Trenéři: Daniel Jílek – tel. 602 467 950, Milan Stloukal - tel. 723 189 953

Chlumec/Nové Město - SK Vysoké Mýto   1:6 (1:3)
Branky:  2x Mareš,2x Vodička,Jeřábek,Kabrhel
Sestava SK VM: Novák Jan - Andrle,Švejda,Mareš,Jeřábek - Pechanec Josef,Kabrhel,Kubatka,Špaček

Pechanec Jan,Vodička (Kovačík,Suchomel,Pavlus)

V sobotu jsme zajížděli do Chlumce,kde nás čekal domácí celek,který minulý týden dost překvapivě vyhrál na Olympii a naši borci měli v podvědomí,že musíme minimálně remizovat,aby jsme se stali přeborníkem Královehradeckého kraje. Kluci nastoupili k zápasu nervozně chyběla přesná přihrávka a hlavně kombinace se střelbou. I když jsme v poločase vedli 3:1,naše hra byla hrozná,nedalo se na to dívat. V druhém poločase po domluvě v kabině se kluci uklidnili a předvedli vcelku slušný druhý poločas. I v tomto zápase dostali příležitost další kluci z U13 a znova je musíme pochválit,ale i celé mužstvo za druhý poločas a za povinné body,kterými jsme potvrdili titul. Musíme také vyzdvihnout Patrika Mareše,který dvěma goly ,,zejmena druhý“ korunoval náš výsledek. Kluci gratulujeme a těšíme se na poslední domácí utkání s Broumovem.

image
Finálová skupina 3.kolo - 26.5.2018
FC Nový Hradec - SK Vysoké Mýto   2:5 (1:3)

Branky: 2x Kabrhel,2x Vodička,Pechanec Jan

Sestava SK VM: Andrle - Jeřábek,Novák R.,Mareš,Wich - Kabrhel,Švejda,Kubatka,Pechanec Josef

Pechanec Jan,Vodička (Kovačík,Pavlus,Špaček,Bureš,Loukota)

K dalšímu těžkému utkání jsme zajížděli do Hradce,kde za velkého tepla jsme sehráli vcelku slušné utkání. Do zápasu nastoupili i 4 kluci z kategorie U13 a předvedli slušný výkon i pěkné akce a určitě budou příslibem do kategorie U15. Všem klukům musíme poděkovat za předvedený výkon a pěkné kombinace po kterých padly i pěkné branky.

image
Finálová skupina - 2.kolo - 20.5.2018
SK Vysoké Mýto - FC Vrchlabí    5:1 (3:0)

Branky:  Kabrhel 2, Mareš, Vodička, Jan Pechanec

Sestava SK VM: Andrle - Jeřábek, Novák R., Mareš, Wich - Kabrhel, Kubatka, Švejda, Pechanec Josef - Pechanec Jan, Vodička (Kovačík, Špaček, Novotný)

K domácímu utkání, které se hrálo v Dobříkově jsme přivítali tým z Vrchlabí a bez větších problémů jsme jednoznačně zvítězili. Za zmínku stojí zmínit naši druhou branku,kterou vstřelil Patrik Mareš z 25 metrů nechytatelnou ranou. Kluci předvedli slušný výkon a tímto jim děkujeme a připravíme se na další těžké utkání v Novém Hradci. Také musíme poděkovat Davidovi a Lukášovi,kteří nám pomohli z mladších žáků. Svými výkony a přístupem k zápasu si řekli o další nominaci.

Trenér MS

imageFinálová skupina 1.kolo - 13.5.2018

FC Olympia HK - SK Vysoké Mýto    1:5 (1:2)
Branky:  Jan Pechanec,Josef Pechanec,Švejda,Novák R.,vlastní
Sestava SK VM: Andrle - Jeřábek,Novák R.,Mareš,Wich - Kabrhel,Kubatka,Švejda O., Pechanec Josef -Pechanec Jan,Vodička (Kovačík)

K prvnímu nadstavbovému utkání jsme zajížděli na Olympii,kde nás nečekal žádný lehký zápas. Kluci předvedli kvalitní výkon a domácí jsme dá se říct do žádné vyložené šance nepustili,i když jsme byli  jen ve 12 hráčích,klukům musíme poděkovat za předvedený výkon a nasazení a jak přistoupili k zápasu.

