SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Muži A

 

 

Vysoké Mýto trápí střílení gólů

 

image

Nejsou daleko od předních příček divizní tabulky skupiny C (6. místo, 26 bodů). Ale ruku na srdce, tenhle mančaft má fotbalové schopnosti na to, aby se pohyboval na úplném vrcholu. Vysoké Mýto brzdí jedna velmi podstatná věc - finální fáze. A poté i samotná koncovka. Šancí si dokáží hráči vypracovat velké množství, ale pak přijde na lámání chleba a problém je na světě.Trenér Radim Fikejz tak ví, co s týmem bude potřeba v zimní přestávce kvalitně trénovat, aby mohlo Mýto útočit.

Po polovině soutěže jste s týmem na místech, odkud se dá slušně útočit na ještě vyšší příčky?
Soutěž je hrozně vyrovnaná. Je to ročník, kdy se opravdu může říct, že každý je schopen porazit každého. Nikdo to nemá jisté. Tabulka vypadá takhle, ale když si vezmeme, že kdo dvakrát v řadě prohraje, je úplně někde jinde a naopak. Z naší pozice, kdy máme pět bodů na prvního, je pozice do jarní části dobrá.

Mrzí vás některé zápasy?
Dva. Doma s Českým Brodem a ve Slatiňanech. Kdyby jsme je zvládli, máme o pět bodů více a jsme úplně někde jinde. Na druhou stranu to samé mohou říci rovněž další mančafty.

Kde jste viděl ve hře mužstva největší rezervy během podzimní části?
My hrajeme slušný fotbal, dobře kombinujeme, ale náš největší problém je tam, kde se rozhodují zápasy. Hodně nás trápí finální fáze, kdy se dostáváme málo do zakončení, málo si vytváříme šance. I když ty šance pak v posledních kolech přicházely, měli jsme slabou koncovku. Je to i tím, že přišli noví hráči. Někomu to sedlo hned, jako v případě Patrika Tlapáka to bude chtít více času na aklimatizaci. On výborně pracuje, ale ještě je vidět, že je u nás chvilku. Tam jsme čekali více, větší gólovou produkci, nicméně věříme, že se to musí otočit.

Po fotbalové stránce je tento celek na vysoké úrovni, ale když se nedařilo, musela nastoupit především psychická pomoc?
Psychika u nás dělá opravdu moc. Jak se nepovedly dva zápasy, tak přijdete do kabiny a kluci neměli puštěné rádio, bylo ticho, sklopené hlavy. Pomalu se ani nebavili. Je to možná dané tím, že mužstvo je mladé. Dva tři kluci jsou starší, ale vesměs to jsou mladíci. Psychika hraje velkou roli.

Symbióza v kabině funguje správným směrem?
Tady problém není. Já i pan Trnka (předseda klubu - pozn. red.) máme filozofii, že když někoho nového vybíráme, tak chceme, aby to fungovalo, aby hned zapadli.

Divák v Mýtě je zvyklý, že když se hraje doma, padají góly. Na podzim to ale bylo i tak, že místo branek se počítaly neproměněné šance…
I tak to je, ale když jsme hráli doma, vyhráli jsme buď vysokým rozdílem, nebo jsme měli problém s proměňováním šancí. Zápasy skončily 1:1 a prohráli jsme na penalty. Rozdíl byl v tom, že jakmile jsme se dostali do vedení, dopadlo to tak, že jsme soupeřům dali pět gólů. Nevím, čím si to mám vysvětlit. Je to dané i celky, které k nám přijedou hrát fotbal. Pak přijede Čáslav, Český Brod, zalezou, čekají na brejky a hrají na bod. Je to účelné. Konkrétně Čáslav tím dělá hodně bodů. Když se některých kluků pak ptám, protože je znám, tak se jim to nelíbí, ale dělají body, tudíž jsou spokojení. Doma jsme jinak všechny soupeře přehráli - až na Přepeře.

Ke konci podzimu jste se zvedli, výrazně jste zabodovali, ale poslední zápas s Českým Brodem vás strašil. Trvá to?
To mě bude strašit celou zimní přípravu. To byl jasný zápas na vítězství, jenže se projevila koncovka. Nedali jsme spoustu šancí. Byl jsem hodně zklamaný.  

 

                                                                                                                                               rozhovor přinesl Deník

 
 
 
 
 
  
                  Divize C - 15.kolo - sobota 17.listopadu - 13,30 hod.

