20.kolo - Česká divize C - U14 - 28.3.
image
    SK Sparta Kolín   2:0        SK Vysoké Mýto
           (1:0)

Před Velikonoci jsme jeli k předehrávce kola do Kolína. První poločas nám šlo snad vše, až na naši finální fázi. Bohužel jsme nedokázali jako v minulých zápasech vstřelit gól a soupeř po naší chybě zaslouženě vedl. Druhý poločas jsme už nedokázali vzdorovat a vyrovnat. Kluci si ovšem předvedenou hru mohou převzít do příštího důležitého utkání.

image                          19.kolo - Česká divize C - U14 - 23.3.
image
    SK Vysoké Mýto   0:4           FK Náchod
           (0:2)

Ke druhému domácímu utkání v jarní části jsme přivítali hráče z náchodského týmu. Vyrovnané utkání, výsledek vypadá jednoznačně, ale naše koncovka dnes byla velice špatná. Bohužel jsme selhali ve vyložených šancích a soupeř nás po našich hrubých chybách potrestal.

18.kolo - Česká divize C - U14 - 16.3.
image
        FK Orlicko   3:2       SK Vysoké Mýto
           (2:1)

Na druhé MU jsme vyrazili do nedalekého Ústí. Naše marodka se po Hájích naplnila a museli jsme sáhnout po pomoci od hráčů U13 tak i ke stálým oporám našeho staršího týmu U15. Hra byla velice vyrovnaná. Kluci podali výkon na hraně svých možností a ke konci utkání jsme sahali minimálně po 1 bodu. Všem klukům děkujeme za předvedený výkon.

image                          17.kolo - Česká divize C - U14 - 10.3.
    SK Vysoké Mýto  0:11           FC Háje JM
           (0:6)

K prvnímu utkání jarní části jsme změřili síly s pražským celkem FC Háje JM. Hosté od samého začátku diktovali tempo hry a prakticky celé utkání se jim dařilo přerušit naše nadějné akce a utkání po úvodních gólech již zcela kontrolovali.

---------------------

image                         14.kolo - Česká divize C - U14 - 5.11.
image
      MFK Chrudim   2:7           TJ Svitavy
           (0:7)

Sestava: Bukačová – Paďour, Záleský, Šimek, Paďour –  Filip, Matula (71. Hynek), Smrček (41. Kopa), Válek – Hoang (71. Najman), Valášek (71. Valenta)

Branky: 51. Kopa, 74. Najman

Hodnocení trenéra:

První poločas tragédie, žádné nasazení, bojovnost, celý tým ještě spal. Druhý poločas velmi dobrý výkon, ale bohužel na vyrovnání 7mi gólového manka to nebylo.

image                         13.kolo - Česká divize C - U14 - 25.10.
image
    SK Vysoké Mýto   2:6             FK Čáslav
            (1:3)

Sestava: Bukačová – Paďour, Záleský, Šimek (41. Filip), Paďour (50. Kopecký) –  Hoang, Matula (41. Filip), Smrček, Válek (41. Válek)  – Huryta, Bezdíček (54. Horák)

Branky: 8. Smrček, 41. Košnar

Chtěl bych všem klukům poděkovat za nasazení a bojovnost, kterou do zápasu dali. Se soupeřem, který nám dal góly z nákopů za obranu na velice rychlého útočníka, jsme drželi krok i míč na zemi a hráli kombinační fotbal. Bohužel nás trápila lepší koncovka a také lepší poziční bránění. Nicméně jsem v tomto zápase už viděl věci, které do kluků celý podzim chceme dostat, a věřím, že to bude jenom lepší.