Trenér MS

image
8.kolo - 1.5.2018
SK Vysoké Mýto - FK Jaroměř   14:0 (7:0)

Branky: Vodička 6, Josef Pechanec 2, Jan Pechanec 2, R.Novák, Kabrhel, Švejda, Jeřábek

Sestava SK VM: Andrle - Jeřábek, Novák R., Mareš, Wich - Kovačík, Kabrhel, Švejda, Pechanec Josef - Vodička, Pechanec Jan (Kubatka)

Za krásného slunného počasí jsme na domácím hřišti přivítali tým Jaroměře. Kluci k zápasu přistoupili,tak jak měli s chutí kombinovali a vstřelili i nádherné branky. Soupeře jsme k ničemu nepustili a jednoznačně svou hrou jsme dominovali na hřišti. Je vidět,že se konečně probudil Štěpán Vodička,který potvrdil vstřelené branky z Nového Města a v dnešním zápase jich vstřelil šest. Klukům děkujeme za předvedený výkon a za jarní část, kterou jsme vyhráli a čekáme na soupeře v  nadstavbové části.

Trenér Milan Stloukal

image
7.kolo - 28.4.2018
MFK Nové Město n.M. - SK Vysoké Mýto   2:10 (0:4)

Branky: Vodička 4, Jan Pechanec 3, Josef Pechanec 2, Kovačík

Sestava SK VM: Jeřábek - Kovačík, Novák R., Mareš, Wich - Kabrhel, Švejda, Kubatka, Pechanec Josef - Pechanec Jan, Vodička

K sobotnímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Nového Města,kde nás čekal lehčí soupeř s kterým jsme si poradili i v improvizované sestavě,kde v brance nastoupil Ondra Jeřábek. Klukům děkujeme za předvedenou hru a pochválit musíme zejména Štěpaná Vodičku,který svým výkonem a hlavně proměňováním svých šancí vstřelil krásné 4 branky.

image
Jaro - 6.kolo - 21.4.2018
SK Vysoké Mýto - FC Vrchlabí    4:1 (2:0)

Branky:  2 Pechanec, Kovačík, Mareš

Sestava SK VM: Andrle - Jeřábek, Novák R., Mareš, Wich - Kabrhel, Švejda, Kubatka, Kovačík - Pechanec, Vodička (Houdek)

V sobotním krásnem dopoledni jsme na domácím hřišti přivítali tým z Vrchlabí. Kluky můžeme pochválit snad pouze jen za vítězství. To co předvedli někteří na hřišti je do nebe volající a měli by si uvědomit,že fotbal je kolektivní sport a né,že někteří zápas odehrají s nasazením a někteří se jenom vezou. Nejlepším hráčem Honza Pechanec.

image

Dohrávka jarního 2.kola - 18.4.2018

SK Vysoké Mýto - SK Hořice    15:0 (8:0)

Branky: 5 Pechanec, 2 Vodička, Kubatka, Kovačík, Švejda, Wich, Špaček, Vácha, Kabrhel, Novák R.

Sestava SK VM: Andrle - Jeřábek, Novák R., Mareš, Wich - Kabrhel, Švejda, Kubatka, Kovačík – Pechanec

Vodička (Houdek, Špaček, Vácha, Pavlus)

V dohrávce středečního utkání jsme přivítali na domácím hřišti tým Hořic. Do mužstva jsme zařadili 3 hráče z mladších žáků,kteří odehráli pěkné utkání a 2 z nich se prosadili i střelecky. Kluky musíme pochválit za předvedenou hru a zejména stojí za vyzdvihnutí David Špaček,kterým svým pohybem a agresivitou oživil střed zálohy a zastínil své starší spoluhráče. I když jsme vyhráli vysokým rozdílem,první poločas z naší strany byl herně tragický, vázla kombinace,pohyb a u některých i nechuť. Nakopávali jsme jenom balony na Pechyho,který svým pohybem a především klidem v koncovce vstřelil 5 branek. V druhém poločase se hra zlepšila a kluci předvedli i pěkné kombinační akce.