     SK Vysoké Mýto   1:1        SK Český Brod
            (0:0)   PK: 2:3    
 
 
 

Branky :  75´Dvořák - 64´Jakab

 

Hl.rozhodčí : Martínek           ŽK :  0:3           Diváků : 145

 

SK Vysoké Mýto: Černík – Fišer, Dvořák, Valášek, Hock – Mokrejš (67´Rezek), Kouřil, Tomášek, Wimmer, Benda (67´Novák) – Tlapák (84´Štanglica)

 

SK Český Brod: Drápela - Nekolný, Jakab, Skořepa, Carda, Michálek, Makovský, Hanzl (67´Suk), Šťastný (78´Sedláček), Fikejz (87´Přibyl), Franc

 

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Věděli jsme do čeho jdeme. Nehráli jsme vůbec špatně, vytvořili jsme si dost šancí na to, abychom vyhráli. Soupeř byl zatažený, čekal na své půlce, jenže dal vedoucí gól. Naštěstí jsme alespoň vyrovnali, ale penalty? To je prokletí. Gólman Černík tři chytil, ale my jsme čtyři neproměnili.“

 
 
 
 
 
 

                  Divize C - 14.kolo - sobota 10.října - 10,15 hod.
     FK Velké Hamry   2:3        SK Vysoké Mýto
           (2:2)       
 
 
  

Branky :  10´Radzinevičius, 39´Dorničák – 24´a 41´Benda, 80´Wimmer


Hl.rozhodčí :           ŽK :  4:2           Diváků : 150

 

FK Velké Hamry: Kobachidze – Barcuch, Černý, Šedý, Šidlo – Linka (12´Macháček), Vencbauer (64´Žitka) – Kováčik (67´Vitkovič), Rudolf, Dorničák (78´Soukup) - Radzinevičius 

 

SK Vysoké Mýto: Černík – Fišer, Dvořák, Valášek, Hock – Benda (70´Rezek), Kouřil, Wimmer (82´Štěpán), Tomášek (91´Žák), Mokrejš (59´Novák) – Tlapák (85´Trnka).

 

Vysoké Mýto se chtělo na zápas ve Velkých Hamrech pořádně připravit a tak vycestovali už o den dříve. Samotné utkání začalo svižně, když se po prvních náznacích šancí hostů, připomněli i domácí, kteří si vybracovali hned 3 velké šance. Jedna z nich bohužel skončila až v síti. Jenže s rychlou odpovědí přispěchal Benda, který po individuální akci dokázal překonat Kobachidze - 1:1. Domácí byli častěji na balónu a dokázali se dostat i do šancí. Většinu skvělý Vojta Černík pochytal. Několikrát při něm stálo i štěstí, když mu v jedné fázi hry zvonily postupně všechny tyče. Proměnit Hamry dokázaly však pouze jednu příležitost, nakterou rychle kontroval opět Lukáš Benda. Když ho 5 minut před poločasem domácí nechali samotného na zadní tyči, kde ho také našel Wimmer svým centrem - 2:2. Do druhého poločasu přišly jasné pokyny a to zklidnit hru a přibouchnout zadní dvířka. Hra se tedy vyrovnala a spíše Mýto se dokázalo dostat do několika šancí. Wimmer se několikrát dostal do střelecké pozice, ale pokaždé byla jeho střela zblokována domácími obránci. V 80. Minutě se už Mýto radovalo. Tomáš Rezek přesným centrem našel na vápně Filipa Wimmera a ten přesnou střelou překonal domácího golmana potřetí - 2:3 !!! Hostující obrana pak dokázala ustát závěrečný tlak domácích a tak Mýto odváží velmi cenou výhru z Velkých Hamer !.. 

 

 

 

 

 
                  Divize C - 13.kolo - sobota 3.října - 14,00 hod.

image

    SK Vysoké Mýto   5:0          FK Turnov
           (1:0)        
  
 
 
 

Branky :  29´Tomášek (pen.), 56´Dvořák, 61´Wimmer, 87´a 89´Novák

   
Hl.rozhodčí : Novotný Zbyněk          ŽK :  1 : 1           ČK :  0 : 0            Diváků : 120

 

SK Vysoké Mýto : Černík – Fišer M., Valášek, Dvořák, Hock (70´Žák) – Benda (65´Kopřiva), Wimmer(74´Novák), Kouřil, Tomášek, Mokrejš (74´Rezek)  - Tlapák (80´Štěpán)

 

FK Turnov : Králíček - Mach, Šimek, Kordík, Beníšek - Gaubman (81´Toman), Dlouhý (48´Němec), Hodač (65´ Syrovátka), Horák  - Papoušek, Krejčík (76´Vebr)

 
 
 
 
 
 
 
 

image

                  Divize C - 12.kolo - sobota 27.října - 14,30 hod.
   Spartak Slatiňany   3:0       SK Vysoké Mýto
          (2:0)       
  
 
 
Branky :  30´ a 45´Koblasa, 78´Vácha


Hl.rozhodčí : Šimek Zdeněk          ŽK :  2 : 2           Diváků : 110

 

Spartak Slatiňany: Janda – Malý, Hauf, Valda, Drahý (64´ Luptovský) – Beneš, Ráliš, Vladyka (86´ Trňák), Koblasa (72´ Málek) – Václavek, Vácha. 

