardubice, 2. SK Vysoké Mýto, 3. MFK Chrudim, 4. FC Chotěboř, 5. SK Sokol Prosetín/Sokol Holetín, 6. SK Spartak Slatiňany modří,  7. SK Spartak Slatiňany červení

 

fotky:  http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_Slatinany_hala_2014-11-22

 

 

 

Neděle 23.11.2014 – Svitavy – 1.místo

 

V neděli jsme v trochu pozměněné sestavě odehráli rovněž vydařený turnaj v krásné hale ve Svitavách. Bez ztráty bodu jsme celý turnaj ovládli a kromě zlatých medailí jsme získali ještě 2 individuální ocenění: Ondra Švejda byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje a Jarda Horáček nejlepším brankářem. Kluci rodiče – diváky nezklamali a navázali na svoje výkony ze soboty. Opět byly k vidění individuální i kolektivní akce, které byly odměněny zaslouženým hlasitým potleskem.

Hoši, děkujem za příkladnou reprezentaci klubu nejen na hřišti, ale i mimo něj.... a příští víkend v Hlušicích, ať se daří neméně stejně !!!

 

image

 

Sestava SK Vysoké Mýto: Jarda Horáček, Vojta Seidl – Ondra Vácha, Martin Loukota, Ondra Švejda, David Špaček, Kryštof Dušek, Lukáš Marek, Patrik Mareš, Pavel Barák, Tomáš Doležal, Michal Wich, Denis Rejman

 

Naše výsledky:

VM : FK Česká Třebová

2 : 1

branky: Švejda, Špaček

VM : TJ Svitavy B

3 : 1

branky: Marek, Loukota, Rejman

VM: FK Drnovice

2 : 1

branky: Marek, Švejda

VM: Sokol Bystré

5 : 0

branky: Švejda 3, Rejman, Doležal

VM : SK Polička

2 : 1

branky: Loukota 2

VM : TJ Svitavy C

5 : 1

branky: Loukota 2, Švejda, Marek, Dušek

VM : TJ Svitavy A

1 : 0

branku: Rejman

Celkové pořadí:

1. SK Vysoké Mýto, 2. TJ Svitavy A, 3. FK Česká Třebová, 4. FK Drnovice, 5. SK Polička, 6. Sokol Bystré, 7. TJ Svitavy C, 8. TJ Svitavy B

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_Svitavy_hala_2014-11-23

 

 

 

Přátelský turnaj - Vysoké Mýto - 8.11.2014

imageV sobotu 8.11.2014 jsme na domácím stadionu uspořádali přátelský turnaj, ve kterém jsme změřili síly s týmy Vamberka, Svitav a dvěma mužstvy MFK Chrudim. Ze začátku turnaje nám příliš nepřálo počasí, první utkání jsme odehráli v dešti, potom už sice pršet přestalo, zato z trávníku se postupně stávalo dostihové závodiště. Ale všichni zúčastnění se s těžkými podmínkami statečně poprali, bojovná nálada a chuť do fotbalu vydržela až do konce. Celý turnaj proběhl v přátelské atmosféře a všichni kluci a Kristýnka si domů odváželi medaile. Děkujeme Standovi Kotrbovi, Martinu Loukotovi, Radkovi Váchovi a trenérovi Chrudimi Ondrovi Tichému za pomoc s pískáním a v neposlední řadě také Jardovi Horáčkovi, který všem fotbalistům uvařil vynikající bramboračku (po které se zaprášilo) a dospělákům neméně výborný gulášek.

 

Střelci branek SK Vysoké Mýto:

Ondra Švejda 3, Martin Loukota 2, Pavel Paulus 2, Ondra Vácha 2, Pepa Pechanec 2, Kryštof Dušek 2, Pavel Barák 1, Vojta Seidl 1, Lukáš Marek 1, Jirka Večeře 1

 

Kompletní výsledky image  

 

fotky:  http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_VysokeMyto_turnaj_venku_2014-11-08

 

 

image

  

6.mistrovský turnaj - Chrudim 19.10.2014

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jarda Horáček – Ondra Vácha, Ondra Švejda, Lukáš Marek, David Špaček, Martin Loukota, Denis Bureš, Pavel Paulus, Kryštof Dušek

