Divize C - 10.kolo - neděle 14.října - 15,30 hod.
    TJ Dvůr Králové   1:0       SK Vysoké Mýto
           (0:0)

Branky :  92´Karal

Hl.rozhodčí : Makovička Milan      ŽK :  3 : 3           ČK :  0 : 0            Diváků : 250

TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Macháček, Karal, Tomeš – Křížek, O. Vaníček, Fejk (71´Tauchman), Hruška (64´Mertlík) – O. Ujec (87´Kruliš), Vitebský (82´ Knespl)

SK Vysoké Mýto: Černík – Fišer, Kouřil, Dvořák, Novák – Mokrejš, Wimmer(88´Hock), Trnka (77´Tomášek), Tlapák (82´Valášek),Kopřiva - Benda (66´Rezek)

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Bez střely na branku nemůžeme dát gól. Výkony v posledních utkáních jsou bezkrevné. Chybí mi od našich hráčů větší úsilí a chuť zápas vyhrát. Jsem zklamaný.“

Divize C - 7.kolo - sobota 6.října - 16,00 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   1:1         FK Čáslav
           (0:1)    PK 1:4

Branky :  86´Valášek   30´Vocel

Hl.rozhodčí : Ulrych Tomáš                 ŽK :  1 : 1           ČK :  0 : 0            Diváků : 180

SK Vysoké Mýto :  Krátký – Fišer M., Kouřil,Dvořák, Hock -Štěpán (46´Mokrejš),Wimmer, Trnka(82´Žák),Kopřiva (70´Valášek), Novák – Tlapák( 58´ Rezek)

FK Čáslav: Kubát - Růžička,Vebr, Mráz, Kunášek - Strnad (68´ Mlynka), J. Petrů, Vocel (90´Richard), Kořínek(68´ Hannich)  - Vančura - Jícha

Vysoké Mýto na svého soupeře vlétlo ve velkém stylu. Hosté se zmohli jen na obranné odkopy. Jenže domácím se nedařila finální fáze a tak veškerá snažení končí na hranici vápna. Mýto navíc brzdilo plno nepřesností. Jednoduché přihrávky uprostřed hřiště nebo nedostatečná aktivita ve vápně hostí. Čáslav se do první šance dostala až ve 30. minutě, kdy se po dlouhém odkopu gólmana a chybě domácích dostal k míči Vocel. Z hranice vápna dokázal přehodit Krátkého a tak Čáslav vedla 1:0. Zaskočení domácí jen těžko hledali odpověď. Plno nepřesností a tuhá defenzíva hostů nepouští Vysoké Mýto dál, než na hranici pokutového území. I přes to Kopřiva za vápnem zahrával přímý volný kop. Jeho dobrou střelu však Kubát konečky prstů vytlačil mimo. Do druhého poločasu Mýto lehce změnilo taktiku. Hra se více otevřela, ale krom několika střel ze střední vzdálenosti Kopřivy a Nováka, se ohrožení hostující brány nekonalo. Až v poslední desetiminutovce se po rohovém kopu domácích dostal ke střele Wimmer, jeho střelu vyrazil Kubát jen k Valáškovi, který vyrovnal na konečných 1:1. V pokutových kopech byla úspěšnější Čáslav, která tak bere bod navíc. K dalšímu zápasu zajíždíme v neděli 14.10. do Dvora Králové nad Labem.

image

Divize C - 8.kolo - neděle 30.září - 16,00 hod.
     SK Benátky n.J.   0:1       SK Vysoké Mýto
           (0:1)

Branky : 35´Tlapák

Hl.rozhodčí : Cichra David          ŽK :  1 : 2           ČK :  0 : 0            Diváků : 180

SK Benátky n. Jizerou:  Straka – Borovička, Glöckner, Sudek – Jäger (64´ Kysela), Machů, Boček (80´ Horák), Procházka, Kocourek (78´ Mižič) – Dohnalík (64´ Košek), Mbah (46´ Jimmy)

