Němec Šimon (tel. 778497099), Pechanec Josef, Melichar Jiří

20.kolo - Česká divize C - U15 - 28.3.
image
    SK Sparta Kolín   0:0        SK Vysoké Mýto

V utkání jsme předvedli naši hru. Vyložené šance v první půli jsme bohužel zazdili a bohužel odjeli s bezbrankovou remízou. Kluci celý zápas makali a nechali v utkání naprosto všechno. Bohužel nám dnes branka nebyla přána a soupeř si už ve druhém poločase pohlídal naše průnikové přihrávky, které jsme se snažili celý zápas předvádět. Tento zápas jsme měli jednoznačně zvládnout a pro nás je to opět ztráta cenných bodů.

image                          19.kolo - Česká divize C - U15 - 23.3.
image
    SK Vysoké Mýto   1:1           FK Náchod
           (1:0)

Do dnešního zápasu jsme šli s velkým odhodláním a nasazením. Celý zápas byl velmi vyrovnaný. Po našem gólu z první půle jsme do té druhé nevstoupili dobře a soupeř se dostal do tlaku, který vyústil v gól ke konci zápasu. Dnes jsme bohužel ztratili 2 body.

18.kolo - Česká divize C - U15 - 16.3.
image
        FK Orlicko   7:1       SK Vysoké Mýto
           (4:1)

Stejně jako v prvním utkání jsme se soupeřem hráli vyrovnaný zápas, ve kterém jsme šli po nádherné trefě Kopy do vedení. Bohužel jsme přestali po tomto momentu hrát a soupeř zcela převzal otěže utkání. Snaha se naším borcům upřít nedá, ale opět jsme přestali hrát po inkasované brance.

image                          17.kolo - Česká divize C - U15 - 10.3.
    SK Vysoké Mýto  0:13           FC Háje JM
           (0:5)

Od samého začátku utkání jsme se soupeřem drželi vyrovnanou hru. Bohužel po prvním gólu jsme přestali hrát a soupeř nám v podstatě nepůjčil balón. Kluci musí hrát celý zápas a ne jenom do prvního gólu.

--------------------

image                         15.kolo - Česká divize C - U15 - 11.11.
image
      MFK Chrudim   6:0       SK Vysoké Mýto
           (3:0)

Sestava: Vondrák – Hunal, Hájek, Fajfr , Kopa –  Melichar, Bukač, Válek   – Matula (41. Hoang), Roubínek, Exnar

Hodnocení trenéra:

Do Chrudimi jsme jeli s jasným cílem a tím bylo držet si systém v obranném počínání a hrát jednoduše do útoku. Bohužel pár dní před zápasem se nám rozšířila marodka, poslední týdny byla účast na trénincích slabší a tak se to podepsalo na splnění úkol

image                         14.kolo - Česká divize C - U15 - 5.11.
image
    SK Vysoké Mýto   0:6            TJ Svitavy
           (0:1)

Sestava: Vondrák – Hunal, Hájek, Fajfr , Holub –  Melichar, Roubínek (57. Exnar), Šulc   – Bukač, Valášek (41. Matula), Kopa (75. Ryčl)

První poločas si troufám říci, že Mýto bylo herně lepším týmem, gól jsme inkasovali po velmi hloupé chybě v rozehrávce, kdy byl míč naservírován soupeři rovnou před bránu. Druhý poločas jsme po druhém inkasovaném gólu a pár promarněných šancí sklouzli do neřízeného chaosu a bylo vymalováno.

image                         13.kolo - Česká divize C - U15 - 25.10.
image
    SK Vysoké Mýto   0:4             FK Čáslav
           (0:3)

Sestava: Vondrák – Hunal, Hájek, Fajfr, Roubínek (56. Exnar) –  Stejskal, Melichar, Šulc   – Bukač (75. Ryčl), Valášek (41. Matula), Kopa

S Čáslaví jsme měli sbírat body, ale bohužel opět se nepovedlo. Extrémní přehlídka nepřesností celého týmu a pár promarněných tutovek v zakončení. Avšak posledních pár kol se nám daří konečně držet se našeho herního stylu a neukvapovat se v rozhodnutích. Chaos začínáme nahrazovat systémem.