image
Jaro - 5.kolo - 14.4.2018
TJ Slovan Broumov - SK Vysoké Mýto    3:2 (0:1)

Branky: Kabrhel,Pechanec

Sestava SK VM:  Andrle - Wich,Novák R.,Mareš,Jeřábek - Kabrhel,Švejda,Kubatka,Kovačík - Pechanec, Vodička

K sobotnímu utkání jsme zajížděli do Broumova,kde nás čekal domácí celek od kterého jsme čekali hru,kterou předvedli. Kluci na to byli dobře připraveni a plnili úkoly,jak jsme se dohodli. I když jsme prohráli musíme domácím poblahopřát k vítězství,i když jedenáct minut před koncem vedeme 2:0 a necháme si dát lacinné 3 branky během šesti minut. Hlavní podíl na naší prohře má Mates,který svými chybami přispěl k tomuto výsledku. Klukům musíme poděkovat za nasazení a odmakaný zápas,i když jsme prohráli.

Trenér MS

image
Jaro - 4.kolo - 8.4.2018
SK Vysoké Mýto - FC Nový Hradec    5:0 (2:0)

Branky: Pechanec 2,Kabrhel,Novák R.,Jeřábek

Sestava SK VM: Andrle - Jeřábek, Novák R.,Wich,Mareš - Kabrhel,Švejda,Kubatka,Houdek - Pechanec,Vodička

V dalším mistrovském utkání na domácím hřišti jsme přivítali Nový Hradec Králové. Co k utkání napsat!! Všem klukům na hřišti musíme poděkovat a pochválit za to,co předvedli za výkon. I když nerad chválím ,,Ale před klukama musím smeknout klobouk za předvedenou hru“. Soupeře jsme jednoznačně přehráli ve všech směrech a od vyšší prohry je zachránil vynikající brankář,který další vyložené šance perfektními zákroky vychytal. Doufám,že v takovém výkonu budeme hrát i další zápasy. Kluci díky.

Milan Stloukal - trenér

imageJaro - 3.kolo - 1.4.2018
Chlumec/Nové Město - SK Vysoké Mýto  1:4 (0:2)
Branky:  Pechanec,Novák R.,Kabrhel,Vodička
Sestava SK VM: Andrle - Jeřábek,Novák R.,Mareš,Houdek - Wich,Kubatka,Švejda,Kabrhel - Pechanec,Vodička

K prvnímu soutěžnímu utkáni jsme zajížděli do Chlumce,kde nás nečekal žadný lehký soupeř. Na naší hře bylo vidět,že hrajeme první zápas na jaře. Naše hra byla daleko za standartem,který jsme hráli na podzim vázla kombinace,špatné přihrávky a především pohyb a katastrofalní koncovka. Kluky musíme pochválit pouze za vítězství. Nejlepším hráčem byl Ondra Švejda.

-------------------

image14.kolo - 11.11.2017
SK Vysoké Mýto - FC Rychnov n.K.    15:0 (5:0)
Branky:  5x Pechanec Jan, 3x Kabrhel,2x Novák J.,Pechanec Josef.,Švejda,Mareš,Kuchta,Vodička

Sestava: Andrle - Novák J.,Novák R.,Mareš,Jeřábek - Švejda,Kuchta,Pechanec Josef.,Kabrhel- Pechanec Jan.,Vodička  Střídali: Kubatka,Kovačík