SK Vysoké Mýto : Krátký – Fišer M., Kouřil,Dvořák, Hock -Štěpán (70´Benda), Mokrejš (85´Valášek), Trnka,Kopřiva (90´Žák), Novák (79´ Rezek) – Tlapák (75´Wimmer)

Vysoké Mýto udělalo do zápasu v Benátkách nad Jizerou několik změn. Vojta Krátký nahradil v bráně Vojtu Černíka a opět po třech létech vychytal v Benátkách výhru. Od úvodního hvizdu do zápasu vlétli také Vojta Štěpán, David Novák a Martin Fišer. Od začátku aktivnější byli domácí, kteří sypali do vápna jedem centr za druhým. Mýtská obrana fungovala dobře, většinu míčů odvrátila do bezpečí. Vyznamenal se také Krátký, který kryl nejdříve pokus Dohnalíka, poté si na brankové čáře poradil i s hlavičkou Kocourka. Nejvíce se však zapotil při závaru v jeho vápně, kdy někteří domácí hráči už zvedali ruce, ale Krátký udržel balon před brankovou čarou a s ním i bezbrankové skóre. Naopak se na steč hnalo Mýto. Pokus Fišera ani Nováka bránu netrefil. Ve 35 minutě však Vojta Štěpán našel ve vápně Patrika Tlapáka, který hlavou k tyči poslal Mýto do vedení - 0:1 !!! Před koncem poločasu ještě domácí nastřelili tyč branky Mýta. Druhý poločas se Benátky snažily nakopávat dlouhé míče na své útočníky, ale hosté vše odtrkali do bezpečí. V 80 minutě měl velkou šanci Lukáš Benda, který těsně minul. Vysoké Mýto tak vítězí a z Benátek odváží velice cenné tři body. K dalšímu zápasu nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 6.10. od 16,00 hod. a přivítáme lídra divize „C“ mužstvo FK Čáslav.

Divize C - 5.kolo - sobota 22.září - 16,30 hod.
    SK Vysoké Mýto   1:1         FK Přepeře
           (0:0)  PK 4:3

Branky : 76´Wimmer  -  87´Vébr
Hl.rozhodčí : Klupák Petr       ŽK :  1 : 3           ČK :  0 : 0            Diváků : 165

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Dvořák ,Valášek, Žák – Benda,Kouřil (63´Wimmer),Trnka,Tlapák (63´Tomášek),(74´Rezek), Mokrejš (63´Novák) – Štanglica (83´Štěpán)

FK Přepeře :  Hyka - Krasnický,Petřík, Sedláček,Nesvadba – Ježek (92´Vokáček), Bína,Vrabec,Vébr – Schubert (88´Sedláček), Synek

Úvod zápasu byl boj o střed hřiště plný osobních soubojů. V nich měli navrch hosté zejména díky svým fyzickým předpokladům. Vysoké Mýto vedlo strategicky své útoky po křídlech, jenže většinu centrů hostující obrana dokázala uklidit do bezpečí. Jeden takový centr přišel do vápna ve 38. minutě, hosty na brankové čáře zachránil Sedláček. Druhý poločas se vedla taktická bitva mezi vápny. Oba týmy volily taktiku dlouhých míčů za obranu, ale ani jedna strana v defenzívě nechybovala. V 76. Minutě se však skóre měnilo, to když Přepeře laxně odvrátily Žákův centr jen k Novákovi, který vybídl do palebné pozice Wimmera. A ten prudkou střelou za vápnem posílá Mýto do vedení - 1:0. Domácí se poté snažili nepouštět Přepeře k míči, aby nedošlo k vyrovnání. Jenže v 87. Mýto nedokázalo odvrátit centr, ani pokrýt následný náběh Vébra, který srovnal na konečných 1:1. V závěru mohl tři body pro Mýto přisoudit ještě Štěpán, ale ze zajímavého přímého kopu trefil pouze zeď. V pokutových kopech bylo o jednu penaltu lepší Mýto, které si tak vystřílelo bod navíc.

