SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Mladší elévové

 

 

 

Mladší elévové ( ročník 2011 - 2012 )

Kontakt na trenéry:  Šimon Němec - 778 497 099

                              Martin Kavka - 720 212 905

 

Prosíme o včasné příchody na tréninky, aby byli všichni už 5 minut před začátkem připraveni a převlečeni. Nechceme připravovat děti o čas, který je pro ně na trénincích vyhrazen a který často utíká závratnou rychlostí.

 

 

PROGRAM ZIMA

 

Tréninky:

Úterý     15:30-17:00 v tělocvičně ISŠT

Čtvrtek  15:00-16:30 v hale TSVM

 

Plánované akce:

2.2. - halový turnaj U8 ve Skutči (ročník 2012)

16.2. - halový miniturnaj U9 ve Skutči (ročník 2011)

7.3. - halový turnaj U9 ve Slatiňanech (ročník 2011)

12.3-15.3. - SOUSTŘEDĚNÍ SPORTHOTEL RELAX VELETOV

21.3. - halový turnaj U8 v Hranicích na Moravě (ročník 2012)

 

Bližší informace k nominacím na turnaje vždy v týdnu před daným turnajem.

 

 

 

 

 

 

5. mistrovský turnaj - Svitavy 6.10.2019

 

A tým: 

Lanškroun:           5:6

Pardubice:            3:1 

Svitavy:                 4:5  

 

B tým: 

Lanškroun:           3:4

Pardubice:            5:7 

Svitavy:                 3:7

 

 

V neděli jsme se vydali do Svitav, kde naši borci odehráli další porci třech utkání na umělé trávě. Tentokrát byly výkony obou mužstev slušné, ale opět na moc výher nestačily. Jediné 3 body které si vezeme jsou ze zápasu áčka proti Pardubicím. Už dva týdny nás trápí zakončení, a i když se nemusí dle výsledků zdát, opět bylo zkažených šancí nespočet.

Áčko hlavně doplácelo na chyby v obraně a rozehrávku od brány, která nám dělá neustále značné problémy i po několika týdnech trénování. Jinak mlaďoši ukázali fotbalovost a ze statistické stránky byli vždy lepším týmem, aspoň to nás jako trenéry může těšit.

Béčko se předvedlo také dobře, a i když hned první zápas dokázalo dostat 3 góly v prvních minutách, nakonec hrálo s Lanškrounem velmi vyrovnaný zápas. S ostatními soupeři sice neurvali bod, ale určitě byli vyrovnanými soupeři.

Všechny hráče chválím za výkony ze Svitav, ale určitě chceme o dost víc, protože víme, že na to opravdu máme. Vysoké Mýto bylo většinou jako obávaný soupeř v mládežnických kategoriích a musíme makat abychom se dostali znovu do našeho Mejtského standardu.

 

 

 

 

image

Ondrášovka Cup kategorie U8

 

VM - Svitavy:            6:0

VM - Choceň:            3:3 

VM – Jiskra 2008:     6:2

VM – Letohrad:         2:4

VM – Lanškroun:       3:3  

 

 

Naši nejmladší z kategorie mladších přípravek absolvovali 24.9. předkolo Ondrášovky Cupu v Chocni a vybojovali postup do kvalifikace z nádherného 3. místa. Přitom byli nejproduktivnějším týmem s 20ti góly a vybojovali 8 bodů. To by se samozřejmě nestalo, kdyby nám nepomohli kluci z předpřípravek, kteří složili naši druhou půlku týmu a i když byli o rok mladší tak o to víc bojovali a velkým kusem přispěli na postupu. Děkujeme hráčům za výkony a rodičům za podporu, těšíme se na kvalifikaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

3. mistrovský turnaj - Polička 21.9.2019

 

A tým: 

Polička:           1:6

Hlinsko:           3:7 

Pardubice:      2:12  

 

B tým: 

Polička:            3:2

Hlinsko:            0:3  

Pardubice:       15:3 

 

 

 

Turnaj v Poličce byl pro naše kluky spíše takový náročný výlet. Přijelo nás bez trenérů 9, takže jsme ani nedokázali poskládat dva plnohodnotné týmy a pár hráčů muselo hrát klidně i 6 zápasů v kuse. Bohužel rádi bychom sváděli výkony na těžké podmínky a málo střídajících hráčů, ale hned při prvním zápase našeho áčka bylo vidět, že to bude velmi dlouhé a náročné dopoledne. Žádná kloudná nahrávka, nespočet chyb v obraně, všechny zápasy jsme si prostě prohráli sami a byly vidět rozdíly s kvalitami soupeře. Popisovat to naše neštěstí ani nejde, takže jednoduše áčko odjíždělo z Poličky bez bodu.

