SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

 

 

                                         Rozlosování mistrovských utkání - podzim 2018

 

             A muži - divize C - 2018/19   (podzim)                           B muži - I.A třída  (podzim)
    Den    Datum    Čas          Domácí           Hosté      Hřiště     Den   Datum    Čas         Domácí            Hosté       Hřiště
  neděle    12.8.   17,00  Náchod  Vysoké Mýto       sobota    11.8.   17,00  Rosice n.L.  Vysoké Mýto B  
  sobota    18.8.   17,00  Vysoké Mýto  Olympia HK     neděle    19.8.   17,00  Vysoké Mýto B  Letohrad B  
  sobota    25.8.   10,15  Mšeno  Vysoké Mýto Břízky   sobota    25.8.   13,00  Zámrsk  Vysoké Mýto B  
  neděle     2.9.   17,00  Kolín  Vysoké Mýto     neděle     2.9.   17,00  Ústí n.O. B  Vysoké Mýto B  
  sobota     8.9.   17,00  Vysoké Mýto  Trutnov       neděle     9.9.   17,00  Vysoké Mýto B  Tuněchody  
  neděle    16.9.   16,30  Pardubice B  Vysoké Mýto K Vinici   neděle    16.9.   16,30  Pardubičky  Vysoké Mýto B  
  sobota    22.9.   16,30  Vysoké Mýto  Přepeře       neděle    23.9.   16,00  Vysoké Mýto B  Přelouč  
  neděle    30.9.   16,00  Benátky n.J.  Vysoké Mýto     neděle    30.9.   15,30  Horní Ředice  Vysoké Mýto B  
  sobota    6.10.   16,00  Vysoké Mýto  Čáslav       neděle    7.10.   15,30  Vysoké Mýto B  Polička  
  neděle   14.10.   15,30  Dvůr Králové  Vysoké Mýto       neděle   14.10.   15,00  Svitavy B  Vysoké Mýto B  
  sobota   20.10.   15,30  Vysoké Mýto  Horky n.J.     neděle   21.10.   15.00  Vysoké Mýto B  Rohovl.Bělá  
  neděle   28.10.   14,30  Slatiňany  Vysoké Mýto     sobota   27.10.   14,00  Načešice  Vysoké Mýto B  
  sobota    3.11.   14,00  Vysoké Mýto  Turnov     neděle    4.11.   13,30  Vysoké Mýto B  Kunčina  
  sobota   10.11.   10,30  Velké Hamry  Vysoké Mýto  
  sobota   17.11.   13,30  Vysoké Mýto  Český Brod          
         
              KP ml.dorostu U17  Hradecko  (podzim)            Krajský přebor st.žáků U15 Hradecko  (podzim)
    Den    Datum    Čas         Domácí           Hosté     Hřiště     Den   Datum    Čas         Domácí            Hosté     Hřiště
  sobota    18.8.    Vysoké Mýto  volno       neděle    19.8.   10,00  Vysoké Mýto   Jičín  
  sobota    25.8.   17,00  Hořice  Vysoké Mýto     čtvrtek    23.8.   17,30  Hoříněves  Vysoké Mýto   Předměřice
  sobota     1.9.   11,30  Vysoké Mýto  Slávia HK     sobota     1.9.    9,30  Vysoké Mýto  Kostelec   
  sobota     8.9.   17,00  Nový Hradec  Vysoké Mýto     sobota     8.9.    9,30  Rychnov n.K.  Vysoké Mýto   
  sobota    15.9.   12,00  Jičín  Vysoké Mýto       sobota    15.9.   10,00  Vysoké Mýto  Jaroměř  
  sobota    22.9.   10,00  Vysoké Mýto  Velká Jesenice     sobota    22.9.   16,30  Javorka  Vysoké Mýto  L.Bělohrad
  sobota    29.9.   11,15  Č.Kostelec  Vysoké Mýto       sobota    29.9.   10,00  Vysoké Mýto  Broumov  
  sobota    6.10.   10,00  Vysoké Mýto  Hoříněves     sobota    6.10.   16,00  Hořice  Vysoké Mýto  
  sobota   13.10.   11,30  Vysoké Mýto  Solnice       sobota   13.10.    9,30  Vysoké Mýto  Vrchlabí  
  sobota   20.10.    Vysoké Mýto  volno       sobota   20.10.    9,30  Nový Hradec  Vysoké Mýto  
  sobota   27.10.   11,30  Vysoké Mýto  Hořice     sobota   27.10.    9,30  Vysoké Mýto  Nové Město  
  sobota    3.11.   14,00  Slávia HK  Vysoké Mýto     sobota    3.11.   14,00  Olympia HK  Vysoké Mýto  Kukleny
  neděle   11.11.   11,30  Solnice  Vysoké Mýto     sobota   10.11.   9,30  Č.Kostelec  Vysoké Mýto  
     
   
            Česká liga mladších žáků D  U13  (podzim)                 Česká liga mladších žáků D  U12  (podzim)
    Den   Datum    Čas          Domácí           Hosté     Hřiště     Den   Datum    Čas          Domácí            Hosté      Hřiště
  neděle     2.9.   17,00  Hlinsko  Vysoké Mýto     neděle     2.9.   17,00  Hlinsko  Vysoké Mýto  
  středa     5.9.   17,00  Trutnov  Vysoké Mýto     středa     5.9.   17,00  Trutnov  Vysoké Mýto  
  neděle     9.9.   10,00  Vysoké Mýto  Chrudim     neděle     9.9.   10,00  Vysoké Mýto  Chrudim  
  neděle    16.9.   16,30  Čáslav  Vysoké Mýto  Vodranty   neděle    16.9.   16,30  Čáslav  Vysoké Mýto  Vodranty
  neděle    23.9.   10,00  Vysoké Mýto  Vlašim     neděle    23.9.   10,00  Vysoké Mýto  Vlašim  
  neděle    30.9.   16,00  Hradec Králové  Vysoké Mýto  Háječek   neděle    30.9.   16,00  Hradec Králové  Vysoké Mýto  Háječek
  neděle    7.10.   10,00  Vysoké Mýto  Svitavy     neděle    7.10.   10,00  Vysoké Mýto  Svitavy  
  neděle   14.10.   10,00  Vysoké Mýto  Pardubice     neděle   14.10.   10,00  Vysoké Mýto  Pardubice  
  neděle   21.10.   15,30  Nymburk  Vysoké Mýto  Veslák   neděle   21.10.   15,30  Nymburk  Vysoké Mýto  Veslák
  neděle   28.10.   10,00  Vysoké Mýto  Kolín     neděle   28.10.   10,00  Vysoké Mýto  Kolín  
  neděle    4.11.   14,00  Mladá Boleslav  Vysoké Mýto     neděle    4.11.   14,00  Mladá Boleslav  Vysoké Mýto  
  neděle   11.11.   10,00  Vysoké Mýto  Náchod     neděle   11.11.   10,00  Vysoké Mýto  Náchod  
  neděle   18.11.   10,00  Vysoké Mýto  Cidlina     neděle   18.11.   10,00  Vysoké Mýto  Cidlina  

 

Změny zápasů (na hřištích soupeřů) jsou ještě možné !!!

 

 

 

TOPlist