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Narazili jsme na velice dobře organizovaného soupeře, který nás předčil zejména v osobních soubojích a s tím jsme se jen těžko vyrovnávali. Přesto, když už jsme vedli 1:0, je velká škoda ztratit vítězství brankou obdrženou v 87. minutě. Aspoň jsme po dvou předešlých nezdarech konečně zvládli penaltový rozstřel a brali druhý bod. Soupeř má ve svém středu hráče, kteří prošli druhou či třetí ligou, a na jeho hře to je znát.“

image

Divize C - 5.kolo - sobota 15.září - 10,15 hod.
    FK Pardubice B   0:0      SK Vysoké Mýto
         PK 4:3

Hl.rozhodčí : Raplík Lukáš        ŽK :  1 : 3           ČK :  0 : 0            Diváků : 100

FK Pardubice B : Letáček - Spěvák, F. Kopřiva, Zukal (46. Kühnel), Březina - Jarosz, Kudrna, Kovář, Zelenka (63. Bureš) - Kašiar (46. Huf), Šafařík.

SK Vysoké Mýto : Černík - Žák (80. Fišer), Valášek (87. Tomášek), Dvořák, Hock - Mokrejš, Trnka (51. Tlapák), A. Kopřiva, Kouřil, Novák (73. Rezek) - Štanglica (61. Benda).

Opatrný začátek zápasu naznačil, že se oba týmy v zápase budou snažit především neinkasovat. První vážnější šance měli domácí, kteří se několikrát dostali až nadostřel Černíkovy brány, ale Mýto změnu skóre nepřipustilo. Naopak to mohli být právě hosté, kteří měli blíže vedení. Kopřiva vyhrál souboj se Zukalem, k odraženému míči se dostal Štanglica. Jeho dalekonosný projektyl skončil až na břevně domácí brány. Ke konci poločasu měl ještě útočné choutky Kašiar, ale Černík mu ryhle zatl tipec a tak se diváci gólové radosti nedočkali. Druhý poločas pokračoval tak, jak ten první skončil. Mýto se snažilo držet míč, ale do šancí se dostávaly spíše Pardubice, především Huf se několikrát ocitl tváří v tvář Černíkovi, ale ten svůj tým vždy výborně podržel. Zápas tak za stavu 0:0 dospěl až k penaltám, ze kterých odešly spokojenější Pardubice.

Divize C - 5.kolo - sobota 8.září - 17,00 hod.
  image
    SK Vysoké Mýto   5:2         MFK Trutnov
           (2:2)
 Branky: 6´Kopřiva, 45´Valášek, 58´Tomášek (PK), 69´Hock, 90´Kouřil - 13´a 29´Matějka

Branky : 6´ Kopřiva, 45´Valášek, 58´Tomášek( p.k.), 69´Hock, 90´Kouřil  - 13´a 29´Matějka

Hl.rozhodčí : Tesař Tomáš       ŽK :  4 : 2           ČK :  0 : 0            Diváků : 180

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Kouřil ,Valášek, Žák – Rezek (46´Novák) Kopřiva (76´Wimmer),Trnka(90´Dvořák), Tomášek, Mokrejš (87´Štěpán)  – Štanglica (61´Benda)
MFK Trutnov :  Šťastný – Turner, Vyhnálek, Macek (89´Balcar), Brejcha (80´Kalhous) -  Zieris, Dvořák (66´Káva), Tobiaš, Holubec - Zezula, Matějka