 

SK Vysoké Mýto: Černík – Trnka (46´ Tlapák), Žák, Hock, Kouřil, Dvořák – Wimmer, Valášek, Tomášek, Kopřiva (72´ Mokrejš) – Novák (62´ Rezek).

Východočeské derby pro Slatiňany. Divizní nováček i bez futsalových reprezentantů zkoušku ohněm zvládl. Po nepřesvědčivých výsledcích zaskočil Vysoké Mýto již v prvním poločase dvěma brankami a dobře rozehraný duel již z rukou nepustil. Brankáře Černíka dvakrát prostřelil Jan Koblasa, výsledek zpečetil patnáct minut před koncem Vácha.

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Převažuje ve mně velké zklamání. Nevím, jestli kluci utkání podcenili, ale bylo to z naší strany bez zaujetí a chuti vyhrát. Přitom v tréninkovém procesu před duelem hráči velmi dobře pracovali, ale do zápasu jsme nic nedokázali přenést. Stačila na nás bojovnost, kvalita Vladyky a nepříjemnost Váchy. Porážka nás poslala někam, kam jsme vůbec nechtěli.“

  

 

 

                  Divize C - 11.kolo - sobota 20.října - 15,30 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   2:0          FC Horky n.J.
           (1:0)       
  

Branky :  44´Kopřiva, 55´Dvořák

Hl.rozhodčí : Matyš Jakub                 ŽK :  1 : 3           Diváků : 210

 

SK Vysoké Mýto :  Černík – Žák, Valášek, Dvořák, Hock – Kopřiva (70´ Rezek), Wimmer (77´ Novák), Kouřil (73´ Tlapák), Tomášek (87´ Fišer), Trnka – Benda (64´ Mokrejš).

FC Horky n.J. : Michňa -  Marčík (57´Munoz), Murárik, Boruta, Kořínek, Smetana, Horák, Ondrušík,

Klain (74´Kohout), Zimkunda (55´Jeník), Mynář (15´Korec)

 

Zvítězit a získat potřebné tři body bylo pro fotbalisty Mýta takřka nutností. Osud zápasu se začal naplňovat na sklonku první půle, kdy se trefil Kopřiva, a začátku poločasu druhého po gólu Dvořáka. Ve zbytku času si domácí náskok pečlivě hlídali.

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Spokojenost panuje maximálně s výsledkem. Pro nás je to v tuhle chvíli důležitý bodový zisk. Do optimálního výkonu to mělo ještě hodně daleko. Doufám, že se psychicky zvedneme, že se budeme zlepšovat.“

 

 

 

                  Divize C - 10.kolo - neděle 14.října - 15,30 hod.
    TJ Dvůr Králové   1:0       SK Vysoké Mýto
           (0:0)       
  
    
 

Branky :  92´Karal


Hl.rozhodčí : Makovička Milan      ŽK :  3 : 3           ČK :  0 : 0            Diváků : 250

 

TJ Dvůr Králové nad Labem: J. Vaníček – Picha, Macháček, Karal, Tomeš – Křížek, O. Vaníček, Fejk (71´Tauchman), Hruška (64´Mertlík) – O. Ujec (87´Kruliš), Vitebský (82´ Knespl)

 

SK Vysoké Mýto: Černík – Fišer, Kouřil, Dvořák, Novák – Mokrejš, Wimmer(88´Hock), Trnka (77´Tomášek), Tlapák (82´Valášek),Kopřiva - Benda (66´Rezek)

 

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Bez střely na branku nemůžeme dát gól. Výkony v posledních utkáních jsou bezkrevné. Chybí mi od našich hráčů větší úsilí a chuť zápas vyhrát. Jsem zklamaný.“

 

 

 

 

 

 
 
                  Divize C - 7.kolo - sobota 6.října - 16,00 hod.
image
    SK Vysoké Mýto   1:1         FK Čáslav
           (0:1)    PK 1:4    
  
    
  

Branky :  86´Valášek   30´Vocel


Hl.rozhodčí : Ulrych Tomáš                 ŽK :  1 : 1           ČK :  0 : 0            Diváků : 180

 

SK Vysoké Mýto :  Krátký – Fišer M., Kouřil,Dvořák, Hock -Štěpán (46´Mokrejš),Wimmer, Trnka(82´Žák),Kopřiva (70´Valášek), Novák – Tlapák( 58´ Rezek)

 

FK Čáslav: Kubát - Růžička,Vebr, Mráz, Kunášek - Strnad (68´ Mlynka), J. Petrů, Vocel (90´Richard), Kořínek(68´ Hannich)  - Vančura - Jícha