V posledním podzimním utkání jsme přivítali na domácím hřišti tým Rychnova. K tomuto utkání kluci přistoupili na 100% a zejména v druhém poločase to byla hra,která lahodila oku diváka. Bylo tam vše, co k fotbalu patří to zejména krásné přihrávky a po dlouhé době i krásné zakončení. Tímto by jsme chtěli klukům za podzimní část soutěže poděkovat za předvedené výkony a vzornou reprezentaci našeho oddílu v krajském přeboru HK.Také musíme poděkovat rodičům,kteří nás povzbuzovali jak v domácích,tak i ve venkovních utkáních. Moc si toho vážíme.

image13.kolo - 4.11.2017
FC Olympia HK - SK Vysoké Mýto    1:2 (1:1)
Branky:  Kabrhel, Pechanec Jan
Sestava SK VM: Andrle - Houdek,Novák R.,Mareš, Jeřábek - Kabrhel,Kuchta,Novák J.,Švejda - Pechanec Jan,Vodčika

Střídali: Pechanec Josef,Kubatka,Wich,Kovačík

V sobotu jsme zajížděli k mistrovskému utkáni na Olympii HK,kde za slunného počasí a v krásném sportovním areálu sehráli vcelku vyrovnáný zápas s domácím týmem,který nám byl více než vyrovnáným soupeřem. Domácí se ujali vedení po naši chybě,kde domácí útočník nekompromisně trestal. Naše hra byla bez chuti,bez zájmu a bez nějákého fotbalového nápadu od všech aktérů na hřišti. Po inkasované brance doposud neviditelný Kryštof prošel přes 4 domácí hráče a nekompromisně srovnal na 1:1. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím,že zápas chceme vyhrát,ale naše nemohoucnost v koncovce nemá mezi. Osm minut před koncem po hrubé chybě Radka,který jako stopér ztratil balon,který lehce mohl rozehrát kamkoliv nabídl domácím šanci,kde domácí útočnik postupoval sám na Matese,který ve vápně útočníka zfauloval následovala žlutá karta a pokutový kop,který domácí neproměnili. Z následující akce,kde si vzal na půlící čáře balon Kryštof,prokličkoval až před branku domácích,kde obehrál i brankaře a předložil míč,jak na zlatém podnose Pechymu,který do prázdné brány vsítil vítězný gol.

image
12.kolo - 28.10.2017
SK Vysoké Mýto - TJ Červený Kostelec   7:0 (3:0)

Branky: Pechanec Jan 3x , Pechanec Josef,Švejda,Vodička,Novák J

Sestava SK VM: Andrle - Houdek, R.Novák, Mareš, Kovačík (Jeřábek) - J.Novák, Kuchta, Josef Pechanec, Švejda - Jan Pechanec,Vodička (Ševčuk)

V sobotním dopoledni jsme přivítali soupeře z Kostelce. Po nevýrazném prvním poločase z naší strany,kde si i hosté vytvořili dvě vyložené šance,které Mates v brance bravůrně zvyklidoval,jsme v druhém poločase začli hrát fotbal,který chceme aby se hrál a jednoznačně jsme soupeře přehráli a po pěkných akcích vstíli i pěkné branky. Za předvedený výkon,hlavně v druhém poločase musíme poděkovat všem hráčům.

image
11.kolo - 22.10.2017
FK Jaroměř - SK Vysoké Mýto   1:4 (1:3)

Branky: Jeřábek 2x,Vodička,Kabrhel

Sestava SK VM: Andrle - Houdek,Novák R.,Mareš,Kovačík - Kabrhel,Novák J.,Kuchta,Švejda - Vodička,Jeřábek

V nedělním dopoledne jsme sehráli mistrovské utkání v Jaroměři. K utkání jsme odjížděli pouze s 11 hráči a od 42.minuty jsme dohrávali pouze v 10 hráčích a to z důvodu zranění Ondry Švejdy,kde protihráč tvrdým zákrokem na půlící čáře Ondru kopnul do kolena. Doufáme,že zranění nebude vážné a Ondra nám co nejdříve bude k ruce. K zápasu. Kdyby byl stav v 20.minutě 0:7,tak se nikdo nemohl divit a zápas byl defakto rozhodnut. Jenže naše střelecká nemohoucnost nemá hranic,co naši útočníci nepromění. Dále se k tomu nebudu vyjadřovat. Na druhou stranu,ale musíme poděkovat klukům za odvedený výkon hlavně v druhém poločase,protože kluci odmákli defakto,celý druhý poločas v 10.

