image           KP Pardubického kraje - 18.kolo - neděle 17.listopadu
   SK Vysoké Mýto B   1:3           FK Choceň
           (0:0)

Branky: 74´Wimmer (PK) – 58´Klenor, 61´Štanglica, 65´M.Fikejz (PK)

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Spálenka – D.Fišer (25´Kabrhel), M.Fišer, Trnka, J.Hájek, V.Hájek, Kavka, Mokrejš, Lebeda
77´Dastych), Benda (77´Prušek), Vařečka (46´Wimmer)

Přípravné zápasy B týmu

SK Vys.Mýto - FK Proseč  3:2 (1:1)  Lebeda, Kavka, Mokrejš

TJ Jiskra Litomyšl – SK Vysoké Mýto B   3:0

TJ Sokol České Heřmanice - SK Vys. Mýto B    2:0

Zimní příprava

Zimní přípravu 2024 začínáme 17.1.2024 (středa) od 17:00hod. na stadionu. Vybavení - teplé oblečení, botasky, kopačky.
V pondělí bude mít každý individuální trénink - plán si upřesníme + prezentaci výkonů (chytré hodinky).

27.1. 2024 od 12:00hod. PU - České Heřmanice - UMT Ústí nad Orlicí.

22.2. - 25.2. 2024 zimní soustředění - Velkopolský mlýn (Náměšť nad Oslavou). Doprava společná - auta, strava zajištěná - vlastní vaření, jídelníček hotový.

2.3. 2024 PU Litomyšl - UMT Litomyšl.

9.3. PU Svitavy "B" - UMT Svitavy.

16.3. nebo 17.3. první MU Holice venku

Vše nejlepší do roku 2024 - pohodu, zdraví, štěstí a sportovní úspěchy přeje trenérský tým.

>>>     Zimní příprava 2024.xlsx   <<<

image    KP Pardubického kraje - 15.kolo - neděle 12.listopadu - 14,00 hod.
image
   SK Vysoké Mýto B   2:1       SK Pardubičky
           (1:0)

Branky:  3´ V.Hájek, 58´Mokrejš

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Spálenka - D.Fišer, M.Fišer, Valášek, Lebeda, Kabrhel (81´Škrabal), Švejda (68´Benda), Wimmer, V.Hájek (88´Vařečka), Kavka (46´Houdek), Mokrejš

Hodnocení trenéra Tomáše Fritscheho:

Poslední podzimní zápas začal pro domácí tým výborně. Po ose Mokrejš, Kabrhel a následném centru se domácí ujímají vedení ve 3 minutě zápasu pohotovým zakončením Vojty Hájka 1:0. Hosté vyčkávaly v obranném bloku na vlastní polovině a využívaly každou chybu v rozehrávce k nebezpečným brejkům, které domácí obrana stačila eliminovat. Druhý poločas se do 57 minuty odehrával v podobném duchu. Martin Fišer z pravé strany nacentroval a Jakub Mokrejš lehce tečoval plachtící míč, který přesně zapadl za tyč hostujícího brankaře 2:0. Kdo čekal poklidné dohrání zápasu, mýlil se. Od této chvíle se hra otevřela a začalo přibývat šancí na obou stranách. Domácí tým se gólově neprosadil ani po čtyřech samostatných nájezdech a hosté zapomněli mušku v šatně, když z jasných pozic ani jednou netrefili branku domácích. V 77. minutě po faulu domácích a následném centru Pardubičky snížili na 2:1. Od této chvíle se hra změnila v dohrávání osobních soubojů, podrážděných reakcí hráčů na obou stranách hřiště, ale konečný výsledek odolal a zasloužené tři body zůstávají ve Vysokém Mýtě, které má historicky nejlépe umístěný "B" tým v krajském přeboru. Za což patří velký dík všem hráčům na hřišti, ale i na lavičce!!!

image    KP Pardubického kraje - 14.kolo - sobota 4.listopadu - 14,00 hod.
image
       TJ Svitavy   3:1    SK Vysoké Mýto B
           (2:1)