SK Vysoké Mýto „B“: Matěj Andrle, Vojta Seidl  Míša Wich, Adam Stehlík, Patrik Mareš, Pavel Barák, Štěpán Houdek, Jirka Balcar, Jirka Kalánek, Pavel Urban

 

imagePoslední podzimní mistrovský turnaj jsme odehráli za krásného skoro jarního sluníčka na umělce v Chrudimi. Turnaj byl obsazen kvalitními týmy krajského přeboru a ukázalo se, že jsme schopni porazit kohokoli, ale také s kýmkoli prohrát. Už to vypadá, že kluci potřebují na rozehrání 2 zápasy, aby pak v tom posledním hráli to, co se od nich očekává. Kluci A-čka začali první zápas proti Hlinsku s velkým nasazení a odměnou jim bylo poločasové vedení 1:0. Bohužel se nám nepodařilo přidat další, i když šancí nebylo málo. Naopak soupeř své využíval, a tak zvítězil 4:1. Druhé utkání proti Chrudimi, kterou jsme minulý týden převálcovali 7:1, bylo snad nejhorší za celý letošní podzim. Soupeř výborně kombinoval, vyhrával osobní souboje a střílel pěkné branky. My, ve snaze také vstřelit gól, jsme občas zapomínali na zadní vrátka, a tak Jarda v bráně neměl lehkou pozici. Klukům nepřidalo ke klidu ani někdy poměrně hlasité „povzbuzování“ trenérů, takže občas byly vidět i slzičky. V posledním zápase proti Třebové nedali kluci soupeři šanci a přehráli ho bez obdržené branky 4:0, skóre mohlo být o dost vyšší, protože pěkných šancí a „skoro gólovek“ bylo hodně.

B-čko nemělo v prvním utkání proti vynikajícímu týmu Hlinska žádnou šanci a kluci to věděli – bojovníků, kteří se nevzdávali bylo málo. Proti Chrudimi byl výkon o poznání lepší, bohužel vydržel jen do poločasu. Jakmile prohráváme o 2 góly, vzdáváme zápas a už jen dohráváme. V posledním zápase kluci vycítili, že proti výškově i váhově menšímu soupeři mají šanci uspět. Skóre otevřel gólman Matěj z penalty po faulu ve vápně na Adama a druhý gól ještě do přestávky přidal Patrik. Soupeř se ale nevzdával a ve druhém  poločase zápas zdramatizoval. Klukům se ale nakonec podařilo uhájit těsný výsledek 3:2 a zakončit tak podzimní část sezóny vítězstvím.

Takže nakonec jeli všichni kluci domů s veselou, což je velmi důležité, na stadionu pak ještě poděkovali a zatleskali našemu autobusu „Babičce“ za poslední jízdu s nimi.

Nyní nás ještě čeká – pokud bude přát počasí – v sobotu 8.11.2014 domácí venkovní turnaj a potom už se přesuneme do haly a budeme se připravovat na halové turnaje.

 

VM ,,A“     :   FC Hlinsko  ,,A“                  1 : 4  (1 : 0)  

Branku: Švejda                                                                         Asistence: Marek 

VM ,,B“      :  FC Hlinsko   ,,B“                  1 : 9  (0 : 4)

Branku: Andrle                                                                       

                                                                

VM ,,A“     :   MFK Chrudim  ,,A“              2 : 6  (1 : 4)

Branky : Stehlík, Bureš                                                               Asistence: Vácha, Loukota

VM ,,B“      :   MFK Chrudim  ,,B“              1 : 6  (1 : 2) 

Branku:  Houdek                                                                        

VM ,,A“     :    FK Česká Třebová  ,,A“     4 : 0  (3 : 0) 

Branky :  Dušek 2, Švejda, Loukota                                             Asistence: Švejda 2

VM ,,B“     :     FK Česká Třebová  ,,B“     3 : 2  (2 : 0)

Branky :  Andrle, Mareš, Houdek

 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_6.MT_Chrudim_14-10-19

 

 

 

5.mistrovský turnaj - Ústí nad Orlicí  11.10.2014

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jarda Horáček – Ondra Vácha, Ondra Švejda, Lukáš Marek, David Špaček, Pepa Pechanec, Martin Loukota, Denis Bureš

