SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

 

 

 

 

Program mistrovských zápasů sezóny 2017/2018  (podzim)

 

 A muži - divize C - 2017/18 (podzim)

 

B muži - I.A třída

Den 

Datum

čas

Domácí

Hosté

Hřiště

 

Den 

Datum

čas

Domácí

Hosté

Hřiště

neděle

13.8.

17,00

Turnov

Vysoké Mýto

 

 

 sobota

12.8. 

17,00 

Přelouč

Vysoké Mýto B

 

sobota

19.8.

17,00

Vysoké Mýto

Mšeno

 

 

 neděle

20.8.

17,00 

Vysoké Mýto B

Pardubičky

 

 neděle

 27.8.

17,00 

Trutnov

Vysoké Mýto

 

 

 sobota

26.8. 

17,00 

Nasavrky

Vysoké Mýto B

 

sobota

2.9.

17,00 

Vysoké Mýto

Brandýs n.L.

 

 

 neděle

3.9.

17,00 

Vysoké Mýto B

Dolní Újezd

 

 neděle

 10.9.

17,00 

Čáslav

Vysoké Mýto

 

 

 sobota

 9.9. 

17,00 

Načešice

Vysoké Mýto B

 

sobota

16.9.

16,30 

Vysoké Mýto

Pardubice B

 

 

neděle 

17.9. 

16,00 

Vysoké Mýto B

Svitavy B

 

 sobota

 23.9. 

16,30 

Kratonohy

Vysoké Mýto

 

 

 neděle

24.9. 

16,00 

Horní Ředice

Vysoké Mýto B

 

sobota

30.9.

16,00 

Vysoké Mýto

Živanice

 

 

 neděle

1.10.

15,30 

Vysoké Mýto B

Luže

 

sobota 

 7.10.

10,15 

Vykáň

Vysoké Mýto

 

 

 sobota

 7.10. 

15,30 

Semanín

Vysoké Mýto B

 

neděle

 15.10. 

15,30 

Kolín

Vysoké Mýto

Brankovická

 

 sobota

14.10. 

15,00 

Vysoké Mýto B

Kunčina

 

sobota

21.10.

15,30 

Vysoké Mýto

Letohrad

 

 

 neděle

22.10. 

10,15 

Letohrad B

Vysoké Mýto B

 

sobota 

 28.10.

10,15 

Zbuzany

Vysoké Mýto

 

 

 neděle

 29.10.

 14,00 

Vysoké Mýto B

Pomezí

 

sobota

 4.11.

14,00 

Vysoké Mýto

Dvůr Králové

 

 

 sobota

4.11. 

13,30

Rohovl.Bělá

Vysoké Mýto B

Dolíček

neděle 

 12.11. 

10,15 

Admira Praha

Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

 

 

sobota

18.11.

13,30 

Vysoké Mýto

Chrastava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KP mladšího dorostu U17 (Hradecko) 

 

Krajský přebor starších žáků U15 (Hradecko)

Den 

Datum

čas

Domácí

Hosté

Hřiště

 

Den 

Datum

čas

Domácí

Hosté

Hřiště

neděle 

20.8.

11,15 

Vysoké Mýto

Chrudim

 

 

 neděle

20.8. 

9,30 

Vysoké Mýto

Olympia HK

 

sobota

26.8. 

11,15 

Rychnov n.K.

Vysoké Mýto

 

 

 sobota

26.8.

9,30

Rychnov n.K.

Vysoké Mýto

 

 středa

30.8. 

18,15 

Č.Kostelec

Vysoké Mýto

 

 

 středa

30.8. 

16,30 

Č.Kostelec

Vysoké Mýto

 

sobota 

2.9. 

14,30 

Vysoké Mýto

Jičín

 

 

 

 

 

Vysoké Mýto - volný los

 

 neděle

10.9.

14,30 

Bělohrad

Vysoké Mýto

L.Bělohrad

 

 neděle

10.9. 