Vysoké Mýto na svého soupeře vlétlo ve velkém stylu. Hosté se zmohli jen na obranné odkopy. Jenže domácím se nedařila finální fáze a tak veškerá snažení končí na hranici vápna. Mýto navíc brzdilo plno nepřesností. Jednoduché přihrávky uprostřed hřiště nebo nedostatečná aktivita ve vápně hostí. Čáslav se do první šance dostala až ve 30. minutě, kdy se po dlouhém odkopu gólmana a chybě domácích dostal k míči Vocel. Z hranice vápna dokázal přehodit Krátkého a tak Čáslav vedla 1:0. Zaskočení domácí jen těžko hledali odpověď. Plno nepřesností a tuhá defenzíva hostů nepouští Vysoké Mýto dál, než na hranici pokutového území. I přes to Kopřiva za vápnem zahrával přímý volný kop. Jeho dobrou střelu však Kubát konečky prstů vytlačil mimo. Do druhého poločasu Mýto lehce změnilo taktiku. Hra se více otevřela, ale krom několika střel ze střední vzdálenosti Kopřivy a Nováka, se ohrožení hostující brány nekonalo. Až v poslední desetiminutovce se po rohovém kopu domácích dostal ke střele Wimmer, jeho střelu vyrazil Kubát jen k Valáškovi, který vyrovnal na konečných 1:1. V pokutových kopech byla úspěšnější Čáslav, která tak bere bod navíc. K dalšímu zápasu zajíždíme v neděli 14.10. do Dvora Králové nad Labem. 

 

 

 

 

 

 

image

                  Divize C - 8.kolo - neděle 30.září - 16,00 hod.
     SK Benátky n.J.   0:1       SK Vysoké Mýto
           (0:1)        
  

 

 

Branky : 35´Tlapák


Hl.rozhodčí : Cichra David          ŽK :  1 : 2           ČK :  0 : 0            Diváků : 180

 

SK Benátky n. Jizerou:  Straka – Borovička, Glöckner, Sudek – Jäger (64´ Kysela), Machů, Boček (80´ Horák), Procházka, Kocourek (78´ Mižič) – Dohnalík (64´ Košek), Mbah (46´ Jimmy)    

 

SK Vysoké Mýto : Krátký – Fišer M., Kouřil,Dvořák, Hock -Štěpán (70´Benda), Mokrejš (85´Valášek), Trnka,Kopřiva (90´Žák), Novák (79´ Rezek) – Tlapák (75´Wimmer)

 

Vysoké Mýto udělalo do zápasu v Benátkách nad Jizerou několik změn. Vojta Krátký nahradil v bráně Vojtu Černíka a opět po třech létech vychytal v Benátkách výhru. Od úvodního hvizdu do zápasu vlétli také Vojta Štěpán, David Novák a Martin Fišer. Od začátku aktivnější byli domácí, kteří sypali do vápna jedem centr za druhým. Mýtská obrana fungovala dobře, většinu míčů odvrátila do bezpečí. Vyznamenal se také Krátký, který kryl nejdříve pokus Dohnalíka, poté si na brankové čáře poradil i s hlavičkou Kocourka. Nejvíce se však zapotil při závaru v jeho vápně, kdy někteří domácí hráči už zvedali ruce, ale Krátký udržel balon před brankovou čarou a s ním i bezbrankové skóre. Naopak se na steč hnalo Mýto. Pokus Fišera ani Nováka bránu netrefil. Ve 35 minutě však Vojta Štěpán našel ve vápně Patrika Tlapáka, který hlavou k tyči poslal Mýto do vedení - 0:1 !!! Před koncem poločasu ještě domácí nastřelili tyč branky Mýta. Druhý poločas se Benátky snažily nakopávat dlouhé míče na své útočníky, ale hosté vše odtrkali do bezpečí. V 80 minutě měl velkou šanci Lukáš Benda, který těsně minul. Vysoké Mýto tak vítězí a z Benátek odváží velice cenné tři body. K dalšímu zápasu nastoupíme na domácím hřišti v sobotu 6.10. od 16,00 hod. a přivítáme lídra divize „C“ mužstvo FK Čáslav.

 

 
 
 
 
 
                  Divize C - 5.kolo - sobota 22.září - 16,30 hod.
    SK Vysoké Mýto   1:1         FK Přepeře
           (0:0)  PK 4:3     
  

Branky : 76´Wimmer  -  87´Vébr
Hl.rozhodčí : Klupák Petr       ŽK :  1 : 3           ČK :  0 : 0            Diváků : 165

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Dvořák ,Valášek, Žák – Benda,Kouřil (63´Wimmer),Trnka,Tlapák (63´Tomášek),(74´Rezek), Mokrejš (63´Novák) – Štanglica (83´Štěpán)  

FK Přepeře :  Hyka - Krasnický,Petřík, Sedláček,Nesvadba – Ježek (92´Vokáček), Bína,Vrabec,Vébr – Schubert (88´Sedláček), Synek

 