SK Vysoké Mýto „B“: Matěj Andrle  Míša Wich, Adam Stehlík, Tom Doležal, Patrik Mareš, Pavel Barák, Pavel Paulus, Jirka Balcar

 

imagePátý mistrovský turnaj jsme odehráli v Ústí nad Orlicí. Soupeři byli téměř stejní jako minulý týden, lišilo se jen domácí družstvo Ústí nad Orlicí, které hraje spojené s týmem Nemošic. Náš A-tým se změnami v sestavě bohužel nezopakoval výsledky z minulého turnaje v Chocni, když se v prvních dvou utkáních trochu hledal a obě prohrál o 1 gól. Do závěrečného zápasu ale jako by nastoupili úplně jiní hráči, kteří předvedli fotbal se vším všudy a suverénně přehráli Chrudim, která předtím porazila Pardubice i Ústí. B-tým byl rovnocenným soupeřem pouze Nemošicím, Pardubice i Chrudim jsou stále nad naše síly. Klukům sice nelze upřít bojovnost, ale chybí přesnost a větší důraz a mnohdy také plnění pokynů trenérů.Poslední podzimní velmi kvalitně obsazený turnaj nás čeká příští neděli v Chrudimi.

 

 

 

VM ,,A“     :   FK Pardubice B  ,,A“                0 : 1  (0 : 1)  

Branky: 

VM ,,B“      :  FK Pardubice B   ,,B“                2 : 6  (1 : 2)

Branky: Stehlík 2                                                                       Asistence: Wich

                                                                

VM ,,A“     :    Jiskra Ústí nad Orlicí               2 : 3  (1 : 2)

Branky :  Horáček, Špaček                                                         Asistence: Pechanec, Švejda

VM ,,B“      :    SK Nemošice                           1 : 1  (0 : 1) 

Branku:  Stehlík                                                                         Asistence: Paulus

VM ,,A“     :    MFK Chrudim  ,,A“                    7 : 1  (3 : 0) 

Branky :  Loukota 3, Švejda 2, Marek, Špaček                               Asistence: Loukota

VM ,,B“     :     MFK Chrudim  ,,B“                    4 : 5  (2 : 5)

Branky :  Doležal 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_5.MT_Usti_14-10-11

 

 

4.mistrovský turnaj - Choceň  5.10.2014

 

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jarda Horáček – Ondra Vácha, Ondra Švejda, Adam Stehlík, Kryštof Dušek, Tom Doležal, Patrik Mareš, Lukáš Marek, Pepa Pechanec, Štěpán Houdek

SK Vysoké Mýto „B“: Matěj Andrle, Vojta Seidl –  Míša Wich, David Špaček, Pavel Barák, Jirka Kalánek, Pavel Paulus, Martin Loukota, Denis Bureš, Jirka Balcar, Pavel Urban

 

image

Po čtrnáctidenní přestávce jsme na další mistrovský turnaj jeli do sousední Chocně. Našimi soupeři byly kromě domácích také týmy Pardubic B a Chrudimi.

A-tým nepoznal hořkost porážky, dva body ztratil pouze v prvním zápase proti Pardubicím, když ve druhém poločase srovnal dvoubrankové manko z prvního poločasu soustředěnou, trpělivou a bojovnou hrou. Ve stejném výkonu pak kluci pokračovali i ve druhém zápase proti Chrudimi, kdy předvedli mnoho pěkných kombinačních akcí, které se líbily nejen našim fanouškům. V posledním zápase proti domácím se už „asi tradičně“ v prvním poločase kluci trochu trápili, druhý poločas už byl ale opět v naší režii. Čisté konto brankáři Jardovi pak v závěru pokazily trochu nešťastné „housličky“. Tentokrát musíme vyzdvihnout výkon Kryštofa Duška – bránil, přihrával, dával góly, nevzdal žádný souboj. Budiž jeho nasazení příkladem pro další hráče. 