12.kolo - Česká divize C - U15 - 21.10.
image
    FK Admira Praha   9:0     SK Vysoké Mýto
            (4:0)

Sestava: Vondrák – Hunal, Hájek, Fajfr , Holub (41. Ryčl) –  Stejskal, Roubínek (55. Válek), Šulc   – Bukač, Valášek, Kopa (62. Matula)

Na Admiře se nám povedlo hrát úhledný fotbal s vysokým držením míče. O to víc se na tento výsledek kouká těžko. Bohužel, fotbal je o gólech a ne o úhlednosti, avšak my chceme obojí. Bohužel Admira má velmi efektivní styl hry zaměřený na góly, což nám se vůbec nedaří. Spousta promarněných šancí nahrávala pro soupeře.

image                         11.kolo - Česká divize C - U15 - 15.10.
    SK Vysoké Mýto  1:10      FC Tempo Praha
           (0:5)

Sestava: Vondrák – Hunal, Hájek, Fajfr (60. Valášek), Holub –  Stejskal, Roubínek (77. Ryčl), Šulc   – Bukač, Melichar, Kopa (69. Exnar)

Branky: 68. Stejskal

Tempo je krásně fotbalový tým, který nás dokázal velmi pozoruhodně rozložit. Bohužel trpíme na první dotyky a neskutečný počet nepřesností, které se nám v tréninku tolik neobjevují, z naší pozice v tabulce bych nečekal, že nás stres dokáže každý zápas tak náramně ovlivnit. Další strašlivý výsledek ale jdeme dál…

10.kolo - Česká divize C - U15 - 7.10.
image
  FK Slavoj Vyšehrad   1:2      SK Vysoké Mýto
           (0:0)

Sestava: Vondrák – Hunal, Hájek, Fajfr, Holub –  Stejskal, Roubínek (76. Ryčl), Šulc   – Bukač (66. Sys), Melichar (41. Valášek, 71. Exnar), Kopa

Branky: 60. Kopa, 78. Šulc

Udřeli jsme výhru, pozitivní zpráva, i když obraz hry byl rozmazaný. Klukům gratuluji, konečně zaslouženě vydřený plný počet bodů.

image                         9.kolo - Česká divize C - U15 - 30.9.
    SK Vysoké Mýto   0:5           SC Xaverov
           (0:3)

Sestava: Bukačová – Hunal, Hájek, Fajfr, Holub –  Stejskal, Roubínek, Šulc   – Bukač, Melichar (53. Ryčl), Valášek (61. Válek)

Trénink obranné fáze proti Xaverovu ušel. Sám soupeř byl zklamán, že nedal Mejtu desítku, ale každou chybu dokázal potrestat. Ač výsledek vypadá opět strašlivě, kdybychom hráli s takovou disciplínou i jiné zápasy, nemuseli bychom být v tabulce tam, kde jsme.

image                          3.kolo - Česká divize C - U15 - 28.9.
    SK Vysoké Mýto   0:4            FK Orlicko
           (0:1)

Sestava: Vondrák – Hunal, Hájek, Fajfr, Holub –  Stejskal, Roubínek (66. Valášek), Šulc   – Bukač, Melichar, Ryčl (41. Válek)

Po ucházející předvedené hře na Hradecké Slávii jsme uvítali doma soupeře z Ústí nad Orlicí. To že nás trápí útočná kombinace a hra na soupeřově polovině je nám známo, ale i tak jsme dokázali proti soupeři hrát vyrovnaný fotbal. Bohužel jsme si nechali dát zbytečný gól hned v 5. minutě. V druhé půli zatáhl náš brankář za ruční brzdu (ČK) a od 51. minuty jsme hráli v deseti a s hráčem v bráně. Od 68. minuty už jsme nezvládali odporovat a inkasovali jsme další branky…

8.kolo - Česká divize C - U15 - 24.9.
image
       FC Slavia HK   2:0        SK Vysoké Mýto
           (1:0)

Sestava: Vondrák – Hunal, Hájek, Fajfr, Holub –  Stejskal, Roubínek, Šulc   – Bukač, Melichar, Ryčl (55. Válek)

Páté kolo nás zavedlo opět do Hradce, kam jsme přijeli konečně s Romanem Šulcem, který se vrátil do plné zátěže. Z hlediska inkasovaných branek jsme se zlepšili a dokonce si myslím, že jsme nepředvedli tak tristní výkon. K fotbalu dle mé představy, měla naše hra daleko, ale šance jsme si tvořili. První poločas jsme určitě nebyli nijak horším týmem, ale přesnost v zakončení nám chyběla. Bohužel druhý poločas už byl více v režii Hradce.

image                          7.kolo - Česká divize C - U15 - 17.9.
image
    SK Vysoké Mýto   1:8        MFK Trutnov
           (1:5)

Sestava: Famfulíková – Hunal, Hájek, Fajfr, Holub –  Roubínek (61. Ryčl), Melichar, Stejskal,   – Bukač, Valášek (46. Záleský), Brand (55. Válek)

Branky:  38. Brand

Velmi nás trápí marodka a díky našemu úzkému kádru je absence 5-ti hráčů, kteří stabilně hrají v základní sestavě znát. Každopádně vymlouvat se na tento fakt nemůžeme, z naší strany byl zápas tragédie.

