SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Vysokomýtský kanonýr

  

 

 

Vysokomýtský  kanonýr  2017/2018   ( k 16.4.2018 )

Pořadí

Jméno

Tým

Soutěž

Branky

Koeficient

Body

1.

Řehák Filip

ml.žáci U12

Česká liga

20

2

40

2.

Tobiška Ondřej

ml.žáci U13

Česká liga

19

2

38

3.

Martinec Miroslav

ml.žáci U12

Česká liga

18

2

36

4.

Kopřiva Adam

A muži

Divize

10

3,5

35

5.

Pechanec Jan

st.žáci U15

KP

26

1,2

31,2

6.

Mokrejš Jiří

ml.žáci U12

Česká liga

15

2

30

7.

Macháček Tomáš

ml.žáci U13

Česká liga

14

2

28

8.

Šeda Matyáš

ml.žáci U12

Česká liga

13

2

26

9.

Fikejz Radim

A muži

Divize

7

3,5

24,5

10.

Kabrhel Kryštof

st.žáci U15

KP

19

1,2

22,8

11.

Štanglica Šimon

B muži

1.A třída

10

2,2

22

12.

Štěpánek Pavel

A  + B muži

Divize, 1.A

4 + 3

3,5   2,2

20,6

13-14.

Čada Denis

ml.žáci U13

Česká liga

9

2

18

13-14.

Mošner Jan

ml.žáci U12

Česká liga

9

2

18

15.

Andrle Marek

U12 + st.el.

ČL + KP

1 + 24

2     0,6

16,4

16-17.

Novotný Lukáš

ml.žáci U13

Česká liga

8

2

16

16-17.

Štolba Jakub

ml.žáci U12

Česká liga

8

2

16

18.

Benda Lukáš

A + B muži

Divize, 1.A

2 + 4

3,5   2,2

15,8

19.

Novák Jan

st.žáci U15

KP

13

1,2

15,6

20.

Novák Radek

st.žáci U15

KP

12

1,2

14,4

21.

Rezek Tomáš

A muži

Divize

4

3,5

14

22.

Mareš Štěpán

st.elévové

KP

21

0,6

12,6

23-26.

Švejda Ondřej

st.žáci U15

KP

10

1,2

12

23-26.

Špaček David

ml.žáci U13

Česká liga

6

2

12

23-26.

Loukota Martin

ml.žáci U13

Česká liga

6

2

12

23-26.

Kusý Radek

ml.žáci U12

Česká liga

6

2

12

27-28.

Paulus Pavel

ml.žáci U13

Česká liga

5

2

10

27-28.

Staněk Michal

ml.žáci U12

Česká liga

5

2

10

29.

Křížek Tomáš

st.elévové

KP

16

0,6

9,6

30.

Bartoš Daniel

dorost U17

KP

6

1,5

9

31.

Surma Jan

B muži

1.A třída

4

2,2

8,8

32.

Vodička Štěpán

U17 + U15

KP

2 + 6

1,5   1,2

8,7

33-34.

Mokrejš David

st.elévové

KP

14

0,6

8,4

33-34.

Sedláček Jan

st.elévové

KP

14

0,6

8,4

35.

Bezdíček Matěj

ml.žáci U13

Česká liga

4

2

8

36.

Horáček Jan

st.elévové

KP

13

0,6

7,8

37.

Hájek Vojtěch

dorost U17

KP

5

1,5

7,5

38.

Krummer Tomáš

st.elévové

KP

12

0,6

7,2

39-41.

Hock Marián

A muži

Divize

2

3,5

7

39-41.

Tomášek Pavel

A muži

Divize

2

3,5

7

39-41.

Wimmer Filip

A muži

Divize

2

3,5

7

42-45.

Židík Ivan

dorost U17

KP

4

1,5

6

42-45.

Vácha Ondřej

ml.žáci U13

Česká liga

3

2

6

42-45.