Úvod zápasu byl boj o střed hřiště plný osobních soubojů. V nich měli navrch hosté zejména díky svým fyzickým předpokladům. Vysoké Mýto vedlo strategicky své útoky po křídlech, jenže většinu centrů hostující obrana dokázala uklidit do bezpečí. Jeden takový centr přišel do vápna ve 38. minutě, hosty na brankové čáře zachránil Sedláček. Druhý poločas se vedla taktická bitva mezi vápny. Oba týmy volily taktiku dlouhých míčů za obranu, ale ani jedna strana v defenzívě nechybovala. V 76. Minutě se však skóre měnilo, to když Přepeře laxně odvrátily Žákův centr jen k Novákovi, který vybídl do palebné pozice Wimmera. A ten prudkou střelou za vápnem posílá Mýto do vedení - 1:0. Domácí se poté snažili nepouštět Přepeře k míči, aby nedošlo k vyrovnání. Jenže v 87. Mýto nedokázalo odvrátit centr, ani pokrýt následný náběh Vébra, který srovnal na konečných 1:1. V závěru mohl tři body pro Mýto přisoudit ještě Štěpán, ale ze zajímavého přímého kopu trefil pouze zeď. V pokutových kopech bylo o jednu penaltu lepší Mýto, které si tak vystřílelo bod navíc.

Radim Fikejz, trenér SK Vysoké Mýto: „Narazili jsme na velice dobře organizovaného soupeře, který nás předčil zejména v osobních soubojích a s tím jsme se jen těžko vyrovnávali. Přesto, když už jsme vedli 1:0, je velká škoda ztratit vítězství brankou obdrženou v 87. minutě. Aspoň jsme po dvou předešlých nezdarech konečně zvládli penaltový rozstřel a brali druhý bod. Soupeř má ve svém středu hráče, kteří prošli druhou či třetí ligou, a na jeho hře to je znát.“

 

 

 

 

image

                  Divize C - 5.kolo - sobota 15.září - 10,15 hod.
    FK Pardubice B   0:0      SK Vysoké Mýto
         PK 4:3        
   

Hl.rozhodčí : Raplík Lukáš        ŽK :  1 : 3           ČK :  0 : 0            Diváků : 100

 

FK Pardubice B : Letáček - Spěvák, F. Kopřiva, Zukal (46. Kühnel), Březina - Jarosz, Kudrna, Kovář, Zelenka (63. Bureš) - Kašiar (46. Huf), Šafařík.

SK Vysoké Mýto : Černík - Žák (80. Fišer), Valášek (87. Tomášek), Dvořák, Hock - Mokrejš, Trnka (51. Tlapák), A. Kopřiva, Kouřil, Novák (73. Rezek) - Štanglica (61. Benda).

 

Opatrný začátek zápasu naznačil, že se oba týmy v zápase budou snažit především neinkasovat. První vážnější šance měli domácí, kteří se několikrát dostali až nadostřel Černíkovy brány, ale Mýto změnu skóre nepřipustilo. Naopak to mohli být právě hosté, kteří měli blíže vedení. Kopřiva vyhrál souboj se Zukalem, k odraženému míči se dostal Štanglica. Jeho dalekonosný projektyl skončil až na břevně domácí brány. Ke konci poločasu měl ještě útočné choutky Kašiar, ale Černík mu ryhle zatl tipec a tak se diváci gólové radosti nedočkali. Druhý poločas pokračoval tak, jak ten první skončil. Mýto se snažilo držet míč, ale do šancí se dostávaly spíše Pardubice, především Huf se několikrát ocitl tváří v tvář Černíkovi, ale ten svůj tým vždy výborně podržel. Zápas tak za stavu 0:0 dospěl až k penaltám, ze kterých odešly spokojenější Pardubice. 

 

 

 

 

                  Divize C - 5.kolo - sobota 8.září - 17,00 hod.
  image
    SK Vysoké Mýto   5:2         MFK Trutnov
           (2:2)       
 Branky: 6´Kopřiva, 45´Valášek, 58´Tomášek (PK), 69´Hock, 90´Kouřil - 13´a 29´Matějka  

 

 

Branky : 6´ Kopřiva, 45´Valášek, 58´Tomášek( p.k.), 69´Hock, 90´Kouřil  - 13´a 29´Matějka


Hl.rozhodčí : Tesař Tomáš       ŽK :  4 : 2           ČK :  0 : 0            Diváků : 180

 

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Kouřil ,Valášek, Žák – Rezek (46´Novák) Kopřiva (76´Wimmer),Trnka(90´Dvořák), Tomášek, Mokrejš (87´Štěpán)  – Štanglica (61´Benda)
MFK Trutnov :  Šťastný – Turner, Vyhnálek, Macek (89´Balcar), Brejcha (80´Kalhous) -  Zieris, Dvořák (66´Káva), Tobiaš, Holubec - Zezula, Matějka