12,45 

Hořice

Vysoké Mýto

 

 neděle

17.9.

11,15 

Vysoké Mýto

Hoříněves

 

 

 neděle

17.9. 

9,30 

Vysoké Mýto

Chlumec

 

 sobota

 23.9. 

11,15 

Nový Hradec

Vysoké Mýto

 

 

 sobota

23.9. 

9,30 

Nový Hradec

Vysoké Mýto

 

 neděle

1.10. 

12,45 

Vysoké Mýto

Pardubičky

 

 

 neděle

1.10. 

11,00 

Vysoké Mýto

Broumov

 

sobota 

7.10.

11,15 

Vrchlabí

Vysoké Mýto

 

 

 sobota

7.10.

9,30 

Vrchlabí

Vysoké Mýto

 

 

 

 

Vysoké Mýto - volný los

 

 

 sobota

 14.10. 

13,00 

Vysoké Mýto

Nové Město

 

 neděle

22.10.

12,45 

Jaroměř 

Vysoké Mýto

 

 

 neděle

 22.10.

10,45 

Jaroměř

Vysoké Mýto

 

 sobota

 28.10. 

11,45 

Vysoké Mýto

Č.Kostelec

 

 

 sobota

 28.10.

10,00 

Vysoké Mýto

Č.Kostelec

 

 sobota 

 4.11. 

14,00 

Chrudim

Vysoké Mýto

 

 

 sobota 

4.11. 

10,15 

Olympia HK

Vysoké Mýto

Kukleny

sobota 

11.11. 

11,45 

Vysoké Mýto

Rychnov n.K.

 

 

 sobota

 11.11. 

10,00 

Vysoké Mýto

Rychnov n.K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Česká liga mladších žáků D   U13

 

Česká liga mladších žáků D   U12

Den 

Datum

čas

Domácí

Hosté

Hřiště

 

Den 

Datum

čas

Domácí

Hosté

Hřiště

neděle

3.9. 

14,00 

Trutnov

Vysoké Mýto

 

 

neděle 

3.9. 

14,00 

Trutnov

Vysoké Mýto

 

neděle 

10.9.

10,00 

Vysoké Mýto

Chrudim

 

 

neděle 

10.9. 

10,00 

Vysoké Mýto

Chrudim

 

sobota 

16.9. 

10,00 

Čáslav 

Vysoké Mýto

Vodranty

 

 sobota

16.9. 

10,00

Čáslav 

Vysoké Mýto

Vodranty

neděle 

24.9. 

10,00 

Vysoké Mýto

Vlašim

 

 

 neděle

 24.9.

10,00

Vysoké Mýto

Vlašim

 

neděle

1.10.

10,00

Hrade Králové

Vysoké Mýto

Háječek

 

 neděle

 1.10.

10,00

Hrade Králové

Vysoké Mýto

Háječek

neděle 

 8.10. 

10,00 

Vysoké Mýto

Cidlina

 

 

 neděle

 8.10.

10,00

Vysoké Mýto

Cidlina

 

neděle 

15.10. 

10,00 

Vysoké Mýto

Pardubice

 

 

 neděle

 15.10.

10,00

Vysoké Mýto

Pardubice

 

sobota

21.10. 

10,00 

Nymburk

Vysoké Mýto

 

 

 sobota

 21.10.

10,00

Nymburk

Vysoké Mýto

 

sobota

28.10. 

10,00 

Mladá Boleslav

Vysoké Mýto

Měst.st.

 

 sobota

 28.10.

10,00

Mladá Boleslav

Vysoké Mýto

Měst.st.

neděle 

5.11. 

10,00 

Vysoké Mýto

Náchod

 

 

 neděle

 5.11.

10,00

Vysoké Mýto

Náchod

 

neděle

12.11. 

10,00 

Vysoké Mýto

Kolín

 

 

 neděle

 12.11.

10,00

Vysoké Mýto

Kolín

 

 

 

 

 

TOPlist