Branka:  34´ Mokrejš

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Sůva - D.Fišer, M.Fišer, Valášek, J.Hájek (58´V.Hájek), Kabrhel, Kavka (79´Houdek), Wimmer, Lebeda, Mokrejš, Benda (68´Škrabal)

Domácí tým vytěžil ze čtyř šancí tři branky a tři body, hosté i přes územní převahu a několik neproměněných gólových šancí odjížděli bez bodu. Rozdílovým hráčem byl domácí Králíček, který se třikrát ocitl v gólové šanci a ani jednou nezaváhal.

image         KP Pardubického kraje - 13.kolo - neděle 29.října - 14,00 hod.
   SK Vysoké Mýto B   1:0            Lanškroun
           (0:0)

Branka:  90+ 2´ Mokrejš (PK)

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Zavřel - D.Fišer, M.Fišer, Kavka, J.Hájek, V.Hájek (79´Houdek), Mokrejš, Švejda, Lebeda, Kabrhel, Benda (86´Vařečka)

O výhře domácího týmu rozhodla větší vůle a disciplinovaný výkon všech hráčů. Od první minuty se hrál pohledný fotbal s minimem šancí na obou stranách. O těsné výhře rozhodla 90. minuta, kdy po nešetrném zákroku ve vápně na domácího Švejdu, Mokrejš s přehledem proměnil nařízený pokutový kop.

KP Pardubického kraje - 12.kolo - neděle 22.října - 15,30 hod.
image
     FK Horní Ředice   2:0     SK Vysoké Mýto B
           (1:0)

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Spálenka - D.Fišer, M.Fišer, Jeníček, Lebeda, Kabrhel, Wimmer (79´Vařečka), Kavka, V.Hájek
(46´Škrabal), Mokrejš, Benda (68´Houdek)

Zápas s lídrem tabulky se odehrál ve svižném tempu a opět se potvrdilo, že fotbal je o chybách a mužstvo, které je dokáže využít ke vstřelení branky vyhraje. První chybu v 6. minutě zápasu, po špatném vystoupením a propadnutí obránce domácí nastřelují ruku ve vápně a z PK se ujímají vedení 1:0. Hra je vyrovnaná, ale více šancí ke vstřelení branky má hostující tým, když střela z vápna jen těsně dvakrát mine domácí branku a po sólovém úniku přes celé hřiště domácí gólman bravurně zneškodnil 100% šanci. Ve 41. minutě po nepochopitelném zkratu obrany hostí přeloboval domácí útočník brankáře 2:0. Druhý poločas nabídl více šancí na hostujících kopačkách, ale na skóre se již nic nezměnilo,a tak všechny body zůstávají na domácí půdě.

Teď se musíme připravit na dalšího soupeře z horních pater tabulky - Lanškroun.

image         KP Pardubického kraje - 11.kolo - neděle 16.října - 15,30 hod.
  SK Vysoké Mýto B   2:0           SK Prosetín
           (1:0)

Branky:  36´Kavka, 70´Benda

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Sůva - Švejda, Trnka, M.Fišer, J.Hájek (75´V.Hájek), Kabrhel (66´Škrabal), Wimmer, Kavka
(79´Houdek), Lebeda, P.Dvořák, Mokrejš (66´Benda)

Za pěkného podzimního počasí a cílem vyhrát tento domácí zápas s velice důrazným a běhavým soupeřem, nastoupil "B" tým k utkání Tlapnet KP. Prvních dvacet minut zápasu se odehrávalo na hranici infarktu celého realizačního týmu a pochopitelné nespokojenosti domácích fanoušků. Zbytečné ztráty v rozehrávce, zbrklost a nedůraz, na to vše se v předzápasové přípravě upozorňovalo velice důrazně i za pomocí netradičních pomůcek - zbytečně.... Z útlumu se dostal domácí tým po velice nešetrném zákroku na Mokrejše, který se řítil sám na branku hostí a byl "podebrán na vidle" od zadáka hostí = červená karta. Od tohoto okamžiku se domácí tým uklidnil a po pěti minutách po souhře zálohy, zatažení Kábrta a nahrávce na hranici vápna se výborně orientoval domácí Kavka
a střelou k tyči nedal brankáři hostí šanci 1:0. Hosté se nechtěli spokojit s aktuálním stavem a do konce poločasu vytrvali v důrazném napadání a agresivním projevu hry, ale domácí tým již hru kontroloval a nechtěl připustit vyrovnání.