2.kolo - Česká divize C - U15 - 13.9.
image
         FC Háje JM   5:0        SK Vysoké Mýto
           (1:0)

Sestava: Famfulíková – Hunal, Hájek, Fajfr, Roubínek –  Holub, Melichar (62. Ryčl), Stejskal,   – Matula (41. Filip), Bukač, Brand (63. Záleský)

V týdnu jsme zavítali do Prahy, kde nás čekal soupeř FC Háje Jižní Město. Kvůli velké marodce jsme si museli dopomoci brankářkou Marťou z U13, která nám mimochodem zachytala velmi dobře. Každopádně náš výkon do útoku byl bezzubý. Zápas hráči v 60. minutě pustili a výsledek 0:1 si nechali upravit na vysokou prohru 0:5. Takový přístup není správný a je škoda zahodit takový zápas nedisciplinovaností.

image                          6.kolo - Česká divize C - U15 - 9.9.
image
    TJ Sokol Třebeš   9:3        SK Vysoké Mýto
           (4:0)

Sestava: Bukačová – Hunal, Hájek, Sys, Holub –  Roubínek, Melichar, Stejskal – Bukač, Fajfr, Brand (52. Záleský)

Branky:  46. Fajfr, 67. Bukač, 72. Stejskal

Dlouho jsem přemýšlel jak zhodnotit tento výkon. Jednoduše, Třebeš byla lepším týmem. My jsme nepředvedli nic z toho, co trénujeme. Hráli jsme přesně tak, jak nechceme, přesně takový tým jakým jsme byli my, bych si přál potkat jako soupeře. Tým co nehraje jako tým, nechce se mu ani hrát, nechce se mu vyhrát… Pro body si asi jeli pouze trenéři a 3 až 4 hráči, pokud vůbec. Teď už jen otázka co trenér dělá špatně, snad to zjistím brzy. Pro mne velké zklamání.

image                          5.kolo - Česká divize C - U15 - 3.9.
    SK Vysoké Mýto   3:3        SK Sparta Kolín
           (2:0)

Sestava: Bukačová – Hunal, Hájek, Sys, Roubínek –  Holub, Šulc (63. Melichar), Stejskal  – Bukač, Fajfr, Exnar (57. Brand)

Branky:  32. Fajfr (P), 37. Exnar, 56. Stejskal

Na druhý zápas sezóny jsme opět zůstali doma a hostili SK Sparta Kolín. S tímto soupeřem vždy rozhoduje bojovnost a psychika a troufám si říct, že jsme dokázali být první půli lepším týmem. Bohužel do druhé půle jít ve vedení 2:0 je náročnou disciplínou i pro dospělé hráče a naši svěřenci už nepředvedli takovou jistotu, začali cítit výhru moc brzy, a to se nám vymstilo. Kolín nás dotahoval, a ač jsme poprvé zareagovali na kontaktní gól a odpoutali se na výsledek 3:1, poté už se nám korigovat utkání nepodařilo. Třešničkou byla oprávněná penalta v 80. minutě, kterou si soupeř vydřel remízu. Bohužel pro nás zklamání a ztráta cenných bodů, a ještě takto zbytečně a nezodpovědně. Doufám, že další zápas už si body nenecháme utéct.

image                          1.kolo - Česká divize C - U15 - 30.8.
    SK Vysoké Mýto   1:3           ČAFC Praha
           (0:1)

Sestava: Vondrák (37. Bukačová) – Hunal, Hájek, Sys, Holub –  Roubínek (67. Melichar), Fajfr, Stejskal  – Bukač, Šulc (56. Brand), Exnar (70. Ryčl)

Branky: 76. Bukač

První mistrovské utkání a hned s novým soupeřem, kterého jsme v divizi potkali poprvé. Je úplně jedno s kým hrajeme, pokud nebudeme hladový po výhře, nebude si každý jeden hráč chtít vzít zodpovědnost na své triko a neodevzdáme na hřišti srdce, tak k nám sama výhra nepřijde.

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...