SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Vysokomýtský kanonýr

 

 

Vysokomýtský kanonýr   2017/2018

Je za námi další sezóna a my můžeme již podesáté vyhodnotit nejlepší střelce našeho oddílu.Vysokomýtským kanonýrem pro sezónu 2017/2018 se stal hráč mladších žáků U13 – Ondřej Tobiška, který v České lize žáků nastřílel 42 branek – pomyslná zlatá kopačka mu patří po právu.  Na druhém místě se umístil a stříbrnou kopačku získal Filip Řehák z U12 za 31 branek. Bronzovou kopačku si pak vystřílel starší žák Jan Pechanec za úctyhodných 40 branek ! Na čtvrtém místě žebříčku se umístil Jiří Mokrejš z U12 (23 branek), páté místo patří shodně dvěma hráčům. Denis Čada (U13) i Miroslav Martinec (U12) rozvlnili sítě soupeřů shodně 21x. Na sedmém místě skončil Lukáš Novotný (U13 – 20 branek). Na osmé příčce vysokomýtských střelců se nachází hráč A mužstva Adam Kopřiva, který zaznamenal 11 divizních branek. Tradičně se mezi nejlepší desítkou umístil i Lukáš Benda (5 branek za A mužstvo + 8 gólů za B tým mužů) – celkově 9.místo. Elitní desítku pak uzavírá Kryštof Kabrhel, který skóroval 26x za starší žáky a 1x za dorost.

 

 

     image      image     image

    

      Ondřej Tobiška (ml.žáci U13)        Filip Řehák (ml.žáci U12)        Jan Pechanec (st.žáci U15)

                        42 branek                               31 branek                               40 branek      

                      image                                      image                                   image

 

 

Vysokomýtský  kanonýr  2017/2018   ( konečné pořadí )

Pořadí

Jméno

Tým

Soutěž

Branky

Koeficient

Body

1.

Tobiška Ondřej

ml.žáci U13

Česká liga

42

2

84

2.

Řehák Filip

ml.žáci U12

Česká liga

31

2

62

3.

Pechanec Jan

st.žáci U15

KP

40

1,2

48

4.

Mokrejš Jiří

ml.žáci U12

Česká liga

23

2

46

5-6.

Čada Denis

ml.žáci U13

Česká liga

21

2

42

5-6.

Martinec Miroslav

ml.žáci U12

Česká liga

21

2

42

7.

Novotný Lukáš

ml.žáci U13

Česká liga

20

2

40

8.

Kopřiva Adam

A muži

Divize

11

3,5

38,5

9.

Benda Lukáš

A + B muži

Divize, 1.A

5 + 8

3,5   2,2

35,1

10.

Kabrhel Kryštof

U17  +  U15

KP

1 + 26

1,5    1,2

32,7

11.

Kusý Radek

ml.žáci U12

Česká liga

15

2

30

12.

Vodička Štěpán

U17 + U15

KP

2 + 22

1,5   1,2

29,4

13-15.

Fikejz Radim

A muži

Divize

8

3,5

28

13-15.

Macháček Tomáš

ml.žáci U13

Česká liga

14

2

28

13-15.

Mošner Jan

ml.žáci U12

Česká liga

14

2

28

16.

Štěpánek Pavel

A  + B muži

Divize, 1.A

6 + 3

3,5   2,2

27,6

17.

Mareš Štěpán

st.elévové

KP

41

0,6

24,6

18.

Štanglica Šimon

B muži

1.A třída

11

2,2

24,2

19.

Andrle Marek

U12 + st.el.

ČL + KP

1 + 35

2     0,6

23

20.

Štolba Jakub

ml.žáci U12

Česká liga

11

2

22

21-22.

Staněk Michal

ml.žáci U12

Česká liga

9

2

18

21-22.

Novák Radek

st.žáci U15

KP

15

1,2

18

23.

Wimmer Filip

A muži

Divize

5

3,5

17,5

24.

Švejda Ondřej

U17 + U15

KP

1 + 13

1,5   1,2

17,1

25.

Loukota Martin

ml.žáci U13

Česká liga

8

2

16

26-27.

Novák Jan

st.žáci U15

KP

13

1,2

15,6

26-27.

Křížek Tomáš

st.elévové

KP

26

0,6

15,6

28.

Mokrejš David

st.elévové

ČL + KP

2 + 19

0,6

15,4

29.

Špaček David

U15 + U13

 KP + ČL

1 + 7

1,2     2

15,2

30.

Rezek Tomáš

A muži

Divize

4

3,5

14

31.

Vácha Ondřej

U15 + U13

 KP + ČL

1  +  6

1,2     2

13,2

32-35.

Bartoš Daniel

dorost U17

KP

8

1,5

12

32-35.

Paulus Pavel

ml.žáci U13

Česká liga

6

2

12

32-35.

Hošek Dominik

ml.žáci U12

Česká liga

6

2

12

32-35.

Horáček Jan

st.elévové

KP

20

0,6

12

36.

Surma Jan

B muži

1.A třída

5

2,2

11

37.

Hájek Vojtěch

dorost U17

KP

7

1,5

10,5

38.

Sedláček Jan

st.elévové

KP

16

0,6

9,6

39.

Jandera Erik

B muži

1.A třída

4

2,2

8,8

40.

