FK Čáslav : SK Vysoké Mýto  4:9 (3:2, 0:5, 1:2)

Branky :  Nedvěd 3, Petrovka 2, Vostrčil 2, Mokrejš, Mikulecký

Sestava: Smutná Adéla, Millich Štěpán – Dvořák Josef, Vodička Lukáš, Andrle Marek, Šimek Petr, Zach Tomáš, Borovec Matěj, Nedvěd Patrik, Mokrejš David, Petrovka Daniel, Trkal Jakub, Vostrčil František, Mikulecký Jindřich

Ve 3. kole jsme se představili na půdě FK Čáslav.V 9‘ min Nedvěd z dálky 1:0,

17‘ min po chybě v naší obraně 1:1, 18‘ min Vostrčil střelou k levé tyči 2:1,

19‘ min 2:2, 30‘ min po krásně kopnutém trestném přímém kopu soupeře prohráváme 2:3. 34‘ min Dvořák centrovat a míč do branky dopravil Petrovka 3:3, 40‘ min Borovec zahrával roh, ze kterého Vostrčil hlavou 4:3, 41‘ min po krásné průnikové nahrávce Nedvěda vsítil branku Petrovka 5:3, 48‘ min Nedvěd prošel obranou soupeře a nechytatelnou střelou zakončil své sólo 6:3, 53‘ min Šimek našel ve vápně Mokrejše a ten dělovkou upravil výsledek po druhé třetině na 7:3 v náš prospěch. 77‘ min Šimek centrem přesně na Mikuleckého, který se v zakončení nemýlil 8:3, 80‘ min se soupeři podařilo po nedorozumění v naší obraně snížit 8:4, 86‘ min nejhezčí akce zápasu, kdy Millich rozehrál na Borovce, ten výborně pod tlakem vyřešil a posunul na rozběhnutého Mikuleckého, který přesnou nahrávkou našel Nedvěda a ten dělovkou k tyči nedal brankáři šanci a tím pečetil naše vítězství v zápasu 9:4. Zápas nám opět ukázal obrovské nedostatky v naší obrané fázi, na které se v tréninku musíme zaměřit, ale zároveň jsme opět nastříleli soupeři 9 branek a to zůstalo několik 100% šancí nevyužito. V příštím zápase 15.9.2019 hostíme od 10:00 hod tým  SK Sparta Kolín.

1. 9. 2019 – 2. kolo

SK Vysoké Mýto : TJ Svitavy  9:5 (1:3, 0:2, 8:0)

Branky :  Nedvěd 4, Petrovka 4, Trkal

V 1. zápase nové sezony na domácím hřišti jsme přivítali tým TJ Svitavy.

Od začátku zápasu bylo znát na našem týmu, že se kluci v podstatě poprvé kompletně sešli a snad první a druhá třetina zápasu byla pro některé hráče a rodiče ponaučením, že začít trénovat v posledním týdnu v srpnu není úplně správné  !

Po druhé třetině tedy prohráváme 1:5, když jedinou branku vsítil po individuální akci Nedvěd.

Po drobné úpravě rozestavení našich hráčů do třetí třetiny se zdálo, že za nás nastoupil jiný tým. Najednou hráči získali sebevědomí ve hře zcela dominovali  a za 30 minut nastříleli soupeři 8 branek.

Klukům děkujeme za přístup ke třetí třetině utkání.