Do zápasu s Trutnovem vlétlo Mýto aktivně a vysokým presingem nenechalo hosty v poklidu rozehrávat. V 6. Minutě vybojoval Štanglica svým napadáním míč pro Kopřivu, který přízemní ranou na zadní tyč otevřel skóre zápasu 1:0. Poté iniciativu převzal Trutnov. Zejména Matějka, ten nejdříve pěknou ranou za vápnem srovnal a o několik minut později se mu podařilo předskočit vybíhajícího Černíka, čímž otočil vývoj utkání. Vysoké Mýto rázem muselo dotahovat. To se nakonec povedlo Valáškovi ještě do poločasu. Po rohovém kopu se nejlépe zorientoval ve vápně hostů a kolenem vyrovnal na 2:2. V 57. minutě zatáhl míč do vápna Novák, přihrál Štanglicovi, který byl ve vápně faulován. Pokutový kop s přehledem proměnil Tomášek a vrací Mýtu jíž jednou ztracené vedení. O 10 minut později bylo ještě veseleji, protože rohový kop Kopřivy doputoval až k Mariu Hockovi, který zvýšil na 4:2. Trutnov však ani zdaleka zápas nevzdal, všechny pokusy hostů však pochytal Černík. Nadruhé straně selhali i domácí střelci a tak definitivní pojistka přišla až v samém závěru. Novákovu přízemní ránu z přímého kopu doklepl do hostující brány Kouřil. Vysoké Mýto vítězí 5:2 a posouvá se na 6. Místo Divize C. 

 

 

 
  
 
 
                  Divize C - 4.kolo - neděle 2.září - 17,00 hod.
        FK Kolín   2:2      SK Vysoké Mýto
           (2:0)    PK 4:2    
 
 
 
 

Branky : 12´Šindelář, 27´vlastní (Kouřil) – 81´Tlapák p.k., 90´Černík


Hl.rozhodčí : Tauber Ivan         ŽK :  3 : 2           ČK :  0 : 0            Diváků : 129

 

FK Kolín : Kohoutek – Klouček (29´Urban), Čapek, Němeček, Veselý  - Šindelář (61´Rybařík), Biško, Vondráček (77' Křelina), Škoda - Vácha, Pavlík                             

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Kouřil, Valášek, Žák –  Benda, Mokejš (75´Tlapák), Trnka (46´Štanglica), Tomášek, Novák (65´Rezek) – Kopřiva

 
 
 
 
 
 
 
 
                  Divize C - 3.kolo - sobota 25.srpna - 10,15 hod.
        Jiskra Mšeno   2:1      SK Vysoké Mýto
          ( 1:1)       
 
 
 

Branky : 42´Munzar,90´Hušek – 5´Benda

Hl.rozhodčí : Nedvěd Vít         ŽK :  3 : 4           ČK :  0 : 0            Diváků : 302

 

Jiskra Mšeno : Masařík – Helm, Váňa, Houser, Skuhravý – Munzar, Koblížek, Štajner, Daníček, Pelta (61´Štěpánek) - Nulíček (84´Hušek)         

 

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Kouřil, Valášek, Škeřík – Benda (86´Žák), Mokejš,Trnka (90´Fikejz), Tomášek (77´Štěpán), Novák – Tlapák


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
                  Divize C - 2.kolo - sobota 18.srpna - 17,00 hod.

image

    SK Vysoké Mýto   5:1  Olympia/Kratonohy
           (2:0)       
 
 
 

Branky : 2. Mokrejš , 38. Kopřiva, 77. Václavek (vl.), 79. Benda, 82. Novák - 66. Čihák


Hl.rozhodčí : Průcha M.              ŽK :  1 : 2          Diváků : 140

   

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock,Kouřil,Valášek, Fišer M. – Mokejš (83´Sedlák), Kopřiva (80´Fikejz) Tomášek, Novák(86´Škeřík) – Tlapák (76´Benda)


FK Kratonohy : Mašek – Trnka (77´Kváš), Václavek, Čada – Ličman (83´Štěpánek), Chocholatý (63´Jirásek), Kraják L., Zbudil (46´Pago), Kabeláč J. – Bareš, Holubec (26´Čihák)

 
 
 
 
 
 
 
                  MOL Cup 1.kolo - středa 15.srpna - 17,00 hod.    image
    SK Vysoké Mýto   0:2       Jiskra Ústí n.O.
           (0:0)      
 Branky: 54´Strnad, 63´Tichý                                                  635 diváků
 
 

image   image

image   image

image   

 
 
 
 
 
 
 
image
                  Divize C - 1.kolo - sobota 11.srpna - 17,00 hod.
     FK Náchod   0:0       SK Vysoké Mýto 
          PK 6:7      
                                                                                              310 diváků
 
 
Hl.rozhodčí : Vnuk Josef         ŽK :  0 : 2           ČK :  0 : 0            
 

FK Náchod : Kobos – Růžička, Podolník, Kábrt, Král – Simon (88´Pavlíček), J. Nejman (81´ Pípek), D. Nejman, Hlava (84´ Sobotka) – Malý, Rojšl (72´ Moravec).