Pechanec Josef

st.žáci U15

KP

7

1,2

8,4

41-44.

Bezdíček Matěj

ml.žáci U13

Česká liga

4

2

8

41-44.

Bureš Denis

ml.žáci U13

Česká liga

4

2

8

41-44.

Kuta Pavel

ml.žáci U12

Česká liga

4

2

8

41-44.

Meduna Šimon

ml.žáci U12

Česká liga

4

2

8

45.

Hunal František

st.elévové

KP

13

0,6

7,8

46.

Krummer Tomáš

st.elévové

KP

12

0,6

7,2

47-50.

Hock Marián

A muži

Divize

2

3,5

7

47-50.

Tomášek Pavel

A muži

Divize

2

3,5

7

47-50.

Valášek Vratislav

A muži

Divize

2

3,5

7

47-50.

Dvořák Jan

A muži

Divize

2

3,5

7

51-52.

Sedlák Tomáš

B muži

1.A třída

3

2,2

6,6

51-52.

Tupec Filip

st.elévové

KP

11

0,6

6,6

53-59.

Židík Ivan

dorost U17

KP

4

1,5

6

53-59.

Škraňka Jakub

dorost U17

KP

4

1,5

6

53-59.

Padevět Radek

ml.žáci U12

Česká liga

3

2

6

53-59.

Nekl Vojtěch

dorost U17

KP

4

1,5

6

53-59.

Zeman Jan

dorost U17

KP

4

1,5

6

53-59.

Mareš Patrik

st.žáci U15

KP

5

1,2

6

53-59.

Smolák Šimon

st.elévové

KP

10

0,6

6

60.

Mach Lukáš

A + B muži

Divize, 1.A

1  +  1

3,5   2,2

5,7

61.

Kováčik Filip

st.elévové

KP

8

0,6

4,8

62.

Švejda Martin

dorost U17

KP

3

1,5

4,5

63-66.

Chadima Marek

B muži

1.A třída

2

2,2

4,4

63-66.

Dvořák Martin

B muži

1.A třída

2

2,2

4,4

63-66.

Kavka Martin

B muži

1.A třída

2

2,2

4,4

63-66.

Fišer David

B muži

1.A třída

2

2,2

4,4

67.

Dvořák Josef

st.elévové

KP

7

0,6

4,2

68-69.

Šmída Štěpán

ml.žáci U13

Česká liga

2

2

4

68-69.

Stodola Ondřej

ml.žáci U12

Česká liga

2

2

4

70-73.

Kovačík Samuel

st.žáci U15

KP

3

1,2

3,6

70-73.

Jeřábek Ondřej

st.žáci U15

KP

3

1,2

3,6

70-73.

Dušek Matěj

st.elévové

KP

6

0,6

3,6

70-73.

Šimek Petr

st.elévové

KP

6

0,6

3,6

74-75.

Fišer Martin

A muži

Divize

1

3,5

3,5

74-75.

Kakrda Vojtěch

A muži

Divize

1

3,5

3,5

76-79.

Židík Ivan

dorost U17

KP

2

1,5

3

76-79.

Švadlena Ondřej

dorost U17

KP

2

1,5

3

76-79.

Švadlena David

dorost U17

KP

2

1,5

3

76-79.

Kouřim Šimon

st.elévové

KP

5

0,6

3

80-84.

Houdek Štěpán

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

80-84.

Kuchta Jan

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

80-84.

Kubatka David

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

80-84.

Martinec Lukáš

st.elévové

KP

4

0,6

2,4

80-84.

Vodička Lukáš

st.elévové

KP

4

0,6

2,4

85-92.

Pospíšil Ondřej

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

85-92.

Dostál Adam

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

85-92.

Chadima Marek

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

85-92.

Motl David

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

85-92.

Fišer Martin

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

85-92.

Vostrčil Josef

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

85-92.

Hájek Jiří

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

85-92.

Podmajerský Miroslav

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

93-95.

Suchomel Vojtěch

ml.žáci U13

Česká liga

1

2

2

93-95.

Štanglica Petr

ml.žáci U12

Česká liga

1

2

2

93-95.

Bis Tomáš

ml.žáci U12

Česká liga

1

2

2

96-97.

Rolyuk Taras

st.elévové

KP

3

0,6

1,8

96-97.

Holub David

st.elévové

KP

3

0,6

1,8

98-100.

Rajnoch Erik

dorost U17

KP

1

1,5

1,5

98-100.

Vopršálek Tomáš

dorost U17

KP

1

1,5

1,5

98-100.

Kanta Josef

dorost U17

KP

1

1,5

1,5

101-103.

Wich Lukáš

st.žáci U15

KP

1

1,2

1,2

101-103.

Bielek Petr

st.elévové

KP

2

0,6

1,2

101-103.

Stolár Radim

st.elévové

KP

2

0,6

1,2

104-105.

Zerzán Filip

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

104-105.

Paďour Tomáš

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

  

  muži A - 3,5     muži B - 2,2      dorost - 1,5       st.žáci  - 1,2      ml.žáci  -  2,0       st.elévové - 0,6     

  Do této soutěže nejsou započítávány branky elévů (semifinále, finále poháru PKFS)

 

 

 

TOPlist