 

B-čko v prvním poločase úvodního utkání asi ještě spalo, odpovídá tomu i poločasový výsledek. Po domluvě o přestávce se na hřiště vrátil jiný tým, který byl lepší než soupeř, bohužel manko se již smazat nepodařilo. Ve druhém utkání se na výsledku trochu podepsaly nepovedené výhozy našeho gólmana, ze kterých jsme několikrát zbytečně inkasovali a kluci na hřišti rezignovali, jejich hra byla hodně chaotická, nepřesná, individualistická a utrápená. Naštěstí v posledním zápase si kluci spravili chuť a přesvědčivě porazili domácí Choceň. Tady už zase byla vidět radost ze hry a ze vstřelených gólů.

Každý zápas – i ten nevydařený – nás posunuje dopředu, víme, co se nám nedařilo a proč. Chyby na trénincích odstraníme a v příštím zápase budeme chtít hrát zase líp! Tak uvidíme příští sobotu v Ústí nad Orlicí.

 

 

VM ,,A“     :   FK Pardubice B  ,,A“                2 : 2  (0 : 2)  

Branky: Vácha 2                                                                        Asistence: Horáček

VM ,,B“      :  FK Pardubice B   ,,B“                2 : 5  (0 : 4)

Branku: Loukota, Bureš                                                              Asistence: Bureš, Loukota    

 

VM ,,A“     :    MFK Chrudim  ,,A“                  8 : 2  (4 : 1)

Branky :  Dušek 3, Vácha 2, Marek, Švejda, Houdek                      Asistence: Marek 2, Švejda 2, Doležal, Pechanec

VM ,,B“      :    MFK Chrudim  ,,B“                  1 : 8  (1 : 5) 

Branku:  Bureš                                                                           Asistence: Loukota

 

VM ,,A“     :    Spartak Choceň  ,,A“             4 : 1  (1 : 0)

Branky :  Dušek Švejda, Marek, Vácha                                          Asistence: Švejda, Mareš

VM ,,B“      :    Spartak Choceň  ,,B“             5 : 2  (4 : 1) 

Branku:  Bureš 2, Špaček, Paulus, Loukota                                    Asistence: Loukota 2 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_4.MT_Chocen_2014-10-05

 

 

3.mistrovský turnaj - Nemošice  20.9.2014

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jarda Horáček – Ondra Vácha, Ondra Švejda, Adam Stehlík, David Špaček, Kryštof Dušek, Jarda Müller, Lukáš Marek

SK Vysoké Mýto „B“: Matěj Andrle, Vojta Seidl –  Míša Wich, Pavel Barák, Tom Doležal, Patrik Mareš, Jirka Kalánek, Pavel Paulus, Martin Loukota, Denis Bureš

imageTřetí turnaj podzimní části jsme odehráli v Nemošicích. Našimi soupeři byly týmy Chocně, Lanškrouna a spojené dvojice Ústí nad Orlicí a domácích Nemošic.

A-čko: První zápas proti Choceňákům se hrál v rychlém tempu na obou stranách, ale dlouho bez gólového úspěchu. Našim přece jen trochu častěji střílejícím hráčům v tom velmi úspěšně bránil brankář soupeře. Teprve až na konci druhého poločasu jsme využili několika chyb choceňské obrany a během dvou minut dali 4 branky. Ve druhém zápase s domácími Nemošicemi si kluci s chutí zastříleli, škoda jen zbytečně inkasovaného gólu po špatné komunikaci mezi gólmanem a trestňák střílejícím Ondrou Švejdou – nevadí, chybami se všichni učíme. Poslední zápas proti Lanškrounu měl podobný průběh jako proti domácím a také naši přesvědčivou výhru.

B-čko: Výborný první zápas proti Chocni a nebývale hodně různých střelců. Druhé utkání proti Ústí nad Orlicí bylo velmi vyrovnané, kluci bojovali o každý balón a o cennou remízu s kvalitním soupeřem přišli až v závěru utkání. V posledním zápase pak opět výbornou hrou naši borci vrátili porážku týmu Lanškrouna z minulého týdne.

Na závěr musíme pochválit úplně všechny kluky za předvedené výkony, bojovnost a nasazení. Začíná se jim dařit uplatňovat nabyté dovednosti z tréninků, které nejsou vůbec lehké, a to je velmi pozitivní a slibné do dalších utkání. Jen tak dál, kluci, udělali jste radost nejen trenérům, ale hlavně rodičům – divákům !