Druhý poločas se hrál pod kontrolou domácích, kdy se čekalo na vstřelení uklidňující branky, což sám na malém vápně odmítl Mokrejš. A po několika dalších šancích se v 70. minutě výborně uvolnil z nelehké situace Kavka a krásnou diagonálou vybídl do náběhu Švejdu, který po křídle předběhl vše co mu stálo v cestě a na prostřeném talíři vybídl střelce domácích Bendu, k zakončení do prázdné branky = 2:0. Tím Lukáš oslavil narození syna Benjamínka, k čemuž mu celý oddíl přeje vše nejlepší !!! Zápas se od této chvíle dohrál v poklidném tempu. Hosté předvedli i v oslabení sympatický výkon, podpořený skvělou fanouškovskou základnou, dovezenou na venkovní utkání.

Ze zbývajících čtyř kol nás čekají tři těžké zápasy s týmy z předních příček tabulky! Těšíme s na ně !!!

image         KP Pardubického kraje - 10.kolo - neděle 8.října - 16,00 hod.
image
 SK Lázně Bohdaneč   0:0     SK Vysoké Mýto B

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Sůva – Švejda, Žák, Jeníček, Lebeda, Škrabal (46´Kabrhel), Wimmer, Kavka (64´Benda), V.Hájek
(87´Houdek), Mokrejš, P.Dvořák

K již třetímu venkovnímu zápasu v řadě, jsme zajížděli na bývalý prvoligový stadion do Lázní Bohdenč. Neobdržíš branku, neprohraješ. Nevstřelíš gól, nevyhraješ. I přes bezgólový výsledek se hrál pohledný, kombinační a důrazný fotbal z obou stran. Domácí se nedostali do žádné větší šance během celého zápasu, kdy perfektně fungovala obrana hostí. Vysoké Mýto se dostalo do tří větších šancí, kdy Wimmer s Kavkou jen těsně minul branku domácích střelou z vápna. A asi největší šanci neproměnil Pavel Dvořák, který bohužel po samostatné akci neobstřelil domácího gólmana. Pro naše mužstvo opět spíše ztráta než zisk bodu z hřiště soupeře, ale co je doma, to se počítá ...

image         KP Pardubického kraje - 9.kolo - sobota 30.září - 16,00 hod.
image
    ŽSK Třemošnice   1:1     SK Vysoké Mýto B
           (1:0)

Branka: 58´Švejda

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Spálenka - D.Fišer (30´Škrabal), Valášek, Švejda, J.Hájek (46´Velinský), V.Hájek, Wimmer, Kavka, Lebeda, Mokrejš, Benda (75´Kabrhel)

Hodnocení trenéra Martina Kavky:

K poslednímu zápasu v „Anglickém týdnu“ jsme zajížděli ke čtrnáctému týmu tabulky do Třemošnice. Umístění v tabulce mohlo svádět k podcenění soupeře. Musím podotknout, že toto se z naší strany rozhodně nestalo. Soupeř se na nás, pod tíhou špatných předchozích výsledků, dobře připravil. Již vstup na hrací plochu nám napověděl, že hra po zemi bude náročná. Kotníky hráčů se ztrácely v přerostlém pažitu. Našim záměrem bylo na soupeře „vlétnout“ a co nejdříve rozhodnout zápas v náš prospěch. Třemošnice nás ale překvapila aktivní hrou s řadou zákroků až za hranou regulérnosti. Píšťalka však převážně mlčela. Hra se od počátku zápasu odehrávala mezi vápny, kdy jsme měli více ze hry, ale ke skórování to nevedlo. Po ojedinělém útoku domácích vedeném po naší levé straně jsme špatným postavením umožnili domácímu hráči zakončit a bylo to 1:0. Tento moment poznamenal víceméně zbytek zápasu. My jsme se snažili kombinovat, měli jsme více ze hry, ale velká řada nepřesností nám znemožňovala kvalitnější zakončení.