image
10.kolo - 14.10.2017
SK Vysoké Mýto - MFK Nové Město n.M.   10:1 (5:0)

Branky: Novák R 2x.,Pechanec 2x,Kabrhel,Švejda 2x,Jeřábek,Vodička,Houdek

Sestava SK VM: Andrle - Houdek,Novák R.,Jeřábek,Mareš - Kabrhel,Novák J.,Kuchta,Švejda - Pechanec J.,Vodička (Kovačík,Ševčuk)

Za krásného počasí jsme přivítali na hlavním hřišti tým z Nového Města. Vcelku v slušném utkání si kluci z chutí zakombinovali a vstřelili krásné branky. Za předvedený výkon musíme pochválit celé mužstvo.

image
9.kolo - 7.10.2017
FC Vrchlabí - SK Vysoké Mýto  0:3 (0:2)

Branky: Kabrhel 2, Švejda

Sestava SK VM: Andrle - R.Novák, Vodička, Houdek, Kovačík - J.Novák, Kuchta, Kabrhel, Švejda - Jeřábek, Pechanec

K dalšímu utkání jsme zajížděli do Vrchlabí,kde nás čekal těžký zápas. Jeli jsme pouze s 11 hráči a z toho 3 po zranění.Klukům musíme poděkovat za přístup a zvládnutý zápas,ikdyž to měli těžké (déšť,zima,zranění).Ale i s těmito obtížemi to kluci zvládli a přivezli zasloužené vítězství.Prakticky za celý zápas domácí do žádné šance nepustili.

image
8.kolo - 1.10.2017
SK Vysoké Mýto - TJ Slovan Broumov   5:2 (2:2)

Branky: Kabrhel 3, Jeřábek, J.Novák

Sestava SK VM:

image
7.kolo - 23.9.2017
FC Nový Hradec  - SK Vysoké Mýto  4:2 (3:1)

Branky: Jan Pechanec, Kabrhel

Sestava SK VM: Andrle - Vodička, Mareš, Wich, Jeřábek - Kabrhel,R.Novák ,Kuchta, Švejda - J.Novák ,J. Pechanec J. (Kovačík)

V sobotu jsme zajížděli k mistrovskému utkání do Novýho Hradce. Co k zápasu napsat !!!!!

Za prvé musíme poblahopřát  domácímu mužstvu k vítězství,který nepohrdl našemi nabídnutými přihrávkami ke skorování,kde se to stalo pětkrát a z toho  domácí hráč Vojta Brychta čtyřikrát skoroval. Za druhé to co předvedla naše obrana je do nebe volajíci.Borci si musí uvědomit, co jim trenéři říkají a laskavě plnit úkoly,tak aby se za ně nemuseli stydět !!!!!

Za třetí v útočné fázi a ve vyložených šancích,by se měli naši útočníci učit od domácího kapitána,jak se proměňují.

Nejlepším hráčem v našem mužstvu byl Kryštof Kabrhel.

image

5.kolo - 20.9.2017

SK Hořice - SK Vysoké Mýto   0:12 (0:4)
Branky:  J.Novák 4, Jan Pechanec 3,R.Novák 2, Švejda, Vodička, Jeřábek
Sestava SK VM: Andrle - Vodička, Kubatka, Wich, Jeřábek - Kabrhel, Novák R., Kuchta, Švejda - Novák J., Pechanec J.