U béčka to bylo v podobném duchu, ale kvality soupeřů už nebyly na takové úrovni, takže to pro naše kluky bylo více hratelné. První zápas vydřeli výhru nad Poličkou o jeden gól, Hlinsko nás nepustilo do ložených šancí, takže si pohlídalo výhru o 3 góly. Znovu jsme viděli nespočet chyb naší obrany, po kterých nám snad začali šedivět s Martinem vlasy. Na poslední zápas jsme nasadili do kádru B hráče, kteří si za něj v Poličce ještě nezahráli a jsou našimi největšími oporami týmu. Na výsledku se to jasně promítlo a Pardubice B neměli žádnou šanci.

Bohužel výkony bych celkově hodnotil opravdu nepěkně. Nejvíce nás potopila obrana, která soupeře nechávala projít a dávat góly skoro ze všeho co se naskytlo, nebo vůbec nenaskytlo. Přesto děkujeme rodičům za podporu a klukům za účast.

 

 

 

 

 

 

 

2. mistrovský turnaj - Pardubice  15.9.2019

 

A tým: 

VM - Nemošice:      6:3         Maty K. 2x, Domča 2x, Míša M., Leo 

VM - Letohrad:     12:2         Míša M. 5x, Maty K. 4x, Fíďa 2x, Domča

VM - Pardubice:      5:5         Maty K. 3x, Domča, Míša

 

B tým: 

VM - Nemošice:    10:1         Sam 7x, Nelča 2x, Kuba 

VM - Letohrad:       5:10       Sam 2x, Nelča 2x, Kuba

VM - Pardubice:      5:5         Sam, Nelča 2x, Kuba 2x

 


Druhý turnaj jsme zavítali na Pardubický Dolíček. Po minulém nezdařeném víkendu jsme s našimi malými svěřenci zapracovali na těch největších slabinách ve hře a mohu říct, že to očividně pomohlo. Áčko předvedlo velkou bojovnost, svědomité bránění a pár pěkných akcí, ať už týmových nebo individuálních, které nám přinesli 2 výhry a dovolím si říct, bohužel jen remízu s Pardubicemi, protože naši kluci měli určitě na výhru. 

Béčko hned v prvním zápase předvedlo pěkný zápas, kdy nedalo šanci v odvetě Nemošicím, a porazili je vysoko 10:1. Zbylé zápasy skončili prohrou a pak remízou s Pardubicemi, s kterými opět jako áčko měli určitě na výhru. 

 

Turnaj v Pardubicích bychom hodnotili opravdu pozitivně, oba týmy předvedli pěkné výkony, ale máme se stálo co učit. Děkujeme všem hráčům za účast a rodičům za podporu.

 

 

 

 

 
 
image

Ve středu 11.9.2019 se na stadionu SK VysokéMýto odehrálo 1.předkolo

Ondrášovka Cup kategorie U9

 

Konečné pořadí :

1. TJ Svitavy, 2. FK Choceň, 3. Vysoká nad Labem, 4. SK Vysoké Mýto, 5. FO Lanškroun, 6. FC Jiskra 2008

Do dalšího kola postupují první tři týmy.

    

 

 

 

 

1. mistrovský turnaj - Vysoké Mýto 8.9.2019

 

A tým: 

Nemošice:      5:6 

Hlinsko:          4:5  

Chrudim:        4:4  

B tým: 

Nemošice:      2:5 

Hlinsko:          2:6  

Chrudim:        3:7  

 

Do našeho prvního turnaje v nové sezóně jsme vstoupili velmi nadějně, když jsme v zápase s Nemošicemi do druhé půle s A týmem vešli ve vedení 5:1. Bohužel hned za pár minut přišlo hořké a velké sousto několika inkasovaných gólů, které nás hned postavilo zpátky na zem a celý zápas skončil 5:6 pro šťastnější tým soupeře. Druhý zápas byl znovu jako přes kopírák a kvůli našim hrubým chybám v obraně jsme v posledních vteřinách znovu vyšli ze zápasu smolně bez bodu. Poslední zápas našeho áčka se prokázala bojovnost a dokázali jsme urvat alespoň bod proti jinak neporazitelné Chrudimi, takže jsme se alespoň stali jediným celkem na turnaji, který dokázal Chrudim ochudit o alespoň 2 body.  

U B týmu to bylo takřka stejné, zbytečné chyby, několik gólů za které jsme si mohli jen a jen sami, ale v nějakých chvílích se alespoň prokázala bojovnost a dvakrát jsme do zápasů vstupovali nadějně a otevírali skóre.  

Je vidět, že je před námi veliký kus práce, ale určitě je na čem stavět. 

 

 

 

 

 

TOPlist