Do zápasu s Trutnovem vlétlo Mýto aktivně a vysokým presingem nenechalo hosty v poklidu rozehrávat. V 6. Minutě vybojoval Štanglica svým napadáním míč pro Kopřivu, který přízemní ranou na zadní tyč otevřel skóre zápasu 1:0. Poté iniciativu převzal Trutnov. Zejména Matějka, ten nejdříve pěknou ranou za vápnem srovnal a o několik minut později se mu podařilo předskočit vybíhajícího Černíka, čímž otočil vývoj utkání. Vysoké Mýto rázem muselo dotahovat. To se nakonec povedlo Valáškovi ještě do poločasu. Po rohovém kopu se nejlépe zorientoval ve vápně hostů a kolenem vyrovnal na 2:2. V 57. minutě zatáhl míč do vápna Novák, přihrál Štanglicovi, který byl ve vápně faulován. Pokutový kop s přehledem proměnil Tomášek a vrací Mýtu jíž jednou ztracené vedení. O 10 minut později bylo ještě veseleji, protože rohový kop Kopřivy doputoval až k Mariu Hockovi, který zvýšil na 4:2. Trutnov však ani zdaleka zápas nevzdal, všechny pokusy hostů však pochytal Černík. Nadruhé straně selhali i domácí střelci a tak definitivní pojistka přišla až v samém závěru. Novákovu přízemní ránu z přímého kopu doklepl do hostující brány Kouřil. Vysoké Mýto vítězí 5:2 a posouvá se na 6. Místo Divize C.

Divize C - 4.kolo - neděle 2.září - 17,00 hod.
        FK Kolín   2:2      SK Vysoké Mýto
           (2:0)    PK 4:2

Branky : 12´Šindelář, 27´vlastní (Kouřil) – 81´Tlapák p.k., 90´Černík

Hl.rozhodčí : Tauber Ivan         ŽK :  3 : 2           ČK :  0 : 0            Diváků : 129

FK Kolín : Kohoutek – Klouček (29´Urban), Čapek, Němeček, Veselý  - Šindelář (61´Rybařík), Biško, Vondráček (77' Křelina), Škoda - Vácha, Pavlík

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Kouřil, Valášek, Žák –  Benda, Mokejš (75´Tlapák), Trnka (46´Štanglica), Tomášek, Novák (65´Rezek) – Kopřiva

Divize C - 3.kolo - sobota 25.srpna - 10,15 hod.
        Jiskra Mšeno   2:1      SK Vysoké Mýto
          ( 1:1)

Branky : 42´Munzar,90´Hušek – 5´Benda

Hl.rozhodčí : Nedvěd Vít         ŽK :  3 : 4           ČK :  0 : 0            Diváků : 302

Jiskra Mšeno : Masařík – Helm, Váňa, Houser, Skuhravý – Munzar, Koblížek, Štajner, Daníček, Pelta (61´Štěpánek) - Nulíček (84´Hušek)

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Kouřil, Valášek, Škeřík – Benda (86´Žák), Mokejš,Trnka (90´Fikejz), Tomášek (77´Štěpán), Novák – Tlapák

Divize C - 2.kolo - sobota 18.srpna - 17,00 hod.

image

SK Vysoké Mýto   5:1  Olympia/Kratonohy
           (2:0)

Branky : 2. Mokrejš , 38. Kopřiva, 77. Václavek (vl.), 79. Benda, 82. Novák - 66. Čihák

Hl.rozhodčí : Průcha M.              ŽK :  1 : 2          Diváků : 140

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock,Kouřil,Valášek, Fišer M. – Mokejš (83´Sedlák), Kopřiva (80´Fikejz) Tomášek, Novák(86´Škeřík) – Tlapák (76´Benda)

FK Kratonohy : Mašek – Trnka (77´Kváš), Václavek, Čada – Ličman (83´Štěpánek), Chocholatý (63´Jirásek), Kraják L., Zbudil (46´Pago), Kabeláč J. – Bareš, Holubec (26´Čihák)

MOL Cup 1.kolo - středa 15.srpna - 17,00 hod.    image
    SK Vysoké Mýto   0:2       Jiskra Ústí n.O.
           (0:0)
 Branky: 54´Strnad, 63´Tichý                                                  635 diváků

image   image

image

image
                  Divize C - 1.kolo - sobota 11.srpna - 17,00 hod.
     FK Náchod   0:0       SK Vysoké Mýto
          PK 6:7
                                                                                              310 diváků

Hl.rozhodčí : Vnuk Josef         ŽK :  0 : 2           ČK :  0 : 0

FK Náchod : Kobos – Růžička, Podolník, Kábrt, Král – Simon (88´Pavlíček), J. Nejman (81´ Pípek), D. Nejman, Hlava (84´ Sobotka) – Malý, Rojšl (72´ Moravec).