Ve středu jsme zájížděli k odloženému utkání do Hořic. Na krásném stadionu a za pěkného počasí jsme předvedli slušný až druhý poločas na který se dalo dívat a kluci předvedli krásné akce s pěknými goly. Na druhou stranu musíme zapracovat na obranné hře,protože někteří přistupovali ležérně,k některým akcím a domácí nás za to mohli potrestat. Pěkný výkon předvedl Mates v brance,který chytil domácím minimálně tři branky.

image6.kolo - 17.9.2017
SK Vysoké Mýto - Chlumec/Nové Město  6:0 (4:0)
Branky:  Novák J. 3, Pechanec 2, Novák R.
Sestava SK VM: Andrle - Houdek, Vodička, Mareš, Wich - Kabrhel, R.Novák, Kubatka, Švejda - J.Novák, Jeřábek

Po čtrnáctidenní pauze jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Chlumce a v pěkném zápase i za příspění hostujícího mužstva se předváděl fotbal na který se dalo dívat celý zápas.Kluky musíme pochválit za kombinační hru a krásné branky.

image
1.kolo - 30.8.2017
TJ Červený Kostelec - SK Vysoké Mýto  0:6 (0:4)
Branky:  Švejda 2, Jeřábek 2, Kabrhel, R.Novák

K mistrovskému utkání jsme zajížděli do dalekého Č.Kostelce,který v tabulce byl bod za námi,tak jsme čekali těžký a vyrovnaný zápas.Kluky musíme pochválit za vítězství  a některé za předvedenou hru.I když jsme byli jenom v jedenácti a za velkého tepla ,tak si musí někteří hráči uvědomit,že fotbal je kolektivní sport,kde hraje jeden za všechny a všichni za jednoho a né jak k tomu někteří přistoupili. Naše hra byla nervózní,neučesaná,křečovitá,prostě chvílemi se na to nedalo dívat. Poděkovat musíme klukům,kteří šli hrát za dorost,protože odvedli na co měli a rozhodně se neztratili. Nejlepším hráčem podle mého názoru byl Ondra Švejda.

image3.kolo - 26.8.2017
FC Rychnov n.K. - SK Vysoké Mýto  2:16 (1:8)
Branky:  Jan Pechanec 3, R.Novák 3, Kabrhel 2, J.Novák 2, Jeřábek 2, Švejda, Kuchta, Houdek, vlastní
Sestava SK VM: Andrle - Vodička, Mareš, Wich, Jeřábek - Kabrhel, R.Novák, Kuchta, Švejda - J.Pechanec, J.Novák
(Houdek)

Ke druhému mistrovskému utkání jsme zajížděli do Rychnova nad Kněžnou. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a v poločase jsme zaslouženě vedli 8:1,zápas byl rozhodnut. Kluci předváděli kombinační,rychlý fotbal a s chutí si i zastříleli.Na začátku druhé půle jsme museli zvýšit hlas,protože to začínalo nemít nic s fotbalem.Po důrazné domluvě kluci začali zase hrát fotbal na který se dalo dívat. Poděkování patří všem hráčům za předvedený výkon a také musíme poděkovat rodičům,kteří za námi přijeli kluky povzbudit.

image2.kolo - 20.8.2017
SK Vysoké Mýto - FC Olympia HK   4:0 (1:0)
Branky:  Jan Pechanec, Kabrhel, Švejda
Sestava SK VM: Andrle - Wich, Vodička, Houdek, Mareš - Švejda, Kubatka, R.Novák, Kabrhel - J.Pechanec, Jeřábek

K prvnímu mistrovskému utkání nové sezony jsme přivítali,tým Olympie HK. K utkáni nastoupilo 11 hráčů a dvanáctý Pepa Pechanec zraněný na lavičce. To sámé měl soupeř,který přijel jen s deseti hráči. K samotnému utkání první poločas z naší strany nervozní,nebyla přihrávka,bez pohybu a u některých i nechuť k zápasu, i přesto jsme se dostali do vedení zásluhou Honzy Pechance po pěkné přihrávce Ondry Švejdy,to bylo v prvním poločase vše. Do druhého poločasu kluci nastoupili s chutí,kterou vyjádřili i pěknými brankami. Za předvený výkon stojí pochválit kluky z mladších žáků,kteří si odehráli to co měli a také v nové roli stopera Štěpána Vodičku.