Třemošnice bojovala na hranici svých možností a rozhodně chtěla tři body. Naše snaha o vyrovnání vyšla v 52 minutě. Míč si k rohovému praporku položil aktivní Mokrejš a ostrým centrem našel ve vápně nabíhajícího Švejdu, který hlavou nedal domácímu brankáři šanci 1:1. Po zbytek zápasu jsme se hnali, někdy až bezhlavě, za vítěznou brankou, ale tentokrát jsme neměli v zakončení více klidu. Pozitivem našeho týmu v tomto zápase je touha zvítězit. Bohužel se projevil náročnější program tohoto týdne, když museli kvůli zranění střídat oba naši krajní obránci.

Za týden, potřetí za sebou, zajíždíme ven, a to do Lázní Bohdaneč. Musíme se opět vítězně naladit.

KP Pardubického kraje - 1.kolo - čtvrtek 28.září - 16,30 hod.
image
  TJ Sokol Moravany   2:4     SK Vysoké Mýto B
           (1:1)

Branky: 12´Wimmer (PK), 58´Kavka, 65´P.Dvořák, 70´Lebeda

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Sůva - D.Fišer, M.Fišer, Jeníček, J.Hájek, Źák (76´V.Hájek), Wimmer (57´Kavka), Javůrek, Lebeda, P.Dvořák (72´Škrabal), Benda (57´Mokrejš)

Z pohledu umístění v tabulce zdánlivě jednoduchý zápas. A mohl i být, jenže... Během prvních deseti minut mělo být skóre 5:0 v náš prospěch. Wimmer byl třikrát v jasné gólové šanci, kdy se mu nepodařilo trefit branku z bezprostřední blízkosti a  Pavel Dvořák
z metru hlavičkoval do domácího brankaře. V 11. minutě po faulu ve vápně na P. Dvořáka, se konečně Wimmer ze značky pokutového kopu trefil = 1:0. Kdo čekal zklidnění a kontrolu hry z naší strany, musel být velice zklamán. Úplně jsme vypadli z tempa a hra se vyrovnala. Třešničkou na dortu byl gól domácích ve 46.minutě, kdy obrana totálně zaspala a nechala dva hráče domácích úplně samotné na útočné polovině a s umístěnou střelou z vápna nemohl Martin Sůva v naší brance nic dělat = 1:1.

Po "lehce" emotivní přestávce jsme bohužel pokračovali  nastaveném trendu. Zásadní změnu vneslo na hřiště duo Kavka, Mokrejš. Po necelých pěti minutách a pěkné kombinaci Mokrejše a Žáka se ve vápně domácích výborně orientoval  Kavka a umístěnou střelou
z nelehké pozice skóroval k tyči = 2:1. Domácí otevřeli hru a z brejku se v 65. minutě individuálně prosadil Pavel Dvořák a vstřelil po návratu do domácího klubu svůj první soutěžní gól = 3:1 GRATULUJEME!!! V 72. minutě po opětovné spolupráci Žáka s Mokrejšem
a důrazu ve vápně zvýšil Lebeda na 4:1. Od této chvíle se zápas dohrával v poklidném tempu. V 88. minutě nádhernou střelou z 25 metrů snížil domácí hráč na konečných 4:2.