 

VM ,,A“     :  Spartak Choceň  ,,A“               4 : 0  (0 : 0)

Branky: Švejda 2, Stehlík, Horáček                                         Asistence: Marek 2, Švejda

VM ,,B“      :  Spartak Choceň  ,,B“               7 : 0  (4 : 0)

Branky: Loukota 2, Paulus 2, Kalánek, Andrle, Wich                 Asistence: Loukota 2, Bureš, Mareš

 

VM ,,A“     :   SK Nemošice                            7 : 1  (4 : 1)

Branky :  Stehlík 3, Švejda, Špaček, Dušek, Marek                   Asistence: Dušek 2,Stehlík,Pechanec, Horáček, Špaček,Švejda VM ,,B“      :   Jiskra Ústí n.O.                        4 : 6  (2 : 3) 

Branky:  Loukota 2, Paulus, Andrle                                 Asistence: Loukota 2, barák

VM ,,A“     :   TJ Lanškroun  ,,A“                    6 : 1  (3 : 1) 

Branky :  Dušek 2, Švejda, Horáček, Stehlík, vlastní                  Asistence: Švejda, Špaček, Marek, Pechanec

VM ,,B“     :    TJ Lanškroun  ,,B“                    4 : 2  (2 : 1)

Branky :  Loukota 2, Bureš, Paulus                                          Asistence: Wich, Paulus

 

 

fotky z turnaje: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_3.MT_Nemosice_2014-09-20

 

 

2.mistrovský turnaj - Lanškroun  14.9.2014

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jarda Horáček – Ondra Vácha, Ondra Švejda, Pavel Paulus, Martin Loukota, Denis Bureš, Adam Stehlík, Štěpán Houdek, David Špaček

SK Vysoké Mýto „B“: Matěj Andrle –  Kryštof Dušek, Míša Wich, Pavel Barák, Tom Doležal, Pavel Urban, Patrik Mareš, Jirka Balcar, Jarda Müller, Jirka Kalánek, Vojta Seidl

 

K druhému mistrovskému zápasu jsme zajížděli do Lanškrouna. Čekaly nás opět těžké Pardubice A, Hlinsko a domácí Lanškroun. Zpočátku nám nepřálo počasí, oba týmy odehrály svá první utkání proti Pardubicím za poměrně silného deště. A-čku se bohužel nepodařil zopakovat výkon z minulého týdne na domácím hřišti. Sice jsme byli oslabeni o 2 obránce základní sestavy, takže vzadu museli zaskakovat i útočníci, ale to není omluva pro individuální chyby, kterých jsme se dopouštěli a umožnili tak soupeři dávat laciné góly. I když se naše hra ve druhém poločase podstatně zlepšila, nedokázali jsme smazat gólovou ztrátu z prvního poločasu. Druhý zápas proti domácímu Lanškrounu jsme měli herně jasně pod kontrolou, ale chyběla přesnost v zakončení, takže pouze 5 gólů skončilo v síti domácích. V závěrečném zápase proti silnému týmu Hlinska kluci konečně předvedli, co se učí na trénincích – běhavý kombinační fotbal s dravostí a chutí. Utkání bylo dramatické od začátku až do konce – ujali jsme se vedení 1:0, soupeř otočil na poločasových 1:2, ve druhé půli jsme se srovnali gólem Adama Stehlíka po perfektní přihrávce Ondry Švejdy a dokonce strhli vedení na svoji stranu střelou z dálky Ondry Váchy. Jenže chvíli před koncem soupeř srovnal na 3:3 po závaru před naší brankou a těsně před hvizdem rozhodčího Jarda chytil penaltu po faulu ve vápně.

Výsledek našeho B-čka s týmem Pardubic je lepší než minulý týden doma, ale pořád je to soupeř nad naše síly. V zápase proti Lanškrounu jsme v poli nebyli horším týmem, ale opět naše chyby v obraně usnadnily domácím dávat góly. Konečně v posledním zápase proti Hlinsku a zejména v jeho druhém poločase kluci bojovali a předvedenou hrou napodobili své kamarády z A-čka. Chybělo opravdu málo, aby si mohli připsat první body v letošní sezóně. Výbornými zásahy v brance podržel své spoluhráče Matěj Andrle.Tak uvidíme jak se bude klukům dařit již tuto sobotu na dalším turnaji, tentokrát v Nemošicích.