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Kouřil, Valášek, Žák – Štěpán (42´Rezek), Mokejš (83´Fišer M.), Kopřiva, Tomášek (87´Fikejz), Novák (75´Benda) – Tlapák.

image

image   image

Předkolo MOL Cupu - neděle 5.srpna - 17,00 hod.
    SK Vysoké Mýto   3:2            FK Kolín
           (2:2)
 Branky: 11´, 33´ Kopřiva, 80´Rezek  - 16´Biško, 30´Veselý       200 diváků

Hl.rozhodčí : Němec Václav           ŽK :  2 : 2           ČK :  0 : 0

SK Vysoké Mýto: Černík – Hock, Dvořák (26´ Mokejš ), Valášek, Žák – Štěpán (90´Benda), Kouřil, Kopřiva (91´Fišer M.), Tomášek, Novák (67´Rezek) – Tlapák (81´Štanglica).

FK Kolín :  Kohoutek - Čapek, Němeček (K), Veselý, Šindelář (83' Klouček), Rybařík, Biško, Křelina (67' Koděra), Škoda, Vácha (86' Rosendorf), Pavlík.

Soupiska A mužstva  pro podzimní část sezóny 2018/2019 je  zde

Přípravný zápas A mužstva  28.7.2018

SK Vysoké Mýto - FK Převýšov     2:2 (1:1)

Branky: Novák, Štanglica

Sestava: Čermík - Žák, Valášek, Dvořák, Hock - Štěpán, Kouřil, Tomášek, Novák - Kopřiva, Tlapák

(Krátký, Trnka, Mokrejš, Benda, Rezek, Štanglica)

imagePřípravný zápas A mužstva - 25.7.2018

SK Vysoké Mýto - FK Kostelec n.O.    2:2 (1:2)

Branky:  Kopřiva, Novák

Sestava SK VM: Krátký - D.Fišer, Valášek, Žák, Hock - Rezek, Hájek, Kouřil, Mokrejš - Kopřiva, Štanglica

(Černík, Trnka, Dvořák, Škeřík, Tomášek, Jandera, Štěpán, Tlapák, Novák)

Přípravný zápas A mužstva - 22.7.2018

SK Vysoké Mýto - FK Agria Choceň    2:0 (1:0)

Branky:  Ráliš, Novák

Sestava SK VM: Bačkovský - Pospíšil (Jagob), Žák, Škeřík, D.Fišer - Benda (Jandera), Hájek, Ráliš, Rezek (Fikejz) - Štanglica, Novák

image
Přípravné utkání A mužstva - 21.7.2018
SFK Vrchovina - SK Vysoké Mýto    0:2 (0:1)
Branka: Tlapák, Kopřiva
Sestava: Černík - Kakrda, Dvořák, Trnka, Hock - Štěpán, Kouřil, Tomášek, Mokrejš (Benda) - Tlapák, Kopřiva

image

Přípravný zápas A mužstva - 14.7.2018

SK Vysoké Mýto - SK Český Brod    1:6 (0:4)

Branky: Kouřil -

Sestava SK VM: Krátký - M.Fišer, Kouřil, Dvořák, Škeřík - Jandera, Hájek, Ráliš, Novák - Kopřiva, Štanglica (D.Fišer, Valášek, Kakrda, Mokrejš, Hock, Tlapák, Štěpán)

image

Přípravný zápas A mužstva - 11.7.2018

SK Vysoké Mýto - FC Hradec Králové (juniorka)    0:3 (0:2)

Branky:  Darmedjan, Laňka, Kocour

Sestava SK VM: Černík (46.Krátký) - D.Fišer (46.M.Fišer), Valášek (46.Kouřil), Dvořák, Kakrda (46.Škeřík) - Štěpán (46.Kopřiva), Hájek (46.Wimmer),Tomášek, Mokrejš, Novák (46.Hock) - Tlapák (46.Štanglica)

A mužstvo zahájilo přípravu na sezónu 2018/2019

V pondělí 9.července přivítala trenérská dvojice Radim Fikejz a Pavel Dvořák hráče na prvním tréninku nové sezóny.