12.kolo - Česká divize C - U14 - 21.10.
image
    FK Admira Praha  10:0     SK Vysoké Mýto
            (4:0)

Sestava: Bukačová – Paďour, Záleský, Horák, Paďour –  Šimek, Matula (56. Laba), Smrček, Válek (56. Kopa)  – Valenta (32. Dvořák, 56. Stejskal), Suchý (32. Valášek)

image                         11.kolo - Česká divize C - U14 - 15.10.
    SK Vysoké Mýto  1:12      FC Tempo Praha
           (1:8)

Sestava: Kopa – Paďour, Záleský, Horák, Paďour –  Valenta (63. Najman), Matula (72. Svoboda), Smrček, Válek  – Krejsa (41. Šimek), Valášek

Branky: 12. Valenta

Do tohoto zápasu jsme šli s okleštěnou sestavou a podle toho to i vypadalo. Soupeř na nás dotíral celý zápas a utkání si pohlídal.

10.kolo - Česká divize C - U14 - 7.10.
image
  FK Slavoj Vyšehrad  10:0      SK Vysoké Mýto
           (40)

Sestava: Bukačová – Paďour, Záleský, Horák, Paďour –  Hynek, Svoboda (48. Kopa), Smrček, Válek  – Štanglica (41. Krejsa), Valášek (57. Šulc)

Po sérii proher jsme po našem mužstvu vyžadovali větší soudržnost a kombinaci, která se nám dařila jen pramálo a nebereme ani jeden bod.

image                         9.kolo - Česká divize C - U14 - 30.9.
    SK Vysoké Mýto  0:17           SC Xaverov
           (0:8)

Sestava: Famfulíková – Paďour, Záleský, Horák, Filip (52. Paďour) –  Hynek (41. Dvořák), Matula, Smrček, Válek  – Laba, Valášek (66. Suchý)

Na další utkání jsme se chtěli poučit z našich chyb a podat lepší výkon než před týdnem. Z části se nám to dařilo, ale s průběhem být spokojený nemůžeme.

image                          3.kolo - Česká divize C - U14 - 28.9.
    SK Vysoké Mýto   1:5            FK Orlicko
           (0:3)

Sestava: Beneš – Paďour, Záleský, Horák, Paďour –  Novák (41. Hynek), Matula, Smrček, Válek  – Valášek, Valla

Branky: 45. Valášek

Celý zápas jsme byli horším týmem a zaslouženě prohráli. Naše hra postrádala větší aktivitu a nezasloužili jsme si vyhrát.

8.kolo - Česká divize C - U14 - 24.9.
image
       FC Slavia HK   7:0        SK Vysoké Mýto
           (2:0)

Sestava: Famfulíková – Paďour, Stejskal (41. Šulc), Horák, Paďour –  Novák, Matula, Záleský, Válek  – Valášek, Krejsa

Tuto neděli jsme zavítali k soutěžnímu utkání na stadion Hradecké Slavie ještě s větší marodkou než minulý týden. Chtěli jsme navázat na důrazný výkon jako proti Třebši, nebo úvod zápasu s Trutnovem, ale bohužel se tak nestalo, někteří hráči hráli na jiném místě než obvykle, která jim nevyhovují a v základní 11 nám museli pomoci hráči U13, kteří občas nevěděli, kde se pohybovat a jak hrát. První poločas jsme dokázali vzdorovat a prohrávali jsme pouze 0:2 díky naší golmance a snaze stoperské dvojce. Druhý poločas byl už v režii domácího týmu, který nás zatlačil na naší polovinu hřiště a tím pádem se navýšil nepříjemný konečný výsledek na 0:7. Musíme dále pracovat na trénincích a doufat, že se nám budou pomalu vracet hráči z marodky, které potřebujeme k lepší souhře.

image                          7.kolo - Česká divize C - U14 - 17.9.
image
    SK Vysoké Mýto   2:6        MFK Trutnov
           (2:0)

Sestava: Beneš – Paďour, Matula, Horák, Paďour –  Laba, Matula, Filip, Válek  – Valášek, Záleský