 

 

VM ,,A“     :   FK Pardubice A  ,,A“                2 : 7  (1 : 5)  

Branky: Švejda, Stehlík                                                              Asistence: Bureš

VM ,,B“      :  FK Pardubice A   ,,B“                1 : 8  (1 : 4)

Branku: Loukota                                                                 

 

VM ,,A“     :    TJ Lanškroun  ,,A“                  5 : 0  (4 : 0)

Branky :  Stehlík 2, Švejda 2, Bureš                                             Asistence: Švejda, Horáček, Paulus

VM ,,B“      :    TJ Lanškroun  ,,B“                  1 : 4  (0 : 1) 

Branku:  Paulus 

VM ,,A“     :    FC Hlinsko A  ,,A“                    3 : 3  (1 : 2) 

Branky :  Švejda, Stehlík, Vácha                                                  Asistence: Švejda

VM ,,B“     :     FC Hlinsko A  ,,B“                    4 : 5  (2 : 5)

Branky :  Loukota 2, Andrle, Dušek                                               Asistence: Loukota 

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_2.MT_Lanskroun_2014-09-14

 

 

 

1.mistrovský turnaj - Vysoké Mýto  6.9.2014

Sestava SK Vysoké Mýto:

SK Vysoké Mýto „A“: Jarda Horáček – Pepa Pechanec, Ondra Vácha, Ondra Švejda, Pavel Paulus, Martin Loukota, Lukáš Marek, Kryštof Dušek, Denis Bureš, Adam Stehlík

SK Vysoké Mýto „B“: Matěj Andrle, Vojta Seidl – David Špaček, Míša Wich, Pavel Barák, Tom Doležal, Pavel Urban, Patrik Mareš, Štěpán Houdek, Jirka Balcar, Jarda Müller

 

V sobotu 6.9. jsme zahájili podzimní část letošní sezóny – a rovnou turnajem na domácím hřišti, ve kterém nás čekali soupeři jedni z nejtěžších Pardubice A (ročník 2004), Pardubice B (ročník 2005) a Česká Třebová. Vždyť v předchozím ročníku jsme skončili na bronzové příčce právě za Pardubicemi a Českou Třebovou. Kluci z našeho A-čka předváděli ve všech utkáních běhavý kombinační fotbal, bojovali o každý balón, jen škoda mnoha neproměněných gólových šancí. I proto skončil první zápas bezbrankovou remízou. Ve druhém utkání jsme obraceli z nepříznivých 0:2 na vítězných 3:2. Poslední utkání s nejtěžším soupeřem bylo jako na houpačce – vedli jsme, soupeř otočil a nám se v závěru podařilo vyrovnat na konečných 4:4.

Pro B-tým to byl velmi těžký turnaj, soupeři byli nad jejich síly. I když se kluci snažili, tak se příliš nedařila individuální ani kolektivní hra, chyběla přesnost a hlavně góly. Naše chyby soupeři nekompromisně trestali. Za bojovnost a předvedenou hru musíme pochválit zejména Davida Špačka a Štěpána Houdka. Ale byl to jen první turnaj a my věříme že příští týden v Lanškrouně se nám bude dařit daleko lépe.

 

VM ,,A“     :   FK Pardubice B  ,,A“                0 : 0   

 

VM ,,B“      :  FK Pardubice B   ,,B“                0 : 4  (0 : 2)

                                                                  

 

VM ,,A“     :    FK Česká Třebová A               3 : 2  (1 : 2)

Branky :  Vácha, Stehlík, Švejda

VM ,,B“      :    FK Česká Třebová B               1 : 6  (0 : 3) 

Branku :  Andrle 

VM ,,A“     :    FK Pardubice A  ,,A“               4 : 4  (3 : 2) 

Branky :  Švejda, Bureš, Stehlík, Pechanec

VM ,,B“     :     FK Pardubice A   ,,B“              0 : 11  (0 : 6)