Padevět Radek

ml.žáci U12

Česká liga

3

2

6

42-45.

Meduna Šimon

ml.žáci U12

Česká liga

3

2

6

46.

Kováčik Filip

st.elévové

KP

8

0,6

4,8

47.

Švejda Martin

dorost U17

KP

3

1,5

4,5

48.

Chadima Marek

B muži

1.A třída

2

2,2

4,4

49.

Smolák Šimon

st.elévové

KP

7

0,6

4,2

50-52.

Bureš Denis

ml.žáci U13

Česká liga

2

2

4

50-52.

Stodola Ondřej

ml.žáci U12

Česká liga

2

2

4

50-52.

Kuta Pavel

ml.žáci U12

Česká liga

2

2

4

53-54.

Tupec Filip

st.elévové

KP

6

0,6

3,6

53-54.

Dušek Matěj

st.elévové

KP

6

0,6

3,6

55-57.

Wimmer Filip

A muži

Divize

1

3,5

3,5

55-57.

Mach Lukáš

A muži

Divize

1

3,5

3,5

55-57.

Fišer Martin

A muži

Divize

1

3,5

3,5

58-62.

Židík Ivan

dorost U17

KP

2

1,5

3

58-62.

Švadlena Ondřej

dorost U17

KP

2

1,5

3

58-62.

Švadlena David

dorost U17

KP

2

1,5

3

58-62.

Zeman Jan

dorost U17

KP

2

1,5

3

58-62.

Hunal František

st.elévové

KP

5

0,6

3

63-65.

Houdek Štěpán

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

63-65.

Kuchta Jan

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

63-65.

Pechanec Josef

st.žáci U15

KP

2

1,2

2,4

66-74.

Pospíšil Ondřej

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

66-74.

Dostál Adam

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

66-74.

Chadima Marek

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

66-74.

Motl David

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

66-74.

Fišer David

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

66-74.

Fišer Martin

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

66-74.

Jandera Erik

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

66-74.

Vostrčil Josef

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

66-74.

Kavka Martn

B muži

1.A třída

1

2,2

2,2

75-77.

Suchomel Vojtěch

ml.žáci U13

Česká liga

1

2

2

75-77.

Štanglica Petr

ml.žáci U12

Česká liga

1

2

2

75-77.

Hošek Dominik

ml.žáci U12

Česká liga

1

2

2

78-80.

Šimek Petr

st.elévové

KP

3

0,6

1,8

78-80.

Martinec Lukáš

st.elévové

KP

3

0,6

1,8

78-80.

Rolyuk Taras

st.elévové

KP

3

0,6

1,8

81-84.

Rajnoch Erik

dorost U17

KP

1

1,5

1,5

81-84.

Nekl Vojtěch

dorost U17

KP

1

1,5

1,5

81-84.

Vopršálek Tomáš

dorost U17

KP

1

1,5

1,5

81-84.

Kanta Josef

dorost U17

KP

1

1,5

1,5

85-90.

Mareš Patrik

st.žáci U15

KP

1

1,2

1,2

85-90.

Jeřábek Ondřej

st.žáci U15

KP

1

1,2

1,2

85-90.

Bielek Petr

st.elévové

KP

2

0,6

1,2

85-90.

Kouřim Šimon

st.elévové

KP

2

0,6

1,2

85-90.

Dvořák Josef

st.elévové

KP

2

0,6

1,2

85-90.

Vodička Lukáš

st.elévové

KP

2

0,6

1,2

91-93.

Zerzán Filip

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

91-93.

Stolár Radim

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

91-93.

Paďour Tomáš

st.elévové

KP

1

0,6

0,6

 

   muži A - 3,5     muži B - 2,2      dorost - 1,5       st.žáci  - 1,2      ml.žáci  -  2,0       st.elévové - 0,6     

  Do této soutěže nejsou započítávány branky elévů (semifinále, finále poháru PKFS)

 

 

 

TOPlist