SK  Vysoké Mýto :  Černík – Hock, Kouřil, Valášek, Žák – Štěpán (42´Rezek), Mokejš (83´Fišer M.), Kopřiva, Tomášek (87´Fikejz), Novák (75´Benda) – Tlapák. 

 

image   image

image

 image   image

 

 

 

 
 
 
                  Předkolo MOL Cupu - neděle 5.srpna - 17,00 hod.
    SK Vysoké Mýto   3:2            FK Kolín
           (2:2)      
 Branky: 11´, 33´ Kopřiva, 80´Rezek  - 16´Biško, 30´Veselý       200 diváků

 

Hl.rozhodčí : Němec Václav           ŽK :  2 : 2           ČK :  0 : 0            

 

SK Vysoké Mýto: Černík – Hock, Dvořák (26´ Mokejš ), Valášek, Žák – Štěpán (90´Benda), Kouřil, Kopřiva (91´Fišer M.), Tomášek, Novák (67´Rezek) – Tlapák (81´Štanglica).

FK Kolín :  Kohoutek - Čapek, Němeček (K), Veselý, Šindelář (83' Klouček), Rybařík, Biško, Křelina (67' Koděra), Škoda, Vácha (86' Rosendorf), Pavlík.

 

 

 
 
 
 
 
 

 

 

  

 

Soupiska A mužstva  pro podzimní část sezóny 2018/2019 je  zde 

 

 

 

 Přípravný zápas A mužstva  28.7.2018

 SK Vysoké Mýto - FK Převýšov     2:2 (1:1)

 Branky: Novák, Štanglica

 Sestava: Čermík - Žák, Valášek, Dvořák, Hock - Štěpán, Kouřil, Tomášek, Novák - Kopřiva, Tlapák

 (Krátký, Trnka, Mokrejš, Benda, Rezek, Štanglica)  

 

imagePřípravný zápas A mužstva - 25.7.2018

SK Vysoké Mýto - FK Kostelec n.O.    2:2 (1:2)  

Branky:  Kopřiva, Novák

Sestava SK VM: Krátký - D.Fišer, Valášek, Žák, Hock - Rezek, Hájek, Kouřil, Mokrejš - Kopřiva, Štanglica

(Černík, Trnka, Dvořák, Škeřík, Tomášek, Jandera, Štěpán, Tlapák, Novák)

 

 

 

Přípravný zápas A mužstva - 22.7.2018

SK Vysoké Mýto - FK Agria Choceň    2:0 (1:0)  

Branky:  Ráliš, Novák

Sestava SK VM: Bačkovský - Pospíšil (Jagob), Žák, Škeřík, D.Fišer - Benda (Jandera), Hájek, Ráliš, Rezek (Fikejz) - Štanglica, Novák  

 
 
 
image
Přípravné utkání A mužstva - 21.7.2018
SFK Vrchovina - SK Vysoké Mýto    0:2 (0:1)
Branka: Tlapák, Kopřiva
Sestava: Černík - Kakrda, Dvořák, Trnka, Hock - Štěpán, Kouřil, Tomášek, Mokrejš (Benda) - Tlapák, Kopřiva
 
 
 

image

Přípravný zápas A mužstva - 14.7.2018

SK Vysoké Mýto - SK Český Brod    1:6 (0:4)  

Branky: Kouřil -

Sestava SK VM: Krátký - M.Fišer, Kouřil, Dvořák, Škeřík - Jandera, Hájek, Ráliš, Novák - Kopřiva, Štanglica (D.Fišer, Valášek, Kakrda, Mokrejš, Hock, Tlapák, Štěpán)

 

 
 
image

Přípravný zápas A mužstva - 11.7.2018

SK Vysoké Mýto - FC Hradec Králové (juniorka)    0:3 (0:2)  

Branky:  Darmedjan, Laňka, Kocour

Sestava SK VM: Černík (46.Krátký) - D.Fišer (46.M.Fišer), Valášek (46.Kouřil), Dvořák, Kakrda (46.Škeřík) - Štěpán (46.Kopřiva), Hájek (46.Wimmer),Tomášek, Mokrejš, Novák (46.Hock) - Tlapák (46.Štanglica)    

 
 
 
 

A mužstvo zahájilo přípravu na sezónu 2018/2019

 

V pondělí 9.července přivítala trenérská dvojice Radim Fikejz a Pavel Dvořák hráče na prvním tréninku nové sezóny.

Fanoušky vždy samozřejmě nejvíce zajímají změny v kádru. Tady jsou :

V kolence odchodů jsou tři jména. Lukáš Mach přestoupil do Českých Heřmanic, Pavel Štěpánek do Živanic a David Motl do Heřmanova Městce. Naopak do přípravy se zapojí šest nových tváří. 