Se třemi body spokojenost, s předvedenou hrou částečně. Vlastní nepřesností a zbrklostí v rozehrávce ztrácíme velké množství míčů
a dostáváme soupeře do tlaku. Pozitivem je, že se i přes nepovedenou hru najdou individuality, které dokáží skórovat a tím zajistit body pro náš tým.

image         KP Pardubického kraje - 8.kolo - neděle 24.září - 16,30 hod.
image
   SK Vysoké Mýto B   2:2    FK Jiskra H.Městec
           (1:1)

Branky: 23´Lebeda (1:0), 51´Wimmer (2:1)

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Sůva - D.Fišer, M.Fišer, Švejda, J.Hájek, Škrabal (46´V.Hájek),Wimmer, Velinský, Lebeda, Mokrejš (62´Kavka), Benda (74´Houdek)

Zápas, který se dá popsat velice jednoduše. Neproměněné šance, hra v naší režii a neubráněné standartní situace = konečná remíza. Během prvních deseti minut tři jasné gólové šance domácích, pro postavení mimo hru neuznaný gól. Ve 23. minutě se po dorážce prosadil Lebeda a ve 38. minutě Benda nadvakrát nedokázal překonat hostujícího brankáře. Hosté se ve 41 minutě prosadili po zmatku ve vápně domácích a po několika odražených balonech dorazil hostující hráč 1:1.

Druhý poločas začal náporem domácích a v 51. minutě se po pěkné kombinační akci prosadil střelou k tyči Wimmer 2:1. Poté se hra přelévala ze strany na stranu. V 59. minutě po faulu ve vápně domácích nařídil rozhodčí pokutový kop, kterým hosté vyrovnali na konečných 2:2.Pro domácí tým jednoznačná a zbytečná ztráta dvou bodů.

image         KP Pardubického kraje - 7.kolo - sobota 16.září - 16,30 hod.
image
   FK Česká Třebová   1:4     SK Vysoké Mýto B
           (0:3)

Branky: 27´a 32´Benda, 21´Mokrejš, 56´M.Fišer

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Spálenka - D.Fišer, M.Fišer, Vopršálek, J.Hájek, Wimmer, Lebeda (79´Jeníček), V.Hájek (62´Kabrhel), Kavka (79´Houdek), Mokrejš (70´Škrabal), Benda

V 7. kole krajského přeboru jsme zajížděli na fotbalový pažit dobře známého soupeře z České Třebové. Musím podotknout, že pažit by si zasloužil trochu více vody. Věděli jsme, že jedeme k soupeři, který má aktuálně solidní výsledky a rozhodně nepůjde o jednoduchý zápas. Předpoklady se potvrdily. Jednalo se o vyrovnané, bojovné utkání, s velkou řadou soubojů, kde lepší produktivita a také kvalita byla na naší straně. Naše gólové představení se začalo ve 20 minutě, kdy po akci z levé strany poslal centr do vápna J.Hájek, brankář domácích vyrazil míč před sebe a Mokrejš si s technikou sobě vlastní pohrál s obranou a bezpečně zakončil. Ve 27 minutě, si akci založil Benda centrem na levou stranu, míč se dostal po spolupráci Lebedy a Mokrejše opět k Bendovi, který zkušeně zakončil pod břevno. Účet prvního poločasu jsme uzavřeli ve 32 minutě, kdy se po ose Vopršálek, Kavka dostal  míč k Bendovi, který nadvakrát zakončil na 0:3.

Věděli jsme, že domácí nebudou chtít zápas odevzdat zadarmo. Toto se potvrdilo od počátku druhého poločasu, kdy aktivita byla na domácích kopačkách. Vše vyústilo ve 49 minutě, kdy domácí svojí první brankou v utkání trochu pozlobili naši sebedůvěru. Tento moment nás ale nesrazil. V 56 minutě po rohovém kopu Lebedy potvrdil naše vítězství hlavou M.Fišer. Tento zápas opět potrdil, že fotbal se hraje v 11 hráčích a to jak dopředu, tak dozadu. Takže pochvala celému týmu.

image         KP Pardubického kraje - 6.kolo - neděle 10.září - 17,00 hod.
image
   SK Vysoké Mýto B   2:1             FC Libišany
           (1:0)

Branky: 16´Velinský, 86´Wimmer (PK)

