1.kolo - 30. 8. 2017
TJ Červený Kostelec - SK Vysoké Mýto  0:6 (0:4)
Branky:  Švejda 2, Jeřábek 2, Kabrhel, R.Novák
Sestava SK VM: Andrle - Houdek, Vodička, Mareš, Wich - Kabrhel, R.Novák, Kubatka, Švejda - J.Novák, Jeřábek

K mistrovskému utkání jsme zajížděli do dalekého Č.Kostelce,který v tabulce byl bod za námi,tak jsme čekali těžký a vyrovnaný zápas.Kluky musíme pochválit za vítězství  a některé za předvedenou hru.I když jsme byli jenom v jedenácti a za velkého tepla ,tak si musí někteří hráči uvědomit,že fotbal je kolektivní sport,kde hraje jeden za všechny a všichni za jednoho a né jak k tomu někteří přistoupili. Naše hra byla nervózní,neučesaná,křečovitá,prostě chvílemi se na to nedalo dívat. Poděkovat musíme klukům,kteří šli hrát za dorost,protože odvedli na co měli a rozhodně se neztratili. Nejlepším hráčem podle mého názoru byl Ondra Švejda.

Milan Stloukal - trenér

image3.kolo - 26. 8. 2017
FC Rychnov n.K. - SK Vysoké Mýto  2:16 (1:8)
Branky:  Jan Pechanec 3, R.Novák 3, Kabrhel 2, J.Novák 2, Jeřábek 2, Švejda, Kuchta, Houdek, vlastní
Sestava SK VM: Andrle - Vodička, Mareš, Wich, Jeřábek - Kabrhel, R.Novák, Kuchta, Švejda - J.Pechanec, J.Novák
(Houdek)

Ke druhému mistrovskému utkání jsme zajížděli do Rychnova nad Kněžnou. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a v poločase jsme zaslouženě vedli 8:1,zápas byl rozhodnut. Kluci předváděli kombinační,rychlý fotbal a s chutí si i zastříleli.Na začátku druhé půle jsme museli zvýšit hlas,protože to začínalo nemít nic s fotbalem.Po důrazné domluvě kluci začali zase hrát fotbal na který se dalo dívat. Poděkování patří všem hráčům za předvedený výkon a také musíme poděkovat rodičům,kteří za námi přijeli kluky povzbudit.

image2.kolo - 20. 8. 2017
SK Vysoké Mýto - FC Olympia HK   4:0 (1:0)
Branky:  Jan Pechanec, Kabrhel, Švejda
Sestava SK VM: Andrle - Wich, Vodička, Houdek, Mareš - Švejda, Kubatka, R.Novák, Kabrhel - J.Pechanec, Jeřábek

K prvnímu mistrovskému utkání nové sezony jsme přivítali,tým Olympie HK. K utkáni nastoupilo 11 hráčů a dvanáctý Pepa Pechanec zraněný na lavičce. To sámé měl soupeř,který přijel jen s deseti hráči. K samotnému utkání první poločas z naší strany nervozní,nebyla přihrávka,bez pohybu a u některých i nechuť k zápasu, i přesto jsme se dostali do vedení zásluhou Honzy Pechance po pěkné přihrávce Ondry Švejdy,to bylo v prvním poločase vše. Do druhého poločasu kluci nastoupili s chutí,kterou vyjádřili i pěknými brankami. Za předvený výkon stojí pochválit kluky z mladších žáků,kteří si odehráli to co měli a také v nové roli stopera Štěpána Vodičku.