SK VYSOKÉ MÝTO  - fotbalový oddíl

Mladší dorost U-17

 


Složení realizačního týmu jaro 2018 :

Milan Stloukal    tel.  723189953
Daniel  Jílek       tel.  602467950
Jiří  Bednář        tel.  732147117
Josef Kanta        tel.  739586139 

Tréninky:

Úterý            16:30 – 18:00

Středa          16:30 – 18:00

Pátek            16:30 – 18:00

 

 

 

image

Jaro 5.kolo - 15.4.2018

SK Pardubičky - SK Vysoké Mýto    0:4  (0:3)

Branky:  Vodička 2, Zeman,Hájek  
Sestava SK VM: Bačkovský - Švadlena D.,Vopršálek,Židik,Kanta - Hájek,Škraňka,Wimmer,Švejda O. - Vodička, Zeman (Nekl,Jeřábek)
 
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Pardubic,kde jsme s domácími sehráli pěkné utkání,které jsme rozhodli naši pohlednou hrou a pěknými akcemi v prvním poločase. Kluci k utkání přistoupili,jak měli a jednoznačně pohybem a kvalitou na míči domácí jasně přehráli. Klukům děkujeme za předvedenou hru a soustředíme se na další mistrovské utkání,kde nás na domácím hřisti čeká Vrchlabí.                          

                                                                                                                                                                   Trenér MS

Foto : https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/D_2001-02_Pardubicky-VM_2018-04-15

 
 
 
 
 
image
Jaro - 4.kolo - 8.4.2018
SK Vysoké Mýto - FC Nový Hradec    3:2 (2:0)

Branky: D.Švadlena,Zeman,Hájek

Sestava SK VM: Bačkovský - Kanta,Novák R.,Židik,Vopršálek - Hájek,Škraňka,Wimmer,Nekl - Zeman,Švadlena D.

Střídali: Jeřábek,Švejda O.

                                                                   

V prvním mistrovském utkání na domácím hřišti jsme přivítali Nový HK se,kterým jsme odehráli více než vyrovnané utkání se šťastným výsledkem pro nás. Je vidět,když kluci plní pokyny,které si řekneme v kabině,tak hned na hře je to vidět. Dovolíme si tvrdit,že v prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě vstřelili dvě pěkné branky. Do druhého poločasu soupeř přidal na agresivitě a napadání a to nám dělalo 10 minut problémy. Poté se hra vyrovnala,ale soupeř nám vstřelil kontaktní gol po náši chybě ve středu hřište. Poté jsme vstřelili po pěkné akci Vojty Hájka a Honzy Zemana důležitý třetí gol,který znamenal naše vítězství. Hosté snížili z trestného kopu na 3:2. Klukům děkujeme za přístup a nasazení k zápasu.

 

                                                                                                                                                            Milan Stloukal 

Foto: http://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/D_2001-02_VM-NovyHK_2018-04-08

 

 

 

 
image
Jaro - 2..kolo - 31.3.2018

Hořiněves/Dohalice - SK Vysoké Mýto  1:7  (1:3)

Branky:  Bartoš 4, Hájek, M.Švejda, Kanta
Sestava SK VM: Bačkovský - Novák R.,Židik,Zeman,Kanta - Bartoš,Škraňka,Wimmer,Hájek - Švejda M.,Švejda O. (Wich)   
 

K druhému mistrovskému utkání jsme zajížděli do Hoříněvse ve 12 lidech z toho 3 starší žáci. Sehráli jsme vcelku pohledný zápas,kde kluci kombinační hrou domácí jasně přehráli a vstřelili i pěkné branky. Pochválit musíme všechny kluky za předvedený výkon a zvláště Dan Bartoš a Jakub Škraňka,který k nám přišel z Chocně a svou bojovností a přístupem k zápasu bude určitě výbornou posilou.

 

Foto :  https://renatasvejdova.rajce.idnes.cz/D_2001-02_Horineves-VM_2018-03-31

 

 

image
Jaro - 1.kolo - 17.3.2018

SK Jičín –  SK Vysoké Mýto  4:0  (1:0)

Sestava: Bačkovský - Švadlena O.,Bartoš,Vopršálek,Kanta - Jeřábek,Židik,Hájek,Nekl - Zeman,Švadlena D.

 

 

 

K prvnímu jarnímu utkání jsme zajížděli do Jičína,kde nás čekal silný domácí celek,který po podzimní části skončil na druhém místě tabulky. I když jsme zajížděli k soupeři pouze v 11 hráčích z toho jeden ze starších žáků (Ondra Jeřábek),kterému musíme poděkovat za přístup k zápasu a hlavně,že byl ochoten s náma na zápas odjet,tak utkání se nám hodnotí velice špatně. V prvním poločase jsme si vytvořili dvě vyložené šance,které jsme trestuhodně zahodili a následně z protiútoku jsme obdrželi branku po naší chybě v obraně.

Do druhého poločasu jsme nastoupili,jak mistři světa a za 10 minut jsme prohrávali 4:0,protože naše obrana byla asi ještě v kabině ! To co jsme předvedli v druhém poločase byla tragédie a někteří hráči by si měli uvědomit,že fotbal je o běhání a o pohybu a né abychom stáli a koukali,jak soupeř běhá,kombinuje a vstřílí branky. Toto byla naše vyzitka,jak přistupují někteří hráči k tréninku a k samotné hře v utkání. Doufám,že si z toho vezmete ponaučení do dalších zápasů a k tréninkům budete přistupovat,tak jak máte.