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Spálenka - D.Fišer, M.Fišer, Valášek, J.Hájek - Kabrhel (65´Vopršálek), Velinský (65´Kavka), Wimmer, Lebeda (79´V.Hájek), Mokrejš (76´Houdek), Škrabal (65´Benda)

Další mistrovské utkání krajského přeboru proběhlo za krásného počasí na skropeném pažitu vysokomýtského stadionu. Přijel velice kvalitní soupeř na míči s herními zkušenostmi z vyšších soutěží. Domácí tým nastoupil zdravě nažhavený a s diametrálně odlišným nasazením než tomu bylo minulý týden. Hosté si vytvořili první šanci již v 10 minutě, kdy perfektním zákrokem zabránil vstřelení gólu domácí brankář Spálenka. Od této chvíle se hra vyrovnala a přelévala z jedné strany na druhou. V 16. minutě se prodral obranou hostí Škrabal a vybídnul krásnou zpětnou přihrávkou na vápno Velinského ke skórování. Ten nezaváhal a zavěsil do šibenice 1:0. Od této chvíle se hra vyrovnala a první poločas se dohrál s optickou převahou hostí, ale bez větší šance na jedné i druhé straně.

Druhý poločas domácí kontrolovali hru i přes snahu hostí vyrovnat. Což se po dlouhém centru a zaváhání domácí obrany podařilo v 77. minutě hostujícímu střelci Krajákovi, který přeloboval domácího Spálenku 1:1. Na domácích byla vidět větší vůle vstřelit branku a vyhrát. V 86. minutě se výborně zorientoval ve vápně domácí Houdek a důrazem donutil hostujícího brankáře faulovat. Z následného pokutového kopu nezaváhal Wimmer 2:1. Po nastavených 3 minutách mohl domácí tým slavit důležité a zasloužené vítězství s velmi kvalitním soupeřem.

Všem hráčům patří velký dík za předvedené nasazení a bojovnost. Nebudu vyzvedávat individuální výkony, tentokrát to byl společný výborný výkon celého mužstva, včetně střídajících borců!!!

image         KP Pardubického kraje - 5.kolo - pátek 1.září - 17,30 hod.
image
     Jiskra Litomyšl   4:0     SK Vysoké Mýto B
           (1:0)

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Sůva - D.Fišer, M.Fišer (60´Jeníček), Žák, J.Hájek, V.Hájek (74´Kavka), Vopršálek, Wimmer, Lebeda, Kabrhel (74´Škrabal), Benda (46´Švejda)

Zápas ve kterém stačilo 15 minut a bylo vše jasné. Prohrávali jsme osobní souboje, nepodrželi balón na našich kopačkách a v obraně byl 15 minut den otevřených dveří...Celá první polovina se nesla v duchu osobních soubojů ve středu hřiště. Ve 42 minutě u půlící čáry prohrál jednoduchý míč Vopršálek a hráči domácího týmu se otevřela nepochopitelně dálnice - 1:0. Vstup do druhého poločasu byl z našeho pohledu hororový - 48 minuta po vhozeném autu zmatek před brankou a lehké doklepnutí - 2:0. 50 minuta - faul na našeho hráče na polovině hřiště, brejk 3:0. Dovršení zmaru 54 minuta, opět aut, opět dálnice - 4:0. Ztráta bodů a vysoká prohra mrzí, ale pokud to mělo být varování, že bez bojovnosti a důrazu se krajský přebor hrát nedá a pokud si to někteří hráči uvědomí i negativní zážitek může mít pozitivní dopad. Věřím, že v domácím utkání proti Libišanům předvedeme úplně jiný výkon!!!

image         KP Pardubického kraje - 4.kolo - neděle 27.srpna - 17,00 hod.
image
   SK Vysoké Mýto B   0:0             FK Přelouč

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Sůva - D.Fišer, Jeníček, M.Fišer, J.Hájek, Chadima (46´Švejda), Vopršálek (37´Wimmer), V.Hájek (53´Mokrejš), Lebeda (82´Kabrhel), Kavka (77´Škorpil), Benda

Zápas bez šancí, kdy se hra přelévala z jedné poloviny na druhou. Hosté z Přelouče bojovali a jednoduchým překopáváním domácí obrany těžili z výškové převahy, kdy obranu nejvíce zaměstnával odchovanec vysokomýtské kopané Lipavský. Domácí se naopak kombinační hrou snažili proniknout do pokutového území. Největší šanci spálil kanonýr Benda, který z malého vápna trefil tyč, a tak zápas skončil spravedlivou remízou.