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-05_1.MT_VysokeMyto_2014-09-06

 

 

Turnaj v Chocni - 30.8.2014

Sestavy:

SK Vysoké Mýto BÍLÍ: Jarda Horáček – Lukáš Marek, Pepa Pechanec, Adam Stehlík, Pavel Urban, Ondra Vácha, Tom Doležal, Ondra Švejda, Jirka Balcar

SK Vysoké Mýto ČERNÍ: Matěj Andrle, Vojta Seidl – Denis Bureš, Pavel Paulus, Kryštof Dušek, Jirka Kalánek, Míša Wich, Jára Müller, Patrik Mareš, Štěpán Houdek

 

Naše výsledky Bílí:

SK Vysoké Mýto BÍLÍ : Choceň ŽLUTÍ

8 : 0

Švejda 4, Vácha 2, Doležal, Pechanec

SK Vysoké Mýto BÍLÍ : Choceň MODŘÍ

4 : 0

Marek, Stehlík, Urban, Doležal

SK Vysoké Mýto BÍLÍ : SK Vysoké Mýto ČERNÍ

11 : 0

Švejda 5, Stehlík 2, Doležal 2, Marek, Pechanec

SK Vysoké Mýto BÍLÍ : Jiskra Ústí n.O.

4 : 2

Švejda 3, Vácha

 

Naše výsledky Černí:

SK Vysoké Mýto ČERNÍ : Jiskra Ústí n.O.

1 : 9

Dušek

SK Vysoké Mýto ČERNÍ : Choceň ŽLUTÍ

3 : 6

Dušek 3

SK Vysoké Mýto ČERNÍ : SK Vysoké Mýto BÍLÍ

0 : 11

 

SK Vysoké Mýto ČERNÍ : Choceň MODŘÍ

2 : 2

Paulus, Mareš

 

Poslední prázdninovou sobotu 30.8.2014 jsme se zúčastnili turnaje v Chocni. Brali jsme to jako přípravu na novou sezónu, kterou zahajujeme již tuto sobotu na domácím hřišti. Snahou trenérů bylo rozdělit kluky do 2 rovnocenných týmů, což se s ohledem na výsledky příliš nepovedlo. Chtěli jsme si vyzkoušet a ověřit herní situace, které jsme trénovali od poloviny srpna. Bohužel jsme netrénovali v plné sestavě a i na tomto turnaji jsme postrádali několik hráčů základní sestavy.Ale i tak to byl turnaj vydařený – jednoznačně nejlepším týmem turnaje byli naši BÍLÍ, kteří postupně přehráli obě mužstva domácích 8:0 a 4:0, poté následovalo vysokomýtské derby, ve kterém naši ČERNÍ působili proti svým kamarádům až příliš odevzdaným dojmem. V posledním zápase BÍLÍ porazili i velmi silné Ústí nad Orlicí – v poločase jsme vedli 2:0, poté ale soupeř využil naší únavy z předchozích zápasů a vyrovnal na 2:2. Kluci se však nevzdali, vyždímali ze sebe poslední zbytky sil a zvítězili 4:2. A mohli se radovat i z vítězství na celém turnaji.

ČERNÍ hned na začátku vyfasovali běhavé a kombinačně velmi dobré Ústí nad Orlicí a podlehli vysoko 1:9. Ve druhém zápase proti žlutému týmu domácích vedli 3:1, ale nekoncentrovaností a chybami v obraně nakonec prohráli 3:6. V posledním zápase s modrým týmem domácích ztratili vedení až těsně před koncem.

Turnaj ukázal, že i když jsme předvedli hezké fotbalové akce a dali poměrně hodně gólů, tak všichni máme co zlepšovat, jak individuální dovednosti, tak týmovou souhru. A kluci si musí uvědomit, že pokud chtějí vyhrávat – a my všichni věříme, že chtějí – tak je potřeba ke všemu, co dělají přistupovat zodpovědně, a i když se zrovna nedaří, tak hlavu vzhůru, zatnout zuby a bojovat! Góly přijdou a s nimi i veselá očka a rozzářené tváře.