Hned trojice hráčů přichází z Kratonoh. Po letech strávených v mládežnických celcích Hradce Králové a dvou sezónách v divizních Kratonohách se do mateřského klubu vrací David Novák (21 let). I další příchozí hráč již v minulosti oblékal náš dres.

Michal Kouřil (28 let) nastupoval na pozici stopera v sezóně 2016/2017. Třetím hráčem, který přichází z Kratonoh je zkušený Vojtěch Štěpán (33 let) - ten v minulosti oblékal i dresy prvoligových klubů (Olomouce, Jablonce, Hradce, Slávie či Ostravy).

Do přípravy se dále zapojili útočník Patrik Tlapák (21 let) z MFK Chrudim a Jakub Mokrejš (19 let) z FC Hradec Králové. Posledním z příchozích hráčů je Martin Ráliš (22 let). I ten se již v minulosti v našem dresu objevil a to konkrétně v sezóně 2013/2014. K jedné změně došlo i v realizačním týmu. Trenérem brankářů se stal Luděk Novotný (nahradil Petra Kučeru).

 

 

Již v prvním tréninkovém týdnu čekají na naše mužstvo dva přípravné zápasy, zveme vás !!!

 

Středa  11.7. v 17,30 hod.   SK Vysoké Mýto – FC Hradec Králové (juniorka)       

Sobota 14.7.  v 10,30 hod.   SK Vysoké Mýto – SK Český Brod

 

 

Ještě poznámka k letošnímu ročníku MOL Cupu. V případě postupu z předkola přes FK Kolín (hraje se v neděli 5.8.) by nás v 1.kole pohárové soutěže čekal na domácím trávníku zápas proti třetiligové Jiskře Ústí nad Orlicí.

 
 
 
 

Zahájení letní přípravy B mužstva mužů bude ve středu  18.7.2018 v 17 hodin.

  
 
 
 
 

 

 

Tradičně velké zmatky panovaly při skládání celků do divizní skupiny C pro sezónu 2018/2019.

Jasné bylo, že Živanice postupují do ČFL a do krajských přeborů sestupují Čechie Vykáň, Letohrad a Chrastava. Do divizní skupiny A byla přeřazena pražská Admira do skupiny B pak Zbuzany a Brandýs nad Labem.

A teď k novým mužstvům. Po roce se vrátil Náchod coby vítěz Královéhradeckého přeboru, vítězem přeboru Pardubického se stal Spartak Slatiňany a napodruhé již účast v divizi přijal. Ze druhého místa Středočeského přeboru postoupili FC Horky nad Jizerou. Na poslední chvíli do divize sestoupili „díky známé kauze Olympie Praha“ z ČFL Benátky nad Jizerou.

Z divizní skupiny A pak byli původně do "céčka" přeřazeni Spartak Soběslav a duo z Jihočeského přeboru - Jindřichův Hradec a Táborsko B. Jelikož se toto samozřejmě mnoha klubům nelíbilo, došlo následně k dalším přesunům. Trojice Jihočechů byla vrácena do "áčka" a z B skupiny byly do "céčka" přeřazeni první dva celky Libereckého přeboru TJ Velké Hamry a FK Přepeře.

Posledním celkem do party se pak stal SK Český Brod, v loňské sezóně hrající divizní skupinu B.

 

 

 

 

Příprava A mužstva

 

Trenérské duo Radim Fikejz a Pavel Dvořák přivítá své svěřence na prvním tréninku v pondělí 9.července. 

Následně budou také na našich stránkách odtajněny změny v hráčském kádru.

 

 

Přípravné zápasy mužstev mužů :

středa 11.7.     SK Vysoké Mýto – FC Hradec Králové U21   (v 17,30 hod.)

sobota 14.7.     SK Vysoké Mýto – SK Český Brod  (v 10,30 hod.)

sobota 21.7.     FC Vrchovina – SK Vysoké Mýto (v 17,00 hod.)

neděle 22.7.     SK Vysoké Mýto B – FK Choceň (v 17,00 hod.)

středa 25.7.     SK Vysoké Mýto – FC Kostelec nad Orlicí (v 17,30 hod.)

sobota 28.7.     SK Vysoké Mýto – FK Převýšov  (v 10,15 hod.)

neděle 5.8.       SK Vysoké Mýto B - FK Česká Třebová (v 10,00 hod.)

středa 8.8.        SK Vysoké Mýto B - Sokol Sruby (v 17,30 hod.) 

 

Termíny a časy přípravných zápasů se ještě mohou měnit !!!

 

MOL Cup - předkolo:

neděle 5.8.      SK Vysoké Mýto - FK Kolín (v 17,00 hod.) 

 

1.kolo divize: 

sobota 12.8.  FK Náchod - SK Vysoké Mýto (17,00 hod.)  

 

 

 

 

 

 

TOPlist