Fanoušky vždy samozřejmě nejvíce zajímají změny v kádru. Tady jsou :

V kolence odchodů jsou tři jména. Lukáš Mach přestoupil do Českých Heřmanic, Pavel Štěpánek do Živanic a David Motl do Heřmanova Městce. Naopak do přípravy se zapojí šest nových tváří.

Hned trojice hráčů přichází z Kratonoh. Po letech strávených v mládežnických celcích Hradce Králové a dvou sezónách v divizních Kratonohách se do mateřského klubu vrací David Novák (21 let). I další příchozí hráč již v minulosti oblékal náš dres.

Michal Kouřil (28 let) nastupoval na pozici stopera v sezóně 2016/2017. Třetím hráčem, který přichází z Kratonoh je zkušený Vojtěch Štěpán (33 let) - ten v minulosti oblékal i dresy prvoligových klubů (Olomouce, Jablonce, Hradce, Slávie či Ostravy).

Do přípravy se dále zapojili útočník Patrik Tlapák (21 let) z MFK Chrudim a Jakub Mokrejš (19 let) z FC Hradec Králové. Posledním z příchozích hráčů je Martin Ráliš (22 let). I ten se již v minulosti v našem dresu objevil a to konkrétně v sezóně 2013/2014. K jedné změně došlo i v realizačním týmu. Trenérem brankářů se stal Luděk Novotný (nahradil Petra Kučeru).

Již v prvním tréninkovém týdnu čekají na naše mužstvo dva přípravné zápasy, zveme vás !!!

Středa  11.7. v 17,30 hod.   SK Vysoké Mýto – FC Hradec Králové (juniorka)

Sobota 14.7.  v 10,30 hod.   SK Vysoké Mýto – SK Český Brod

Ještě poznámka k letošnímu ročníku MOL Cupu. V případě postupu z předkola přes FK Kolín (hraje se v neděli 5.8.) by nás v 1.kole pohárové soutěže čekal na domácím trávníku zápas proti třetiligové Jiskře Ústí nad Orlicí.

Zahájení letní přípravy B mužstva mužů bude ve středu  18.7.2018 v 17 hodin.

Tradičně velké zmatky panovaly při skládání celků do divizní skupiny C pro sezónu 2018/2019.

Jasné bylo, že Živanice postupují do ČFL a do krajských přeborů sestupují Čechie Vykáň, Letohrad a Chrastava. Do divizní skupiny A byla přeřazena pražská Admira do skupiny B pak Zbuzany a Brandýs nad Labem.

A teď k novým mužstvům. Po roce se vrátil Náchod coby vítěz Královéhradeckého přeboru, vítězem přeboru Pardubického se stal Spartak Slatiňany a napodruhé již účast v divizi přijal. Ze druhého místa Středočeského přeboru postoupili FC Horky nad Jizerou. Na poslední chvíli do divize sestoupili „díky známé kauze Olympie Praha“ z ČFL Benátky nad Jizerou.

Z divizní skupiny A pak byli původně do "céčka" přeřazeni Spartak Soběslav a duo z Jihočeského přeboru - Jindřichův Hradec a Táborsko B. Jelikož se toto samozřejmě mnoha klubům nelíbilo, došlo následně k dalším přesunům. Trojice Jihočechů byla vrácena do "áčka" a z B skupiny byly do "céčka" přeřazeni první dva celky Libereckého přeboru TJ Velké Hamry a FK Přepeře.

Posledním celkem do party se pak stal SK Český Brod, v loňské sezóně hrající divizní skupinu B.