Tak přejme si, aby toto všechno bylo k vidění již tuto sobotu 6.9.2014 od 9 hodin na domácím stadionu. Přijďte podpořit naše fotbalisty !

 

Pořadí turnaje:

1. Vysoké Mýto BÍLÍ, 2. Jiskra Ústí nad Orlicí, 3. Choceň ŽLUTÍ, 4. Vysoké Mýto ČERNÍ, 5. Choceň MODŘÍ

 

fotky a videa:

http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2004-2005_Chocen_turnaj_2014-08-30

 

 

 

 

  

 

Sezóna 2013/2014

 

 

Finále poháru PKFS - Lázně Bohdaneč 8.6.2014

Sestava SK Vysoké Mýto: Jarda Horáček, Matěj Andrle – Honza Kuchta, Honza Pechanec, Ondra Jeřábek, Lukáš Wich, Ondra Švejda, Honza Novák, Radek Novák, Štěpán Vodička, Sam Kováčik, Štěpán Chladík

 

 

V neděli 8.6.2014 vyvrcholila letošní sezóna finálovým turnajem v Lázních Bohdaneč. Turnaje se zúčastnilo 10 týmů – pořádající FK Pardubice a dále vždy první 3 týmy z kvalifikačních skupin z minulého týdne. Hrálo se ve 2 skupinách po pěti 2x12 minut. Počasí nebylo příliš fotbalové, ale vyloženě letní, teploty se vyšplhaly přes 30 stupňů.

V naší skupině B jsme postupně porazili Choceň, Moravskou Třebovou a Ústí nad Orlicí (i když s Ústím kluci rodiče – diváky dlouho napínali, všechny 4 góly vstřelili až v posledních pěti minutách). Po třetím zápase ve skupině jsme již měli jistotu postupu z 1. místa, a tak dostali na hřišti více času hráči z lavičky, aby si naše základní sestava trochu odpočinula. V semifinále nás čekal tým z České Třebové, začali jsme lépe, měli jsme dost šancí a náš tlak se podařilo zužitkovat z přímého kopu – vedli jsme 1:0. Ve druhém poločase jsme bohužel udělali 3 chyby a soupeř dokázal všechny využít a nás poslat „jen“ do bojů o třetí místo s Ústím nad Orlicí, které ve druhém semifinále prohrálo s Pardubicemi. V našem posledním zápase letošní sezóny jsme hráli bojovně a s nasazením a jasně jsme soupeře přehrávali. Bylo vidět, že kromě poháru (který se uděloval i za čtvrté místo), chtějí kluci i medaile.

Kluci gratulujeme k výbornému 3. místu, děkujeme za předváděné výkony v celé sezóně, přejeme krásné prázdniny a v srpnu opět s chutí do fotbalu!!!

 

Naše výsledky ve skupině :

SK Vysoké Mýto - Spartak Choceň        7 : 1   (3 : 0)

Branky : R.Novák 2, H.Pechanec, Švejda, Jeřábek, J,Novák, Wich     Asistence : Kuchta 3, Švejda 2, J.Novák                        

SK Vysoké Mýto - Moravská Třebová    5 : 0   (2 : 0) 

Branky : Wich 2, R.Novák, H.Pechanec, J.Novák                              Asistence : R.Novák 2, Švejda, Jeřábek      

SK Vysoké Mýto - Jiskra Ústí n.O.           4 : 0   (0 : 0)

Branky : Kuchta 2, J.Novák, Švejda                                                Asistence : J.Novák 2, Wich

SK Vysoké Mýto - MFK Chrudim              3 : 4   (2 : 3)

Branky : Vodička 2, J.Novák                                                          Asistence : Chladík 2 

 

Semifinále :                                              

SK Vysoké Mýto - FK Česká Třebová      1 : 3   (1 : 0) 

Branku:  J.Novák 

 

Zápas o 3.místo :

SK Vysoké Mýto - Jiskra Ústí n.O.           8 : 4   (4 : 2)  

Branky:  J.Novák 3, R.Novák 3, Švejda, Jeřábek                              Asistence : Švejda 3, Kuchta 3, Pechanec, Wich

 

 

fotky: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/SE_2003-04_Finale_Bohdanec_2014-06-08

Komplet výsledky

 

 

<