KP Pardubického kraje - 3.kolo - pátek 18.srpna - 18,00 hod.
image
        FK Choceň   0:1     SK Vysoké Mýto B
           (0:0)

Branka: 79´Benda

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Spálenka - M.Fišer, Žák, Jeníček (46´D.Fišer), J.Hájek, Chadima (82´Houdek), Vopršálek, Švejda
(59´Kavka), Lebeda, Škrabal (36´V.Hájek), Benda

Po intenzivní průtrži mračen byl na začátku zápasu trávník značně podmáčený, což ovlivnilo kvalitu hry. Držení míče bylo na straně domácích, ale první vyloženou šanci si vypracovalo Vysoké Mýto, kdy z malého vápna netrefil prázdnou branku Škrabal. Poločas se odehrál za mírné převahy domácích, bez gólových příležitostí, jen v závěru neproměnil individuální akci domácí Štanglica. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a přišlo i na šance domácích, kdy předvedl výborné zákroky brankář hostí Spálenka. V 78 minutě našel krásnou průnikovou přihrávkou Chadima Bendu, který s přehledem zakončil podél domácího brankáře 0:1. Do konce zápasu mělo domácí mužstvo několik standartních situací, ani jednu nevyužilo, a proto si SK Vysoké Mýto "B" odváží tři body.

Zveme fanoušky na nedělní zápas 27.8. od 17,00 hod.

image         KP Pardubického kraje - 2.kolo - neděle 13.srpna - 17,00 hod.
   SK Vysoké Mýto B   2:0             SK Holice
           (2:0)

Branky:  6´Jeníček (přímý kop), 33´Wimmer (po krásné individuální akci Kabrhela)

Sestava SK Vysoké Mýto B:  Spálenka - D.Fišer, Trnka, Jeníček, J.Hájek, Chadima (46´Škorpil, 78´Houdek), Vopršálek, Wimmer, Lebeda (65´V.Hájek), Kabrhel (71´Škrabal), Benda (90´Prušek)

Hosté z Holic měli po většinu zápasu míč ve svém držení, kdy hrozili především centry do vápna, což naše obrana stačila odvracet
a rychlým přechodem do útoku jsme si vytvořili více šancí.

Zveme fanoušky na derby v Chocni v pátek 18.08.2023 od 18:00 hod.!!!

Přípravný zápas B týmu - 2.8.

SK Vysoké Mýto "B" - TJ Luže  8:1  (3:0)

Branky:  55´,58´ a 80´ (PK) Škrabal, 10´a 86´Wimmer, 41´a 75´Benda, 15´Houdek

Přípravný zápas B týmu - 27.7.

1.FC Žamberk - SK Vysoké Mýto "B"   1:4  (1:3)

Přípravný zápas s naší lepší koncovkou a parádním výkonem brankáře Sůvy (chycená penalta a jisté zákroky), skončil spravedlivým rozdílem.

Branky:

08´ přímý kop umístěný k tyči 0:1 Jeníček

15´ střela z vápna - Benda 0:2

28´ chyba v obraně po zahrání trestného kopu 1:2

43´ rychlá rozehra, chyba v obraně domácích - po samostatném úniku - Kabrhel 1:3

86´ neproměněný pokutový kop domácích. Umístěný kop Sůva chytá.

90´ skrumáž ve vápně - Benda 1:4

Zveme fanoušky na přátelské utkání s Luží 2.8. od 17:30 hod. na hřišti č.2.