 

 

 

 

 

----------------------- 

 

 

 

image

8.kolo - 1.10.2017

SK Vysoké Mýto - SK Pardubičky   3:1  (1:1)

Branky:  Bartoš, D.Švadlena, Hájek (PK)
Sestava SK VM: Bačkovský – Zeman, Bartoš, Židík, Kanta – Nekl, Rajnoch, Hájek, Vopršálek – Švejda,     Ondřej Švadlena    střídali : David Švadlena, Wimmer a Sůva

 

Další mistrovské utkání jsme sehráli na domácí hřišti za krásného slunečného počasí v první říjnovou neděli. A na lavičce jsme trpěli, jestli nám kluci neděli ještě vylepší nebo pokazí. Naštěstí za „A“ bylo správně. Hlavně na pravé straně se nám dařilo dostávat před branku Pardubiček, kde soupeři zatápěla dvojice Nekl – Ondřej Švadlena. Jedinou vadou na kráse tomu byla nedůrazná koncovka. To trvalo zhruba do 20. minuty. Potom naše hra ztratila systém, ale paradoxně se nám podařilo jít do vedení střelou Bartoše z dvaceti metrů. Pak se nám až do konce poločasu příliš nedařilo, ale hosté „tolerantně“ potrestali až naší čtvrtou fatální chybu v obraně…..  Poločasovém skóre tedy znělo 1 : 1. Druhý poločas jsme začali špatně jako jsme skončili ten první. Pomohli nám až střídání a posunutí Davida Švadleny na hrot. Za což se nám Lafi odměnil během pěti minut, když si našel v šestnáctce centr z pravé strany a hlavou posunul ukazatel skóre na naší stranu. Poté ještě pěknou přihrávkou vyslal do vápna Nekla, kterého hostující obrana poslala k zemi a Hájek pojistil z penalty naše vedení. Tímto gólem z nás spadla veškerá tíha zodpovědnosti a až do konce zápasu jsme hráli slušný kombinační fotbal ladící s krásným babím létem.

 

 

                                                                                                                                                     Jan Mráz - trenér

  

image

7.kolo - 23.9.2017

FC Nový Hradec – SK Vysoké Mýto  2:1  (2:1)

Branky:  O.Švadlena
Sestava SK VM: Bačkovský – Švadlena Ondřej, Rajnoch, Zeman, Kanta – Švadlena Ondřej, Židík, Hájek, Vopršálek – Švejda, Nekl   Střídali : Sůva a Bartoš 

 

Další mistrovské utkání jsme sehráli na hřišti FC Nový Hradec Králové. A už výsledek předzápasu,  v kterém starší žáci poprve v sezóně prohráli, nevěstil nic dobrého. Domácí nebyli kdovíjak fotbaloví, ale celý první poločas nás přehrávali v osobních soubojích a to na nás stačilo. Na naší straně byl i domácí gólman, který nám věnoval dárek v podobě luxusní brambory a dovolil nám vyrovnat. Ani to nás ale nepolilo živou vodou. Po další chybě v naší obraně domácí opět strhli vedení na svoji stranu. Naše šance na bodový zisk držel pouze Bačkovský v brance. Po poločasovém mytí hlav si přece jenom někteří hráči vzpomněli co je to statečnost v osobních soubojích, ale na obrat to bylo málo a body zůstali po zásluze na Novém Hradci Králové.

                              

                                                                                                                                                           Jan Mráz - trenér 

 
 
image
5.kolo - 20.9.2017

Lázně Bělohrad /Hořice – SK Vysoké Mýto   0:2  (0:2)

Branky:  Židík 2
Sestava SK VM: Bačkovský – Sůva, Švadlena David, Zeman, Kanta – Švadlena Ondřej, Židík, Hájek, Vopršálek – Švejda, Nekl

 

Na dohrávaný zápas s Lázněmi Bělohrad jsme odjeli s 11 borci a poté co jsme dorazili na místo, tak jsme zjistili, že domácím jsou na tom stejně. Do zápasu jsme vstoupili soustředěněji než domácí, čehož využil pohotový Židík a už v  8. minutě potrestal domácí za špatný odkop a přehodil ze 30 ti metrů domácího brankáře. V 15. minutě zakončil tentýž hráč povedenou kombinační akci z levé strany a uzavřel tak brankový účet zápasu. Domácí se postupně dostali z tohoto šoku, ale i když byli od poloviny prvního poločasu kombinačně lepší, na naši obranu, tentokrát netradičně dirigovanou Davidem Švadlenou, nevyzráli.

 

                                                                                                                                                           Jan Mráz - trenér

 

 
 
 
 
 
image
6.kolo - 17.9.2017

SK Vysoké Mýto – Hořiněves / Dohalice   5:0  (4:0)

Branky:  Židík 2, Hájek, Švejda a Nekl
Sestava SK VM: Bačkovský – Švadlena Ondřej, Rajnoch, Zeman, Kanta – Švadlena David, Židík, Hájek, Sůva – Nekl, Švejda  (Jeřábek, Houdek)

 

K dalšímu zápasu krajské soutěže mladšího dorostu jsme nastoupili na domácí půdě proti spojenému týmu Hořiněves / Dohalice. V prvním poločase jsme poprve od začátku soutěže hráli slušný kombinační fotbal a vstřelili jsme v něm 4 branky, ale mohlo jich daleko více. V druhém poločase jsem podlehli uspokojení ze stavu svítícího na časomíře, v naší hře přibylo zbytečných držení míče a kudrlinek a tak jsme přidali pouze jednu branku. Celkově však lze výkon hodnotit jako příslib do dalších zápasů.

 

                                                                                                                                                      Jan Mráz - trenér

 

 

 

 

 

TOPlist