Branky:  17. a 20. Válek

Ve čtvrtém utkání této sezóny jsme přivítali tým z Trutnova. Naši hráči dostali před zápasem pokyny nebát se hrát a napadat soupeře, tyto pokyny hráči plnili v úvodu zápasu skvěle, hostující tým si nevěděl s naším napadáním řady a my z toho těžili. Díky našemu napadání jsme si vytvořili přímý kop za vápnem, který byl perfektně zakončený střelou do pravé šibenice hostujícího gólmana. Během pár minut, jsme vedli už 2:0 po proměnění penalty. Hosté začli zdorovat až od 35. minuty a podařilo se jim snížit těsně před koncem poločasu. Tato branka naše hráče zaskočila na tolik, že v druhém poločase nevěděli jak hrát a soupeř začal trestat naší nedůslednost a chyby v obraně. Musíme poděkovat hráčům U13, kteří dnes hráli s námi, neboť bez nich bychom těžko složili tým pro velkou marodku.

2.kolo - Česká divize C - U14 - 13.9.
image
         FC Háje JM   5:2        SK Vysoké Mýto
           (3:1)

Sestava: Famfulíková – Paďour, Filip, Horák, Paďour –  Hoang, Matula (61. Matula), Smrček, Válek  – Valášek (61. Najman), Záleský

Branky:  31. Válek, 71. Záleský

Ve středu 13.9. jsme odehráli utkání s týmem FC HÁJE. Chtěli jsme navázat na předvedenou hru z minulé utkání, ale bohužel se tak nestalo. Náš výkon postrádal na rozehrávce, důrazu a lepšímu bránění. Kluci musí začít hrát celý zápas a ne jenom určité intervaly.

image                          6.kolo - Česká divize C - U14 - 9.9.
image
    TJ Sokol Třebeš   6:2        SK Vysoké Mýto
           (3:1)

Sestava: Bukačová – Paďour, Šulc, Horák, Paďour –  Hoang, Matula, Smrček Válek  – Valášek, Záleský

Branky:  13. a 75. Válek

V sobotu jsme zavítali na půdu Třebše, kde jsme chtěli konečně urvat 3 body. Začátek utkání nám vyšel velmi dobře, soupeře jsme přehrávali a chodili do nadějných útočných akcí. Soupeři se i přes naši dobrou hru podařilo šťastně srovnat a po penaltě zápas otočit. Do druhé půle jsme šli s vidinou dobře předvedené hry a otočením zápasu. Bohužel se nám nedařilo v předfinální fázi. Nicméně chci klukům poděkovat za bojovnost a nasazení, které mělo konečně parametry, jaké si představujeme.

image                          5.kolo - Česká divize C - U14 - 3.9.
    SK Vysoké Mýto   0:9        SK Sparta Kolín
           (0:2)

V neděli jsme na domácím hřišti přivítali tým z Kolína. Prvních 20 minut jsme se soupeřem drželi krok, ale pak se naše hra zcela rozpadla a soupeř vedl o 2 góly. Ve druhém poločase jsme na soupeře nestačili. Bohužel jsme neměli nikoho na střídání a i přes pár zranění jsme utkání dohráli s tragickým výsledkem 0:9.

image                          1.kolo - Česká divize C - U14 - 30.8.
    SK Vysoké Mýto   3:6           ČAFC Praha
           (3:0)

Sestava: Bukačová – Paďour, Huryta, Horák, Paďour –  Hoang (55. Dvořák), Matula, Šulc (41. Smrček), Válek (55. Laba)  – Valášek (67. Bezdíček), Záleský

Branky: 9. Valášek, 14. Záleský, 16. Hoang

Stejně jako naši kolegové z kategorie U15 tak i my jsme odehráli první soutěžní utkání proti týmu ČAFC Praha. V prvním polovině prvního poločasu se nám poměrně dařilo držet balón na kopačkách a díky tomu i vstřelit někdy až šťastné branky a odejít do kabin s náskokem tří branek. Ve druhém poločase jsme nastoupili s jednou změnou a naše hra se totálně rozpadla. Kluci si musí zvykat na velké hřiště a pochopit určité principy. Hosté nám ve druhém poločase nic nedovolili a utkání otočili v poměru 3:6.